Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Kas armastus võib tulla tagasi?
 
MB 16. jaanuar 2011, kl 07.42
meeleheitel - soovitan avada eraldi teema. Jah, sul on lootust.

1) Leia tõendid
http://forum.marriagebuilders.com/ubbt/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2461388&page=1

2) Avalikusta
http://forum.marriagebuilders.com/ubbt/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2266646#Post2266646

3) Plaan A
http://forum.marriagebuilders.com/ubbt/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2458276&page=1

Kui vajad selgitusi, siis tee palun eraldi teema.
 
eedi 17. jaanuar 2011, kl 11.39
Mina arvan samuti nagu zoo.
Avalikusta on sama nagu mingi külaeit laksutaks lõuga. Aga inimesed on erinevad.
 
meeleheitel 20. jaanuar 2011, kl 11.36
Cruz, kuidas sul läheb?
 
Cruz 20. jaanuar 2011, kl 12.37
Vahepeal avalikustasin selle suhte ikkagi mõningatele inimestele...ja sealt liikus see jutt veel edasi, just armukese poolel. Mees oli väga, no ikka VÄGA vihane, täpselt nagu MB poolt öeldud, aga ehk pani see teda ka natuke mõtlema, et kes siis hullema asjaga hakkama sai, mina või tema. Lisaks solkis see nende suhet ikka kindlasti, isegi kui mitte kohe midagi ei toimu ja kindlasti ei toimugi lõplikult, siis ma ei usu, et see paradiis neil nii pikalt kestab nüüd kui nad ette kujutasid. Elame vähehaaval ja vaatame, mis edasi saab.
 
Enel. 20. jaanuar 2011, kl 13.01
tore. Kui sellega ka mehe armastus sinu vastu tagasi tuleb, siis kirjuta jälle.
 
Cruz 20. jaanuar 2011, kl 13.07
Selle peale ma ei looda, avalikustamise eesmärk ei olnudki see. Aga selleks, et tema armastus tagasi tuleks, on ikkagi vaja, et see suhe hääbuma hakkaks. Armastuse uuesti leidmiseks on teised meetodid ja neid ma ka vaikselt rakendan.
 
a 20. jaanuar 2011, kl 13.20
mõtlesid teema välja? miks sa mehega ei räägi?
kui armukesed on juba tekkinud, ka sellest jamast saab ju mõistlikumalt väljuda. aga mis sul selle vastu oleks, kui su mees ja armuke omavahel prooviks? las proovivad, võib olla on neil rohkem õnne.
ma tahan öelda seda, et juba katkist kruusi siiski ei liimi..
ütle mulle üks normaalne inimene, keda ei jääks abikaasa kõrvalehüpe piinama?
sisemusse kindlasti.
 
Cruz 20. jaanuar 2011, kl 13.27
Mismõttes, miks ma mehega ei räägi? Tema sai ju ikka esimesena teada, et ma tean tema kõrvalehüppest. Mis mul oleks selle vastu, et nemad omavahel prooviks? Kummaline küsimus. Kas armukesel on minu mehele rohkem õigust kui minul? Ju ma olen siis nii kangekaelne, et ei arva, et ma midagi väga kallist peaksin lihtsalt niisama käest andma, ilma et üldse prooviks midagi parandada.
 
a 20. jaanuar 2011, kl 13.32
vabanda, ma ajasin teise teemaga segi.
aga mina enam ei võitleks, sest kuni pole kedagi teist vahele tulnud, saab veel suhet päästa. rohkem mitte.
 
Cruz 20. jaanuar 2011, kl 14.01
Mina olen siiski seisukohal, et teatud olukordades (ja meie olukord on selline) on siiski põhjust ja motivatsiooni suhet päästa. Isegi kui keegi teine on vahele tulnud. Aga selleks, et päästmist alustada, on vaja sellest segajast vabaneda. Seda ma muidugi ei tea, mida toob tulevik, juhul kui esialgu õnnestub suhe korda saada. Kas ma suudan usaldada? Praegu ei oska öelda, seda näitab aeg.
 
vana kala 20. jaanuar 2011, kl 16.07
Ära nüüd nii väga muretse. Mees jääb ilmselt praegu sinuga, seda enam et laps tulemas. Sinu kaaslase kaaslane tüdineb olukorrast, sest nende suhe on suht perspektiivitu- kaua sa ikka kurameerid sellise vennikesega, kes pere juures otsustanud olla ja sinna lapsigi juurde teeb. Aga saavad lapsed suureks(suuremaks) siis on lood teised. Muidugi mõne teise naisega.
 
mm 21. jaanuar 2011, kl 13.12
Kas armukesel on minu mehele rohkem õigust kui minul?
Jah, kulla Cruz, on küll, kui Su mees teda armastab. Elukaaslane ei ole omand. Seni ajasid nii tarka juttu, mis siis nüüd lahti on?
Armastuse uuesti leidmise meetodid, mida Sa rakendad???? Kui mõistuslik!
Sisimas arvan, et just Sul läheb hästi ja lepite viimaks tõesti ära. Kui Sa aega annad ja liiga palju ei organiseeri ega lavasta. Kas Sa oled kodune ja aega liiga palju käes, et mõtled üle? Lase olla. Su mees jääb Su kõrvale, kui seal on hea, sõbralik ja turvaline - nagu peres olema peab. Lisaks veel laps, keda sa kannad, ja kes ta praktiliselt ainus võimalus on järglasi saada.
Kui aga lood sellise olukorra, et Sinu peale ei või kindel olla (st jumal teab, mida oma võitlustuhinas jälle välja mõtled), ja tal on ebamugav, tüütu, piinlik ning ta tegelikult südames ARMASTAB nn armukest, siis läheb ta lihtsalt ära. Nii lihtne see ongi!
 
Cruz 21. jaanuar 2011, kl 14.05
Kodune ei ole, aga antud olukorras on väga raske ka tööle keskenduda. Tegelikult mingeid kummalisi ja salapäraseid meetodeid ei rakenda, vaid oleme oma suhteprobleemide põhjuste ja võimalike lahenduste leidmise andnud professionaali kätesse. Õigemini, eks suhte päästmine on ikka meie endi kätes, kuid otsustasime siiski ka kõrvalist abi otsida. Sest nüüdseks on ilmselge, et kahekesi me seda pundart ära ei lahenda, kui üldse lahendame. Tegelikult ei ole mul enam jaksu seda lugu siin eriti lahata, optimism hakkab lahtuma ja depressioon ründab, tahaks lihtsalt kuskile peitu pugeda.
P.S. Selles, et asi nüüd nii on, ei ole kohe kindlasti süüdi "avalikustamine" ega ka armuke ise, st. see, et asi nii kaugele läks, on ikkagi meie oma suhte probleemide tagajärg. Lihtsalt praeguseks on selgunud mõningad uued, mulle seni teadmata aspektid.
 
Enel 21. jaanuar 2011, kl 14.10
Cruz- kui avalikustamise eesmärk ei olnud soov mehe armastust tagasi saada, siis mis põhjusel seda tegid ja mis see oli?
Sa arvad, mõtled, eeldad, soovid, loodad jne, et mees arvab, mõtleb, eeldab, soovib, loodab jne samamoodi täpselt nagu sina oled sisimas valmis mõelnud... Ei ta mõtle, kulla Cruz! Aga eks aeg näita jah.
panid mehe piinlikku olukorda-ainus saavutus. Mees sai teadlikuks vaid sellest, et soovides kõrvalsuhet jätkata, saavad kohtumised olema väga peensusteni korraldatud, saavad olema harvemad, seeeest aga kirglikumad kui kunagi varem!

Kas vahepeal on midagi teie vahel halvemaks läinud, et tõesti, liitudes mm-ga, oled hakanud segasemat ja mittemõistlikku juttu kirjutama?
 
Cruz 21. jaanuar 2011, kl 15.34
Eiei, selle kõrvalsuhte kohapealt on meil asjad selgeks räägitud ja kuidagi lähedasemaks nad muutunud ei ole, pigem on ikkagi kahtlus selle suhte pikema jätkumise kohapealt. (Jajahh, ma tean küll, mida skeptikud nüüd ütlevad, aga ma olen oma mehega siiski piisavalt kaua koos olnud, et näost-näkku rääkides aru saada, mis tunded tema sees valitsevad ja mul ei ole hetkel enam põhjust tema siiruses kahelda). Aga on kahtlus ka meie suhte jätkumise kohapealt, kuna rääkimise käigus on välja tulnud, et mu mees tõesti tunneb ja kardab, et tema tunded on jäädavalt kadunud. Kuid kui vaadata meie suhte viimase paari aasta ajalugu,siis muidugi on võimalus, et selles on "süüdi" teatud asjaolud ja selle jälile jõudmiseks, kas see nii võib olla, otsustasimegi kasutada terapeudi abi, kuna enda mõtted on ikka totaalselt ummikusse jooksnud. Sest me siiski mõlemad tahaksime, et midagi annaks muuta, kuid kui tundeid ikka üldse enam ei ole, siis ennast vägisi sundida koos elama ja peret mängima on väga raske. Ja see on meie mõlema jaoks kohutavalt keeruline olukord, seetõttu ei taha me jätta mitte ühtegi võimalust kasutamata. Et ei jääks midagi piinama. No piinama jääb muidugi, mõlemal, ja ma kardan, et mu mehel isegi rohkem, ta tõesti saab nüüdseks aru, kui kohutavalt ta käitus, aga aega tagasi keerata ju ei saa, et meie suhegi siis kasvõi varem lõpetada, siis kui see tunnete jahtumine oli värskem ja lapseootust veel ei olnud...
 
Cruz 21. jaanuar 2011, kl 16.17
Aga see segasem jutt tuleb vast selles, et ma olengi tõeliselt segaduses ja mõtete koondamine on tunduvalt raskem kui varem.
 
Enel 21. jaanuar 2011, kl 16.31
Kallis Cruz...sa oled nii sümpaatne läbi selle teemaarenduse,et...lausa raske on uskuda, et üks mees sellist naist hinnata ei oska ja oma kõige pimedamateski tundesoppides valguskiirt ei näe...Pakuks talle kohe terve selle teemaarenduse lugeda,et ta näeks sinu siseilma. Aga küllap talle ei meeldiks näha oma lugu avalikustatuna lisaks tuttavatele veel ka Delfis..
Suurepärane mees on ta sel põhjusel, et nõustub osalema teraapias. Siis peab ju tundeid olema; tahet päästa, selgusele jõuda?

Sünniks see laps juba ometi rutem, siis ei ole teil kumbagil aega enam muretseda.
Ausalt- siirast teineteiseleidmist ja kaotatud õnne leidmist teile!
 
toetaja 21. jaanuar 2011, kl 16.33
hmmmm? Vägagi tuttav olukord, kus mees teatas peale salasuhte avalikukstulekut, et tundeid minu vastu enam pole jne. Tegelikult polnud armastus kuhugi kadunud, aga loomulikult ei tekitanud mina enam kõhus seda imelist liblikate lendamise tunnet. Kui mingeid tundeid enam poleks, oleks väga lihtne eelneva eluga lõpparvet teha. Kuid miskipärast mees seda kolme aasta jooksul, mil tal kõrvalsuhe oli, ei teinud. Kui kõik avalikuks tuli, sai ikka väga pikalt ja põhjalikult asjast mehega räägitud. Lõpuks oli mees see, kes otsustas, et me võiks ikka veel proovida, aga armukesega suhtlemist ta ka kohe ära lõpetada ei saa, et üritab seda järkjärgult vähendada. Teatasin, et nii need asjad küll toimima ei hakka. Umbes paari kuu möödudes jäi mees mulle armukesega vahele. Siis tegin kindla otsuse, et nädala jooksul olgu mees majast kadunud ja ka armukese abikaasale teeme asja teatavaks, et "noored" saaksid edaspidi oma suurt armastust segamatult nautida:) Miskipärast ajas aga see armukese tagajalgadele ja suur armastus haihtus nagu imeväel. Nädal möödus, aga mees välja ei kolinud. Nüüd on sellest möödas üle kahe aasta, mees on endiselt kodus ja näha, et ka mõtete ja hingega ning rabeleb ikka kõvasti, et minu usaldust võita. Kuid selle usaldusega on nii, et väga kerge on lõhkuda, taastada aga väga vaevaline ja pikk protsess.
Seega soovin sulle, Cruz, kainet meelt ja kannatlikkust. Avalikustamine lööb õhu igal juhul klaarimaks. Saab selgeks, kes kellega edaspidi tiimis mängib:))
 
to toetaja 21. jaanuar 2011, kl 16.43
Kaua olete mehega koos olnud?
 
toetaja: to toetaja 24. jaanuar 2011, kl 12.54
selleks hetkeks, kui mehele silmarõõm tekkis, olime abielus olnud 18 aastat
 
lee 24. jaanuar 2011, kl 15.40
kulla cruz, olen ka samalaadse olukorra läbinud või läbimas ja usun, et ainulaadset pole siin ilmas midagi, soovitan soojalt - ole rahulik, ela päev korraga ja proovi see suhtejama unustada, seda pole vaja koguaeg arutada, ülearutamine ei vii kuhugile, proovi igapäevane elu rõõmsamaks saada ja kui tusatuju kallale tuleb, siis lihtsalt sülita, mees jäta ka rahule, sina oled tal olemas ja suure tõenäosusega ei lähe ta kuhugile, kõrvalsuhte lõpetamine ja sellest väljatulek võtab aega, ei maksa seda aktsepteerida aga ei maksa ka koguaeg sellest "jahuda", mul neljas aasta üle kivide ja kändude aga võin julgelt öelda, et aasta-aastalt tuleb paremaid päevi üha rohkem ja rohkem, ole tubli.
 
Hilvar Mennik 24. september 2019, kl 23.07
Tere sõbrad, mu nimi on Hilvar Mennik, ma olen pärit Pärnust, Eestist. Olen siin, et levitada häid uudiseid puudustkannatavatele inimestele. Ma olin masenduses, kui mu naine lahkus mu juurest teise mehe juurde, kuna mul paluti töö lõpetada, kuna mul oli vähk ja ma sain katki. Ta võttis mu ainsa tütre ära, nii et minu ainus võimalus oli surra. Üritasin talle helistada, kuid ta eiras mind, saatsin talle tekstsõnumeid ja äkki vastas ta ning ütles, et ma ei peaks talle enam helistama ega tekstisõnumit saatma, nii et ühel päeval võtan ühendust mu sõber facebookis ja ma seletasin talle sõna otseses mõttes ning ta rääkis mulle ka, et tal olid samad probleemid ka varem ning ta tutvustas mulle doktor osagiede nime kandvat õigekirjapakkujat, saates mulle oma isikliku e-kirja ja ma võtsin temaga ühendust aadressil [doctorosagiede75@gmail.com] ja ta vastas mulle kiiresti, selgitasin talle oma probleeme ja ta käskis mul mitte muretseda, et ta on nii teinud, et nii paljude inimeste jaoks olen mees, kes ei uskunud kunagi loitsu, kuid otsustasin seda proovida, ta kinnitas mulle 24 tundi, et loo õigekirja ja ravib mind ka vähist ning aitab mul paremat tööd saada ja äkki saatis ta mulle oma haiguse ravimeid. Võtsin seda vaid 2 päeva ja olin vaba. Ma ei uskunud oma silmaga järgmisel päeval, koputas keegi mu uksele ja ma ei oodanud sel päeval kedagi, et äkki oli see minu naine Pisarad ja ma ei suutnud seda taluda. Ta palus mind ja palus andestust kohe. Sain kõne oma ettevõttelt, kus olin töötanud aastaid, et mind ülendati USA paragoni ettevõtte juhiks. Palun aidake mul tänada arsti osagiedet ennistamise taastamine, mille olen kaotanud, palun palun abi vajavatel inimestel pöörduda arstiga osagiede poole tema isikliku e-posti aadressil doctorosagiede75@gmail.com või whatsappiga telefonil +2349014523836 tänu, et Jumal õnnistaks neid, kellel on selle tunnistuse lugemiseks aega, et õnne saata
alice alice 07. jaanuar 2020, kl 04.23
Kui ta abikaasa leiab, olin veendunud, et see võib ka minu olukorda parandada.
sest ma olin absoluutselt meeleheitel oma mehe saamiseks. Elu ilma temata oli
segadus mulle ja mu lastele. Tahtsin radikaalset muutust ja arvasin seda
lahendus võiks olla manuka tempel. Pärast resolutsiooni arutamist
preester Manukaga pani ta mind lootma, et taastab minu abielu. Mina
tundis enesekindlust, et ta tõepoolest toob mu mehe ja ta tegi seda! see on
fantastiline, mida preester Manuka on minu pere heaks teinud. tema abi on
hindamatu, veelkord tänan teid. Tema kontakt on [lovesolutiontemple1@gmail.com]
alice alice 08. jaanuar 2020, kl 14.36
Kui ta abikaasa leiab, olin veendunud, et see võib ka minu olukorda parandada.
sest ma olin absoluutselt meeleheitel oma mehe saamiseks. Elu ilma temata oli
segadus mulle ja mu lastele. Tahtsin radikaalset muutust ja arvasin seda
lahendus võiks olla manuka tempel. Pärast resolutsiooni arutamist
preester Manukaga pani ta mind lootma, et taastab minu abielu. Mina
tundis enesekindlust, et ta tõepoolest toob mu mehe ja ta tegi seda! see on
fantastiline, mida preester Manuka on minu pere heaks teinud. tema abi on
hindamatu, veelkord tänan teid. Tema kontakt on [lovesolutiontemple1@gmail.com]
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!