Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Euroopa Liit laguneb
 
Vale juhtimine 25. juuni 2016, kl 20.00
Vale juhtimine, migrantide sissevedamisega ja piiride kaitse puudumine on viinud selleni, et Euroopa Liit laguneb. Vaja oleks kiiresti välja vahetada juhtkond. On tehtud väga palju valesid otsuseid. Soov kaotada rahvusriigid ja usk ei lähe läbi üheski riigis. Euroopa Liidu piir tuleks sulgeda. Kui juhtkonda ei vahetata ja midagi ette ei võeta EL laguneb. Kahju oleks.
 
kord iga pidu saab otsa 25. juuni 2016, kl 21.28
pillimehel otsa lõpeb ramm...
miski ei ole siin ilmas igavene, ka pikka puud ei lasta taevani kasvada
 
elel 25. juuni 2016, kl 21.41
Kindel see, et laguneb ja karta on, et koos Euroopa Liiduga kaob ka euro.
 
no kuulge 25. juuni 2016, kl 21.53
Ärge nüüd hakake enneaegu kurja välja manama. Kindel see lagunemine nüüd küll ei ole.
 
elel 25. juuni 2016, kl 22.09
EL'i lagunemine on 99% kindel. Ega Inglismaa ei ole ainuke, kellele see hullumeelne pagulaspoliitika on vastuvõetamatu. Horvaatia tahab ka EL'st lahkumise rahvahääletusele panna. Pagulaste vastu on veel kõvasti Poola ja Ungari. Huvitav mida Merkel lõpuks nende kirjaoskamatute pagulastega peale hakkab kui teised riigid ei ole neid nõus üleval pidama.
 
njahh 25. juuni 2016, kl 22.29
arvan ka, et kõige targemad poliitikud on just delfi naistekas. Nad on nii kompetentsed, et suudavad täpselt ette ennustada, mis lähi- või kaugemas tulevikus juhtuma hakkab.
 
toompea 25. juuni 2016, kl 22.45
Rõivasest ja tema valitsusest ei suuda tõesti mitte keegi rumalam olla.
 
Raivo Kohalik 25. juuni 2016, kl 23.19
et siin "kohalikke" süüdistati poliitukutena olemisest
kasutan poliitiku sõnavõttu ära :


Eerik-Niiles Kross: Euroopa Komisjon peaks tagasi astuma

Oluline on, et Euroopa Liit taastaks eurooplaste usu oma ühtsusesse ja ühtse Euroopa ideesse. Euroopa võib sellest kriisist välja tulla tugevamana. Ent selleks on vaja kriisi tunnistada, kiiresti edasised sammud omavahel läbi arutada (halvim, mida teha, on kokku kutsuda osa Euroopa Liidu riike, nagu tegi Steinmeier) ja käivitada kiired muudatused.
Euroopa Liidu suurimaks nõrkuseks täna on valijate usaldamatus Euroopa poliitilise eliidi suhtes, kes samas määravad Euroopa Liidu raamistiku arengu. See teeb ülalt-alla Euroopa reformi eriti raskeks. Sest vaja on inspireerivat juhtimist ja inspireerivaid juhte.
Ent kui Briti referendumitulemustes üldse midagi positiivset on, siis lootus, et Euroopa poliitikud on sunnitud mugavustsoonist väljuma. Euroopa valijad on seda juba teinud.

http://epl.delfi.ee/news/arvamus/eerik-niiles-kr...

,,,,,,,,,,,,,,,,,
omalt poolt lisaks veel:

ei minda ära sealt kus hea on .

Inglismaa oli ainus hetkel kes sai seda endale lubada ...ja julges seda teha ; väiksemad riigid riskivad palju enamaga kui lahkuda soovivad .

euroriigid ei peaks alluma euroliidu ladviku tahtele (kui käsumajandusele) kui see kahjustab riikide rahvuslikke huve ,sisejulgeoleku huve - usulisi, keelelisi ja tööturgudegi huve rahva huvides eelkõige . kõiki otsuseid peaks tegema koos KÕIKIDE riikide esindajatega - enamhääletuse tulemusena .
kõik poliitikud püüavad vähendada pagulasprobleemi ,kuid just see võiski rahvahääletusel olulisemaks põhjuseks saadagi Inglismaal.
 
njahh 26. juuni 2016, kl 00.28
no mulle paistab, et inglased ise on kõige rohkem ära ehmatanud... ega nad ise ka sellist tulemust oodanud.

Mis nüüd aga kõigist neist Inglismaal suurt raha teenivaist eesti pagulastest saab, vat selle pärast peaksite hoopis muret tundma.
Väidetavalt just idaeurooplaste sissetung asjad niikaugele ajaski. Mustad nagunii tööd teha ei viitsi, seega ei hõiva nad eriti ka töökohti. Küll aga olid pinnuks silmas EL-i idaosariikide sisserändajad.
 
elele 26. juuni 2016, kl 01.17
Poolas on nagunii nulltolerants, pagulasi nad vastu ei võta.
Täiesti huvitav, kuhu on naistekast kadunud palgalised tolerastid, kes varem siin hoolega kommisid?
Ang ja moosimadu päris ära kadunud. Kas reform ei raatsi enam maksta?
 
Katse 26. juuni 2016, kl 07.50
EL tahab rahvusriigid kaotada pagulaste sissevedamisega. NSVL proovis sama ja lagunes laiali. Inglismaa lahkumisega kaob inglise keel ja EL keeleks saab saksa keel. Kui ülejäänud 27 riigi valitsused oma tahtejõudu ei näita ja uut EL juhtkonda ei vali laguneb El. Pole vaja alluda nagu lambakari vaid näidata oma tahet. Teine võimalus on tuleb Islamiriik. Jumal kaitsku meid Allahhi eest.
 
nuu 26. juuni 2016, kl 08.23
merkeli pagulased hävitavad eu saksamaal valimised 2017 sügisel siis on näha kas pagulased hävitavad eu või mitte
moosimadu 26. juuni 2016, kl 08.33
Britte ei seganud need pagulased, keda te arvate.
Poola torumehed, Leedu põllutöölised, Eesti prostituudid, Tšehhi õllepruulijad, Bulgaaria ärimehed ja nii edasi jäävad nüüdse plaani kohaselt väljaspoole sotsiaalabi süsteemi ja nemad peavad edaspidi jälle tagelema töölubade ja muu sellisega. Palju õnne!

http://www.vox.com/2016/6/24/12025514/brexit-car...
 
Arvan, et õigesti on öeldud, 26. juuni 2016, kl 09.19
et ebakõlade põhjuseks on valitud suuna ekslikkus. On hakatud kehtestama poliitilist võimu, riikide osa minimeerides, selle asemel, et tegeleda majanduse arendamisega sõbralike suhete juures, nagu oli esialgne idee.
Inglasi häirib ühe asjana võimalus, et Türgi võetakse EL-i ja siis võivad nad tulla elama ükskõik millisele EL maale.
 
Ali1 26. juuni 2016, kl 10.00
Üks võimalus anda Türgile viisavabadus, siis nad uputavad EL oma rahvaga üle. Kui ei anna suunavad nad pagulased ELi. Ainuke võimalus kohe sulgeda Euroopa Liidu piir, nii et ükski läbi ei pääse. EL peaks hakkama tegelema ühiselt majandusega. Selleks oleks vaja kõigil liikmesriikide juhtidel selgroogu, mitte koogutama juhtide ees.
 
Väljapääs 26. juuni 2016, kl 14.28
Britid ja teised euroopa liidu riigid jäävad rahule kui lõpetatakse vaba tööjõu liikumine riikide vahel ja kõik kodanikud saadetakse oma riiki tagasi. Võidab kõikide riikide majandus. Samuti lõpeb rahvuste segamine. See on tulevik ja õige otsus.
 
mnjah 26. juuni 2016, kl 20.34
nõukogude liit ka lõpuks lagunes; kõik ei taha karjas elada
 
Vôimalus 27. juuni 2016, kl 09.15
Nüüd kui Inglismaa lahkub oleks võimalus võtta euroopa liitu Venemaa. Ukrainale päitsed pähe panna ja oleks rahu Euroopas. Venemaal on palju maapõuevarasid ja sõjatehnikat. Poleks vaja enam rohkem sõjatehnikale kulutada ja inimesi Aafrikast sisse vedada.
 
"Võimalusele" 27. juuni 2016, kl 09.33
Siis saaksid Venemaa kodanikud rahulikult Eestisse ümber asuda ja enam poleks mingeid tööjõupuuduse probleeme.
Kahjuks ei peeta praegu Türgit vastavaks EL nõuetele vastavaks, seetõttu venib isegi viisavabaduse rakendamine.
Venemaal on Teie arvates olukord parem kui Türgis?
Ma arvan, et lihtsam lahendus antud olukorras oleks Teil endal Venemaale ümber asuda, sealne elulaad sobib arvatavasti rohkem. Meie siin katsume oma eluga ise hakkama saada.
 
Aga 27. juuni 2016, kl 09.52
Venelased Eestisse ei tuleks vaid läheks mujale Euroopasse ja oleks paremad kui moslemid, türklastest mitu korda paremat. Poleks karta islamiriigi tekkimist. Maapõuevarad ja sõjatehnikale kulude vähendamine oleks suur asi. Venemaa oskaks Vahemerel piiri kinni lüüa ja lõppeks pagulaste sissevool. Venemaa on praegu tavaline kapitalistlik riik nagu meie ja pole Venemaaga sõdida ja vaenu õhutada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!