Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
mis teid Soomes häirib?
 
vaheta kanalit 09. mai 2014, kl 12.33
Sinisilmne oled sinagi kui kujutad ette, et eestlastel see on teistmoodi, sellisel asjal pole mingit tegemist rahvusega vaid sisemise intelligentsi olemasolul inimene käitub teiste inimestega elementaarsel normide tasemel ja ei ütle kõike teisele näkku mida sülg suhu toob.
Rassism ei ole isamaalisust, ebaviisakus ei ole otsekohesust ega ausust.
Oma uut elu alustades teadsin täpselt, mida ma oma elus EI taha kogeda iial enam ja need õppetunnid sain ma Eestist kodust, koolist ja töökohalt. Soomes kui elad normaalse inimesena kedagi ära kasutamata ja ausalt, nö "annat kaikilla kukilla kukkiaa" on inimväärne elu. Oma arvamus võib kõigil olla ja ega kellegi erinev arvamus tingimata seda valeks ei tee.
 
to vaheta kanalit 09. mai 2014, kl 15.37
vaheta foorumit ja istu seal oma lillede keskel. kui oled lahkunud, siis ära käi siin enam Eesti suunas oma sülge pritsimas. imelikud inimesed olete, vihaga lahkute ja siis pritsite sisemist viha oma kodumaa suunas. põlgusäratav ohakas.
 
lisaks 09. mai 2014, kl 15.42
"Oma uut elu alustades teadsin täpselt, mida ma oma elus EI taha kogeda iial enam ja need õppetunnid sain ma Eestist KODUST, koolist ja töökohalt."


nojah, nüüd siis kõigile teada, et see ju hoopis koduse kasvatuse puudujääk, sest sisemise intelligentsiga inimene ei sülita vanasse kaevu.
 
lisaks 09. mai 2014, kl 15.44
"Oma uut elu alustades teadsin täpselt, mida ma oma elus EI taha kogeda iial enam ja need õppetunnid sain ma Eestist KODUST, koolist ja töökohalt."

nüüd siis teada, et sinu sisemise intelligentsuse puudujääk algas kodust. vastasel juhul sa vanasse kaevu nii hoolega ei sülitaks.
 
kuule sina vaheta kanalit 09. mai 2014, kl 15.49
Meil on kaks kodu, üks Eestis, teine Soomes.
Kummatki naabrid on nö. haritud ja intelligentsed. Niipea, kui meie peresse tuli teine, uus auto, soomlane, raibe käis maksuametis ja tahtis teada, kas ikka maksame verosid. Eesti naaber aga Eestis käis headmeelt avaldamas ja hoidis silma peal kui olime puhkusereisil.
Väga kahtlen, kui intelligentne ja haritud sina oled "lauldes" ülistusoodi Soomele ning soomlastele.
Otse väljendes, oled samasugune vaimuvaene, kadetusest läbi imbunud ärasoomestunud aivoton juntti.
Mine soomlaste portaali ja aja oma ajutut ila koos omasugustega, siis "porodega".
 
kuule sina vaheta kanalit 09. mai 2014, kl 16.05
Veel sulle...aastate-aastate eest meie Soome naaber nägi kui lahkusime suurte reisikohvritega kodust. Soomlasest raibe päris kelast ega me töötu päevaraha saa. Kahjuks sommi oletus ei pidanud paikka, oli suure kadedusehoo tõttu teinud valearvestuse.
Sa selgita mulle, miks need ääliöd ei lase jokaisella "kukalla kukkia"!?
Teadmiseks sulle, pealekaebajast naaber ei ole üks ja see sama kuna meie elukoht vahetus eramust eramusse.
 
kuule sina vaheta kanalit 09. mai 2014, kl 16.24
Anna nüüd tulla, mida arvad meie ebameeldivustest soome naabritega? Miks nad ei lase sinu väljendi põhjal jokaisen "kukan kukkia"?
Kummalegi soome naabrile pole absoluutselt vähimatki põhjust antud, et valekaebusi esitada, uurida ja tuhnida meie elus.
Ainult elame paremini kui tavis somm.
 
*** 09. mai 2014, kl 18.25
nende üürmajade soomlastest talonmeestest kukad (või kuked)on võimelised käima isegi eestlastest üüriliste korteris sel ajal kui eestlased on tööl.kuna neil on võtmed olemas. Eestis selliseid sissetunge ei harrastata, vaid asju nimetatakse õige nimega: SISSETUNGIJA.
 
kilk 09. mai 2014, kl 19.19
soomlane on pealaest jalatallani komplekse täis. Eestlane jääb pikalt alla armsale põhjanaabrile. Soome koolides ju toodetakse sääraseid hälvikuid.
 
vaheta kanalit kirjutab: 09. mai 2014, kl 19.33
olen p...rsekukkunud, ajupesurist läbikäinud eestlane, soomlaste jalamatt, plähh, heh.
 
sinule vaheta kanalit 09. mai 2014, kl 22.36
Hingerahu,harmoonia vôi sinu arvates inteligentsuse saavutab ainult see inimene, kes on enda minevikuga sôbraks saanud.

Vôibolla on sul endal alaväärsuskompleks, probleemid minevikust ja nüüd naudid vahemaast kodustega ja tunned kergendust, et pole vaja enda ja nendega tegeleda. Lihtsalt pôgened.

Elus Soomes vôib tunduda puhkusena, kuid palun ära eksita ennast môttega, et oled endast parema rahvuse sekka saabunud. Parimat rahvust pole olemas. Kôik hea on ainult sinus endas.
 
to vaheta kanalit 10. mai 2014, kl 10.48
Pane nüüd need soovitused omale kõrva taha, ela seal oma "kukkade" keskel rahus edasi ning tervita ka mõningaid kohalikest "intelligentseid" ohakaid, kes täiskuu poole uluvad ning posivad.:) Piinlikkust nad vaevalt oma tegude eest tunnevad, aga eks lootus sureb viimasena...
 
Kodu kullast kallim 10. mai 2014, kl 12.03
Elan ja töötan Soomes juba 19,5 aastat. Ma EI ARMASTA soomlasi ega Soomet. Lokkav laiskus, ükskõiksus, vaimuvaesus, ääretu kadedus jne.jne. ei anna põhjust austada seda riiki. Olen siin hädasunnil nagu kõik teised eestlased.
Igapäevaselt loen, kuulan, vaatan Eesti meediat. Füüsiliselt olen Soomes, kuid vaimselt Eestis. Korra nädalas käin Eestis nö. hapet hingamas, vaimselt toitumas..
Soome on vaimupuudega "surnud" ühiskond, kes teeb viimaseid "hingetõmbeid" hingitsemiseks.
Eestlane, kes laimab Eestit, eestlasi, on kas "mesinädala" tasemel või traumaatilise taustaga ebastabiilne hälvik.
Olgu need Eesti inimesed millised tahes, kunagi armastan Teid, sest Te olete minu inimesed.
Ärge unustage, kes olete ja kust tulite! Ilusat suve algust, nautige ning olgem uhked eestluse üle!
 
Kodu kullast kallim 10. mai 2014, kl 12.09
Parandus,LOE:
Olgu need Eesti inimesed millised tahes, kuna(mitte kunagi) armastan Teid, sest Te olete minu inimesed.
 
ebastabiilne hälvik 10. mai 2014, kl 12.12
Midagi ei ole teha, minule meeldib soomes ja eestisse tagasi ei taha.
 
to ebastabiilne hälvik 10. mai 2014, kl 13.18
Elu teeb omad korrektiivid ja tugevamad jäävad "ellu".
Las veerevad aastad ja sinagi hakkad sööma punaseid pillereid, sest jooksid "rööbastelt" maha ning oled Soomes mittekeegi. Sa veel ei tea seda, kuid mina tean ja julgen sulle seda ennustada.
Näen igapäevaselt sinusuguseid tegelasi, purunenud lootustega rumalaid, ärasoomestunud kargajaid.
On keegi, kes reetmise eest armu ei anna!
 
eelmisele 10. mai 2014, kl 13.22
Arusaadav. Vihka ennast edasi.
 
to eelmisele 10. mai 2014, kl 13.38
näed siis, juba nüüd sepitsed rumalaid järeldusi. Sul on tugevad eeldused minu patsiendiks saada.
 
Eelmisele 10. mai 2014, kl 13.50
Kui ükskord Putin anastab rahumeelselt Soome, vaatame, kui kiiresti su päkad välguvad Eestisse tagasi.Sinule, soomemeelsele - kindlasti mäleta vahetada kodakondsust, tulevikus saad koos kaasmaalastega ulguda alkojoobes täiskuu poole.
 
vaimsusest 10. mai 2014, kl 14.54
Tôesti mingi eriline vaimuvaesus valitseb selles Soome riigis. Pindmiselt on soomlastel kôik nagu hästi (loe materiaalselt), kuid vaimsel tasandil on Soome surnud riik. Vaimsust juba kardetakse, kas ego vôi kompleksid ei luba seda näha ei endas ega teistes.

Kindlasti Soome meeldib rohkem nendele eestlastele kes elavad selleks, et osta, tarbida, süüa, reisida, seksida. Rohkemaks pole elult vaja.
 
eelmisele uuesti 10. mai 2014, kl 14.55
Arusaadav. Vihka ennast edasi. ..oli môeldud klo 12.12-le.
 
jah 10. mai 2014, kl 15.12
"kuid vaimsel tasandil on Soome surnud riik. Vaimsust juba kardetakse, kas ego vôi kompleksid ei luba seda näha ei endas ega teistes."

Mida sellisest vaimsusest ikka tahta, kui tühjad inimesed ajavad ...tühjust...taga. Nagu koer ajaks oma saba taga.
 
vaimsusest 11. mai 2014, kl 13.47
Eestlaste FB lehel on selline jagamisel ja levitatud, olete jah vaimselt "väga rikkad" inimesed:

"Neeger president, neeger voitis vormeli, transvestiit voitis eurovisiooni- just sellisest maailmast unistasingi!"

Ja varem oli selline "nali" eestlastel jagamisel kus mongoloidi sünrdoomiga noor oli pildil ja suurelt kirjutatud alla "Finland army" ja nalja kui palju...

Kas Eesti eestlastel on vaimsel tasemel elus riik??? Kompleksid on veel kerge lahendus teiesuguste eestlaste ajudele.
 
viimane 11. mai 2014, kl 13.56
ei ole 10.5.2014 "vaimsusest" kirjutaja
 
eelmisele 11. mai 2014, kl 14.00
Kui sa nimetad lasteaia tegemisi vaimsuseks, siis võid selliseid hüüdlauseid leida igalt poolt. Ka soomlaste kirjutatud, kus kahe eestlase hukkumise peale kilgatakase suurest rõõmust: "Jees! Nii peabki olema!" Ole seal Soomes sellises vaimsuses üle õnnelik ja tunne uhkust,kuid ära käi prääksumas siin kodulehel.
 
ebastabiilne hälvik 11. mai 2014, kl 18.39
Ka mina ei andesta petmist, kuid sellist sappi välja ei pritsi nagu sina. Ela ise ja lase teistel elada. Pillereid neelasin ma eestis madala palga ja ületöötamise pärast. Siin on elu rahulikum ja tervis korras. Ja inimesi ei saa hinnata nende rahvuse põhjal. Igast rahvusest on inimesi kes on suurepärased ja vastupidi, keda ei taha tunda. Ole tolerantsem!
 
ebastabiilne hälvik 11. mai 2014, kl 18.43
Ja ma ei olegi soomes mittekeegi ja siis? Kes ma peaksin siis olema? Teenin ausalt raha, maksan makse ja sul ei ole mingit õigust mind mõnitada sellepärast et olen rahul.
 
to ebastabiilne hälvik 11. mai 2014, kl 19.19
Sa oled tõesti oma nime välja teeninud. Ehtne näide sellest, et migrant ei ole kunagi õnnelik võõral maal. Miski sind kisub siia tagasi oma kodumaa foorumitesse oma kaasmaalasi sõimama. Aga see miski on sinu negatiivsus sinus. Nagu siin juba mainiti: sa pole sisemiselt terve. Tablette hakkad sa seal nii või teisiti neelama või siis hakkad käima Eestis odavama arstiabi teenust kasutama.
 
ebastabiilne hälvik 11. mai 2014, kl 19.49
Loe eelnev tekst läbi, siis saad aru kes keda sõimab. Sul on aeg viharavile minna!
 
to ebastabiilne hälvik 11. mai 2014, kl 19.59
Ole nii kena ja mine oma soomlaste foorumisse ning nagu sulle juba soovitati, ülista seal oma uut kodu niikuis jaksad. Sa oledki juba soomestunud, kuna sa ei saa isegi sinule suunatud kommentaaride sisust aru. Aga eks teie haridusoskus pidi seal PISA järgi olema päris madalale kukkunud.
Sinusuguste ebastabiilsete hälvikute kohta öeldakse ilusti ja konkreetselt: ega teiega luurele ei saa minna, ei tea kunagi, millal te vastasrindele üle kargate.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!