Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
tulge aga külla
 
noh 03. oktoober 2016, kl 20.21
igal ühel oma maitse..ma ikka ei hakka pealkirja igaks juhuks ütlema...hakkate veel imelikuks ehk pidama:PPPP
 
panther 03. oktoober 2016, kl 20.29
See on mingi armastusromaan, et ei julge öelda? No mis sa häbened, vanemaks saades muutuvad inimesed tundelisemaks.:)
 
unetu nr6 03. oktoober 2016, kl 20.33
pakun pealkirja: "kuidas saada saja rikkaima pensionäri hulka", autor on tundmatu suurus nagu Tambovi konstant:D
nii vanad inimesed enam armastusest ei unista, ikka rikkusest:D
 
noh 03. oktoober 2016, kl 20.35
ausalt öeldes, ega ma raamatu pealkirja ei teagi:PP juhtus lihtsalt kätte..eks nüüd seda aega ka rohkem käes..no eks seda armastust oli seal see nüüd küll:PPPPPPPPPP
 
noh 03. oktoober 2016, kl 20.38
unetu nr 6...kus sellise pealkirjaga raamautut saaks...rikkaks pensionäriks tahaks küll...aga sinnani on veel pikk maa käia:PP..kui pensionile saab..oh seda õndsust siis:PPP
 
noh 03. oktoober 2016, kl 20.39
ma küll tahaks nati seda armastust ka tunda..inimene vananedes ju muutub lapsemeelsemaks..nüüd juba tahaks :PPP
 
panther 03. oktoober 2016, kl 20.48
Noh, sul on kass olemas, tema keerutab su ümber ja silib su säärt. Saad sealt ka oma armastuse kätte. Ja raamatud... lugedes neid paduromantilisi naistekaid, võid armastusest mürgituse saada.:)
 
noh 03. oktoober 2016, kl 20.57
no nii..läksin mina otsima,..et kes see 6 unetu meil oli...kogu aeg lähevad need numrid meelest ära ja ise ka ei mäleta oma numbritiki..ja mis ma avastasin..mingi 5a taguse teema..no küll mina olen alles mölapidamatuse all kannatanud:PPPPPmida kõike ei ole kirjutanud..ausalt öeldes..ei uskund isegi, et see minu kirjutis oli:PP...aga mis ma mõtlesin nüüd..vana ja tark inimene...seoses sellega..et inimesest peab siia ilma miskit ka maha jääma..ja näedsa siis terves naistekas mul jalajälgi täis...loodame , et naistekas säilib aegade lõpuni.:PPPPPP
 
noh 03. oktoober 2016, kl 21.00
vanema ja targema inimesena läheb nüüd noh magama..hääd ööd...tüdrikud:PP
 
c*) 03. oktoober 2016, kl 22.55
mina küll ei tahaks, et 50 aasta pärast pean dementsuse varjamiseks naistekast näpuga järge ajama ja ajalugu studeerima, et erksam välja paista :-D
 
noh 04. oktoober 2016, kl 06.29
paljugi mis ..sina..ei taha..aga....:PPP
 
panther 04. oktoober 2016, kl 08.42
Karget hommikut! Maa oli juba täna hommikul kohati valge ja õhk hilissügiseselt jahe.

Mis dementsusesse puutub, siis ma pean hakkama ennast hoolega jälgima, sest ma ei mäletanud samuti, milliseid numbreid unetutele kunagi ammuaega tagasi jagasin.:( Pole vaja 50 aastat oodatagi, et hakata kuskil vanades teemades tuhnima. Või on siis asi selles, et vahepealse ajaga olen suutnud oma pea kõike uut ja mahukamat täis tuupida ning kõik kunagine on kuskile mälusoppidesse peitu surutud.:)

Sügisest silmailu kõigile tänaseks!
 
noh 04. oktoober 2016, kl 16.51
no näed siis..siinkohal on inimene otse välja kirjutanud..kes neid numbreid jagas..muidu oli...võibolla:PPPP ja ma üldse ei imestaks..et pantril meelest läinud...sellise töö juures...ei oleks mul eilne päevgi meeles:PPPP
 
Melilotus 04. oktoober 2016, kl 23.04
Lugesin täna ühest raamatust välja, et eakatel inimestel on tunded tuhmunud ja emotsioonid rahunenud. Kui vanu inimesi täpselt silmas peeti ei olnud täpsustatud. Täna olen eriti tähelepanelik olnud nii enda kui teiste suhtes. Tuhmunud tunnetega inimesi pole kohanud. Minu õnn.
 
Hehehee 04. oktoober 2016, kl 23.11
Sihukesi polegi.
Tuhmunud ja rahunenud on psüühilise traumaga või diagnoosiga. ;D
 
c*) 05. oktoober 2016, kl 03.23
ohsajuudas, kuidas õues tuulutab! mine või lendama :-D
 
noh 05. oktoober 2016, kl 06.31
õige inimene magab see kell...ja ootab ilusti ära millal tuulutamine lõppeb..ja siis alles ärkab:PP
 
c*) 05. oktoober 2016, kl 06.33
õige unetu just siis üleval ongi, mitte ei maga pee taeva poole :-D
 
c*) 05. oktoober 2016, kl 19.14
peaks vist pererahvaga tibake pahandama. külla kutsutakse aga süüa ei pakuta, muudest hüvedest rääkimata. või ootab kutsuja, et tulijad toovad omad võileivad kaasa? see aga tekitaks väikseid probleeme. mida sööb üks pesuehtne unetu? kerget rohelist või tugevat liha? ühesõnaga, kas unetu on moodne või ajast ja arust oma toitumisega ;-)
 
noh 05. oktoober 2016, kl 19.57
mis ta ikka sööb..seda mida kätte saab..hommiku võileivad..lõunaaeg võileiva..õhtu..võileivad:PPP..olgu olgu..õhtu saab ka tiba muud süüa...aga tegelikult..vahet pole mida...peaasi, et kõhtu täidaks..ei ole enam nii valiv..sobib kõik..seinast seina:PP...kui keegi viitsib teha..siis on hästi..kui ei..siis on ka hästi:PP
 
noh 05. oktoober 2016, kl 19.59
ja vaat..kui enam midagi pole süüa..siis läheb linna ..tellib prae..ja jälle kõik on ok:PPP
 
c*) 05. oktoober 2016, kl 20.05
et, kui ei viitsi ütled rahvale, sööge seda, mida ise püüate? :-P veab, kui nii saama :-D
ma poleks muidu seda küsimust esitanud, kui poleks probleemi olnud, kus liha
 
noh 05. oktoober 2016, kl 20.19
liha poes..või jookseb metsas..sa siis ei tea seda või:PP
 
c*) 05. oktoober 2016, kl 20.26
ahahh :-D
 
c*) 05. oktoober 2016, kl 20.30
aga ikkagi, kus on teemaalgataja hüved, millega külalisi kostitab? :-P sellest punktist liikusid sa nii sujuvalt mööda :-D
 
c*) 05. oktoober 2016, kl 20.35
*tahaks midagi head ja mahlast, peale suurt monoloogi :-D
 
noh 05. oktoober 2016, kl 20.37
aga arbuus näiteks..sobib alati:P
 
c*) 18. oktoober 2016, kl 23.14
hällõu kodanikud unetud, külje keeramine ei teeks paha ;-D
 
noh 19. oktoober 2016, kl 05.13
aeg hoopis..ärgata:P
 
c*) 19. oktoober 2016, kl 19.56
ei, nüüd hoopis aeg ja oi, mis aeg veel...peaks ütlema, et täna on tõeline põhjust olla unetu ;-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!