Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Hull suhtlemisvaegus
 
ei ühtegi poitiivset mõtet 12. märts 2016, kl 18.29
no P kirjatükkides pole ju ühtegi positiivset mõtete ega ühetgi positiivset sõna millegi, kellegi suhtes. Miks peaks vabatahtlikult seda lõpmata virinat kuulama?
 
Kurb 12. märts 2016, kl 19.48
nii ongi

Probleeme kuidasmoodi ? Naistuttavale olin ma küll ainult mugavaks ärakasutamiseks.

Tegin alati seda, mida tema tahtis. Kunagi ei vaielnud vastu.

Päris ängistav oli lugeda hiljem naistuttava sõnumit PUGEMINE ON SINU TÖÖ.

Nunuhh
Müüjana ma olen töötanud, mitmeid aastat lausa, samuti maaklerina, aga seal lühemat aega.

Müüja käest küsitakse ainult kaupa, mingi vestlust pidama küll keegi ei hakanud.
 
Kurb 12. märts 2016, kl 19.55
Nunuhh

Päriselt huvitab, mis poes su sõbranna töötas ?
Mina olen olnud toidupoes ja ostjad küll ei hakanud suhtlema.
Küsisid kauba ära ja oli kõik.

Riidepoodi ma ei sobi, ma ei jaga riietusest midagi.
Aga ega sealgi ostjad müüjaga juttu puhuma ei hakka.
 
samas 12. märts 2016, kl 20.13
Hooldekodus vabatahtlikuna töötamine parandaks ka karmat ja oleks sobiv. Seal vanakesed igavlevad, kellegagi pole suhelda. Ja nad ei paneks P viskavat plaati pahaks ka, niikuinii unustavad vahepeal ära.
 
To samas 12. märts 2016, kl 20.57
P on provokäator või palgaline, kes saab palka eesti naiste laimamise eest, ise ta kindlasti pole eestlane, pole võimalik, et eestlane oma rahvuskaaslastest nii halvasti kirjutaks. Ei tasu P juttu tähele panna, mida rohkem talle nõu anda, seda halvemini ta eesti naistest arvab, palgalise asi.
 
To samas veelkord 12. märts 2016, kl 21.01
Uskumatu, et sellist eestlaste sõimamist lastakse siin kirjutada. P muud ei tee kui kirjutab kui havasti eesti naised temasse suhtuvad, kes keelab tal oma kodumaale tagasi minna? Kas siin makstakse eestlaste sõimamise eest siis nii hästi?
 
:-D 12. märts 2016, kl 21.02
Riietusest sa ei jaga midagi?? Näed välja nagu vana luud? Kuna sul on aega laialt käes, võiksid enda välimusega ka veidi tegeleda!
 
Kurb 12. märts 2016, kl 22.29
D

See mind huvitabki, millega naised nii hõivatud on.
Ei pea silmas väikeste laste emasid.

Äkki saaks mõne hea idee.
 
:-D 12. märts 2016, kl 23.10
Kui sind kuulata, siis tuleb silme ette mingi maa-alune koobas, kuhu sind on maha jäetud üksindusse surema ... Õudne tunne tuleb peale, kui inimene ei leia mingitki tegevust ja aina vingub mingi suhtluse järele ... Naljakas on lugeda su arutlusi, kus sa kaebled, et ei saa tänaval kellegagi jutule?! Suhtlus nagu sina seda ette kujutad, saab toimuda ikka tuttavate inimeste vahel, kellega on midagi ka ühist. Sulle on siin juba varemgi soovitatud erinevaid tegevusi, mis tutvusteni viivad, aga sa ei võta kedagi kuulda ja ikka leiad, et vingumine on parim lahendus!
 
Kurb 12. märts 2016, kl 23.26
Ma ei ole öelnud, et üksinda mingit tegevust üldse ei leia.

Lõpuks tüütab ära pidev ÜKSINDA tegutsemine ja askeldamine.

Vahepeal tahad rääkida ka või siis teha midagi kellegagi koos.

No ei saa nendega ka jutule, keda tean.
Näiteks kooliõel on kohe vastus " ei ole aega ".

Täpselt sama " ei ole aega " jutt on kunagistel kursuseõdedel.
Isegi kui nad päris otse ei ütle, on tõrjuva " ära sega teda " olekuga.
 
Kurb veel 12. märts 2016, kl 23.33
Mul oleks kooliõega küll olnud ühist, ühine kooliaeg, ühised koolikaaslased ja mu meelest oleks meil olnud paljust rääkida.

Pealegi mulle temaga rääkida meeldiks.

Kahjuks kooliõde arvab teisiti.

Nagu selgus, temal minuga huvi rääkida ei ole.
Muidu ta ei oleks tulnud peale telefonikõnet väljas ligi, et " tal ei ole aega ".
Olin nii solvunud.
 
mille üle sa solvusid? 12. märts 2016, kl 23.54
aga P mille üle sa solvusid? et teine inimene valis arukama tegevuse, kui sinuga aja veetmine.sa süüdistad teist inimest tema valikutes. vaata nüüd ise, kui isekas sa oled.
mille poolest see teine inimene siis õnnelikumaks saaks, kui ta sinuga suhtleks?
 
Kurb 13. märts 2016, kl 01.10
Helistasin kooliõele üle mitme - mitme aasta.

Läks natuke aega mööda ja kooliõde TULI ISE väljas ligi ja ütles, et tal ei ole aega telefonis rääkida.

No tegi ÜHE kõne üle 4 - 5 aasta ja mul ei olnud plaanis talle helistama jäädagi.

Järsku turgatas pähe, et pean kooliõde ühe asja eest tänama, helistasin, et aitäh öelda, sest tundus ebaviisakas, et ma ei ole tänanud.

Kas siis selle ÜHE pärast oli vaja kohe vaja väljas ligi tulla ?

Mul ei olnud plaanis talle helistama jäädagi, me ju ei suhelnud.

Asi EI olnud suhtlemises, vaid selle ÜHE kõne pärast oli vaja TAGANTJÄRGI tulla nähvama.

Ma EI mõelnudki kooliõega suhtlema hakata, mul on tema telefoninumber küll 18 aastat, selle 18 aasta jooksul olen ma helistanud talle 3 ( ! ) korda.

Selle ÜHE kõne pärast ei oleks olnud küll vaja mulle ligi nähvama tulla.

Solvav oli sellepärast, et mul EI olnud talle plaanis niipea uuesti helistada.
 
Kurb veel 13. märts 2016, kl 01.16
Mulle tundus, et me kõne telefonis oli huvitav ja meeldiv.

Aga uuesti helistada mul ei olnud plaaniski, sest me ju ei suhelnud.

Tõenäoselt oleksin uuesti helistanud jälle mitme aasta pärast.

Kas siis ei ole väljas ligi tulek ja nähvamine solvav, kui mul ei olnud plaaniski talle niipea uuesti helistada ????

Kusjuures kooliõde tuli mulle ise ligi seda ütlema.

Arvan, sa ise oleksid ka taolises olukorras solvunud.
 
Kurb veel 13. märts 2016, kl 01.20
mille üle sa solvusid?

Imestan, kui imelikult ja valesti sa mu kommist eelnevalt aru said.

ÜHE kõne pärast TAGANTJÄRGI nähvamine on solvav !!!!

Ütlesin ka, et ma ei kavatsenud sulle helistama jäädagi.

Kooliõde tegi näo, nagu ei saaks üldse aru, mida ma ütlesin, nagu ma oleksin hiina keeles rääkinud.
 
Mida sa mõnitad! 13. märts 2016, kl 01.23
Mida sa mõnitad töökaid eesti naisi, vastik looder! Sul on aega naisi tänaval jõllitada ja neid telefoni teel pläkutades ahistada ja siis tuled siia veel neid solvama, kui nad oma kallist aega sinule ei kuluta, õel palgaline laimaja!
 
Loogiline 13. märts 2016, kl 02.01
"Kurb" saab palka sekle eest, et kirjeldab eesti naisi õelate ja tigedate nõidadena, kes ei halasta isegi temasugusele õnnetule üksikule naisele. Iga tema katse sookaaslastega suhelda katkeb "Kurva" kinnitusel teise poole mõnituste ja solvangutega, lausa eraldi tullakse teda osatama.
Mis rahvusest ise õige oled, "kurb"? Kes sulle selle solvamisteema eest maksab?
 
Kurb 13. märts 2016, kl 02.02
See ÜKS kõne üle mitme aasta oli tõesti viga.
Nii tuleb välja.
 
Kao ära! 13. märts 2016, kl 02.04
Mine oma rahva, palgaline troll, kaua sa korralikke naisi ahistad!
 
potid pannid ja kuldsõrmused 13. märts 2016, kl 02.29
P on nagu see mustlane- türklane jne inimeste tülitaja. ta suudaks igal juhul kõik need võltskaubad, potid pannid ja vasksed kuldsõrmused maha müüa. Kus on ikka tahe ja püsivus oma ebaõnnestunud elu reklaamida.
 
Kahju 13. märts 2016, kl 06.54
Sa pole noorena sattunud keskkonda, mis sulle paksu naha kasvataks ja solvumised oleks tyhi asi. Sa jaadki surmani motlema ja halama kahjuks. Mul on sinust kahju.
 
Kodanik ärge valetage! 13. märts 2016, kl 12.48
Kurb Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Moosimadu
>
> Ei ole kahtlane. Olen otsin
> ud reaalist samasuguste probleemidega sa
> atusekaaslasi.


moosimagu on ehtne näide, kui arstitädi unustab palati ukse lukku keerata :D
 
Kurb 13. märts 2016, kl 15.32
Kahju

Väga - väga huvitab, milline peab olema keskkond, kus kasvatatakse mitte solvuma.
Tõsiselt huvitab, kuidas see käib.
Ootan väga vastust.

Ei oleks üldse vaja olnud ligi tulla ütlema, et " tal ei ole aega ".

Ma kohe kindlasti ei oleks kooliõele edaspidi helistanud, kui siis mitme aasta pärast.
Me ju ei suhelnud, pidev helistamine oleks nagunii olnud mõeldamatu.
 
Kurb 13. märts 2016, kl 15.36
Kahju

Ära palun nüüd sina solvu, aga kuidas sa aru ei saa, et pidevalt üksinda olev inimene solvubki kergemini.

Kui on sõbrad - tuttavad, siis need on sulle nagu tugigrupp, kellele toetudes lihtsalt unustad kohe halva, sellepärast ei solvugi nii lihtsalt.

Üksinda olevat inimest on kergem solvata, kuna tal see tugigrupp puudub.
 
nojaa 13. märts 2016, kl 16.00
Aga ära sa jumala eest mine kuskile tööle, kus sul mõni tuttav või - hoidku jumal selle eest - sõber võiks tekkida. Hala ikka netis edasi.
Ja kust see su kooliõde pidi teadma, et sa ei kavatse teda edaspidi tüütama jääda?
 
Väga kurb 13. märts 2016, kl 16.04
Tulebki välja, et "kurva" jaoks on kõik eesti naised vastikud solvajad ja sead, mitte ühte head sõna ei tule. Teda muudkui solvatakse ja solvatake, tuttavaks ei taheta saada ja "kurva" õrna hingeelu ning kaubist sisemust ei nähta. Ise muud ei tee kui ainult kirub teisi naisi ja mõnitab neid kes teda siin pisutki aidata üritavad.
Palju sa selle eest palka saad, P? Ikka hästi makstakse või pead palgatõusuks tuure juurde keerama?
 
targutaja P 13. märts 2016, kl 16.44
On ainult üks tõde maailmas - ja see tõde on P tõde!
 
Kurb 13. märts 2016, kl 18.59
nojaa

Mul on kooliõe number juba palju - palju aastaid, täpsemalt juba pea 18 aastat, olin 30, kui ta mulle oma numbri andis.

Olen ma talle nende aastate jooksul helistanud või ?
Jah, 3 kõnet, me ju ei suhelnud.

Vaevalt ta arvas, et helistama järsku hakkan, kui ma seda siiamaani teinud ei olnud.

Ma ei saagi aru, milleks oli vaja mulle ligi tulla ja nii öelda.

Küsisin ka tema käest, aga kahjuks ei vastanud.

Kahju, et inimesed kunagi mitte midagi ei selgita.

Väga kurb

Mis mõttes ? Keda siin mõnitanud olen ?

Kui minusse suhtutakse hästi, siis olen väga tänulik.
 
Kurb veel 13. märts 2016, kl 19.06
nojaa

Kooliõde oleks võinud AUSALT öelda, et talle ei sobinud minuga telefonis rääkida.

Kena oleks olnud öelda, miks ei meeldinud ja mis üldse mu juures ei kõlba.

Jah, kui ma talle pidevalt helistaks, siis oleks see ütlus õigustatud.

Pealegi on see alandamine.
 
niisama 13. märts 2016, kl 19.16
Tee endale konto tutvumissidile ja hakka parem meesterahvastega suhtlema... edasi juba tulevad kohtingud ja ehk koos nendega ka naeratus ja pisutki optimistlikum meeleolu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!