Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
Ei 17. märts 2016, kl 19.40
Ara ole rumal, helista ja noua vastust! Seda enam, et tal niipalju vaba aega on. Teine solvas ja alandas sind ja sa jatad selle niisama. Helista ja soima labi!
 
Kurb 17. märts 2016, kl 19.48
irw

Ma ei teagi tema elukohta, ei ole kunagi seal käinud, aga ma ei läheks ka.

Ta ei teeks nagunii ust lahti.

Kuidas ma tüütu olen, kui enne nähvamist olin helistanud talle ainult 3 korda, kui kooliõe number on mul juba 18 aastat.

Mul on isegi meeles, esimese kõne tegi, kui olin 35, see oli paar aastat peale peigmehest lahkuminekut.

Teise umbes 40 - selt ja 3. - nda paar - kolm aastat tagasi !

18 aasta jooksul 3 kõne on tüütamine ??

Umbes 40 - selt arutasin telefonis üht asja ja aastaid hiljem turgatas pähe, et ei ole kooliõde tänanudki, et olen ebaviisakas.

Helistasingi ja tänasin vana asja eest, rääkisime umbes 20 minutit, mu meelest oli lõbus vestlus, mõlemad naersime, tegime nalja.

Täielik pauk oli hilisem nähvamine.

Nagu välk selgest taevast.
 
irw 17. märts 2016, kl 19.55
Minu viga, sa ei saa kuidagi tüütu olla, arvestades kui palju sul suhtluskaaslasi on.

Eesti keele seletav sõnaraamat:
tüütu ‹1› ‹adj›
tüütav, tüdimust tekitav, häiriv.
"Tüütu inimene, laps. Kes on see tüütu helistaja? Külalised hakkavad pererahvale pikapeale tüütuks minema. Kõige tüütum kõnepidaja, keda tean."
 
Kle p 17. märts 2016, kl 20.00
Helista ja karju telefoni!
 
Kurb 17. märts 2016, kl 20.04
irw

Ei saa sinu jutust aru.

Tegin ÜHE kõne, eelmisest kõnest oli möödas 4 - 5 aastat !

Pealegi helistasin algselt, et tänada vana asja pärast.
Kõne alguses ilusasti tänasin, siis rääkisime veel umbes 20 minutit.

Kusjuures viskasime nalja ja naersime.

Pidin pikali kukkuma, kui kooliõde tuli selle ÜHE kõne pärast ütlema " tal ei ole aega telefonis rääkida " !!!!

Helistasin ju ainult kokku 3 korda paljude aastate jooksul.

Lausa ehmatasin, et mis nüüd lahti.
Olin sellises segaduses, ei saanud üldse midagi aru.
 
Kurb 17. märts 2016, kl 20.06
Kle P

Ei hakka eńnast lolliks tegema.
Kooliõde ei hakka kuulamagi ju, tõenäoselt ei võta telefoni vastugi.

Nähvamine üle jõu inimesel ei käi, aga põhjuste selgitamine küll.
 
R 17. märts 2016, kl 20.07
Tuleb sul veel mõni aastaarv meelde, kui sa näiteks kohvikutes istusid; kui sa võõra vägivaldse mehe oma korterisse lubasid... Kui vana sa olid, kui sa Marokos ja Indias käisid jne?
 
Kurb 17. märts 2016, kl 20.15
46, vana juba.
Kohe - kohe saan 48, nädala pärast.
 
Uskumatu kõlupea! 17. märts 2016, kl 21.47
Küsimus:

Tuleb sul veel mõni aastaarv meelde, kui sa näiteks kohvikutes istusid; kui sa võõra vägivaldse mehe oma korterisse lubasid... Kui vana sa olid, kui sa Marokos ja Indias käisid jne?

Kurva vastus:

46, vana juba.
Kohe - kohe saan 48, nädala pärast.

Midaprset sinuga rääkida üldse oleks, kui sinu osa suhtlusest moodustavad poolteisesilbilised vastused küsimustele, millest võiks pikem vestlus tekkida ja kaeblemine aastatetaguste põgusate suhtlusepisoodide üle?
 
Misasja 17. märts 2016, kl 23.32
20 minutit tyytasid sisuliselt voorast inimest? Loodetavasti taipasid hiljem ikka vabandada, et mottetult teise aega raiskasid.
 
Kurb 18. märts 2016, kl 00.32
Misasja

Päris võõras ikka ei ole. Tean kooliõde lapsest saadik. Lastena olime naabrid.
Hiljem elasime vastasmajades.

Lapsepõlves natuke puutusime ikka kokku, aga kuna ma ei tohtinud tüdrukutega suhelda, siis lähedast suhtlemist meil ei olnud.

Pealegi kooliõde kunagi ise andis mulle numbri.

Väga veider on võõrale ( sinu mõistes ) oma numbrit anda.

´Peale kooli oleme pidevalt teretanud, aga pikemalt ei rääkinud, me ei olnud ju sõbrannad.

Kas siis oli raske öelda: " sa ei sobi, ma ei soovi rääkida " ????

Milleks peab KUU AEGA HILJEM ligi tulema ?
See on esiteks sulaselge norimine.

Mina tema juurde ei läinud, meil ei olnud sellist kommet teineteisega rääkida.

Kordan veel, helistasin, et ühe vana asja pärast tänada.

Kujunes nii, et rääkisime natuke kauem.

Öelgu siis otse ja AUSALT, selline valetamine ja hämamine on jube ALANDAV.

Pealegi kas on normaalne võõrale ( ! ) oma numbrit jagada, mina seda tema käest küsinud ei ole ??
 
sa võid korrata oma eelmist kirjutist, P 18. märts 2016, kl 00.41
igavuse peletamiseks sa võid veelkord korrata oma kirjutist. vaata, et kõik saaks täpselt nii, nagu eelmine kirjutis. ja koopeerida ei tohi. siis on sul vähemalt 10 minutit midagi teha.
 
Kurb veel 18. märts 2016, kl 00.48
misasja

Mina olin selle kõne juba ära unustanud, kui kooliõde ligi nähvama tuli.

See tundus ikka absurd mingi ühe kuutaguse kõne pärast nähvama tulla.

Minu meelest ei ole see normaalne.
 
Kurb 18. märts 2016, kl 00.54
00. 41

Eksid.
Väga ebameeldiv oli kooliõe nähvamine. Tekitas arusaamatust, et mis nüüd lahti on, miks üldse tuleb kuu taguse asja pärast näägutama ?

Justkui ma oleks talle helistanud iga päev kuu aega jutti.

ÜHE vana kõne pärast ligi tulla kuidagi kummaline.
 
sa kirjuta nüüd veelkord, P. 18. märts 2016, kl 01.35
sa kirjuta veelkord, P. alga kohe usinalt esimesest postitusest peale. eks see laikus ja igavus ikka rumalaks inimese teevadki.
 
P-l ei ole aega 18. märts 2016, kl 01.44
P-l pole aega, ta on hõivatud kommentaaride kirjutamisega Odiinlaste teemas, seal vaja ju ka oma kommentaare korrata ja korrata ja korrata ja korr.....
 
Kurb Eelmisele 18. märts 2016, kl 01.49
Püüan selgust saada.

Aga kui sul midagi asjalikku öelda ei ole, ei ole erilist mõtet niisama ka kirjutada.

Mind see piinab.

Saad aru, kui keegi solvab, suunab ta oma negatiivse energia sinu sisse ja sul on halb olla.

Kui lahendust ei tule, jäädki piinlema.
Usu mind, see on väga ebameeldiv.

Sõnadel on meeletu jõud.
 
Piinle 18. märts 2016, kl 01.54
Sa oled selle ära teeninud. Iga kord kui jälle piinahoog peale tuleb, mõtle sellele, et oled selle ära teeninud. Sinu kolm abortidega peldikusse uhutud last on su piinade vältimatuteks põhjuseks.
 
ja kirjuta aga veelkord, P. 18. märts 2016, kl 01.57
miks sa nüüd käsku ei kuula, kui öeldi, et kirjuta oma psotitused uuesti ringi ja alusta kohe esimesest. See on käsk, P. muidu piinled elulõpuni.
 
Mm, mitte ainult see! 18. märts 2016, kl 02.00
Mitte ainult tapetud lapsed, vaid ka elusad inimesed, kellele sa oma mädaneva hinge põhjast halba soovid põhjustavad su elu lõpuni saatuse kättemaksu! Nii mitmeski teemas oled sa nii räpaseid südamesoove kommentaaridesse valanud, et need kindlasti peegelduvad sinu ellu tagasi.
 
Kurb eelmisele 18. märts 2016, kl 02.21
Kellele ma halba soovin ? Hulluks läksid ?

Minu meelest oli meil kooliõega meeldiv vestlus, olen sellest ka korduvalt kirjutanud.

Saan aru, kui oleks olnud mingi sõnavahetus, mitte midagi taolist.
Meil oli lõbus, mõlemad naersime.

Seda enam oli arusaamatu see nähvamine peale kuu aega hiljem.

Tõsiselt nagu välk selgest taevast. Mitte midagi ei saanud aru.

Kui mõni kommija on mind solvanud või olnud kellegagi ülekohtune, siis ma olen tõesti vastu öelnud.

Miks peaksin ka kirjalikult solvangu alla neelama ?

Samuti on valus lugeda oma rahvast halvustavaid komme, siis olen ka vastu öelnud.

Tihtipeale ei ole ma halvustavatele ütlustele siiski reageerinud.
 
Ära valeta! 18. märts 2016, kl 02.28
Vaata oma kommentaare teiste teemade alt! Su hing on nagu mülgas!
 
Kurb veel eelmisele 18. märts 2016, kl 02.30
Tegelikult on kentsakas su kommi lugeda.

Mind on kasvatatud, et kõik tüdrukud on head, ausad, tublid, targad, õilsad, veatud, kunagi ei eksi ja täiskasvanuna ma kaua - kaua uskusin seda.

Võib - olla sellepärast ma kooliõe sõnu tahan uskuda, sest alateadvus ütleb ikka, et kõik naised on õilsad, ausad, tublid, head.

Mõnes mõttes ma ei suuda uskuda, et kooliõde ütles " ei ole aega ", aga mõtles " ei taha ".

Sest mõtlen ikka, et ükski naine ei hakka ometi sellist valet välja mõtlema, kõik naised ju nii ausad ja õilsad.

Seda olen küll kümneid tuhandeid kordi kuulnud.

Sellepärast kahtlengi, et kas tõesti üks õilis ja aus naine ütles seda, mida tegelikult ei mõtle ?
 
ag kirjuta veelkord, P. 18. märts 2016, kl 02.35
aga sa kirjuta veelkord, P. ikka algusest peale.
 
?!?!?!?! 18. märts 2016, kl 02.37
Mitte ühtegi head, sooja ja ilusat kommentaari pole sa kuhugi jätnud. Su halateemades kirjutad sa alati uskumatult halvasti kõigist oma tuttavatest, emast, meestest, muudes teemades tunneb sind ära "palgaline! Palgaline!" kisa järgi, kusjuures sul on täiesti ükskõik, mis teemaks on, kui kommentaar sulle ei sobi, siis on seal "palgaline" kohe mängus. Täpselt selline tunne jääb, et sa elatud ise oma mädaste mammutteemade treimise eest saadud rahast, 24/7 näpud õieli ja solk pritsimas.
Rõve mutt.
 
Kurb to 02. 28 18. märts 2016, kl 02.39
Ma ei allu su provokatsioonile.

Tean väga hästi, mida ma mõelnud olen.

Sisimas tunnen siiamaani teatud määral teiste naiste ees alaväärsust.

Muidugi see tunne on palju - palju väiksem, kui varem oli.

Varem vaatasin kõikidele naistele alt üles ja siiani on imelik tunne, kui juhtub ime ja mõni naine räägib minuga.

Kui näiteks võõras naine soovib minuga vestelda, siis esiteks on mul kentsakas tunne, et kas tõesti, kuidas ta minuga rääkida tahab, ikka see alaväärsus on veel sees, kuigi ma seda muidu ei tunneta enam.

Ma tegelikult ikka ei suuda uskuda, et mõni sookaaslane minuga suhelda tahab.
 
aga sa kirjuta veelkord 18. märts 2016, kl 02.45
P. sa kirjuta veelkord, korduv tegevus, mis juba automaatne ja korduvad mmõttemustrid loovadki su iseloomu. ja nagu näed, kellelegi see ei meeldi. aga sulle meeldib endale hirmsasti iseennast mängida.
 
Kurb to ?!?! 18. märts 2016, kl 02.46
Mul on valus lugeda, kui eestlasi halvustatakse.

Kas sa tõesti usud, et tavainimene hakkab niisama heast peast oma rahvast mõnitama ?
Mina küll ei usu.

Kas sina lähed netti ja hakkad kirjutama, kui halvad ja hirmsad inimesed on eestlased ??

Minul on neid üldistavaid halvustusi õudne lugeda, kurbus tuleb peale, kuidas küll meie väikest rahvast materdatakse.

Mul on kahju ja kurb lugeda halvustavaid ja mõnitavaid komme eestlaste aadressil.

Kes neid kirjutavad ? Küll ei usu, et mõni eestlane päriselt kogu oma rahvasse nii halvustavalt suhtub.

Me oleme väike rahvas, peame kokku hoidma ja üksteisest hoolima.
 
Kurb to 02. 45 18. märts 2016, kl 02.51
Ma ei ole reaalis endast õieti midagi rääkinud.

Internet on ainuke koht, kus seda teha saan.
Lihtsalt, kirjalikult ma julgen.

Reaalis keegi ei teagi, kuidas ma ennast tunnen.

Ega ma kooliõele ka ei hakanud selgitama, et mind solvas.
Küsisin ainult, miks ühe kõne pärast nähvama tuli, aga seda ma ei msinimud, kui halvasti mind tundma pani.

Näiteks minu kunagised toakaaslased arvasid, et ma olen ülimalt rahulik inimene, kes millegi peale ei solvu.

Tegelikult solvusin väga, aga ma ei öelnud seda välja.
 
Kurb to 02. 45 18. märts 2016, kl 02.52
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!