Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
aga mine küsi selle klasiiõe käest 14. märts 2016, kl 23.27
aga mine küsis selle klassiõekäest, miks ta sinuga ei suhtle. muidu see ulumine nagu kehv kodukirjand, muudkui kordab ja kordab enda teksti.

kas sa nagu kardad füüsiliselt seda klassiõde vä?
 
Kurb 15. märts 2016, kl 00.17
See et nähvama tuli, oli ootamatu.

Ta ei ole klassiõde, kooliõde on, minust 3 aastat noorem.

Me ei suhelnud ju nagunii.

Lihtsalt milleks oli vaja ÜHE telefonikõne pärast näägutama ja alandama tulla.

Küsisin, ei saanud mingit vastust, tegi näo, et ei saa millestki aru ja hakkas hoopis kohvikutest rääkima, millest mina ei rääkinud sõnagi.

Kogu jutt käis mind alandavas toonis.
Et temal ei ole aega, aga mina käin sõbrannadega kohvikus.

Ma ei saanud aru, mis jama nüüd ajab.

Mul ei olnudki sõbrannasid ja kui ka käisin kohvikus, siis ÜKSINDA.

Kogu jutt oli tal mind ALAVÄÄRISTAV.
 
no aga mis siis? 15. märts 2016, kl 00.32
no aga mis siis, et oli alavääristav sinu meelest. kas keegi nagu küsis muidu selle vestluse käigus sinu arvamust ka, P.
ma usun sel inimesel oli ja on sinu arvamus täiesti ükskõik.
 
mida sa nagu tahad, P? 15. märts 2016, kl 00.33
arusaamatuks jääb, mida sa tahad, P?
mis su kirjatükkide mõte on?
 
Kurb 15. märts 2016, kl 02.53
no aga mis siis?

Sain kooliõe reaktsioonist aru jah, et tal minu arvamus ükskõik.
Sul on õigus, nii ongi.

mida sa nagu tahad, P?

Tahan kuulda teiste arvamust.

Ise mõtlen, kas tõesti oli nii suur ajapuudus või mina lihtsalt ei kõlvanud.
Aga miks seda öelda ei võinud ?
 
vastus P- le 15. märts 2016, kl 03.18
sa tõesti ei kõlvanud talle.
tal tõesti võis olla ajpuudus, ju tegelikult sa ei läinud talle korda.

Ta oli hästi kasvatatud ja sellepärast ei hakanud sulle seda näkku ütlema. seda nimetatakse ka "valgeks" valeks, mis igapäevaelu konarusi siluda aitab.
 
Kurb 15. märts 2016, kl 04.14
vastus P - le

Hästi kasvatatud tuleb näkku nähvama ????

Mis häda tal üldse oli kuu aega hiljem ligi tulla nähvama oli ?

Kui ma küsisin, et milleks oli vaja kuu aega hiljem ÜHE kõne pärast ligi tulla näägutama, siis hakkas mind ründama ja küsimusele EI vastanud üldse.

Niimoodi käitub siis hästi kasvatatud inimene või ?

Selline nähvamine, keerutamine ja soga ajamine on TEISE ALANDAMINE ja näitab just kasvatamatust.

Hästi kasvatatud inimene ei tule teist alandama ja ei hakka rääkima mingist kohvikust ja mu sõbrannadest, kuigi mul ei üldse sõbrannasid ei olnudki.
 
Kurb veel 15. märts 2016, kl 04.24
vastus P -le

Kooliõde nägi, et ma teda nägin, aga ma ei läinud temaga rääkima.

Mul ei olnud kommet temaga rääkima minna, me ei olnud lähedased tuttavad.

Mis häda tal oli mulle ligi tulla näägutama ?

Hästi kasvatatud inimene vähemalt selgitab, aga tema ei selgitanud midagi.

Demonstreeris ainult oma üleolekut ja alavääristas mind.
 
no siis on tore ju 15. märts 2016, kl 04.25
no nüüd on sul vastus käes, võid muule keskenduda.
ära kunagi küsi inimeselt näost näkku küsimust: MIKS, see sunnib valetamama. Viib kaitseseisundisse ja inimesed hakkavad nagunii lohutusvalesid, enesetunnet tõstvaid valesid välja pakkuma.
ja mis see sinu elus täna nagu muudaks, olgu see tõde milline tahes. Sulle ei mahu pähe, et sa senise enda esitlemisega ei tekita mingeid emotsioone teistes, ei armastust, ei viha..ei põlgust, ei poolehoidu..

.

90% ajast mõtlevad inimesed iseendast, nii nagu sinagi P.
Sellpärast sa panedki siinsed haigutama.
 
Kurb veel 15. märts 2016, kl 05.17
no tore siis ju

Kooliõde ei mõelnud välja mitte mingeid lohutusvalesid, ta ei vastanud mu küsimusele üldse.

Kõigepealt tuli ta mulle juurde ja KOHE ESIMENE lause oli " tal ei ole aega telefonis rääkida ".

Kusjuures ega ma kohe ei küsinudki midagi, olin sellest nähvamisest shokis ja suu lukus.

Küsisin hiljem.

Ma ei ootagi siinsetelt mitte mingeid emotsioone.

Lihtsalt soovin teada teiste ARVAMUST, mitte emotsioone.
 
Kurb veel 15. märts 2016, kl 05.29
no tore siis ju

Ma EI küsinud näost näkku.

Olin nii shokeeritud, et ei saanud sõna suust.
Mökitasin totakalt mök - mök ja midagi öeldud ei saanud.

Kogusin ennast ja hiljem saatsin telefoni teel sõnumi.
Natuke rääkisime ka telefonis, kuigi ilma selle jamata ma ei oleks mingil juhul helistanud.

Mitte midagi kooliõde ei selgitanud, mitte mingeid hädavalesid ei mõelnud välja, viis jutu hoopis mujale, mingitele kohvikutele ja mu sõbrannadele, kuigi mul ei olegi mitte ühtegi sõbrannat.
 
P.le 15. märts 2016, kl 09.53
Lõpeta soigumine, palun.
 
ple 15. märts 2016, kl 10.07
Ja lõpeta kohvikutes raha laiaks löömine, võta parem lemmikloom.
 
imelik 15. märts 2016, kl 12.03
Kogu see P-ga suhtlemine muutub lõpuks millekski, mis sarnaneb invaliidi peksmisele. Veider, kuidas inimene kohe tahab/oskab sõimu, alandusi ja keretäit kerjata?
 
P.le 15. märts 2016, kl 12.18
Kusa oled P. Miks sa arvutis pole, millega sa praegu nii hõivatud oled?
 
P.le 15. märts 2016, kl 12.41
Ootame sinu uusi postitusi, neid võiks tihemini tulla.
 
Kurb 15. märts 2016, kl 13.11
imelik

Kui inimene saab ligi tulla nähvama, kuigi selleks ei olnud mingit vajadust, siis saab ka öelda, mis oli tema nähvamise põhjus.

Ega ta rumal ei ole, saab väga hästi aru, et selline nähvamine on solvav.

Milleks tulla solvama lihtsalt niisama heast peast.
 
Kurb 15. märts 2016, kl 16.09
imelik

Kui kooliõde tuli juba niimoodi nähvama tuli, siis see näitab ju tõsiselt halvustavat ja solvavat suhtumist.

Viisakas inimene ei tule niimoodi nähvama.
 
Kurb veel 15. märts 2016, kl 16.26
imelik

Ma ei kerjanud midagi.
Kooliõde ise tuli ligi nähvama.

Mina ei oleks talle ligi läinud, ma ei söandanudki.
 
Kurb 15. märts 2016, kl 16.40
Alguses solvas mind naistuttav, olin 13 a. hämmingus ja imestunud. NÜüd nähvas kooliõde ja selle peale olen väga solvunud.

Mis toimus nende kahe naise peas?
 
Kurb 15. märts 2016, kl 17.05
Ja tuttava vanamehe peas toimuvast ma ei hakkagi rääkima. Või äkki peaks?
 
Kle 15. märts 2016, kl 17.09
Mis vanaaegne väljend see selline on - "Mis häda tal üldse oli kuu aega hiljem LIGI TULLA nähvama?"
 
Kurb veel 15. märts 2016, kl 17.17
Pole siiani aru saanud, mis toimus peigmehe peas, miks ta lasi end naistuttaval ära võrgutada ja mu hülgas.

Peigmehe lasin endale ligi ja saime lapse, nastuttava ässitusel olin sunnitud tegema abordi.
 
vastus on selle teise naise käes 15. märts 2016, kl 17.18
sa P. mine küsi ta käest, mis oli sulle antud vastuse põhjus.
Muidex, äraütlemisi ei pea iial põhjendama.

Igaühel on õigus sõnalausumata ebameeldivast inimesest eemalduda või suhtlus lõpetada. ilma mingi seletuseta.

ja tänases päevas pole sellel ju mingit tähtsust. Sa ikka kohe mõnuga venitad seda soigumise tatti siin.
 
Kurb 15. märts 2016, kl 17.25
Miks on vaja võõrale inimesele kõrri karata väljendiga "venitad seda soigumise tatti siin" See on solvav ja alandav.

Sai ju kooliõelt küsitud, miks ta pidi nähvama tulema ja et mul polnud kavas talle helistama jääda, kuid tema keeras jutu kõrvale ja tegi näo nagu ta ei saaks midagi aru.
 
Kurb 15. märts 2016, kl 17.30
Mis üldse kõigi naiste peas toimub? Miks nad ei taha minuga kohvikusse tulla? Pean vist siiski pagulasnaistele mõtlema hakkama, ehkki nad on koledad ja laisad ja muidu alaväärsed. Mis te arvate?
 
P2-le 15. märts 2016, kl 18.18
On näha, et P2 on asunud siin kommenteerima täna ... :-D
 
Kurb 15. märts 2016, kl 20.36
Tõstame teemat.
 
küsin niisama huvi pärast 15. märts 2016, kl 20.53
olles kursis P muredega, siis tahaks küsida seda, et sa räägi kohe KÕIGIST neist inimestest, kes sind terve su eluaja on solvanud, sulle kõrri karanud ja kellede peas toimuvast sa aru ei ole senini veel saanud.

võtaks korraga kohe kogu seltskonna ette ja lahkaks risti põiki läbi. saaks asjaga ühele poole.
muidu tuleb sul jälle uus teema, et keegi A või H või K.... kunagi....solvas, nähvas, sundis või oli muidu vastikult ülbe.
räägime kohe KÕIGIST korraga.

ootan.
 
Kurb 15. märts 2016, kl 20.59
Kõigepealt ema näägutamine ja teiste tüdrukutega suhtlemise mittelubamine.

Naistuttav, kes alguses otsis mu poolehoidu ja kelle võtsin enda juurde elama, kuid kes ässitas mind abordile ja võrgutas peigmehe.

Peigmees, kes ilma selgitusteta läks naistuttavaga minema.

Klassiõde, kellele korraks helistasin ja kes kuu aja pärast astus tänaval ligi ja nähvas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!