Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
naisteka uuendused
 
Untsus Naistekas 10. mai 2017, kl 19.48
"Ülla-ülla 09. mai 2017, kl 13.59
Väga hea, et vastamise-tsiteerimise võimalus on tehtud."


Mis jutt see on?
See võimalus on ju alati olnud, see pole uuendus!
 
soovitan 75% 11. mai 2017, kl 03.56
Panin "pildi" 75% peale ja asi läks täitsa heaks, soovitan.
 
teine neine 11. mai 2017, kl 09.15
tehke midagi kasutaja heaks ka: võiks vähemalt olla võimalus sorteerida postitusi "värskuse" järgi
 
hämming 11. mai 2017, kl 10.47
Imelik tõesti, kuidas nürja järjekindlusega tehakse seda lehte kasutajate jaoks aina ebamugavamaks.
 
nurin 11. mai 2017, kl 22.08
Kõik nii tühi ja muudkui keri, kellel nüüd parem peaks olema?
 
juta 12. mai 2017, kl 08.16
Tahan foorumiriba tagasi.! Vahepeal nüüd ju korraks oli .Siis saab kohe minna järgmisesse alafoorumisse mitte ei pea koguaeg tagasi ja tagasi minema. Loomulikult oli siis veel parem kui see riba oli kohe naistekasse sisenemisel olemas. Nüüd otsi seda foorumi nuppu ja siis liigub see veel mitu korda ja ikka satud kas Fortesse või publikusse. Võib-olla on see minu arvuti viga? Kommentaaride hindamise võimalust sooviks ka!
 
Tule taevas appi! 12. mai 2017, kl 08.49
Tundub et tölphi on omale poolpimedad idikad palganud, või olid uuenduse tegijad herooni laksu all? Aga fakt on see et enam ma siia ei tule!
ex-riigiametnik 12. mai 2017, kl 10.19
Kas ei saaks kompaktsemaks tagasi? Otsi seda teksti lehe pealt taga, kruti ja kruti edasi-tagasi, ülevaadet ei ole enam, see siin on ikkagi naistekas, mitte titekas.
Äärmisel juhul võib teha 70+ või 80+ nurgakese, kus vanainimeste jaoks sellised suured hõredad lapakad teadmisega, et nende hulgas leidub mõni vähem nägija, ja et nooremaid neist nurkadest eemale peletada.
Ja puud tahaks ka tagasi foorumi kõrvale, see oli üks paremaid lahendusi siin lehel.
 
pahane 12. mai 2017, kl 18.07
ei saa aru, juba päevi järjest iga päev on mingi totter "uuendus" siin-
JA IGA KORRAGA LÄHEB HULLEMAKS?????

vist elus esimest korda "karjun" avalikus foorumis, aga no tõepoolest, mis teil viga on, delfi töötajad? tahate foorumi välja suretada siis pange kinni ja korras.
 
dde 12. mai 2017, kl 21.49
Tobe hele värv, endine oli intiimsem
 
aitäh 13. mai 2017, kl 03.45
kelle korralduste järgi seda ümberkorraldust siin tehti. kas samamoodi nagu riigikogu saalis, et sa ei tohi midagi oma peaga otsustada, vaid tuleb nuppu vajutada nagu ettekirjutus nõuab.
kui midagi ära võetakse, tuleb asemele midagi pakkuda. aga mis siin on? tühjus ja inimeste lollitamine.
mis selles siis peaks halba olema, kui on üks nurgake, kus saab niisama juttu puhuda, arutada, kakelda, süüdistada ja muidu hingelt ära seda, mis hinge närib. niigi on elu tükati hullumeelselt haigeks muutunud, las siis olla vähemalt pisikegi võimalus nende jaoks, kes siin on käinud ja tahaksid edasi vanas vaimus toimetada.
aga ei, ikka viimanegi tuleb ära võtta. kas on parem ja kuivem tunne, kui tead, et saab dikteerida, mida võib, mida mitte....ja olge rahul, et üldse midagigi.
 
Põhjust karjumiseks on kuhjaga, 13. mai 2017, kl 11.39
nõustun kõigi eelpool pahandajatega; lähen minema ja tulen tagasi, kui - nagu vana laul ütles -:
"kõik on nii nagu enne".
 
rikutud foorum! 13. mai 2017, kl 15.37
Siin võime veel auru välja lasta, kuid ega modesid ega Delfit see ei loksuta.
Nagu küüditamine, nii nüüd on ja lepi või kao.
:(((((
 
Vaadake 13. mai 2017, kl 15.56
Üleval vasakul on "Avalehele", kasutage seda.
Kui vaatate foorumi teemasid (valides NAISTEKAS), seal on ka 'viimased postitused' nupuke.
 
kus te elate. 13. mai 2017, kl 16.04
Kõikide kriitikaga nõus, miks on vaja susserdada halvemuse poole, kas te kallid asjamehed ise ei näe et halvem sai.
Lisaks veel Delfi foorum on totralt hakitud kümnesse või ma ei teagi kui mitmesse alafoorumisse, Miks ei võiks siin samuti olla kui Perekoolis, tervisemure, kodunurk ja ajaviiteteemad, no mõni veel. Siin on liiga palju erinevaid, enamus jääb enamusel külastajatest vaatamata.
 
?? 13. mai 2017, kl 16.13
Vaadake Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üleval vasakul on "Avalehele", kasutage seda.
> K
> ui vaatate foorumi teemasid (valides NAISTEKAS), s
> eal on ka 'viimased postitused' nupuke.

Kus see selline nupuke on? Mina küll ei leia, et kuskilt samamoodi värskeid teemasid saaks näha, nagu varem oli. Juhenda vähe täpsemalt.
 
hädas 13. mai 2017, kl 17.55
mina ka sellist nupukest ei leidnud?
 
vastikvastikvastik 13. mai 2017, kl 19.25
Koristage see parempoolne reklaamiveerg ära, südame ajab pahaks!
 
Vaadake 13. mai 2017, kl 23.02
Selles kohas, kus te valite peale Naisteka valimist nt Halb kogemus või Lolliklubi (kerides reklaamidest allapoole) on 'Foorumi teemad' ja selle kõrval 'Viimased postitused'.
Ja ikka tuletan meelde, et kasutage selle eresinise riba kohal 'Halb kogemus' nuppu (linki, vms) 'Avalehele', teete oma elu lihtsamaks.
Õige oli ka soovitus suumida 75% peale 'Tööriistadest' paremal kõige ülemal ekraaniserval (punase ristikese all).
Tsurkige kõik nupukesed läbi ehk saab lihtsamalt hakkama, see ,Delfi, ei kavatsegi midagi endiseks muuta.
 
?? 14. mai 2017, kl 13.12
Vaadake Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selles kohas, kus te valite peale Naisteka valimis
> t nt Halb kogemus või Lolliklubi (kerides reklaami
> dest allapoole) on 'Foorumi teemad' ja selle kõrva
> l 'Viimased postitused'.
> Ja ikka tuletan meeld
> e, et kasutage selle eresinise riba kohal 'Halb ko
> gemus' nuppu (linki, vms) 'Avalehele', teete oma e
> lu lihtsamaks.
> Õige oli ka soovitus suumida 75%
> peale 'Tööriistadest' paremal kõige ülemal ekraan
> iserval (punase ristikese all).
> Tsurkige kõik n
> upukesed läbi ehk saab lihtsamalt hakkama, see ,De
> lfi, ei kavatsegi midagi endiseks muuta.

No mina ei tea, kas ma olen pime või..... mitte mingeid foorumi teemasid, ega nupukest ma kusagilt ei leia, ainult reklaame võib lõpnmatuseni edasi-tagasi kerida. Ainuke nupuke, mida ma üldse leian, on "otsi", aga sellega pole mul midagi peale hakata.

Kas keegi oskab teisi foorumeid soovitada, delfi ilmselgelt on võtnud suuna see foorum siit välja suretada, tehes selle kasutamise nii ebamugavaks kui vähegi võimalik. Kõik mis siin vähegi kasutajasõbralikku on olnud, on julmalt välja roogitud.
 
austatud küsimärgid 14. mai 2017, kl 17.59
Kirjelda, kuidas sa siia lehele said? Oled ju kuidagi siia tulnud!
Valisid Delfi.
valisid Naisteka, edasi kerisid allapoole, et leida Foorumi teemad!
Oli nii?
Sealt valisid Halb kogemus.

Just sealsamas, kus valisid Halb kogemus (mis on tulbas Foorumi teemad) ongi
'Foorumi teemad' kõrval, paremal, 'Viimased postitused'.
 
?? 14. mai 2017, kl 18.32
austet eelmine vastaja. Kas sa üldse ei saa aru, millest ma räägin ja mis kadunud on? Sa pole iial varem siia foorumisse vist sattunud? Ma siis selgitan - varem oli paremal servas veerg, kus olid näha KÕIK uued teemad, mis foorumisse (mitte ühte kindlasse alafoorumisse) olid postitatud. Vat see on see , mille kadumisest praegu jutt käib ja mida vaadake väidab miski nupuga kusagilt leitavad olevat. Vat seda nuppu mina mitte kusagilt tuvastada ei suuda. Lihtsalt sulle teadmiseks, alafoorumistes on see "viimane postitus" pealkirjana alati olemas olnud, kui sa seda varem märganud ei ole.
 
nooh 14. mai 2017, kl 23.45
see koht on täiesti olemas. valid naistekas ja kerides allapoole on paremal all foorumi teemad ja selle kõrval kohe viimased postitused, sellele klõpsadki ja kõik.
aga seda juba sulle selgitati ka.
 
Äge! 15. mai 2017, kl 00.00
Asjal on väga positiivne külg ka: pee ei leia enam naistekat üles, ei saagi enam oma rasket saatust, kadund peikat ja reeturlikku sõbraanjet kiruda!
 
hahaa 15. mai 2017, kl 00.21
Looda sa seda :D Kui peel on vaja kedagi sõimata, siis on kohal nagu viis kopikat.
 
punapea 15. mai 2017, kl 09.31
Ka ei huvitu sellest kõrval sörkivast reklaamist absull. On see v ei täiesti suva. Ei morjenda aga eelmine naistekas oli arusaavam ja kergemini leitav otsitav.
 
selge värk 15. mai 2017, kl 15.27
Ilmselge on see, et eelmine kujundus oli ülevaatlikum, kuid on ka ilmselge, et vanale ja muudetud kujundusele tagasiminekut ei tule, järelikult tuleb otsida võimalusi, kuidas siin hõlpsamalt toime tulla.

Mina vajutasin "naistekas" iga kord, kui tahtsin vaadata muud teemat ja muudkui kerisin allapoole. Nüüd olen leidnud ülevalt "avalehele" ja alt-ülevalt "teemade juurde", "viimased postitused" ja selle alt "loe kõiki postitusi", et tühja ruumi tihendada suumin 75 või 80 % peale, kuni olen naistekas.
Vilets on see uus disain, aga viletsad on ka teekannude tilad tänapäeval, mida mööda niriseb tee, kuigi ammustest aegadest on teada, kuidas seda õigesti disainida.
 
noja 15. mai 2017, kl 17.16
See reklaam on mõeldud intiimkohtade pesuks, ju selle ülesse riputajal ära proovitud ja teab asja headust siis. No tasub siis ju uskuda ;DDDDDD Aga endine oli 10000% etem aga sellele ooooopoints
 
1 naine 16. mai 2017, kl 21.48
kui "praktiline abi", "hobid" ja "ostunurk" ka paremale poole alateemadega saaks ning olemasolevale sinisele üles noolele ka alla nool tuleks, siis oleks endine olukord taastatud. Paistab, et siiski saavad asjad korda.
 
Esimesele naisele 16. mai 2017, kl 22.55
Peale Naisteks valimist, alla kerides vajuta "Foorumi teemad"-ele - ja kõik teemad+alateemad on sulle saadaval, koos praktilise abi, ostunurga ja hobide alateemadega.

Samuti on kõik teemad+alateemad olemas, kui vajutad Avalehele (nool üles? nimetad?).

Alguseasi, seepärast võibki järjepanu rääkida üht ja seesama juttu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!