Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 21.11
reaalis on ka kõige suurematel jutupaunikutel suu vett täis, silmakirjalik, kas pole...

noh, siin on nagunii selline pooleldi sootu/eatu/anonüümne keskkond. seega peab selle kiiksudega arvestama või siis sootuks vakka olema.
 
supp 09. november 2014, kl 21.11
no kuidas tal pea lõikab, kui ta aru ei saa, et siirikene on meditsiinispets.
;)
 
ilus naine 09. november 2014, kl 21.16
Tõesti? Mina arvan, et Siiri on hoopis selgeltnägija. Kõrgema taseme oma kusjuures mitte suvaline kaardimoor. Või siis futuroloog, kes suudab end juba teiste pähe istutada.

Irw.
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 21.18
siirikene igatahes ei vastanud mulle, täpsustamaks missugust meditsiinilist abi oleks vaja ja miks - äkki supp oskab täiendada, tundub kah selline "spetsialist"?
 
supp 09. november 2014, kl 21.23
ilus naine ka ainult arvab, st. ei tea.

meditsiin selle asjaga otseselt ei tegele, aga on üks ravi vorm küll, arstid ainult soovitavad seda. sellepärast siiri ei vastagi.
mina tegelen sellega jupike.
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 21.37
mis ravivorm see siis on ja mille tarbeks, st mida sa siis ravida oskad?

mis arvamisse puutub, siis seda teete te kõik siin alatasa :).
 
supp 09. november 2014, kl 21.40
ma homme lõunal räägin, pole see ju teiste asi.
 
ahzooloog 09. november 2014, kl 21.44
Kas see on see ravivorm, mida viktooriaajastu arstid hüsteeriaraviks kasutasid?:)
 
supp 09. november 2014, kl 21.49
mitte see, seda tal ei ole. eksju jupats?
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 22.07
hüsteeriline olen ma küll viimase asjana maa peal.
ja millisest lõunast jutt käib?
 
ilus naine 09. november 2014, kl 22.13
Need Viktooria ajastu arstid muide eksisid. Hüsteeria osutus ebateaduseks. Nn. hüsteeria tuli tihti kitsastest korsettidest, mis neidusid ja naisi minestama panid.

Lisaks ei tohtinud naine seda teist ja kolmandat. Sellised piirangud teeksid isegi kõvemad mutid siin...natuke närviliseks.
 
supp 09. november 2014, kl 22.14
Siis näed, ära ole nii kannatamatu :)
 
supp 09. november 2014, kl 22.17
õige supp alustab väikese tähega, et teaksid.
 
supp 09. november 2014, kl 22.20
vastan siis ka, kuna su p. pea veab sind pidevalt alt.
jutt on lõunastest kiirkohtingutest kuna õhtu sulle ei sobivat.
 
supp 09. november 2014, kl 22.23
õige supp ei tee ka lapsikuid kirjavigu nagu eelmine liba
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 22.24
ahsoo, mulle ei meenu, et ma oleksin siin reklaaminud lõunaseid kiirkohtinguid ja välistanud õhtuseid.

õigupoolest on asjalood sedasi, et ma ei tutvu ega kohtu. ei lõunases kiirkorras ega ka õhtuti mitte.
 
supp 09. november 2014, kl 22.24
lõuna on lihtsalt kohustustevabam selles osas, et ei pea kuskile edasi arenema.
 
supp 09. november 2014, kl 22.24
olgu olgu, võta teema enda kätte, mul pole kahju :D
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 22.24
regage siis ometigi omale mingi kasutajanimi ära, see supi-sousti selekteerimine on tüütu tõesti.
 
supp 09. november 2014, kl 22.25
me ei tutvu ega kohta, vaid lihtsalt istume samas lauas ja sööme.
 
supp 09. november 2014, kl 22.26
mul pole vajadust end regada - kellel vaja see tunneb originaali alati ära!
 
supp 09. november 2014, kl 22.27
küll sa jupats vahet teed. olgu, ma lähen magama ;)
 
supp 09. november 2014, kl 22.29
õige tegu liba, mine puhka jalgu nati, homme on ka päev.
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 22.33
ma ei lõunata majast väljas reeglina - kui, siis käin kodus lõunal.
kui ma ütlesin, et ei kohtu, siis ei kohtu ka mitte kellegi seltsis söömiseks, milleks?
 
väljavõte liba memuaaridest 09. november 2014, kl 22.39
......ja sel päeval jäi kadakajupp ilma tasuta seljankast, mis oleks viinud alla keskmise poolkõvaga panoni. Võimalik, et see oli inimlikult õel võtta kadakajupilt kordumatu võimalus tunda meest enda sees ja majanduslikult vastutustundetu, sest hostelite käive sealkandis käis alla, aga südames teadsid kõik asjaosalised, et loobuma sundimine oli ainus õige viis teel sisemise õnne leidmisel.
 
uskumatu! 09. november 2014, kl 22.43
päev otsa järjekordselt on see kadakamutt siin tiksunud, lihtsam oleks olnud naabrimehe juurde minna ja nίkku paluda tema käest, see oleks vast maha rahustanud jupikese ;)
 
kadakatupp 09. november 2014, kl 22.44
niisiis pistis liba kurvalt endale jupi kadakat püksi, et räiget pussuhaisu peletada. homme jälle uue hooga. jupatsilt vaja pooltuhat kommentaari välja meelitada õhtuks. äkki pääseb kinnessi raamatussegi.
 
ekstaole 09. november 2014, kl 22.44
kaasaegsetel vanatüdrukutel on kassi asemel läpakas
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 22.59
jajah, ma saan aru, keegi teine teiesugustega siin jahuda ei viitsi. eks ma siis teen pisut misjonitööd, mis parata...

huvitav, miks mu seksuaalelu kohta sääraseid oletusi tehakse - pole küll sel teemal sõna võtnud.
 
kadakatupp 09. november 2014, kl 23.43
misjonitöö vihjab misjonäripoosile? ma võin sinu all meritähte ka mängida kui kogu rahmeldamise ise ära teed. vaata et ainult kadakatupeseent ei levita.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!