Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Keskealise üksiku naise elu on põrgu
 
hmm 23. aprill 2014, kl 23.16
See teema kestabki vist mitu aastat juba :D
 
Viimastele 23. aprill 2014, kl 23.37
Arvuti oli tal ka 4 aastat tagasi.
 
A 24. aprill 2014, kl 00.52
P eelmisest, aastatagusest teemast: " Ei olnud noorena midagi negatiivne, olin valmis seiklusteks ja kõik tundus nii põnev !!!!!!! Tahtsin teiste naistega põnevaid asju ette võtta, aga ometi ei olnud neid naisi kusagilt võtta."

Tundub, et P on aseksuaal hoopis. Noorena ka mehed huvi ei pakkunud, ikka see naiste järele õhkamine. Peika, kui ta üldse eksisteeris, oli õlekõrre asemel, kelle külge klammerduda. Kui tekkis sõbranna, oli P valik väga lihtne - muidugi valis ta naise (nüüd süüdistab selles valikus muidugi seda sõbrannat). Kuna P ei saa enam ei mehi ega naisi, siis on uueks kinnisideeks laps (eelmise aasta märtsi põhiteema - rasestumine 45 aastaselt).
 
Nuhk Nonni 24. aprill 2014, kl 09.51
Kui tõmbaks paralleele P poolsele psühholoogilisele uuringule meie, naiste mõttemaailma suhtes tema raskest elust ja fööniksina tuhast tõusnud suhteeksperdi Inge Raitari vahel? Vt. suhteraamatu tutvustav lõik siinsamas kõrval. Kes leiab sarnasusi nende kahe tegelase vahel?
 
Hernes 24. aprill 2014, kl 10.26
P, mida ootad suvelt kõige enam?
 
kivike 24. aprill 2014, kl 11.51
"Uut sõbrannat, Hernes, uut sõbrannat! Sedasama soovin endale jõuludeks, sünni- ja nimepäevaks ning lihavõttepühadeks! Veel parem, kui vana sõbrana helistaks ja ütleks, et ta ise on nüüd ka rõve vanamutt ja hakkame sõbrannadeks jälle. :) Siiski igatsen ka ajamasinat, mis kõik tagasi keeraks ja keerutaks niimoodi edasi-tagasi kohe mitu korda."
 
õde 24. aprill 2014, kl 13.05
P, kas sa ei tahaks liituda foorumiga

http://www.saeioleyksi.net.ee

Sealt saaksid samuti vajalikku abi ja toetust ning sealsed foorumiliikmed võiksid sulle nõu anda, kuidas paremini edasi elada ja kriis ületada. Tuleb ennast kasutajaks registreerida, varjunimega muidugi.
 
kiiks 24. aprill 2014, kl 17.17
alati täpipealt sarnasesse situatsiooni jõudnuna, see teemategija kaob, juba mitmendat korda nii... Täpipealt siis, kui tulevad päevakorda teatud küsimused ja oletused?

Mis on selle teema MÕTE, kui oletatavalt on selle loonud teadlikult keegi, et kedagi teist kopeerida?

Vaat nüüd tuleks algatada hoopis selline teema, et kes on see tegelane, kes naudinguga kõiki siinses teemas osalejaid alandas, mõnitas ja nende üle irvitas tervelt kolmveerand aastat jutti.
Mis selle tegelase peas küll toimus ja toimub? Milleks seda kõike vaja oli?
 
järjekordne P ving 24. aprill 2014, kl 21.11
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?15,12116325
 
naiselik magister naine 25. aprill 2014, kl 06.56
soobin, et P oleks tagasi. ootan.
 
naisolemus 25. aprill 2014, kl 12.09
väga ootame tagasi.
 
intelligentsed preilid 26. aprill 2014, kl 11.08
väga ootame. oleme ise ka intelligentsed.
 
fui 26. aprill 2014, kl 12.01
Napakas troll, lõpeta ära.
 
galantne inteligentne poua 26. aprill 2014, kl 20.15
Ootame P sind.
Oled meie, takade naiste, sinilind!
 
kõrgharidusega 27. aprill 2014, kl 11.08
 
zz 28. aprill 2014, kl 12.38
Tule tagasi, P, me ootame sind. Su teema on huvitav, sa ise oled huvitav, sest arutad probleemi, mida enamus ei tahagi mõista, sest kergem on pea liiva alla peita, kui tõele silma vaadata ja vastu minna.
Tule tagasi, sinuga oli hea siin koos.
 
õde 28. aprill 2014, kl 14.58
Aeg-ajalt P kaob paariks nädalaks. Võib-olla on reisil? :)
 
P-le, kui tuleb reisilt 28. aprill 2014, kl 16.28
5. Vastutuse seadus
Alati, kui su elus on midagi valesti, on viga sinus endas.
Me peegeldame seda, mis meid ümbritseb; see, mis meid ümbritseb, peegeldab meid endid. See on universaalne tõde.
Me peame võtma vastutuse selle eest, mis on meie elus.
6. Ühenduse seadus
Isegi kui see, mis me teeme, tundub olevat tagajärgedeta, tuleb seda teha nii, nagu terve universum sõltuks sellest.
Iga samm viib järgmise sammuni.
Keegi peab astuma esimese sammu, et töö saaks tehtud.
Suurema tähtsusega pole esimene ega ka viimane samm. Ülesande täitmiseks on vaja mõlemat.
Minevik, olevik ja tulevik – kõik on omavahel seotud.
7. Tähelepanu seadus
Samal ajal ei saa mõelda kahele asjale korraga.
Kui keskenduda vaimsetele väärtustele, on võimatu tunda midagi nii madalat nagu ahnust või viha.
8. Kohaloleku seadus
Mineviku uurimine ja seljataha vaatamine takistab meil olemast täielikult “siin ja praegu”.
Vanad mõttemallid, käitumisviisid ja unistused takistavad meid omamast uusi.
10. Muutuste seadus
Ajalugu kordub, kuni me pole õppinud oma vigadest seda, mida peame õppima oma teekonna muutmiseks.
 
P-le, kui tuleb reisilt 28. aprill 2014, kl 16.33
1. Suur seadus
Mida külvad, seda lõikad. Ühtlasi on see tuntud kui põhjuse ja tagajärje seadus.
Mida iganes me endast välja laseme, see pöördub meie juurde tagasi.
Kui me ihaldame õnne, rahu, armastust ja sõprust, siis peame olema õnnelikud, rahumeelsed, armastavad ja käituma tõeliste sõpradena.
 
zz 28. aprill 2014, kl 21.35
...peame olema õnnelikud, armastavad, käituma tõeliste sõpradena...??

Midagi EI PEA, see oleks sundus ja pole loomulik, see tekitab protesti...

Tahta võib, selles pole sundust, selles pole käsku, pole keeldu ja see tundub rohkem nagu vaba tahe, nagu omaenese vaba soov, mida on kergem täita...

Inimeste õnnetus on selles, et juba titeeast alates kukutakse seda tillukest inimhinge kängitsema ja sundima, ikka nii, et peab ja peab....
Olen hakanud mõtlema, et vaid armastusega ja armastades saavutaksime ülima, mitte sundimise, käskimise ja selle vastuhakku tekitava "peab" sõnaga.

Kui juba emaüsas lapsuke ei tunne ülimat ja tingimusteta armastust, siis tuleb ta küll siia ilma, aga tal on külm, nii külm, et mitte ainumaski sundus ei suuda tema hingest üksildust peletada elu lõpuni...
 
kas is oli joodik 28. aprill 2014, kl 22.06
kas ta isa oli joodik? kõik sümptoid ju olemas, et pärineda joodikust.
 
to 16.28 29. aprill 2014, kl 19.29
Tüüpiline new-age jutt. Eesmärk on inimeses esile kutsuda süütunne. P-le on seda ilmselt juba piisavalt pähe taotud alates lapsepõlvest kuni tänase päevani.
 
tibuninnu 30. aprill 2014, kl 19.21
P, tule tagasi. Sinuta on väga igav siin.
 
L 02. mai 2014, kl 06.57
Jumal tänatud, P on ravile läinud...
 
väga haritud daam 02. mai 2014, kl 13.58
Kurb olen nüüd. Olid tark naine, kombekas, meie naiste eeskuju.
 
hoiame 02. mai 2014, kl 15.13
P teema elus, sest nagunii ta meid ei hülga, ta tuleb meie juurde nagunii tagasi. Me oleme P sõbrad ja sõpru ei jäeta niisama.
P, hoolitse enda eest ja tule tagasi meie juurde, me ootame sind.
 
Mart 02. mai 2014, kl 15.28
Mina leidsin endale odava massööri. Selg oli nii valus ja olin 3 korda juba käinud väga hea massööri juures, aga hind oli nii kõrge, et hakkas rahakotile. 45 euri kord. Odava leidsin vaegnägijate juurest ja kujutage ette ainult 16 euri eest kogu keha. Algul oli kõik väga ilus ja hea. Kuna olen ikkagi pereinimene, siis hakkas mind häirima see, et masöör surus oma megasuured rinnad vastu minu tagumikku ja libistas oma käed lausa minu jalgevahele ja puudutades juba intiimsemat piirkonda, samas ise vestles eelnevalt oma perest. Olen ikka selline mees, et kui kirjas polnud erootiline massaaž, siis ei osanud ka seda oodata. Ma ei saanudki aru, kas ta otsis uut meest endale või tegeleb ta sellega igapäevaselt ja nii odava raha eest.Tahaks teada kas keegi keegi on sattunud veel sellise massööri juurde või soovib minna võin kontaktid anda.
 
õde 02. mai 2014, kl 17.54
Jep, Mart, su kommentaar sobib siia teemasse kohe nagu rusikas silmaauku :)
 
irw 02. mai 2014, kl 18.36
Mardi jutu peale tormavad siia kohe massöörid ja hakkavad kiruma märgi plekke oma massaazhilaual.:DD
 
jee-jee 02. mai 2014, kl 19.29
Mina ostsin täna Maksimarketist varajast kapsast, kaalus 0,954kg ja läks maksma 0,91€. Kodus märkasin laual RIMI reklaami: PARIM hind -varajane kapsas hinnaga 6,05€/kg. Selle "parima hinnaga" võib seda kapsast osta RIMIst ainult kuni 10kg ja see "parim hind" on ainult päevapakkumine (ikka selle aasta mais). Minu Marksimarketist toodud kapsas nägi välja täpselt samasugune nagu rimi pildil olev.
???
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.