Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
supp 15. november 2014, kl 18.26
jupp on teadagi et luud, aga viin ta korraks viisakasse kohta, näeb ka muud elu.
 
Tauno 15. november 2014, kl 18.28
Mina teen teile mõlemale ilu, mis on valus aga seda siis järgmisel nädalavahetusel. Pange vaim valmiks.
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 18.33
irww... grand finale tekikotiga võideldes ei olnud pooltki nii lõbus :D.

ma pole küll ühelegi anonüümsele kribajale midagi juurde mõelnud, reeglina pole vajagi - värvikad postitused kõnelevad iseenda eest.

aga olge rahulikud, olen käinud ning käin ka edaspidi viisakates kohtades, kui soovi ja võimalust on. selle eeltingimuseks ei ole siin tutvumine, eksole.
 
hei 15. november 2014, kl 18.37
sa oled tubli.jupike.fantast.jätka samas vaimus.
 
supp 15. november 2014, kl 19.13
jupp on käinud ja käib ka edaspidi...no krt, siis on sul ju kodus raamat. kas mul pole õigus, jupp?
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 19.23
terve raamaturiiul on olemas, tahaks teist veel, aga pole ruumi. paarkümmend hästi valitud teost veel vast mahuks, mitte rohkem. õnneks pole puudust ka muul kujul eksiteerivast informatsioonist, enamasti kasutangi seda.
 
supp 15. november 2014, kl 19.37
mis värvi need olema peaks?
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 19.41
mida sa silmas pead värvi osas?
 
supp 15. november 2014, kl 20.04
kuidas mida? raamatuid ikka, need paarkümmend, hästi valitud...
uimane oled täna?
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 20.11
ma ei tulnud selle pealegi jah, et neid värvi järgi valida. ma eelistan sisu, aga maitse küsimus, eksole.

ja ma veel ei tea, millised mul puudu oleksid - nendest, mida lugeda tahaksin, aga veel pole lugenud.
 
supp 15. november 2014, kl 20.14
ahmid endasse infot...vaata, et kõvaketas sisse ei kärssa. kahtlane see juba näib.
;)
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 20.16
jälle häda? olend ikka positiivsem, lugemine ei ole enamasti kahjulik kuidagi. erandid jätaks siinkohal kõrvale.


/huvitav, et kõik siin mu pärast kangesti mures on, pole ma ju kaevanud millegi üle.../
 
supp 15. november 2014, kl 20.23
keegi pole mures, rahu jupats :D

aga anna nüüd nõu, sa tark naine. asi selles, et täna tuleb mulle külla üks daam. oleme põgusalt kohtunud, aega veetnud, aga kätt pole püksi toppinud...veel. täna läheb asjaks. küsimus on selline - mis arvad, kas peaksin alustama keelekaga, tavaseksiga või üleüldse, kuidas täpselt oleks mõistlik. esimene kord ju ikkagi.
kell 9. on siin, siis mul sinu lõbustamiseks enam aega pole.
lõbustan sind narr,nagu nüüd teada said, mitte kohe ei muretse ;)
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 20.35
kuna ma kumbagi osapoolt - ei sind ega daami, ei tunne, siis oleks üsna mõttetu õunte pealt vaadates soovitusi jagada. äkki küsiksid daamilt tema eelistusi?

ee... misasi see tavaseks on, kas midagi, mis vastandub muudele seksis harrastatavatele tegevustele või mis täpsemalt?

oo, mis lõbustamisse puutub, siis lõbustan end juba teise dokuga ning õhtusöögiga - selle viimase küll lõpetasin pisut aega tagasi.
 
kadakatupp 15. november 2014, kl 22.26
misasi see doku veel on? nagu lühend sudokust? või tegid jälle trükivea ja tegelikult lõbustasid end juba teise Nokuga. plastiknokuga, sest teisi ju pole.
tavaseks, see on nagu coitus. sa haritud inimene peaksid ju teadma. eelmisel sajandil vist viimati sellega tegelesid, et läheb meelest ära juba?
 
Täitsa Blond 15. november 2014, kl 22.34
kadakas, sa oled kuu pealt vä? Ükski trenditeadlik inimene ei tee tänapäeval enam "tavaseksi", veel vähem julgeb sellest avalikult rääkida.
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 22.37
doku ehk dokumentaalfilm, neid näidati ka eelmisel sajandil.

mhmh, ma ei jaga seksuaalsust tava-ega eriseksiks, kõik, mis vastastikku sobib, on hea.
kas just tavaline - aga seks ei peagi olema tavaline, vaid nauditav.
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 22.38
blond - ma ei teegi tavaseksi, ma teen seda, mis mulle meeldib ega sildista seda üldse ja veel vähem viitsin end vaevata sellega, kuidas keegi seda nimetaks. seks on seks on seks.
 
Täitsa Blond 15. november 2014, kl 22.39
kadajas...kle, naerusmail jäi lõppu panemata....sina kah aru ei saa mu irooniast?:)
 
nu 15. november 2014, kl 22.42
blondil blondid mured.seks netu, kosilasi netu, mõistust netu.
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 22.43
ähh, ma pole eriline smaili-sõber, sain aru küll ;).
 
Täitsa Blond 15. november 2014, kl 22.49
nu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> blondil blondid mured.seks netu, kosilasi netu, mõ
> istust netu.

Vale, kõike on...aga tahan veel rohkem ja veel paremini:)
 
to 15. november 2014, kl 22.51
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nu Kirjutas:
> ----------------------------------
> ---------------------
> > blondil blondid mured.s
> eks netu, kosilasi netu, mõ
> > istust netu.
>
>
> Vale, kõike on...aga tahan veel rohkem ja veel
> paremini:)

vale, pole sul midagi, passid päevad läbi netis.
 
Täitsa Blond 15. november 2014, kl 22.55
Kust sina armas inimene tead, et ma päevad läbi siin passin? Ega ma Senza särasilm pole, kes päevad läbi voodis mööda saadab:)
Täna õhtul on mul tõesti igav...kohtingut pole ja seksi ka ilmselt mitte:(
 
kadakajupp 15. november 2014, kl 23.02
irw, eriti lühinägelik oleks arvata, et netis passimine midagi välistab, kõik on suhteline.
 
nunu 16. november 2014, kl 09.40
nettis passimine välistab netis mittepassimise.irf
 
supp 16. november 2014, kl 10.06
kadakajupp on ju üliiinimene ja suudab oma vaimse keha internetti jätta ning füüsilise kehaga toimetab ringi, seega tema puhul netis passimine ei välista elu elamast.
 
supp 16. november 2014, kl 10.18
jah, täitsa võimalik ;)
 
kadakajupp 16. november 2014, kl 11.41
teate, ma magan ka siin, päriselt :D.

vaadake, kui suurepärane ilm täna on, kas pole? :).
 
eesnahk 16. november 2014, kl 11.48
kust sa jupats tead, mis ilm on? vaatasid netist ilmateadet?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!