Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
supp 14. november 2014, kl 17.52
kas mõni naine, peale minu postituste lugemist, ka minuga tutvuda soovib? vist ei, olen liiga ülbe? äkki siiski...
jupats ei tutvu ei siin, ei kuskile mujal, ta lihtsalt ei viitsi. kui tal(sul jupats) viitsimist oleks, siis ta kindlasti tutvuks minuga. loogiline.
:D

kena nädalavahetust!
 
kadakajupp 14. november 2014, kl 17.53
ehh... miks selline ballistiline postitus?

tänan muretsemast, aga ei pea vajalikuks oma ajakasutuse planeerimist kellegagi arutada, teen nagu heaks arvan.

kas minu siin kirjutamine varjutab kuidagi su isiksust või? no aga keegi ei keela, tee teema ja kirjuta palju soovid. ja millist ajavahemikku siis sobilikuks peetakse postitustele vastamiseks, on mingi mulle teadmata regelement?
 
supp 14. november 2014, kl 17.56
ära siis oma elu siia mata, mine teatrisse, kinno, kola niisama ringi. ma enam sind ei moosi, sul on tõsi taga.
kalli, jupats ;)
 
26=517 14. november 2014, kl 18.00
njaa...aga kelle asi see on....
 
kadakajupp 14. november 2014, kl 18.01
kino ma väga ei armasta ja teatris üksinda ka ei meeldi käia. pigem eelistan lugeda või tegeleda kodus meelepäraste asjadega. reisida armastan, aga seda igal nädalavahetusel paraku tõesti ei tee :).
 
supp 14. november 2014, kl 18.06
nojah, kahekesi on ikka parem, eriti veel meeldiva inimesega. teater on kinost "elusam", ma eelistan ka esimest.
reede õhtul peab väiksed dringid tegema, nädal tõmbab ikka päris läbi.
eks sa aga kirjuta, ma loen. ehk ütlen sõna sekka kah.
ole tubli.
 
kadakajupp 14. november 2014, kl 18.10
supp, sa postitad ebasobilikult kiiresti oma vastuseid :D.

ma otsin siis reedese päeva pühitsemiseks klaasi valget veini :). tegelikult oli bitch töönädal tõesti - eriti neljapäev.
 
eesnahk 14. november 2014, kl 18.23
imelik ei hakka iseenda peegelpildiga veiniklaase kokku lüües? kutsu see supp või puder vähemalt siis teatrissegi kui üksi ei julge minna.
 
kadakajupp 14. november 2014, kl 18.29
ma ei joo veini peegli ees, eks... :D. ja ma kirjutasin, et mulle ei meeldi üksinda teatris käia, mitte et ma kardaksin.
 
n55 to shrek 14. november 2014, kl 18.53
mehed peaks kolki andma tüübile, kes meessoo margi täis teeb.
 
eesnahk 14. november 2014, kl 19.48
vahet pole, jood kasvõi laua all seda veinikest, aga ikka uhkes üksinduses. selles oli point. no kutsu siis keegi teatrisse või kardad kutsuda? supi naine nagunii ei luba, aga otsi mõni muu püree või kissell, kes poleks nii naise talla all kinni.
 
kadakajupp 14. november 2014, kl 20.03
mina pole kurtnud seltskonna puudumise üle. võiksin vabalt kutsuda - teatrisse, reisima, kohvikusse või ka jalutama.

aga ma ei soovi seda -lihtne ju?
 
eesnahk 15. november 2014, kl 00.15
ise just hädaldasid, et üksi ei meeldi teatris käia. räägid iseendale vastu. on arvuti ees munemine nii suur sõltuvus, et lihtne teatriskäik ka juba eneseületus?
rebane kelkis ka, et ei soovi liiga hapusid viinamarju. tuleb tuttav ette?
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 13.28
vaata nahk, mulle ei meeldi üksinda teatris käia, seepärast ei käigi. mind see ei häiri, sind aga küll millegipärast?

miks peaksin tegema midagi, mis ei meeldi ning siis nimetama seda eneseületuseks?
 
supp 15. november 2014, kl 14.57
päevast kadakas!
sa mõtled end sellisesse puntrasse, et anna olla. saad ikka ise aru kah, mida sa siin kokku keerutad?
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 15.00
päevast, supp - ära muretse, saan küll.
 
supp 15. november 2014, kl 15.53
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vaata nahk, mulle ei meeldi üksinda teatris käia,
> seepärast ei käigi.

saad sa ise sellele asjale ikka pihta? saad jah, ütled.
ei saa, ültlen mina...
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 16.19
mis seal arusaamatut on? teatris käin siis, kui seltskond/kaaslane on selleks olemas. mis ei tähenda, et ma seda netist otsiksin. ehk siis lähen kinno/teatrisse või kuhu iganes üritusele koos sõprade või tuttavatega. kui parasjagu pole sedasorti plaane, siis üksinda ei lähe ja pole ka midagi katki.
 
supp 15. november 2014, kl 17.41
vaata parem telekast vehklemist ;)
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 17.51
ma ei vaata tv-d, väga harva juhtub, et satun miskit vaatama. lähen triigin pesu edasi.
 
supp 15. november 2014, kl 17.57
kuidas sa siis elust mõnu tunned? mina aru ei saa...foorumist saad rahuldust?

jupats, lähme teatrisse, ma teen välja...sina valid tüki, aga draamasse paluks. kohv, komm ja pits konni vaheajal ning viin ka turvaliselt koju. noh?
 
hei 15. november 2014, kl 18.00
ta saab foorumist rahulduse aga ajab veel teatri ja kino jutte.sõltuv arvutist.
 
supp 15. november 2014, kl 18.03
võimalik.
ma kirjutan kah, aga no ei ole mingit mõnu.
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 18.09
foorum on ajaviiteks - ei viitsi põhjendada, miks just nii. valikute küsimus.

draamasse jõuaksin orienteeruvalt pool üksteist, sobiks või?

ja koju toimetamiseks kuluks ubmes paar tundi.
 
hei 15. november 2014, kl 18.10
sina supp vähemalt tunnistad, et oled arvutisõltlane. tubli, kui ise aru saad. sel juhul trüki aga hoolega edasi.
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 18.13
ja sina, hei? mis sind ka siia toob, tulid selleks, et seda mulle teatada? no tubli, jätka ka samas vaimus...

muide, võib-olla läheksid ise teatrisse hoopis, siin minu kallal urgitsemise asemel? ma triigiksin siiski lõpuni, kah vajalik, aga nüri töö :).
 
supp 15. november 2014, kl 18.14
pole viga, võtan kõik sõidukulud ka enda kanda, toon ja viin, et ei peaks liiga vara kohal olema.
sinuga vaieldes lendab see aeg ruttu, kannatab välja.
üks mure on - loodan, et sinu juurde viib ikka asfalttee, mööda sopaauke ei viitsi loksuda.
 
hei 15. november 2014, kl 18.16
täna olen kodus, ei saa kuhugi minna.palgapäev tulemas alles aga raha läheb juba tasakesi Jõulude ettevalmistamiseks. muidu vist ei toksiks siin. olen ennem ka siin esinenud ja lugenud postitusi vist tõesti ajaviiteks.
 
mõtiskleja 15. november 2014, kl 18.20
Loen jupi ja supi dialoogi ja hakkab kahju, sest teineteist nägemata on juba kuldsed kuud selga mõeldud, mis 99,9%-l juhtudest kohtumisel kokku variseb.
 
Tauno 15. november 2014, kl 18.24
Ühinen meelega jupi- ja supiga aga võib olla on täna juba hilja.Aga siis mõni teinekord ehk järgmisel nädalavahetusel. Pääsete arvutist vähe eemale, tuleb äkki kasuks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!