Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
Täitsa Kadakajupp 30. november 2014, kl 18.25
Tead, sa oled täpselt nagu mina. Ma lase ka igasuguseid endale ligilähedalegi, parem olen ilma, sest õigeid mehi pole enam olemas. Mingid vaesed, saamatud, töötud või muidu tuhvlialused kiitlevad siin ja ongi kõik.
Milleks endale mees nuhtluseks kaela võtta? Viimane kes mul oli, ei saanud auto pesemisega hakkama, auto üleni laiguline. Saatsin ta tema päriskoju pärisnaise juurde tagasi. Las see söödab ja joodab ja peseb alukaid.
 
kadakajupp 30. november 2014, kl 18.38
ma päris nii ei arva, mu eelistustel on teistmoodi tagamaad :).

ja siinolijate osas julgeks arvata, et need on sama erinevad, kui mujalgi. on ilusaid/koledaid, lolle ja tarku, noori-vanu ja misiganes kategooriaid veel.
 
kadakajupp 30. november 2014, kl 22.15
 
väsi ära 30. november 2014, kl 22.19
sul seda energiat ikka jagub. tee midagi kasulikku - eesti riigil on per.se majas, abi oleks tarvis!
 
kadakajupp 30. november 2014, kl 22.27
mida imet ma siis selle riigi heaks kah peaksin tegema omas kodus kell kümme õhtul?

käisin dušši võtmas, kreemitasin, enne seda pesin nõud, pesu, toimetasin muid igapäevaseid asju. loodetavasti polnud see väga riigivastane tegevus :D.
 
vana kommunist 30. november 2014, kl 22.38
mina kuulasin putini kõnet, püsti seistes. on kellelgi ütlemist?
 
kadakajupp 28. detsember 2014, kl 16.59
ilusat lumevaikset õhtut!

 
mees 28. detsember 2014, kl 17.24
jupats, seened ja mahl sai siis üles toodud ja nahka pandud? mõni mees ka abistamas käis?
 
kadakajupp 28. detsember 2014, kl 17.29
vat jäidki toomata, läksin hoopis külla, pidzaamas. ja meeste abi sealjuures ei vajanud.
 
mees 28. detsember 2014, kl 17.31
naabrimehele külla....ee, naisele ikka?
 
kadakajupp 28. detsember 2014, kl 17.37
jah, naabrinaisest sõbranna, kes juhtumisi mõni aeg tagasi siia kolis - mugav ju kõrvaltrepikojas käia. ja päris ausalt, läksingi pidzaamas, sulemantel peal :).
 
mees 28. detsember 2014, kl 17.39
suleteki alt tulid, tõmbasid sulemantli ümber ja lendasid naabrinaise juurde.
sul on sulejope- ja padi ka?
 
kadakajupp 28. detsember 2014, kl 17.50
jah, on küll, isegi kaks sulejopet, ei kolm krt... sulepatju vist neli, tekke kaks :D.
 
mees 28. detsember 2014, kl 17.53
no ei ole sul siis meest vaja. onju...
 
kadakajupp 28. detsember 2014, kl 17.59
kas mehi saab jopede-tekkide asemel kasutada või?
 
kadakatupp 28. detsember 2014, kl 18.01
mees annab sooja küll kui pole veel nii vana, et veri soontes enam üldse ei ringle.
 
kadakajupp 28. detsember 2014, kl 18.07
seda bkindlasti, ainult et rõivaste asemel kasutamiseks pole mees kuigi funktsionaalne :).
 
mees 28. detsember 2014, kl 18.16
aga mõnus on ja sooja saab. paned kappi ja istub seal vaikselt kuni järgmise kasutuskorrani.
mees on püsimatu ja ei kannata nii kaua oodata - muudkui kirjutab ja möliseb siin, eksole.
sellepärast ongi sulejoped, -tekid, -padjad paremad.
 
kadakajupp 28. detsember 2014, kl 18.23
meelevaldne võrdlus, mees. inimene ei ole asi - ka siis mitte, kui ta möliseb või kapis ei suvatse olla.
 
mees 28. detsember 2014, kl 18.33
ma natukene peksin segast, sorri. tead isegi, ülesöömine ja mittemidagitegemine.
tegelt sa oled 5+ tegelinski siin, kahju et sa mind sööma ei kutsu, kõht ongi kohe tühi.
:)
 
kadakajupp 28. detsember 2014, kl 18.38
oi, mul pole parasjagu miskit valmistatud, peale marineeritud silmude ja mulgi kapsaste, mis külmikus purgitatud on. aga niinimetatud "mittemillegitegemine" ehk siis ajaveetmine valitud viisil on mõnus :).
 
mees 28. detsember 2014, kl 18.50
mis, raha sai otsa või? ma võin toetada nii tonniga näiteks, aga sa kata mulle kuninglik laud...vanaaasta õhtul ;)
 
kadakajupp 28. detsember 2014, kl 18.58
rahas pole küll asi, lihtsalt olen üksi hetkel ja enda pärast ei hakka miskit vaaritama, enamasti unustan üldse miskit süüa.

toetust ei vaja ja kui võõrustaksin külalist/külalisi, siis pole eladeski raha küsinud või eeldanud mingit omaosalust :D.

mis lauakatmisse sinu pakkumise puhul puutub, siis selle summaga peaks küll fantaasia põhja keerama ning ma pole kindel, et need ulmelised kerakalad vms ka maitsvad oleksid.
 
mees 28. detsember 2014, kl 19.02
tahaks veel elada ja riske ei võtaks.

kui kuningliku laua saab odavamalt siis on tore.

aga...on sul aega? kata mõttes ja kirjuta ikka siia ka, mis seal olla võiks. vihjeks niipalju, et kala on üks minu lemmikutest küll jah.

ja laud kahele, mina ühel pool, sina teisel ;)
 
kadakatupp 28. detsember 2014, kl 19.05
jupats, meestel on pohh kerakaladest. neid huvitab rohkem, et sa nende keradest mõistaksid lugu pidada.
 
mees 28. detsember 2014, kl 19.08
tupp, kas mees putitab ikka autot?
 
kadakajupp 28. detsember 2014, kl 19.12
noh, ilmselt on sul harva õigus, tupp, aga sedapuhku küll. kuigi hea toit on alati lugupidamist väärt.
 
mees 28. detsember 2014, kl 19.17
eksite naised. on asi, mis on neist kahest kordades tähtsam. ja tähtsuse poolest on võrdne naise tähtsuselt esimese tähtsa elutähtsaga.
 
kadakajupp 28. detsember 2014, kl 19.21
eks see tähtsuse järjekord oleneb inimesest sageli. kas peab arvama, või ütled ise?


P.S. ilmselt olen vilets arvaja, mu mõte kollab teisi radupidi, seega ütle ette
 
kadakatupp 28. detsember 2014, kl 19.24
ei mis autot. auto sai hommikul lumest puhtaks roogitud ja asi mutt. nüüd passib arvutis oma offisis. varsti tuleb vist tuppe visiidile, oli sihukese maia näoga.
mees pidas loomulikult tuppe silmas. mis ikka saaks keradest ja kerakaladest tähtsam olla.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!