Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Keskealise üksiku naise elu on põrgu
 
:D 02. mai 2014, kl 19.31
Mardi postitust lugema hakates tekkis juba mõte, kas mitte P pole selleks massööriks hakanud. :D
 
õde 02. mai 2014, kl 19.36
Kui P hakkaks massööriks, teeks see talle ainult head. Tutvub uute inimestega, leiab endale mehe ja pole enam aega süngeid mõtteid heietada.
 
logish 03. mai 2014, kl 10.16
õde Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui P hakkaks massööriks, teeks see talle ainult h
> ead. Tutvub uute inimestega, leiab endale mehe ja
> pole enam aega süngeid mõtteid heietada.


Kuid siis võib P-l tekkida uus probleem: igasugused pervertidest mardisandid käivad ta juures ja sirtsutavad ta massaazhilaua täis!! Järgmisena sekkub vestlusse keegi kohalik delfikindral ning käratab: ise oled pervert!!
 
Küs 03. mai 2014, kl 19.54
P kas oled vaadand filmi Pi ?
 
Gerti 04. mai 2014, kl 22.34
Mart ma tean, et ei lähe teemasse, aga mina sooviks kontakte!
Sellised massöörid viivad kõigi maine alla ja nende koht ei ole massaažikeskuses. Kuhu inimesed tulevad oma seljamuredele leevendust saama, mitte naudingu eesmärgil erootilist...!
Ja P-ile soovitan tõeliselt rahustavat rootsi klassikalist massaaži!
Pimemasoorid.ee
 
Kus oled siis? 05. mai 2014, kl 22.48
 
lucinda 06. mai 2014, kl 00.04
käisin siin lugemas umb. kuu aega tagasi. teema on vahepeal võtnud uue üllatava ja üllatava arengu.
Mart ja masseerimisprobleemid?!
huvitav.
mina pole kunagi massööri juures käinud. kuidagi imelik, et keegi võõras inimene mind mudima ja katsuma hakkaks. kuidagi vastik on...
aga, kes teab, võib olla hakkaks meeldima, kui läheks, aga praegu mõtlen küll, et ei taha.

kiiks
kas sina tunned end alandatuna ja solvatuna P poolt? kuidas siis ja miks?:))
 
lucinda 06. mai 2014, kl 00.06
eks P-l ole vahepeal muud tegemist ka. ei viitsi siin tuhnida, aga kaua siis P juba kadunud on olnud?
 
naiselik, intelligentne 06. mai 2014, kl 19.28
 
P. 08. mai 2014, kl 01.00
Õde
Ei ole kuhugi kadunud, tegin pausi teadlikult, olen liiga hoogu sattunud.

Aga kui jälle kirjutama hakkan, ei saa pidama.

P-le
Seda ju ütlengi, et olin ise endast halval arvamusel ja uskusin, et kõik teised naised minust paremad ja õnne rohkem väärt.

Nii tõmbasingi oma ellu naise, kes hakkas mulle seda toonitama.

Olen kindel, et selle "sõbrannaga" me ei oleks suhtlema hakanudki, kui ma oleks teistsugune olnud - julge, enesekindel.

Mida külvad, seda lõikad - mu meelest päris paika ei pea.
Mina suhtusin sellesse naisesse hästi ja ei ole sellist mõnitamist ära teeninud.
Lausa vastupidi - kui oleksin teda vastu mõnitanud, siis ta oleks järgi jätnud.
 
P. 08. mai 2014, kl 01.16
Õde
Olen 46 juba, mehega ei ole enam see mis nooremana.

Probleem on ikka suhtlemisvaegus. Loed midagi, tahad oma sookaaslasega jagada, mõtteid vahetada.
SUHTLEMISVAEGUS ON MEELETU.

Hoiame ja Tibuninnu
Olen tõsiselt väga liigutatud. Nii meeldiv oli lugeda.

Kas isa oli joodik
Isa just teine äärmus. Ta ei joo üldse alkoholi, ei ole seda geeni.
Üldse ei kujuta ettegi, et isa jooks.

19.29 29.aprill
Arvan ka, et need punktid on poolenisti õiged.
Vahel ei kehti kohe üldse.

Näiteks oma kogemusest. Tegin sellele naisele head, suhtusin temasse väga hästi.
Tulemuseks sain sõnumi: pugemine on sinu töö.
 
kivike 08. mai 2014, kl 08.21
Hinda oma "headust" ikka adekvaatselt, teise mätta otsast vaadatuna - sa tegid omast arust "head", kusjuures kirjutad siin külgi eespool, et teadsid algusest peale, mismoodi sõbranna sinusse suhtub, pluss sõbranna sulle endale ei meeldinud. Vaata olukorda laiemalt ja ole inimene, eelkõige enda vastu, mitte ära nii hirmsasti püüa head teha ja teistele meele järgi olla. Kogu see seik sõbrannaga pidanuks sulle seda õpetama, sest inimene on juba kord sedasi tehtud, et tarkust tuleb tagumiku kaudu pähe ajada. Ja kui nüüd päris aus olla, siis see sinu "hea suhtumine" oli kõigest poos, nagu su varasematest postidest välja võiksi lugeda ja mis seal imestada, et olgugi õel, aga tark inimene nägi sellest läbi ja pidaski seda suhtumist selleks, mis see oma olemuselt oli - pugemiseks.
 
:D:D:D 08. mai 2014, kl 10.57
jestas P ikka jahub sama asja ja neid jobusid on ikka veel kes viitsivad vastata :D, mina loobusin pärast kahte postitust 2 kuud tagasi :D
 
kivike 08. mai 2014, kl 11.02
Good for you ... aga nagu näha, pole sa ju loobunud, mida muidu su post siin teeb? Mul on inimlik uudishimu, kas see teema ka 2015 aastasse jõuab. :) Paraku P suhtes olen ma üsna kindel, et tegemist on lootusetu juhtumiga.
 
P. 08. mai 2014, kl 11.21
Kivike
Mulle ei meeldinud ainult ta mehelik olek, aga kuna ma ise ei ole mees, siis see ei olnud mulle oluline.

Kuna ise ka naine, siis mulle oli ju täiesti ükspuha, milline sõbranna välja näeb.
Ja ma ei saanud üldse aru, MIKS ta minu välimuse kallal ilgub kogu aeg.

Ei ole mitte kuskil kirjutanud, et ta mulle inimesena ei meeldinud.

Välimus ei olnud tähtis ja kui see oleks olnud MINU TEHA, oleks me olnud tõelised südamesõbrannad.

Mina tema vastu küll ei olnud.

Häiris ainult minu halvustamine ja minu välimuse kallal norimine.

Kuidas see poos oli ?
Olin tõsiselt tänulik "sõbrannale" suhtlemise eest ja suhtusin temasse päriselt hästi.

Ainult mind häiris minu kallal õelutsemine.
Ei ole kuskil kirjutanud, et temasse halvasti suhtusin.

See, et ma ta õelutsemistele õelutsemisega ei vastanud, vot see tuli süütundest.
 
P. veel 08. mai 2014, kl 11.29
Kivike
Ei mõista.
Poosi pärast täitsin "sõbranna" korraldusi, poosi pärast tundsin sisimas tänutunnet ??????????

Poosi pärast saatsin peigmeest minema ? Kirjutasin ju, et tundsin, et teen "sõbrannale" liiga oma õnnelik olemisega.

Kordan veel.
Kui oleks minu teha, oleksime olnud tõelised teineteisest hoolivad sõbrannad.

Ainuke asi, mida ma ei mõistnud, miks mu kallal õelutseb.

Sa nagu süüdistad mind, et oleksin pidanud olema veel alandlikum, veel madalam, veel heatahtlikum.
Et olin nagu õelutsemise ära teeninud, sest ei olnud veel piisavalt tossike ?

Ma oleks võinud "sõbrannale" lõpmatuseni head teha, tema suhtumine minusse minusse EI OLEKS MUUTUNUD.

Ei ole vaja mind süüdistada, et ma ikka ei olnud piisavalt hea ja olin õelutsemise ära teenibud.

"Sõbranna" pidas minu heatahtlikkust PUGEMISEKS ja NÕRKUSE tunnuseks.
 
P. veel to Kivike 08. mai 2014, kl 11.33
Arvad tõesti, et kui ma oleksin "sõbrannasse" suhtunud nii hästi kui üldse suhtuda annab, siis oleks tema minusse teisiti suhtunud või ??????

Nalja teed. Oleks ju mind ikka PUGEJAKS ja nõrgaks pidanud ning edasi irvitanud.

"Sõbranna" meelest on hea suhtumine opakluse ja väärtusetuse tunnus. Ta meelest ainult pugejad ja alaväärtuslikud on heasüdamlikud.
 
meie intelligentsed naised, kõrgharidusega. 08. mai 2014, kl 14.12
Nii hea, et tagasi. Ninunännu hihihii =)
Tubli oled.
 
kivike 08. mai 2014, kl 14.25
P. veel to Kivike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Arvad tõesti, et kui ma oleksin "sõbrannasse
> " suhtunud nii hästi kui üldse suhtuda ann
> ab, siis oleks tema minusse teisiti suhtunud
> või ??????

Seda ma räägingi, et sa ei suuda lihtsalt oma pugemisest loobuda, ükskõik mida oponent ka ei teeks - teisisõnu, "headus" on sinu jaoks kaup ja vahend saada midagi, samasugust "headust" vastu.

> Nalja teed. Oleks ju mind
> ikka PUGEJAKS ja nõrgaks pidanud ning edasi
> irvitanud.

Sa andsid selleks kuhjaga põhjust.

> "Sõbranna" meelest on hea
> suhtumine opakluse ja väärtusetuse tunnus. T
> a meelest ainult pugejad ja alaväärtuslikud
> on heasüdamlikud.

See, mida sa tegid on hälbeline käitumine, mis ei ole "headus", vaid tõesti opaklus. Julgen arvata, et seda, mida sa sõbranna vastu tundsid on liiast "heasüdamlikkuseks" pidada - mitte üks normi piires olevate instiktide ja ajenditega inimene ei too selliseid ohvreid "hea suhtumise" sildi all. :)
 
kivike 08. mai 2014, kl 14.32
P. veel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa nagu süüdistad mind, et oleksi
> n pidanud olema veel alandlikum, veel madala
> m, veel heatahtlikum.

Minu seisukoht on vastupidine, aga isegi seda sa ei suuda minu postidest välja lugeda, nõnda oled oma märtrikompleksis kinni.

> Et olin nagu õelutse
> mise ära teeninud, sest ei olnud veel piisa
> valt tossike ?

Piisavalt tossike? Minu arvas täie mõistuse juures olles ei ole võimalik niimoodi isegi fantaseerida, kuidas sina nõuks võtsid käituda ja tegutseda. :)

> Ma oleks võinud "sõbrann
> ale" lõpmatuseni head teha, tema suhtumine
> minusse minusse EI OLEKS MUUTUNUD.

Ma isegi imestan, et sa siiamaani loodad, et oleks muutunud või õigemini, et oleks pidanud sinu arvates muutuma. :)

> Ei
> ole vaja mind süüdistada, et ma ikka ei ol
> nud piisavalt hea ja olin õelutsemise ära t
> eenibud.

Minu arvates ei olnud sa üldse hea, pigem vastupidi, rahvakeeli nimetatakse seda "karuteeneks".

> "Sõbranna" pidas minu heatahtl
> ikkust PUGEMISEKS ja NÕRKUSE tunnuseks.

No emapatiavõimet pole sulle antud looduse poolt, :), milline inimene heatahtlikkusest sõbranna vastu abordeerib oma lapse ja jätab mehe maha?! :)
 
P. to Kivike 08. mai 2014, kl 15.20
Selle mõttega ma nüüd küll "sõbrannasse" hästi ei suhtunud, et tema minusse hästi vastu suhtuks.
Mulle tundus ELEMENTAARNE, et kui suhtlen kellegagi, siis suhtun temasse hästi.

Ma ei mõistnud, kuidas saab kellegagi suhelda ja siis teda halvustada ja mõnitada.
Sellepärast ma "sõbrannat" ei mõistnud.

Olime ju VÕRDSES seisus ja mis õigus mul talle midagi öelda oli ?
Ei olnud mul selleks mingit õigust, ma ei olnud kuidagi parem.
Olime VÕRDSELT TÕRJUTUD, VÕRDSELT kaks musta lammast.

Just empaatiat "sõbranna" vastu tundsingi.

Kui ma oleks jäänud peigmehega, oleks "sõbranna" väga pahane, nördinud ja löödud, et kuidas mul küll nii hästi läks.

Empaatiast "sõbranna" vastu ma ta ju enda poole lasingi.
 
P. veel to Kivike 08. mai 2014, kl 15.24
Jah, ma käitusin nagu viimane lammas ( ei taha lammast solvata ), aga "sõbrannale" oli sellist käitumist ju VAJA.

Talle oli nii tähtis, et ma peigmehega kokku ei jääks.
KUI LAHKU LÄKSIME, OLI SEE "SÕBRANNALE" SUUR RÕÕMUPÄEV.
 
kivike 08. mai 2014, kl 15.44
Keda kotib, mida sõbrannale on vaja või on tähtis? Elutervet egoismi peab igas inimeses olema. Ma ei saa siiani aru, mida sa sõbrannalt emotsionaalses plaanis sellist said, mida ei saanud mõne teise käest ehk et jõuame ikka ja jälle selleni, et asi on selles, mis on sul kõrvade vahel ja millest sa ei taha nähtavasti loobuda siiani, millestki sellisest, mida sa ilmselt hirm-unikaalseks pead ja mis ongi unikaalne, lihtsalt selles mõttes, et tahaks terve päev oksendada, kui selle peale mõelda. Miks sind see siaamaani pole oksele ajanud sedavõrd, et sooviks kõik unustada ja edasi liikuda, on arusaamatu. Miks sa siaani "lammas" oled või olla tahad? Küsimus on retooriline, kuna sa nakuinii sellest aru ei saa. :)
 
kivike 08. mai 2014, kl 15.54
P. to Kivike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selle mõttega ma nüüd küll "sõbrannasse" hä
> sti ei suhtunud, et tema minusse hästi vast
> u suhtuks.
> Mulle tundus ELEMENTAARNE, et k
> ui suhtlen kellegagi, siis suhtun temasse hä
> sti.

No sellest ma olen ammu aru saanud, et see, mis tundub sulle elemntaarne näeb välja nagu kõverpeegli peegeldus. Suhtlemiseks üldse ei pea suhtlusalune isik sulle meeldima kuidagi või muudmoodi olla positiivne, selleks on olemas viisakusreeglid ja etikett ja suhtuda saab ka neutraalselt.


> Ma ei mõistnud, kuidas saab kelle
> gagi suhelda ja siis teda halvustada ja mõn
> itada.
> Sellepärast ma "sõbrannat" ei mõistn
> ud.

Jaah, lonkava konna jalutuskäik ... suhtlus on võimalik ka sellsite sikute vahel, eks teineteist silma otsaskie i salli. Suhtlemine ei võrdu sõprus või sümpaatia ja kui selline arusaam on, siis pole ime, et ikka ja jälle näppe kõrvetad.

> Olime ju VÕRDSES seisus ja mis õi
> gus mul talle midagi öelda oli ?
Ei olnud
> mul selleks mingit õigust, ma ei olnud ku
> idagi parem.

Vaata võrdsete vahel pole rohkem võrdseid ja vähem võrdseid, seega sul õigus oli. :) Või kui tunned, et sul õigust polnud, siis ei saa seisu "võrdseks" nimetada, kuna see lihtsalt ei olnud seda. Paremaid*halvemaid inimesi pole olemas, on luul sinu peas.

> Olime VÕRDSELT TÕRJUTUD, VÕRDS
> ELT kaks musta lammast.

No nähtavasti ta ennast selleks mustaks lambaks ei pidanud ja tekitas parallellse ja sulle arusaamatu reaalsuse, jah, see teistmoodi tegelikkus. :)

> Just empaatiat
> "sõbranna" vastu tundsingi.

Ei tundnud sa midagi, sest sa ei suuda jätkuvalt vaadelda probleeme teise inimese mätta otsast ega kasvõi neutraalselt.

> Kui ma ole
> ks jäänud peigmehega, oleks "sõbranna" väga
> pahane, nördinud ja löödud, et kuidas mul k
> üll nii hästi läks.

No keda kotib järjekordselt? Lihtne matemaatika ütleb, et sa oleks plussis olnud sellises olukorras. :)

> Empaatiast "sõbrann
> a" vastu ma ta ju enda poole lasingi.

Ära nüüd valeta iseendale. Kuidas siis selle nutulauluga on, et keegi, peale tema, ei tahtnud sinuga suhelda ja sa olid lihtsalt sunnitud temaga sõbranna olema, sest keegi rohkem ei tahtnud sinuga sõbrannatada ja kuna ta sinu arvates oli sinuga samas olukorras, siis oli "beautyful friendship" ootamas. :)
 
Jälle hakkas peale 08. mai 2014, kl 17.21
Oh appike, ei käinudki P.ravil, nagu ma lootsin. Ikka jahub sama. Seda ta jätkab sama juhmi järjekindlusega, kuni talle vastajaid jätkub. Ei ole mõtet psüühikahäirega inimese peale oma aega raisata
 
nojaanoh 08. mai 2014, kl 17.26
Ega sellist seisundit paari nädalaga ei ravigi, arvan, et see võtaks mitu aastat. Aga P-le sobib ka praegune olukord väga hästi.
 
küsimus 08. mai 2014, kl 20.18
P, kas sõbrannal juhtus ka apsakas, et jäi kellestki rasedaks teie koosolemise ajal ja pidi aborti tegema.
vasta palun täiesti ausalt.
 
lucinda 08. mai 2014, kl 22.13
:D:D:D
ah, et need, kes P.-le vastavad on jobud?
nii et sina olid siis kaks kuud tagasi jobu ja nüüd oled juba arenenud jobust edasi või?:))
kes sa siis nüüd oled, kui tohib küsida?
 
lucindale 08. mai 2014, kl 22.36
lucinda, mina näen siin hoopis asja nii, et :D:D:D tundis ära iseennast, aga ei saa ju endale tunnistada, et on kuidagimoodi jobu. parem olgu siis kõik teised jobud.
vägagi tavapärane asjale lähenemine.
P muide samamoodi komistab ja kukub, aga asja tuumani ikka ei jõua või kardab jõuda, sest tõde on liiga valus...
 
tõde 08. mai 2014, kl 23.01
tegelikult võiks ju fakte ka teada saada.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.