Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Naistest, kes oma mehe juuresolekul køhugaase lasta ei julge/taha.
 
teemaalgataja to irw 16. juuli 2007, kl 12.42
Kurb, kui inimesed lugeda ei oska ja veel hullem, kui loetust aru ei saa. Kuna ma tean, et minu tutvuringkonnas kompleksides vaevlevaid mehi-naisi ei ole, siis vøtsin endale øiguse køneleda ka nende nimel. Kuskilt aga ei loe v2lja, et me KØIK koos mønuga peeretame. Aga eks igayks møtleb oma rikutuse tasemel.

"møla maha, haisev mats"

irw...:D
 
sa ei aktsepteeri teisi 16. juuli 2007, kl 12.48
kuule, mida sa kekkad oma tutvusringkonnaga? mind vähe see huvitab. no on tore, et oled leidnud siit armsalt eestimaalt omasuguseid. ela ja ole nüüd selle teadmisega, mida sa ometi siia tuled, et sinu seltskonnast teistsugune delfi publik peaks su teod heaks kiitma. ja mida sa üldse teemast püstitasid kui sa kriitikat ei suuda taluda? kui enamuse jaoks siin on see labane/matslik, siis võiks ju aru saada, et sa ei pane meid teisiti arvama, ja see komejant ometigi lõpetada.
 
oi oi 16. juuli 2007, kl 12.53
Oh teid silmakirjalikke, kes te väidate, et peeretate ainult vetsus ja omaetteolles, ja kelle abiellu/koosellu ei kuulu mingilgi juhul ebameeldivused-nende tekkel on oodata lahkuminekut.
Huvitav, kuidas te kujutate oma elu ette raugastununa?
 
teemaalgataja to sa ei .... 16. juuli 2007, kl 13.00
Ei ole kekanud oma tutvusringkonnaga ja olen KORDUVALT maininud, et kui minu k2itumine tundub teie silmis matslikuna, siis olgu nii. Sellest on raske aru saada ainult, et igas kommentaaris on "oled jah mats, oled jah mats". Olen ju øelnud, et arvake, mida tahate.
Ryndama hakkasite teie. Ja rynnakule vastan rynnakuga. Mina ei kiirustanud teid "kompleksides vaevlejateks" nimetada, kyll olin mina suht ruttu rumal ja labane naine.
Ja ma ei ole kuskil v2itnud, et me nyyd meelega silmad punnis punnitame!
Krt, tøesti ajab vihale, kui mulle yritatakse sønu suhu panna!
 
to teemaalgataja 16. juuli 2007, kl 13.02
sa ise kaldud teemast kõrvale ja paned teistele sõnu suhu.kas ei tohi wc-s käia peeretamas?vb siis pead oma lauseehitust kontrollima,et asju ei saaks kaheti mõista.lõpeta juba ära see loll jutt-ela ise ja lase teistel elada.kui sa juba teises foorumis nägid,et selline teema head ei too,mis siia siis sellest toppisid?
 
irw 16. juuli 2007, kl 13.08
oi oi
ah et kuna raugana me kõik käime pamperseis, siis äkki peaks juba kohe pampersid jalga ajama, noorest peast? milleks 50 aastat oodata. milleks üldse vetsus käia?
 
teemaalgataja to 13:02 16. juuli 2007, kl 13.12
Ma ei ole øelnud, et wc-s peeretamas k2ia ei tohi. Jumala eest, k2ige! Aga mind labaseks matsiks nimetada selle tøttu, et ma oma abikaasa juuresolekul puuksu lasen, on ka idiootsus. Mina teid nii r2medalt solvanud ei ole. Veidike tolerantsust ei teeks paha.
Ja miks ma teema siia toppisin: siin k2ib rohkem rahvast ja eks ma olen veidike kiiksuga- soovisin t2naseks p2evaks meelelahutust. Ja seda ma ka sain. Kuigi ma oleks pidanud arvestama, et ma olen maailma køige røvedam naine. Ei osanud sellist rynnakut ette n2ha...
 
:) 16. juuli 2007, kl 13.14
inimesed ongi erinevad ja käituvad erinevalt ,aga minul on väga hea meel ,et meie peres ei peeta heaks tavaks teiste ees pussata ja sina teemaalgataja võid käia millal tahes dušši alla ja jätta oma nõud kui kauaks tahes pesemata mina ei teegi sinu perele ettekirjutusi vaid lihtsalt püüdsin teemat jälgides öelda kuidas meie peres asjad on ja mina olen oma mehega koos olnud juba 24 aastat ja pole siis küll kunagi tema ees peeretanud ja tema minu ees ja ma ei ütleks küll ,et meil pole usaldust -vaid see on lihtsalt hoolimine teine teisest.
 
oi oi 16. juuli 2007, kl 13.22
irw
ei, mind lihtsalt hämmastab, et kui abielus olev inimene ei suuda taluda enda abikaasa KOGEMATA väljunud peeretust, ja teeb sellest suisa lahutuse põhjuse, siis on midagi küll väga valesti.
 
mees26 16. juuli 2007, kl 13.22
:)Juhtub, elu lahutamatu osa ju. Vat punnitatud @!#$, see ei meeldi :/ .No minu naise puuks pea üldse ei haise. Haiseb ikka iis kui midagi korrast ära, kas toidulaud või lihtsalt kõht. Teemaalgataja jätab siin kõige harituma mulje. Ülejäänud, no andke andeks. Minge kooli.
 
irff 16. juuli 2007, kl 13.29
ise käskisid tuld anda, mis sa vingud siis nüüd "solvangute" üle:P
 
njah 16. juuli 2007, kl 13.31
to oi oi

kas siin mõni kommenteerija kirjutas, et jätaks mehe juhuliku peeru pärast maha või? miks mulle sellist kommentaari silma ei hakanud.

tee nüüd ikka vahet sellel, et koos rõõmuga ja naljaga peeretatakse või kui juhtub hädapuuks.

mul on näiteks väga ükskõik, mida teemaalgtaja või oi oi oma mehega kodus teevad. puuksutagu terviseks.
aga väita, et kui kodus ei peereta avalikult, siis puudub suhtes täielikult vabadus, on lihtsalt väga rumal :)
võiksite vast ikka aru saada, et igas peres on oma kombed ning kui kõik pered teie pere nägu pole, siis ei tähenda see seda, et teistel miskit valesti on.

kena peeru! :)
 
njah to mees26 16. juuli 2007, kl 13.32
miks peaksid kooli minema need, kes kodus igapäevaselt ei puuksuta, ja teemaalgataja kõige haritum on? vabandust, aga ma olen vist totaalselt reest maha kukkunud :D

mida haritum inimene, seda rohkem ta puuksutab või? :D

eehhehee.
 
Vau 16. juuli 2007, kl 13.33
Nüüd ma kaldun juba arvama, et teemapüstitus on kellegi koolilapse suvevaheaegne libakas (lõpuks "arukas resümee" mees26 nime all). Annab ikka tulla sellise teema peale!
 
oi oi 16. juuli 2007, kl 13.38
njah-ile

Aga kus on räägitud, et keegi siin peeretab kodus nalja ja naeruga?
 
SITTA KAH 16. juuli 2007, kl 13.40
LÖÖGE ENDALE PUNN PÄRAKU ETTE, SIIS TE EI S*TU EGA PEERETA!
 
njah 16. juuli 2007, kl 13.43
teemaalgataja oma esimeses postituses.
11:50 üks kommenteerija.

aga ausalt öelda mulle tänaseks sellest pussust aitab :D
 
mees26 16. juuli 2007, kl 13.46
lihtsalt enamuse kommentaare lugedes tuleb nii välja.Väjendusoskus null, sõnu segada ei osata, idioodid noh. hale lugeda. teemaalgatja on tuntavalt haritud inimene. Lahe on lihtsalt lugeda. Ok puss pussuks. Teema igaljuhul lahe :)
 
irrw 16. juuli 2007, kl 13.51
mees26
sina võiksid harituse koha pealt küll vagusi püsida pigem. sinu suust on see kiitus kui suur nali
 
jupats 16. juuli 2007, kl 13.54

mees26...abieluN23 on sinu naiska vä? Teeks miskit mõnnat koos.
 
pisi 16. juuli 2007, kl 13.56
aga miks peaks mehe ees puuksutama? kui vetsu ei viitsi joosta siis natuke kõrvale astuda saab küll ju. ´minu jaoks ebaviisakas, nina ka ei noki mehe ees ju. ei tunne küll ennast selle pärast jube ahistatuna, et ennast "100% vabalt" ei tunne.
kogemata tulnud puuks on muidugi hoopis teine asi, kõigil juhtub, so what.

mul oli kunagi soomlasest ülemus kes arvas, et täiesti normaalne on võõraste juuresolekul peeretada, nt keset koosolekut jne.
 
kena n 16. juuli 2007, kl 14.51
Kuulge, kõhugaasitajad- kas te töö juures ja töökaaslaste ees lasete kuuldavalt peeru? Ei. Hoiate ju kinni ja lähete wc-sse. Miks? Sest see pole viisakas, nii ei tehta, on piinlik.

Kuidas te siis ei häbene oma mehe või naise ees peeretada? Miks te arvate, et oma kaaslase puhul viisakusreeglid ei kehti?
 
8 a koos 16. juuli 2007, kl 14.54
Ma ka ei puuksuta kodus mehe ees.See on matslik ja labane.
Paar korda on juhtunud, et ikka tuleb pingutusest hoolimata, väga piinlik.
Arvan, et pole tähtis kui palju aastaid koos oldud, teineteise vastu tuleb ka 20, 30, 50 abieluaasta jooksul jääda viisakaks ja austavaks.Miks 1. kooseluaastal peaks rohkem pingutama ja 25. kooseluaasta järel lõdvaks laskma?
 
Kaisa 16. juuli 2007, kl 14.59
/Huvitav on see et moned naised kisavad siin oi kui rove kui naine pussutab oma mehega olles, mu mees ytles et suitsetava naise hais on sadu korda hullem kui pussukas/

Viisakas inimene ei peereta avalikult kusagil, ka kodus kaaslase ees mitte.VÕIMALUSE korral tuleb ikka minna wc-sse või kusagile kõrvale teise nina alt ära. Ja ka oma lastele tuleb teil õpetada, et teiste juuresolekul EI PEERETATA.
Mis suitsetamist puudutab, siis ise ei suitseta ja iial ei elaks koos suitsetava mehega.
 
abielunaine24 16. juuli 2007, kl 15.29
No on ikka vaks vahet, kas puuksutada oma tøøkaaslaste juuresolekul vøi oma mehe juuresolekul! Tøøkaaslased on ikkagi vøørad inimesed, kellega te igap2evaselt voodit, køøki, elutuba, vannituba, wc-d ei jaga. R22kimata r22kimata igap2evastest muredest/røømudest jne. Kui ma tøotasin oma mehele, et armastan teda nii heas kui halvas, siis kavatsen ka sellest kinni pidada. Ja halvaks (harjumuseks siis) vøiks puuksutamist mingil m22ral pidada. Armastan teda sellest hoolimata, et ta puuksutab minu juuresolekul ja vastupidi.
Siinsed kommentaarid j2tavad mulje, nagu oleks puuksutamine midagi 22rmiselt røvedat, mida teevad vaid labased matsid. Nii et enne elaks koos joodikust/peksjast mehega, aga mitte mingil juhul puuksutava mehega? Andke andeks, aga nii saan mina sellest aru.
Kas te tahate øelda, et teie meestel pole yhtegi halba harjumust? Køik on nii ninnun2nnukorralikud mehed, et pole kohe midagi øelda? Siin on sellised haritud daamid køik koos, kes elavad mittesuitsetajast t2iskarsklase mehega, kellel on doktorikraad taskus, søna "kurat" suust naljalt ei tule, omavahelisi n22klemisi ei esine jne jne jne?
No millegip2rast ei usu.
 
Päevane vahtkond 16. juuli 2007, kl 15.29
oi oi kyll siin on ikka ilmas mitte kunagi eksinud inimesed...viisakuse etalonid.
nii palju kui mina välja loen, teemaalgataja ytles et vahest juhtub, mitte et nad päevast päevasse kodus ja sõprade seltsis mingeid peeretamisemaailmameistrivõistlusi peaks. chill bitsud...apua.. rahu ainult rahu

ja teemast nii palju. oleme koos olnud nii varsti 2 aastat. mina olen vbl selle aja jooksul mõned korrad kogemata pussutanud. piinlik on ja nii edasi aga oleme asja ikkagi naljaks pööranud. temal on seda juhtunud kordi rohkemgi aga ma eelistan seda lihtsalt ignoreerida.
 
Päevane vahtkond 16. juuli 2007, kl 15.31
siin on aint mingid kuivikud koos sry... aga tundub kyll sedamoodi olevat. nikuvad ka läbi linasest riide.
 
mh the second 16. juuli 2007, kl 15.43
Et nagu kuidas võtta... Töökaaslastega veedan päevas 8 tundi pluss veel ka lõunatan koos. Elukaaslasega 8 tundi teadvusetus olekus pluss mingi 5 tundi ühistegevusi. 3 tundi läheb muu asjatamise peale nagu näiteks trenn jms.

Seega kui võtta aja koos veetmise järgi, peaks töökaaslastega just ennast eriti vabalt tundma. Aga no mingi piir peab ikka olema.

Eks mu mehel on ka halbu harjumusi, aga neid ma tõespoolest ei kiida heaks, vaid üritan selgeks teha, et vähemalt minu juuresolekul võiks kontrollida. Õnneks oleme gaasiteemal sama kasvatusega ja seda tõesti ei peagi isegi vihjama mitte.

Heas ja halvas ikka jah, aga ma olen alati mõelnud, et seal ikkagi seda ootamatut ja ennenägematut halba mõeldakse. On siis vaja seda halba kunstlikult kultiveerida? Kas õige abielu jaoks hakkate üksteist petma ka, et muidu jääb ehk see halva osa äkitse väikeseks?
 
Margit 16. juuli 2007, kl 15.45
Mehed selles nii gigantset probleemi ei näe kui naised. No kesse viitsib iga puuksu pärast ometi vetsu joosta, dziisas.
 
Margitile 16. juuli 2007, kl 16.00
Las ma arvan: sa räägid ju oma mehest?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!