Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
tulge aga külla
 
panther 01. oktoober 2016, kl 08.52
Omik! Kõik ikka ei maga nagu näha vastukajast.:)
Mulle meenutab see foorum viimasel ajal praakraamatut. Mingi hetkeni on kõik nagu õiges raamatus ikka - leheküljed täis teksti, peatükid, leheküljenumbrid ja siis ühtäkki tulevad tühjad leheküljed. Ning kõik need, kes harjunud lehte pöörates seal teksti nägema, muudkui lappavad edasi, lootes leida sealt teksti, et saaks raamatu lõpuni lugeda. Ja mis peamine, lootus on veel jäänud, aga lehed on endiselt tühjad...
 
-diip- 01. oktoober 2016, kl 14.59
Ei ole inimesed ilmast kadunud, küll kogunevad. Mis viisil ja vormis saab siin lugu olema, ei tea.

Ma tunnen end unetuspensionärina:p On juba lobisetud kah;) Harjumusest ikka käin piilumas;)
 
Melilotus 01. oktoober 2016, kl 21.37
Vaatan minagi vahel siia ja tahaks kohe midagi ilusat kirjutada. Hakkab vist vanainimese melanhoolia kimbutama.
 
soovitus 02. oktoober 2016, kl 00.35
Tühja sest melanhooliast, muudkui kirjuta!
 
panther 02. oktoober 2016, kl 10.38
Hommik, sügiseselt sombune ja harjumuspärane!:)
Tõde hakkab vaikselt päevavalgele ilmuma. Kõik vanad veteranlobisejad leiavad, et nende aeg on siin täis saanud, neil pole enam millestki rääkida ja seega käivad nad nostalgiast vaid lehti sirvimas. Või vanu teemasid...:)

Huvitav on see, et tegelikult peaks iga päev olema iga inimese elus omamoodi, teistsugune, kordumatu. Aga võta näpust. Nii see vist ikka pole. Või jäi mulle vale mulje?;)
 
Melilotus 02. oktoober 2016, kl 12.25
Iga päev ongi kordumatu. Rutiinist päriselt ei pääse aga midagi on alati veidi teismoodi.Muidugi kui otsida või korraldada.
 
nii on 02. oktoober 2016, kl 16.50
Mõni võiks vahel oma kirjakasti lahti teha!!!
 
kontrollisin 02. oktoober 2016, kl 17.08
tühi oli, vaid reklaamid, need kustutasin. see polnud ilmselt mulle mõeldud.
 
noh 02. oktoober 2016, kl 17.41
minu oma ka jätkuvalt tühi:PPP...siin on rahvast kõvasti käinud..ja see on hea:P..midag ilusat kirjutada?..aga kirjuta siis:PP ma just otsin peas, et mis see ilus võiks olla mida ..siia kirjtata...no ei tule praegu kohe midagi meelde:PPP
 
noh 02. oktoober 2016, kl 17.42
a midagi tuli meelde..lugesin täna ühe ilusa raamatu läbi:PPP..oli ilus tunne küll:PPP
 
ilusat sügist 02. oktoober 2016, kl 18.03
See on lihtne kirjutamine: marineeritud seened kenasti purgis, laual vaagen lõhnavate õuntega, homme valitakse sümpaatne presidendiproua, ilm on täna ilus - mis kole kohe, grippi pole veel keegi jäänud ja pesud õues ära kuivatatud.

Palju-palju ilusat ja head!
 
Melilotus 02. oktoober 2016, kl 18.13
Õunamoos purkides, potitäis ühepajatoitu valmis. Kaunid sügisesed vahtralehed imetletud. Igati teitmoodi päev. Ja veel-hea raamat käeulatuses.
 
noh 02. oktoober 2016, kl 18.30
ühepaja toit oli mulgi plaanis..aga jäi ära..tulid teised asjatoimetused vahele..rügasin nii, et otsaesine märg...aga valmis sai..ja see on jälle ilus:PPno näete..ma õpin teil kiiresti..ja see on jälle ilus:PP
 
noh 02. oktoober 2016, kl 19.02
no keegi rääkida ei taha..paneme siis ilusa laulu siia:PP
https://www.youtube.com/watch?v=IIr2lk0L2kk&list=RDIIr2lk0L2kk#t=0
 
Vαḷėć 02. oktoober 2016, kl 19.12
See lihtne sõnum on tõesti ilus.
 
panther 02. oktoober 2016, kl 19.47
Jõudsin ka lõpuks töölt koju. Nii tore, et inimesed oskavad rõõmu tunda väikestest, aga armsatest asjadest ja seda ka siin jagavad.:)

Uhh, räägite siin toidust. Ma lähen nüüd ka kolistan köögis oma pottide ja pannidega, midagi ikka hamba alla leiab vast.:)
 
Melilotus 02. oktoober 2016, kl 19.54
Väikesed rõõmud ongi need, mis loevad.Tänane päev möödus ju väga hästi, tavaliselt.
 
c*) 02. oktoober 2016, kl 20.06
ma ei julge kohe postkasti mitte vaadatagi, äkki kirjutavadki mulle ja see tähendab siis seda, et tuleb vastama hakata..aga millal, kui aega pole :-D
isegi nii palju pole aega, et ühepaja toitu keeta. kui nüüd küsite, kuhu aeg saab, siis aeg läheb ringi rallimisele, sügise imetlemisele ja musttuhandele teisele tegevusele :-D
 
noh 02. oktoober 2016, kl 20.13
nii palju aega peaks ikka leidma...et kaks sõna kirja panna:PPP..muidugi..ega ma tea...kellele see oli..a mine tea..äkki oligi sulle:PPPPaga..no on alles kiirete eluviisidega inimesi olemas...müts maha...mida mul muidugi pole..ei mäletagi..millal müts viimati peas oli:PP
 
c*) 02. oktoober 2016, kl 20.36
mu meelest sa ainult silmini mütsiga ringi kõnnidki, kui udupeenelt aus olla ;-DD
no kui sa pea ja mehe sõna annad (seda esialgu:-D), et tõesõna minu postkast kirjadest umbes, siis juba homme päev lähen seda piiluma aga pean ka kohe isand tootsi moodi ütlema, vastata saan hommikuti, õhtul pole aega. tema küll ütles tiba teisiti aga ikkagi midagi ta ütles..vist ;-D
 
c*) 02. oktoober 2016, kl 20.37
ps. praeguseks on juba siia 100 sõna tulnud ja seda on tõeliselt palju :-D
 
c*) 03. oktoober 2016, kl 08.43
petekas! postkast nii tühi, isegi ämblik polnud võrku sisse kudunud, reklaamidest rääkimata, oh ebaõnne

ilusat sügist, mu meelest proua rohkem määratakse kohale, mitte ei valita :-( ja see tundub vähemalt minu jaoks pisut ebaõiglane
 
nii on 03. oktoober 2016, kl 17.20
Kirjakaste on igasugust sorti!!!
 
Kirjakastid on, 03. oktoober 2016, kl 17.40
kas plekist, puidust või plassmassist? Punased, kollased või rohelised, vahel harva ka sinised. Viimastes liigub kirju kõige rohkem. Sinna tasub alati vaadata!
 
Plass 03. oktoober 2016, kl 18.50
Punased, kollased, rohelised ja sinised küll plassid massid ei ole, plassid on ikka valkjad ja muud kahvatut värvi.
 
panther 03. oktoober 2016, kl 19.23
Asi kisub siin ikka imelikuks kätte ära. Mitte keegi siinseist pole kirja saanud, aga juttu jätkub postkastide teemal vist pikemaks ajaks. Kui ikka õiget värvi kasti ei oma, siis pole kirja loota.:)

Õhtust kah siinseile vanadele ja noortele!
 
noh 03. oktoober 2016, kl 20.05
ma pakun seda, et..mustas plastmass kastis on sinine ümbrikuke..kus sees on kirjake:PP...no mul on vähemalt must..ma ei tea mis teistel on:PP
 
noh 03. oktoober 2016, kl 20.07
aga millegist peab ju ometi rääkima..või kuidas:P
 
panther 03. oktoober 2016, kl 20.17
Jaa, loomulikult. Rääkida võib kõigest. Kui ilmajutt ära tüütab saab ju postkastidest rääkida. Aga see on vist jällegi selline teema, mis ammendab end üpris kiiresti.
 
panther 03. oktoober 2016, kl 20.19
Ja muide, mainisid, et lugesid ilusa raamatu läbi. Oled nii kitsi, et teistele ei või öelda raamatu autorit või pealkirja? Lase siis teistel ka ilusast lugemiselamusest osa saada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!