Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Vagla-Marge kohtuotsus õige?
 
ekm 26. mai 2011, kl 16.01
oopium.

ekm, tekib tahtmatult küsimus, kas sul on kunagi koeraga midagi juhtunud, ketis ennast ära keerutanud, mida sa lahti pusida enam ei suutnud vms. ?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vaata, loom on siiski niivõrd rumal, et üritab viimseni ennast ketist lahti rebida.
...ja loomulikult miskil määral endale viga teeb.

täitsa tõsi jutt...
ja ilma fantaasiateta.
 
ma 26. mai 2011, kl 16.03
Tahaks ka teada mis kohus vaklade kohta kostis?
 
. 26. mai 2011, kl 16.16
"miks siis arvad sina, et sinu äraolekul kohe kindlasti naaber on platsis ja jälgimas." - ma mitte ei arva, ma tean täpselt. Me nimelt helistame ja suhtleme. Ja kui naaber peab kuhugi kaugemale sõitma, käin mina tema koertega jalutamas, mitu korda päevas.
 
ekm 26. mai 2011, kl 16.21
.

ja sellegipoolest, kui koeraga midagi juhtuma peaks, siis peseb naaber käed puhtaks...
ja just sinul hakkab ränk kohtutee. omanik oled ju sina.
 
- 26. mai 2011, kl 16.31
Sa "ekm" oled igas Marge-teemas pidev kaitsja. Oled samasugune nagu see hull eit isegi.
 
ekm 26. mai 2011, kl 16.36
-

me kõik oleme omamoodi hullud...
seepärast ei saa ma sulle isegi "Tere tulemast!"... öelda.


see oli nüüd muidugi teemast välja jutt.
 
mölakas to:ekm 26. mai 2011, kl 16.40
>ja sellegipoolest, kui koeraga midagi juhtuma peaks, siis peseb naaber käed puhtaks...
>ja just sinul hakkab ränk kohtutee. omanik oled ju sina.
ära pinguta üle M.A puhul on ikka tegemist looma julmas kohtlemises või siis vähemalt lubamatus teos, mitte aga selles et kõik võib juhtuda, koer võib lahti rebida ülae aia hüpates kõhu lõki tõmmata ja lõpuks auto alla jääda aga keegi ei hakka omaniku süüdistama kui ta on teinud omalt poolt kõik et seda ära hoida
 
ekm 26. mai 2011, kl 16.46
mölakas to:ekm

ma ütleks ka, et "ära pinguta üle"
võibolla on tegemist ainult hooletusega?

muideks, kui koer lahtiselt ringi jookseb, siis ei ole omanik teinud kõike...
ja see ei ole isegi hooletus vaid teadlik ja tahtlik tegu.
 
mölakas 26. mai 2011, kl 16.58
>muideks, kui koer lahtiselt ringi jookseb, siis ei ole omanik teinud kõike...
>ja see ei ole isegi hooletus vaid teadlik ja tahtlik tegu.
M.A tegu oli teadlik ja tahtlik tegu
aga kui su koeral oli praak kett, praak rihm või mingi muu põhjus millest sul polnud aimugi siis ei oles selles tahtlust ega ka hooletust nii nagu nägi kohtunik M.A puhul
nii et ära pinguta üle
 
ekm 26. mai 2011, kl 17.02
mölakas

ega sa ei peagi oma süütust tõestama.
 
mölakas 26. mai 2011, kl 17.12
>ega sa ei peagi oma süütust tõestama.
täpselt nii kui koeraga midagi juhtub ja mina pole hooletu ega tahtlikult selles süüdi ei hakka ka keegi sind süüdistama ega kohtusse tirima
 
ekm 26. mai 2011, kl 17.30
mölakas

sa eksid...
süüdistaja hakkab sinu süüd tõestama.
ja süüdistuse esitab loomakaitse, keda sugugi ei huvita, kas kett oli praak või mitte.
 
. 26. mai 2011, kl 18.12
ei, loomakaitse ei süüdista inimesi, kui on tegu õnnetusega - neid juhtub ikka. Sa tee ikka vahet, millest sa räägid.
Aga tundub, et sa lihtsalt ei saa miskipärast sõrmi klaviatuurist eemal hoida - päevade viisi, lolliks ei pööra juba? Mitte midagi tarka ega arukamat enam ei tule, sinu seisukoht on kõigile algusest peale selge - mis probleem sul on üldse? Igale lausele vastad, milleks? Kohtuotsus oli su meelest õiglane, saime ammu aru, no ehk aitab küll? Siin võivad inimesed vabalt asja arutada, sa ei pea iga lauset kommenteerima. No kui sa just ise proua M ei ole - siis ma saan aru küll, miks sa päevade viisi ei lahku klahvide tagant. Või saad palka selle eest?
 
ekm 26. mai 2011, kl 18.25
"Siin võivad inimesed vabalt asja arutada"

kas sa ei arva, et ma põhimõtteliselt istun siin...?
...ja ootan, et teise poole seisukohad oleks tõsiseltvõetavad ja argumenteeritud.
siiamaani on ainult oletused ja meedia poolt tekitatud kuulukad.
 
ekmile 26. mai 2011, kl 18.35
Vasta siis küsimusele: Mida kohus vaklade kohta ütles?

Või äkki sa ei oskagi sellele vastata?
 
ekm 26. mai 2011, kl 18.39
ekmile

sa esita see küsimus süüdistust esitavale poolele.
 
ekmile 26. mai 2011, kl 18.43
Nii, et sina siis ei teagi, mida kohus ütles vaklade kohta.

Sis võib samahästi öelda, et kohus pole midagi vaklade kohta öelnud. Fakt on, et vaglad ei teki nii kiiresti. Järelikult keegi valetab.
 
Anja-Nanja 26. mai 2011, kl 18.44
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 11.48.
 
. 26. mai 2011, kl 18.46
:)))
istud ja ootad delfi foorumis?! Enamasti käiakse halva kogemuse foorumis just halbu emotsioone väljendamas, sa võid siin rahulikult viimsepäeva laupäevani istuda ja igale tähemärgile vastuse kirjutada, hommikust õhtuni...
Jõudu edaspidiseks. Mis krdi päralt ma peaksin argumenteerima? Mul on vastik ja piinlik, et meie hulgas on selliseid inimesi, emasid ja õpetajaid, see on minu väga tugev emotsioon. Palju vaklu talle!
 
ekm- 26. mai 2011, kl 18.46
ekmile


kui sa täpset vastust soovid, siis küsi neilt loomakaitsjatelt, miks nad kohtuistungit kommenteerida ei soovi.
 
Anja-Nanja 26. mai 2011, kl 18.49
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 11.49.
 
ekm- 26. mai 2011, kl 18.51
.

Enamasti käiakse halva kogemuse foorumis just halbu emotsioone väljendamas,
------------------------------------------------------------------------------------------------------

vaata, see on kurjast, et meil karistamatult võib internetis vägivallatseda.

Anja-Nanja

* sa ekm ootad ka omakohut vä..?:D
----------------------------------------------------------------
kas see oli ähvardus?
 
:) 26. mai 2011, kl 18.53
Oh, ta ajab lihtsalt jura, tal on igav ja tühi olla. Üheski tema kommentaaris pole ju mõtetki sees, ega vastust mitte ühelegi küsimusele - lihtsalt arusaamatu, miks ta siin kogu aeg jutleb. Ja millest?
 
Anja-Nanja 26. mai 2011, kl 18.53
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 11.49.
 
hehee 26. mai 2011, kl 18.55
Ta arvab, et ta on kaval. Kardab, et äkki pärast keegi kasutab tema juttu kurjasti ära. Sellepärast ta kirjutabki siin mingite vihjetega, millest siis teised peaksid aru saama.
Argpüks noh.
 
:) 26. mai 2011, kl 18.56
No kuule, kui mulle miski ei meeldi ja ma sellest kirjutan, ei ole see kindlasti internetis vägivallatsemine:) Kas kaubamajas potsikute avajate teema on vägivald või? Või transrasvadest kubiseva Napoleoni koogi üle kurtmine? Või hinnapoliitika ja teeninduskultuurist rääkimine? Ma ei teadnudki...
 
:) 26. mai 2011, kl 18.57
Aga issake, unustasin lisamata - ma ei oota vastust!!!
 
ekm- 26. mai 2011, kl 18.58
:)

miks sa arvad, et mina peaks vastama...?
ei süüdista ju mina kedagi.


Anja-Nanja

sa leia põhjus, et mind kohtusse anda.
ja omakohus...aga palun, minugipoolest võid oma elu rikkuda.
 
ekmile 26. mai 2011, kl 19.01
Süüdistad ju küll. Loomakaitsjaid süüdistad.
 
Anja-Nanja 26. mai 2011, kl 19.01
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 11.50.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!