Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
tulge aga külla
 
panther 19. oktoober 2016, kl 20.33
Ma varisen esimesel võimalusel voodisse. Keset töönädalat unetu olla pole mõistlik. Külge ka ei keera.:) Hommikul ärkan samas asendis nagu õhtul uinusin.
 
panther 19. oktoober 2016, kl 20.35
Ahjaa, head talveund unetuile!:)
 
Ats 19. oktoober 2016, kl 21.51
Tere, noh, ootasin pantherit, näe, sinu pool külas trehvasin :)) Jõudu sulle, tean, et uinud praegu ja ärkad vara, siis magan mina.:))

Olen timminud silma ja aega, et küsida sinult,
mille järele sa tabasid tookord:
"....Atsi (selle siinse meie osava kirjeldaja)...."

Olen nii läbinähtav?
 
c*) 20. oktoober 2016, kl 05.15
kes see nii vara talveunne läheb? kui isegi karu kooserdab alles mööda metsi :-0

noh, tõmba nüüd koomale, meil üks pink ;-DD
 
noh 20. oktoober 2016, kl 05.23
mis pink..varajane ärkaja?:PPP
 
noh 20. oktoober 2016, kl 05.26
aaaaa..olen ma ikka pika juhtmetega...no palju õnne!!!!!:PPPPPPPP
 
c*) 20. oktoober 2016, kl 05.28
puupea säänne!!!:-D raputa nüüd saepuru maha ja pane viimane ajugramm tööle
mitme põhjusega unetu ;-)
 
c*) 20. oktoober 2016, kl 05.29
vat nüüd on bbbbbbbbb :-D
 
noh 20. oktoober 2016, kl 05.35
no inimene alles ärkas..eksole:P mõte ei saagi nii terav veel olla:P
 
c*) 20. oktoober 2016, kl 05.39
ütle parem kohe, et kadedus võttis viimase teravuse :-D näe, mina sain bingos nurgad täis aga sina mitte kriipsugi ;-)D
 
noh 20. oktoober 2016, kl 05.42
ma pole veel jõudnud kontrollida...aga mis siis, kui ma ka sain?:PP
 
noh 20. oktoober 2016, kl 05.44
nädsa..mul nii hästi ei läinud:PPPkindlasti kahmasid minu pileti endale:PP
 
c*) 20. oktoober 2016, kl 05.48
ise jätsid selle lohakile :-D
aga ma panin spikri tead küll kuhu, vaata, et ära ei võta
 
noh 20. oktoober 2016, kl 05.48
no atsikesele..pean ma midagi ütlema:PPpraegu on hilja seda küsida...küsima peab kohe..siis, kui küsimus tekib:Pselleks, et vastata..tuleb minna teise rolli sisse ja vaadata:P praegu ma ei mäleta seda:P
 
noh 20. oktoober 2016, kl 05.49
vaatan..vaatan..aga teen seda hiljem:P
 
c*) 20. oktoober 2016, kl 05.54
eksole! lähen löön nüüd need nurgad laiaks ja ostan endale midagi ilusat ;-D
 
noh 20. oktoober 2016, kl 05.55
aga loomulikult...sellisel juhul tuleb seda kindlasti teha:P
 
panther 20. oktoober 2016, kl 06.58
Ats Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Olen ti
> mminud silma ja aega, et küsida sinult,
> mille j
> ärele sa tabasid tookord:
> "....Atsi (selle siin
> se meie osava kirjeldaja)...."
>
> Olen nii läbinähtav?

Hommik! See on ju lihtne. Igal inimesel on hing ja see on samamoodi ainulaadne nagu sõrmejälg. Kui kirjutad, jätad osa sulle ainuomastest hingevärvidest maha.

Kiirustan nüüd jooksma.:)

Unetud, nautige karget, aga samas päikselist sügist!
 
noh 20. oktoober 2016, kl 07.02
just..nii see ongi..nagu panther kirjutas..igal inimesel on oma sõrmejälg..ja kui sellesse süveneda..polegi midagi väga arusaamatut:P
 
Ats 20. oktoober 2016, kl 22.46
Panther, kirjutad, et inimesetundmine on lihtne. Kaa-augel sellest, sinul on inimtunnetuse and taeva kingitus, mõnel on andi maalikunsti-, arhitektuuri-, muusika-, looduse-, loomade-, jm tunnetamiseks.
Minul inimese "läbinägemise" andi pole.:(
Oled õnneliku loosi kaasa saanud. Kummardan.
 
pats 21. oktoober 2016, kl 07.35
Ka minul puudub kahjuks inimeste "lugemise" anne, ehkki vaevalt see eelmist lohutab. Tuleb kuidagi ilma hakkama saada. Mõtestatud päeva siinsetele.
 
panther 21. oktoober 2016, kl 08.58
Ah, minge te oma jutuga...:) Mis andest te siin räägite? Ja sa Ats võta kõigepealt ja mine peegli ette ning kummarda enda ees. Just nimelt. Sul on ka omalaadne anne, aga sa kas ei taha seda märgata või ei ole osanud seda veel märgata. Kõigil on midagi, milles nad on teistest paremad.

Inimestetundmise kunst on mul ehk omandatud jälgimise, vastava erialakirjanduse lugemise ning paraku-paraku - tööl omandatud tekstide töötlemise vaevaga.:) Ei mingit müstikat. Võib-olla on ehk mingi tsimaruke vaistu ka selles, aga ärge te siin mõelge, et ma ilmeksimatu olen. Kaugel sellest.:)

Mõnusat reedet teile!
 
Ats 21. oktoober 2016, kl 17.48
Ho-hoo-ho, vaidleb, pole põhjust vaielda.:-DD

Mina olen vägev põdeja, kohe andekas tüüp selline. Pool elu pidasin ruumilise mõtlemisvõimeta lapsi mugavaiks ja ükskõikseiks, siis sain teada, et seda võimet ei olegi kõigil, vaat-kus-lugu, nüüd muudkui põen, et olin ülekohtune. Nii jah.
 
pats 21. oktoober 2016, kl 19.36
Ats, kas Sina olid see, kes siia mõni aeg tagasi häid matemaatikaülesandeid poetas? Kui jah, siis ehk leiaksid vahel veel mõne sarnase pähkli puremiseks?
 
Ats 21. oktoober 2016, kl 20.05
Oli küll 1,5 aastat tagasi selline hobi, aga see sai otsa.
Tore sõbranna c*) tuli välja (-diip-'ile küll) minule väga põneva Escape mängude sarjaga, see oli alles huvitav nokitsemine.
 
c*) 21. oktoober 2016, kl 21.38
mis ma jälle teinud või tegemata oled jätnud? :-O ise küll ei mäleta sellist juhust ja mida ei mäleta, seda pole loomulikult olnud. nii, et sa ajad midagi segamini
...ja sõna sõbranna, selle vahetaks tuttava vastu, kuna ma pole suurt sõbrannataja tüüp, eriti neile, keda ei tea...sry :-)
 
-diip- 21. oktoober 2016, kl 22.44
Pixie tutvustas seda mängu.
 
Ats 21. oktoober 2016, kl 23.35
Oeh, tuhat ja tuline, säherduse veaga sain hakkama järelemõtlematult kirjutades. Vabandan kogu südamest c*) ees!
Eksisin nimega, ei kavatsenud haavata, enam ei tee, ausõna!

Kogu tänu mängu eest kuulub VagrantCat’ile, kes selle –diip-’ile sünnipäevaks kinkis!
 
c*) 21. oktoober 2016, kl 23.54
esimene kord annan andeks, teine kord aga .... :-D
 
Ats 22. oktoober 2016, kl 00.02
Eeh, aitab kah, mida ma siin Naistekas ikka oma skleroosiga kokutan.

Nohile tänusõnad vahva kokkusaamise koha eest!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!