Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Naistest, kes oma mehe juuresolekul køhugaase lasta ei julge/taha.
 
tihane 16. juuli 2007, kl 16.11
mulle tundub et enamus siinsetest naistest ei ole sõbrad oma mehega? ollakse abikaasa-naine aga mitte sõber. s
kas te hommikul ärkate 2 tundi enne meest ja meigite ennast ära ja ronite uuesti voodisse? rõve ju mehele unist nägu näidata.
ise küll meelega ei punnita aga vannituppa ka jooksma ei hakka. õnneks eriti tihti ei juhtu sellist asja. sõprade-sugulaste-võõraste ees ja avalikus kohas loomulikult ei peereta. aga oma mehega oleme kui üks inimene, ei ole mingeid häbitundmisi ega kõõrdpilke. tunnen ennast temaga sama mugavalt kui üksi olles. koos oleme 10 aastat ja sellepärast kindlasti lahku ei hakka minema :D
üldse, see tundub eriti jabur et mõni kardab, et kaaslane jätab maha sellepärast. kas teis muud väärtust polegi?
 
mh the second 16. juuli 2007, kl 16.18
Saan aru, et on vaid kaks võimalust oma elu elamiseks - kas peeretad ja rämetsed mehe juuresolekul sajaga või siis loobud igasuguste ilmalike ilmingute näitamisest tema juuresolekul? Küll võib sellise ahtakese maailmavaatega raske elada olla...
 
heh 16. juuli 2007, kl 16.24
seda kahte võimalust näevad ju ainult need kes ei peereta. loe teema läbi korralikult. kas mees jätab maha või jooksed vetsu!
ise paned ka puuksu muude rämedustega ühte patta, et kui puuksutad küllap siis teed muid rõvedusi ka :)
 
to tihane 16. juuli 2007, kl 16.29
sa kirjutad : "sõprade-sugulaste-võõraste ees ja avalikus kohas loomulikult ei peereta"
ja samas vingud, et kas me pole oma meestega sõbrad. selle loogika järgi peaksid sa sõprade ees küll peerama nii et vats vabiseb, mitte veidi eemale minema.
ja mina olen küll mehega sõber, kuid leian, et teatud viisakus peab jääma. sellistest väikestest asjadest ja totaalsest valehäbi puudumisest saavad alguse suured asjad, nt vastikus kaasa vastu. see on ja jääb lumepalli efektiks.
 
mh the second 16. juuli 2007, kl 16.30
Ei näe ju ainult esteedid - loe tihase kommentaari.

Minu jaoks ongi tahtlik puuks räme. Kogemata muidugi juhtub, aga et ennast üldse vaos ei hoia - eh, raske see elu nii. Aga kahtlustan küll, et nii vabade suhetega inimesed paljusid muidki toredaid tegevusi vaka all ei hoia, mis ehk teistel kulmu kerkima paneks.
 
Oliver 16. juuli 2007, kl 17.21
Ma ei saa aru, kust pärineb sinu jultumust öelda, et need naised, kes oma mehe juuresolekul kõhugaase lasta ei julge/taha on HALB KOGEMUS? Minu arust on sellised naised pigem hästikasvatatud ja viisakad, kes nii käituvad. Sa ei pea siin korraldama mingeid provokatsioone, et meeste ees peeretamine on lahe ja kõik peaksid seda tegema.


Ma ei pea küll sinu käitumist värdjalikuks, ka endal tõesti juhtub vahel, aga samas sa ei saa halvustavalt suhtuda korralikesse naistesse! Neid hindan ma küll iga kell rohkem.
 
Oliver 16. juuli 2007, kl 17.22
jultumus*
 
Getter 23 16. juuli 2007, kl 17.35
Huvitav, et siin on tõmmatud paralleele armsama austuse ja kõhutuule laskmise vahel.
Austan ka oma meest. Ka tema austab mind. Kuid tunneme üksteise seltskonnas (kahekesi olles) end nii nagu oleks me ruumis üksinda. Ehk siis ei jookse WC'sse kõhutuult välja laskma.
Ka ei ole me matsid.
Ning koos oleme olnud mitmeid aastaid ja oleme ka edasi.

Mul on hea tunda ennast oma kodus vabalt ning mul on hea meel, et seda saab teha ka minu mees.

Minu jaoks väljendavad austuse puudumist elukaaslase vastu hoopis teised asjad - valetamine, manipuleerimine jne.

Kusjuures ma olen kohe tõsiselt üllatunud, et suurem enamus peavad sellist käitumist koduseinte vahel rõvedaks ja matslikuks.
 
N28 16. juuli 2007, kl 17.36
Nõus Oliveriga - küsimus pole mingis "julguses" ja vabameelsuses, vaid ikka viisakuses ja heas kasvatuses.
 
teemaalgataja to Oliver 16. juuli 2007, kl 17.36
Ei ole ma kuskil väitnud, et see on lahe ja köik peaksid seda tegema. Ära topi mulle sõnu suhu, palun.
Ja ausalt öeldes ma nutma ei hakka, et sa mind ei hinda. Mind absoluutselt ei huvita, mida mingi Oliver minust arvab.
 
ütlen ainult seda 16. juuli 2007, kl 18.01
SILMAKIRJATEENRID olete! teete aga teistele ei julge tunnistada ja siis võtate nende kallal kes oma mehega loomulikult käituvad.
kindlaste te ka ei loe kroonikat aga ometi olete alati kursis mis seal kirjas, te ei vaata seebiseriaale aga sama teate hästi kes on ignasio, rich ja brooke. seda nimekirja võiks jätkata mitmete näidetega. peaasi, et välja kõik nett paistab, vahet pole mis tegelikuses toimub.
 
kata 16. juuli 2007, kl 18.10
Jumal küll ma poleks elus uskunud, et neid naisi tõesti nii palju on kes omas kodus, oma mehega (kõige lähedsema inimesega üldse) ei julge puuksugi lasta. Ahhetama võtab see lugemine siin...jutt austusest ja matslikkusest jne.
Appike küll, oma kodus ei saa end vabalt tunda ja oma mehega, kus ja kellega siis veel???
Need naised, eks puuksukest ei lase mehe ees, kuidas nad küll näiteks seksi ajal orgasmi saavad? See eeldab ka enda täiesti vabaks laskmist...mitte krampis olemist....ja oh õudust, tupest tulevad ka seksi ajal vahest kõiksugu hääled!!!!
Võtke ometi vabalt, ma ei saa aru peab siis oma kodus ja oma mehega krampis olema? Pepulihastega peeru kinni hoidma???
(Loomulikult ma ei poolda avalikus kohas peeretamist ja näiteks mehele liiga lähedal peeretamist, et ta peaks haisu taluma)
Aga teemaalgataja, lahe teema ja saabki teada, kui palju krampis inimesi meie seas tegelikult elab! lahe!
 
katale 16. juuli 2007, kl 18.22
No miks kohe ei JULGE? Äkki inimesed lihtsalt ei taha oma kaasa õhku rikkuda... Mis on sel julgusega pistmist?
 
kata 16. juuli 2007, kl 18.26
No pane siis "ei julge" asemele "ei taha" mõte jääb täiesti samaks!
 
Päevane vahtkond 16. juuli 2007, kl 18.26
oh teid vaesekesi. kui te innapreilnad maal lauta lähete surete hapnikupuudusesse? aiaiaiai... kahju teist tõepoolest...
 
Päevane vahtkond 16. juuli 2007, kl 18.27
linnapreilnad st
 
pööö 16. juuli 2007, kl 18.30
Ja väike pussuhais on abikaasale tõepoolest tappev ja mürgine. oh mis peenekesed meil siin koos küll :))))
 
eva to peeretajad 16. juuli 2007, kl 18.32
Peeretage! Nokkige nina ja torkige hambavahesid abikaasade ees! Vahetage menstruatsioonisidemeid ja näidake neid oma meestele! Arutage, kas hüübinud vereklompe pole äkki liiga palju.. Võtke wc-del uksed eest ja urineerige ning roojake teineteise ees, sest need hääled ja haisud on ju loomulikud. Sülitage maha ja krooksuge toidulauas. Sügage kõhtu ja jalgevahet, sest armastavad usalduslikus suhtes abikaasad ju ei häbene teineteist ning kõik see on ju LOOMULIK kehalike protsesside osa.
Teemaalgatajale: usun, et peeretad näkku ka oma mehele, kui see su jalgevahel sulle parajasti keelekat teeb (sest on ju mõeldamatu, et sa hoiad kõhugaase kinni;))
 
pähv. 16. juuli 2007, kl 18.35
to Päevane vahtkond
kuule, suren jah. ma olen valinud elu linnas, olen valinud tsivilisatsiooni ja kultuuri ja niisama naljalt sita kätte nuuskima ei lähe.
 
. 16. juuli 2007, kl 18.37
see, et sa oma armsama lähedal ei haise, see on elementaarne austus teise vastu.

siis ilmselt ei pese te ka end näit kogu puhkuse vältel, sest milleks pingutada, olge vabad ja haisege higi järele nagu loomad. oma kaasa ju, mida häbeneda, las tunneb tõelise naise lõhna
 
teemaalgataja 16. juuli 2007, kl 18.37
Jumal tänatud, et on inimesi, kes ka minu arvamust jagavad. Juba hakkasingi arvama, et minul on midagi viga, et ennast oma mehega igati vabalt tunnen.
Tänud teile, ma ei ole ainus "mats" siin teemas:D Minusuguseid rõvedaid, labaseid ja oma meest mitte austavaid matse on veelgi...:)
 
eva 16. juuli 2007, kl 18.41
Jah , tunne aga vabalt.. Loomad tunnevad ka ennast vabalt.. Paarituvad kus juhtub, lakuvad oma mune ja otsivad kirpe teiste nähes. Situvad kuihu juhtub. See kõikm on loomulik- milleks häbeneda.. (Y)
 
teemaalgataja to eva 16. juuli 2007, kl 18.42
Sulle soovitaks soojalt halastuslasku, sellise värdjaliku teksti võib vaid sügava vaimse puudega inimene kirjutada.
to.: täielik jobu oled. Ei saa võrrelda pesematust ja puuksu laskmist. Miks ajada juuksekarva lõhki?
Ja kahju sinust, et sinu puuks alati nii rõvedalt haiseb. Minu puuks ei haise vahel üleüldse. Kontrolli oma toidulauda.
 
n to eva 16. juuli 2007, kl 18.45
Idioot oled tõepoolest, teemaalgatajaga täiesti nõus. Sinusugusele tropile ei olegi mõtet midagi seletada, sinu ajumaht ei ole lihtsalt nii suur, et sellest aru saada.
Pista ennast põlema, saad kordki elus särada. Lause kõlab pubekalikult, aga sinu puhul on see ainuõige variant.
Laku iseenda mune ja otsi kirpe, haige inimene.
 
. 16. juuli 2007, kl 18.45
nagu näha, siis ei meeldi sulle vaid peeretada. sa naudid ka selle nuusutamist.
sa hangi abi
 
Kata 16. juuli 2007, kl 18.45
Oh jumal kui närvi siin mõni läks, võrdleb väikest puuksulaskmist mingi päevade lappide vahetamisega mehe ees ja mille kõigega veel ;))) Ja tundub, et tema arvates on ka hammaste torkimine abikaasa ees jube toiming. Huvitav miks avalikes söögikohtades hambatikud küll on?
Igatahes minuarust need inimesed, kes selle peerujutu peale siin kiljuma pistsid, on raudselt väga igavad ja krampis inimesed, piinlikult viisakad. OMA kodus ja OMA mehe juures puuksu laskmine on maailmalõpp. Kahju teist, et te mehega nii lähedased ei ole, et mingi puuks ebaviisakuse tipp on!
 
. 16. juuli 2007, kl 18.47
muideks toidulaua võiksid ise üle vaadata. ma ei peereta vahetpidamata ja nii impulsiivkompulsiivselt, et ei suuda selleks ajaks vetsu minna.
 
teemaalgataja to . 16. juuli 2007, kl 18.47
Idioot oled. Muud ei oskagi sulle öelda.
 
eva 16. juuli 2007, kl 18.49
Sa teemaalgataja ei oska vist ühtegi muud "teravmeelsust" välja mõelda, kui see "halastuslask", mida sa nüri järjekindlusega korrutad.. Sulle ja sinu poolehoidjatele soovitaksin lobotoomiat.
 
teemaalgataja to . 16. juuli 2007, kl 18.50
Idioot oled. Muud ei oskagi sulle öelda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!