Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Naistest, kes oma mehe juuresolekul køhugaase lasta ei julge/taha.
 
njah 16. juuli 2007, kl 11.09
"See matsmatsmatsmatsj2lej2lej2le kordub igas teises kommentaaris. "
Nähtavasti siis jõudis kohale mida sinust ja sinu teemast arvatakse. Kao nüüd minema siit. Levitad siin sitahaisu...
 
n25 16. juuli 2007, kl 11.11
3,5 aastat koos ja ei lase ikka kyll.. pean endast sellevörra lugu, et ei hakka haisema mehe nina all.

Tösi kyll, mees laseb ja on veel önnelik selle yle.. aga mehed on juba kord sellised :S
 
einohh 16. juuli 2007, kl 11.19
to teemaalgatajale:kui see oleks sinu poolt tavaline küsimus teistele,siis sa ei õiendaks siin iga teise vastaja kallal ja ei suruks oma arvamust peale.sina küsisid ja teised on siin vastanud oma arvamusest lähtuvalt,seda sa ju tahtsid.mis sa nüüd siis virised siin.kas sa eeldasid,et kõik kiidavad selle teguviisi heaks?ja kui sa loeksid oma osa selle teema all,siis saad kokku paraja kompoti,ise räägid endale kohati vastu.
 
teemaalgataja 16. juuli 2007, kl 11.21
Niih. Yks situatsioon.
Søidate mehega n2iteks Saksamaal kiirteel. Autos viibite vaid teie mehega. 2kki hakkavad gaasid køhus møllama, kuna søite just yhes toidukohas n2iteks hapukapsaid. Peatust teha ei saa, kuna selleks etten2htud koht on alles mitmekymne km p2rast. Mis te teete? Kas kannatate køhuvalu ja edasi-tagasi jooksvaid gaase vøi ... akent lahti tehes?
Muidugi sellist olukorda, nagu kirjeldasin, ei tule teil, kodukanadel, iialgi ette, sest ainus "v2lismaa", kus teie k2inud olete, on Saaremaa.
Aga mida ma yldse kysin! Te ju l2hete enne løhki, kui puuksutate oma mehe juuresolekul. Eksju?
Viimased kommentaatorid (eva, njah) on aga nii idiootsed, et teile soovitaks halastuslasku.
Aga kahju siis teist, kui teie puuks nii røvedalt alati haiseb, et lilled ka toas 2ra kuivavad. Kontrollige oma toidulauda.
 
Hunter 16. juuli 2007, kl 11.28
Ja mis Saaremaal viga on? Olen käinud väga palju maailmas ringi, aga mulle näiteks just meeldib Saaremaa :) Eriti suviti. Sina "uhke norrapreili" võid seal Norras ennast koos mehega surnuks peeretada.



PS! Kas sa tõesti puuksutad "hea lõhna" pärast?

"Aga kahju siis teist, kui teie puuks nii røvedalt alati haiseb"


Ega sinu si*t ju ei haise, näkää :)
 
teemaalgataja to einohh 16. juuli 2007, kl 11.29
Vabandage v2ga, aga mind solvama ja mønitama hakkasid ikka enne teised. Ja mina vastan samaga, kuna niiviisi ennast søimata ma ei lase. Sellest teemast j22b selline mulje, nagu ma oleks teinud midagi koletut, nagu oksendanud purjus peaga keset t2navat vms.
N2ete seda teemat nii, nagu teie seda n2ha tahate, mitte nii, nagu mina seda kirjeldasin.
Teema oli oma mehe juuresolekul puuksutamisest, mitte terve kyla ees peeretamisest!
 
teemaalgataja to hunter 16. juuli 2007, kl 11.31
Mina vøin ennast surnuks peeretada, aga enne h2bi silmis, kui valu køhus. Edukat løhkiminemist ja gaasivalude k2es vaevlemist.
Ja veel, minu s.itt tihtipeale tøesti ei haise.
 
e 16. juuli 2007, kl 11.36
Ma kyll ei nae selles midagi rovedat, mul tavaliselt kohugaas ei lohnagi yldse, oleneb mis inimene soonud on, kui tean et mul on koht natsa korrast ara ja halb lohn on siis ma muidugi lahen vetsu ,aga kui niisama vaike puukson mis on lohnatu see on okei- ja ei pea olema must inimene, kain 2 kora paevas pesus ja peale nr.2 tegemist.

Huvitav on see et moned naised kisavad siin oi kui rove kui naine pussutab oma mehega olles, mu mees ytles et suitsetava naise hais on sadu korda hullem kui pussukas. Suitsetava naise riideid,juuksed,hingeohk haiseb- ma vean kihla et moned teist kes kisavad pussutajate kallal on suitsetajad.Natuke motlemistainet siis teile, peaksite ka ennast habenema? Sest te olete ju nii rovedad.

Vaike puss kaaslasega koos olles okei, loppude lopuks on ka naised inimesed,kui mees selleparast mu maha jataks ei oleks see mees kellega tahan oma elu veeta, mina oleks valmis oma mehe jargi ka hoolitsema kui tal midgai juhtuks ja ise vetsus ei saaks kaia ja peaks alt pesema ja potitama- kas siis selline mees kes jatab naise maha kohugaasi laksmise parast( aeg ajalt) oleks valmis oma kaaslase eest hoolitsma kui midagi peaks juhtuma?
 
Minni 16. juuli 2007, kl 11.39
Üsna keeletuks võtavad teemaalgataja sõnavõtud. See jutt "tutvusringkonnas on paar, kus naine keelab mehel..." - ma tõesti ei tea, kuidas tutvusringkonnas asjad käivad (taolised teemad ei tule ju jutuks), aga matsidega ei kujuneks pikemat suhtlemist. Oma peres VÕIMALUSE korral teise pereliikme haistmisulatuses ei haisutata. See on üksteisest lugupidamise ja sisemise intelligentsi küsimus. Tervisehäiretest tingitud erakorralised VÄLTIMATUD olukorrad on teine teema. (20 aastat oleme selliste "tohutute piirangutega" abielu välja kannatanud, irw).
 
oh 16. juuli 2007, kl 11.41
Ka abielus olles jäägem viisakateks.
Austusest oma mehe vastu ei tee ma seda kunagi tema või ükskõik kelle juuresolekul. Abikaasa vastab samaga. Elementaarne.
 
ou mai 16. juuli 2007, kl 11.43
Ei peereta, sest see on tõesti väga lodev teg :D veel vähem võiks selline asi juhtuda autos - no kammoon, autos isegi ei sööda ega jooda!!!!! mis peeretamisest me siin räägime :S
 
einohh 16. juuli 2007, kl 11.44
to teemaalgataja:võta nüüd aluseks see sama oksendamine keset tänavat-see on sinu jaoks koletu ja rõve-ok.nende inimeste jaoks on rõve see,mis teema sina siin algatasid ja sellest tingitult ka vastav hoiak.ju siis võrdub see küla ees peeretamine samaga,mis oma mehe ees peeretamine.mina isiklikult ei erista neid väga,kuna ebaviisakas on mõlemal puhul.ja see kiirtee näide,see on antud juhul hädaolukord,millest tegelikult juttu ju ei old.teeme ikka vahet hädaolukorral ja tavajuhtumil.kodus tv vaadates ei ole hädaolukorda ja ei pea gaasivalu kannatama,kuna saab tualetis käia.ja usun,et enamus siinsetest kodukanadest on piisavalt palju ka maailmas reisinud ja pole keegi veel lõhki läind.
 
einohh 16. juuli 2007, kl 11.47
ja sa algatasid teema naistele ju,sellepärast ka vastajateks naised.
 
njah 16. juuli 2007, kl 11.47
ei peereta ei mehe ega ühegi teise isiku juuresolekul (v.a. vahel ema). lähen teise tuppa või kempsu.
elementaarne viisakus üksteise suhtes.

kui juhtub @!#$ tulema kogemata, näiteks raseduse ajal ikka juhtus, no mis siis teha, ei poe sellest maa alla, aga niisama mõnusalt ja lõdvalt pussutamist ei korralda. kempsus ka ei häbene, ei pane seepärast vett jooksma, et teine ei kuuleks :P

kooselu kestnud 5a.

avalik peeretamine ei näita küll vabadust suhtes või selle puudumist, pigem näitab kodust lastetuba. mõtle natukene peaga.
 
eksole 16. juuli 2007, kl 11.50
nüüd jõudime halastuslaskudeni nende pihta, kes kodus hapukapsaid täisõgitud kõhuga teleka ees lösutades kogu perega ei peereta :)
 
njah veelkord 16. juuli 2007, kl 11.50
"Mis te siis teete, kui mees n2iteks viibib synnitusel, teie aga punnitate kogemata presside ajal ka kakat.No køik ei jøua enne synnitust klistiiri teha ja sellised asjad on tihti juhtunud- Kas teie mees minestab ja j2tab teid peale seda kohe maha? Sest issand, naine on ju nii røve, et lausa s.itub teiste juuresolekul?
"

see on tõesti hoopis teine asi ja ei puutu absoluutselt teemasse :) need on loomulikud protsessid sünnitamisel ja neid ei saa kuidagi vältida või häbeneda.

avalik peeretamine aga on inimese valikute ja kasvatuse küsimus.
 
naine :D 16. juuli 2007, kl 11.50
njahhhmm... olen just samat sorti naine,nagu teemaalgatajagi.:D

noh,meil on selline süsteem,et mina võin,aga mees ei või.:DDD

ja kui mul see juhtub,siis panen igaksjuhuks mehe nina kiiresti kinni,kuni haisu ei tule.:DDD

ausaltöelda ka mina ei taha,et ta tunneks haisu,aga see "hääl" iseenesest on ju tõesti naljakas ja vabastav.:D

meilegi pakkub see lõbu....:D

ahjaaa... meil on lapsed ja oleme juba 12 aastat õnnelikus abielus.;)

muideks,olen sale,kena ja mõlemad tegeleme spordiga ja võõrad ei usuks iial,et kodus selliselt end vahel lõbustame.:D
 
Kõrini imbetsillidest 16. juuli 2007, kl 11.54
Hei, teemaalgataja! Nagu on siin näha, ei meeldi sulle see, et teised foorumlased sind labaseks peavad (can't blame them :P), järelikult otsid siit midagi muud...kiitust ehk? Kaaskirju, et teisedki teevad nii, ehk siis kinnitust, et sa polegi hälvar ja maailmas üksi?
Selline tunne on, seda kõike lugedes. Ja kui tegu polnud ühegagi eelnimetatutest, siis saab see olla vaid perverssne vajadus kajastada ühe paarikese kõhutuuletuure, kuid, andke andeks, ei huvita küll mitte üht hingelist, oskavad kõik teisedki seda lasta ja pole sa nii eriline ühti.
 
teemaalgataja to Minni 16. juuli 2007, kl 12.01
Ole siis ønnelik, et ma sinu tutvusringkonda ei kuulu. Ja mina olen veel ønnelikum, et sina minu omasse ei kuulu. Kui juba oma mehe juuresolekul lastud v2ike puuks inimese labaseks ja røvedaks muudab, siis olgu nii.
Olgu veel øeldud, et armastan ja austan oma meest yle køige maailmas. Puuks meie suhte tugevust kyll ei køiguta. Te peaks oma suhte tugevust kontrollima, kui teie mees teid sellise asja p2rast maha j2tab.
Kuidas selliste kompleksidega elada saab?
 
hmm 16. juuli 2007, kl 12.02
no meil on selle asjaga nii, et puuksutamist kui niisugust me ei häbene, kuid võimaluse korral väldime olukorda, kus üks peaks teise puuksuhaisu nuusutama. kui me viibime samas ruumis, kuid teineteisest kasvõi mõned meetrid eemal (nii et võimalik tekkiv hais kaaslase ninna ilmselt ei ulatuks), siis puuksutame vabalt. kui see on juhtunud ilma hääleta ja on ka haisu tunda, siis hoiatame teineteist, et "ära praegu siia tule, ma puuksutasin". kui me aga istume koos diivanil ja kumbki meist tunneb, et puuks tuleb, siis wc-sse selle pärast jooksma ei hakka, siis läheb see, kellel vaja, natuke eemale lihtsalt ja laseb oma puuksu ära ning ootab enne tagasitulekut, kuni hais kadunud (et seda õhuvooluga kaasa ei tooks). aga üldiselt me suurt midagi ei häbene teineteise ees, mina nokin rahulikult nina (kollid panen ikka ilusti taskurätikusse ja pärast pesen käed), tema ninanokkimist ei harrasta eriti. duši all käime alati koos, looduses oleme ka koos pissinud.. kodus koos wc-s ei käi ja kakama ma tema juuresolekul nõus ei oleks (ikka haisu pärast). kui sünnitusel juhtub, siis see ei allu minu kontrollile ja on mõistetav. koos oleme olnud 5 aastat.
 
elle 16. juuli 2007, kl 12.05
mina oma mehe ees ei peereta. lisaks sellele pese ega kasi end mehe nähes ega jäta vetsu minnes ust lahti:P
see võrdlus sünnitusega on minu puhul kohatu, kuna ma lihtsalt ei võta meest sinna kaasa.
 
mh the second 16. juuli 2007, kl 12.08
Oot, teemaalgataja, sa siis käid välisreisidel ainult kaasaga? No tunnen kaasa. Aga mida sa teeksid sellises hirmsas olukorras, kus lendad parasjagu 7 tundi näiteks Šhanghai poole lennukis ligikaudu 400 reisijaga, kõrval ülemus ja neli kolleegi ning kõhus võtab võimust sama hirmus kõhugaasi rünnak kui saksamaa kiirteel? Võtadki sealsamas istmel käsile ja hakkad vallandama või katsud ikka vetsuboksini välja vedada?

Minu seisukoht gaaside suhtes on, et kui juhtub, siis juhtub, ütled sorry ja elad edasi, aga sihilikult on ikka veidi räme. Lapsel ju juhtub ka vahel, et piss tuleb püksi või voodisse - kas peaks seda siis heaks kiitma ja teguviisi ergutama? Sama loomulik asi ju. Ja sünnitusest rääkides loodan südamest, et teie vabad suhted sealt sünnituslaual kogetust ei vii kurva igapäevaeluni, kus raske kõhuviiruse puhul ükski pereliige vetsu ei jõua (no milleks, nii vaba suhe ju), vaid kohas, kus häda tekkis, kohe ka oma elu kergemaks teeb. Iseenesest kõrvalvaataja jaoks tegelikult polegi see ka oluline, aga naabritel ja külalistel võib vähe paha hakata...
 
irw 16. juuli 2007, kl 12.10
palun räägi, kus te oma tutvusringkonnaga käite. siis tean sealt eemale hoida.
jube mõeldagi - mingi kamp nn valehäbita inimesi, kes peeretavad nagu segased kambakesi ükskõik kus. ilmselt ka restos

jäle.

a su klaveri järgi võib arvata, et te ei asu eestis. ja tore on.
 
n22 16. juuli 2007, kl 12.12
suhe on kestnud 2 ja pool aastat ja ei kujutaks eluilmaski ette, et laseksime teineteise juuresolekul mõnuga peeru. mehel on juhtunud paar korda kogemata, kuid on alati vabandanud nagu hästikasvatatud noormees ikka. minu meelest ei tohiks üheski suhtes ennast nii mugavaks lasta, et sellist asja lubada. ma tõesti enne oksendaksin keset tänavat, kui peeretaksin meelega enda mehe kõrval.
 
tuul 16. juuli 2007, kl 12.12
Tegelikult ajab see nö juuksekarva lõhkiajamine siin juba muigama. Alati on olemas erandolukordi, kus ei saagi ühiskonnapoolt kokkulepituid häid kombeid järgida. Kuna teemakäsitlus on laienenud üldisemaks, kui algul küsitud küsimus viitab, siis soovitan olla pisut dolerantsem.
Esiteks: peeretamisega ei pruugi esineda heli ega lõhna, ja seega olen kindel, et enamus inimesi on tegelikult teinud seda kaaslaste juuresolekul.
Teiseks: on piisavalt haigusi millega kaasneb sage peeretamine, ja on mõeldamatu, et nad viibivad pidevalt WC v õues v isoleerituna mõnes ruumis.

Nüüd kirjutan loo elustenesest.
Kui esmakordselt viibisin 1991 aastal Soomes, ja mul tuli ühel õhtul külastada 3 peret ning nendega koos ka einestada. Kui viimasele viibimisele jõudsin, olin juba maitsend muule lisaks karjalapirukaid, maksavormi ja nüüd pakuti veel kapsavormi. Püüdsin olla viisakas külaline, aga lõpuks ütles seedimine üles. Vabandasin ning suundusin rõdule. Peatselt taipasin, et ega ma enam teistega ühineda ei saagi, ja niisiis olin rõdul kuni tuldi küsima, et miks ma seltskonnast irdusin. Vastasin, et vaatan ilusat öist taevast. Lõpuks pidin aga ikkagi oma ebameeldiva kõhutuulte loo ära rääkima ja minule üllatuseks suhtuti minu tervisehäiresse väga positiivselt. Perenaine tõi koheselt mingi ravimi ja kogu seltskond suhtus probleemi väga mõistvalt.
 
irff 16. juuli 2007, kl 12.19
"tolerantsem" on see sõna...
 
. 16. juuli 2007, kl 12.19
tolerantne
 
teemaalgataja to irw 16. juuli 2007, kl 12.28
Kurb, kui inimene ei oska lugeda vøi loetust aru saada. Palun n2ita mulle kohta, kus ma olen v2itnud, et peeretan mønuga suures seltskonnas? Kui sa seda ei oska, siis hoia mokk maas. Irwadi- irw tøesti, øpi lugema ja siis tule irvitama.
mh the second: jutt oli OMA MEHE SELTSKONNAS peeretamisest. Sinu kirjeldatud juhul (lennukis koos ylemuse ja kolleegidega) l2heksin ilmselt enne løhki, kui seal omi asju ajama hakkaksin, sest nagu ma olen MILJON korda øelnud, EI puuksuta ma kellegi teise juuresolekul, ainult oma mehe. Nii et see juhus on nagu off topic.
 
irw 16. juuli 2007, kl 12.31
Ka mehel lasin vastavat teemat lugeda ja r22kisin sellest oma søpradele-søbrannadele. (vot nii igav on kohe). Mees igatahes tegi yllatunud n2o ja kysis, kas see on tøesti vøimalik.
Teie arvates oleme kindlasti nii meie mehega kui meie tutvusringkond jubedad matsid, aga nagu øeldud, j2tan teile teie arvamuse



see oli sinu kirjutatud.
möla maha, haisev mats
 
abielunaine24 16. juuli 2007, kl 12.37
Huvitav, minu jutust loetakse vaid pool, teine pool pannakse ise juurde ja siis kukutakse søimama. Kui ma ytlesin, et puuksutan VAID oma mehe juuresolekul, siis t2hendab see seda, et puuksutan VAID oma mehe juuresolekul. Mitte mingil juhul ei laiene see "vaid oma mehe juuresolekul" møisteni "kogu minu tutvusringkond". Kas veel j2i midagi selgusetuks? Seletan hea meelega. Samuti ei ole ma øelnud, et me silmad suured PUNNITAME seda puuksu. Ytlesin, et kui see puuks tahab tulla, siis ei hoia me seda kinni (veelkord: vaid teineteise seltskonnas) ega lase sooltesse vurisema, vaid laseme selle v2lja.
to irff: kui sul midagi øelda pole teema kohta, siis ole palun nii kena ja 2ra kirjuta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!