Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Riietus teatris
 
kivike 27. jaanuar 2016, kl 17.00
No näed sa, veel üks armas ja kultuurne inimene ja ajaloohuviline ka. :) Oli võimalusi nii raha vahetada kui keelt õppida, kui keeli oskasid oli ka suuremaid võimalusi nii minna kuhugi kui raha vahetada. Tol ajal käis kõik althõlma ja sahker-mahker ja tutvused lugesid. Võib ma jätan oma arvamuse sinu ajupotentsiaalist omale? :)
 
aff 27. jaanuar 2016, kl 17.30
kivike
Oli ka nii lihtne või? Kui kusagile sai, siis me kõik ostsime ikka enne vorsti, selle valik ajas pea ringi käima ja tervele suguvõsale ostsime tosse või misiganes riideid. Siin oli juttu sellest, et alguses ikka esmavajadused.
Vaata, kui lihtne sinul oli, aga mina loll kargasin Eestist minema. Igaveseks.

------------
Aga muidu jagunevad inimesed kolme gruppi, visuaalid on ühed neist ja neid on enamus. Visuaalide jaoks peabki kõik ilus olema. Samuti võib iga psühholoogiat õppinud inimene riietuse järgi enamvähem ära arvata, missuguse inimesega on tegemist. Need, kes riietusest ei hooli, nende kohta arvatakse, et sellised inimesed ei hooli ka tänasest päevast. Aga sellest on ju kole kahju. Me teame, et elu koosnebki pisiasjadest ja iga päev on kingitus.

Riided on ka kunst ja looming. Milline suur tööstus ja see kõik on inimestele nautimiseks loodud. Miks mitte kasutada. Need, kes ei hooli, nendelt tahaks küsida, et milleks meile vbl näiteks arhitektuur, koobas ajab ka asja ära. Tuled koopast, tõmbad värske rabarberilehe omale ette ja takjalehe taha ja ohkuivahva. Talvel metsseanahad ümber, neid jääb meil üle, peaksid odavad olema.
 
eks 27. jaanuar 2016, kl 18.24
Juba kolkaküla karlad teadsid öelda, et inimeses peab köik kaunis olema.
Seepärast võiks ikka sättida takjalehe ette ja rabarberi oma tahapoole. Muidu ei kata ehk.

Iga inimene esindab oma riietusega iseennast. Ja teised siis nii suhtuvadki, sõnumist lähtuvalt.

Rääbakana teatris või kohatult ülemukituna koristustalgutel on inimese oma valik.
Nii nagu oskab.
 
kivike 27. jaanuar 2016, kl 18.29
Aff, kullake, armastad ka äärmusi - et on viledaks kulunud püksid ja ülikond/õhtukleit. Vahepeal on tohutu hulk variante. Minu meelest jagunevad inimesed lollideks ja mittelollideks, kusjuures loll olemine on hingeseisund ja ellusuhtumine, et ma ei oleks päris lootusetu. Ma rääkisn kitsalt sellest grupist, kes tahavad teatrit külastada ja jaksavad endale pilti osta, kuid mingil müstilisel põhjusel ei ole võimelised ostma ülikonda näiteks või õhtukleiti või misiganes etikett seal nõuda võib. Mitte ei käind jutt sellest, et ei viitsi kanda, kuigi kodus kapp pungil täis ülikondi/õhtukleite ja sellepärast et ei hooli oma välimusest, inimestel on erinevad võimalused elus. Viletsat huumorimeelt ei kata mitte mingisugune "kutsi-mutsi" ülikond. :)
 
aff 27. jaanuar 2016, kl 18.53
Mul tekib hoopis selline küsimus, et mis seal teatris siis nii ägedat on, et läbi ussi emmi sinna minema peab. Omal pole selga midagi panna, aga vat teatrisse peab saama? Noorel inimesel pole muud teha või? Mind võis noorena ükskõik missugusest Tartu boheemlaste joomaurkast leida, mitte teatrist. Kogemata kombel sattusin ükskord balletti vaatama, uužes, see tundus lihtsalt nõme. Iga kell kulutasin korraliku peo peale oma papi, muidugi šeffide hilpude peale, kuluvate, tossude jne. Mis krdi teater, ooper!
Ja siis, kui mõistus juba nii kaugele arenenud oli, et ooper ajudesse mahtus, siis selleks ajaks oli garderoob longero asemel uhkeid hilpe täis.
Iga asi omal ajal.
 
kivike 27. jaanuar 2016, kl 21.04
Good for you! Mõnel teisel tuleb mõistus varem koju või ei käigi sealt ära. :)
 
aff 27. jaanuar 2016, kl 21.17
Ah, ära plära! :)
Kui on mõistus, on ka riided.
 
kivike 28. jaanuar 2016, kl 07.13
Kui on riideid, ei tähenda veel, et mõistust on. :)
 
ohhoo! 28. jaanuar 2016, kl 19.20
No mis teema nüüd... loomulikult pannakse teatrisse minnes pidulikumad riided selga kui turule või metsajooksule või sõpruskonna pizzaõhtule. Mingid kombed, väheke stiili võiks ju ikka säilida, või kuidas?
 
Alu 28. jaanuar 2016, kl 22.28
Stiili näitamiseks on see vaja välja ka kanda, tädid. Vaevalt, et suur tagumik ja jämedad kintsud eriti stiilsed paistavad, teater ja puhvet siin abiks pole.
 
emand 28. jaanuar 2016, kl 23.00
ära salga maha alu, et jämmedad kintsud sulle meeltmööda pole. jutt käib ümber nende nagu näljasel leiva.
 
muha-haa 29. jaanuar 2016, kl 00.01
Alu on ikka nii parandamatult obsessiivne oma kintsude ja tagumiku teemaga, et ilmselt heidaks ta ka Carmen Kassile, jämedat tagapoolt ja reisi ette :D
 
Alu 29. jaanuar 2016, kl 17.13
On teil siis kassi voi on karu tagumikud? Irw. Eks need siin taovad klahve muhahhaaa, kel tagumik yle gabariitide.
 
kivike 29. jaanuar 2016, kl 20.51
Alu, kui sa ka siin kirjutad, siis ju sinu tagumik ka muhahhaaa, üle gabariitide. :)
 
ravib haigusi 29. jaanuar 2016, kl 21.09
alu pidavat ju suguhaigust ravima.
 
Alu 29. jaanuar 2016, kl 22.29
ravib haigusi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu pidavat ju suguhaigust ravima.

Irw. Millist neist sul mingi alu siis ravinud ka on?
 
pihtas põhjas 30. jaanuar 2016, kl 01.47
no oligi tõsi, Alu, ma vaid oletasin.
et sa suguhaiguse ravitsed. irw.
 
muha-haa 31. jaanuar 2016, kl 22.37
Minul isiklikult on kassi tagumik ja kui ma tahan siis võin ta laiemaks õgida või veel peenemaks treenida, aga Alul on !"#!"# ikka sama väike.
 
Alu 01. veebruar 2016, kl 12.45
Kui väike ta su jaoks siis on, pole yldse näha?:D
 
MOTT 01. veebruar 2016, kl 13.50
Alu on tühipüks, nüüd on ta siis seda oma sõnadega kinnitanud.
 
Alu 01. veebruar 2016, kl 15.19
Kysin veelkord: kui suur paistab, kas on yldse näha?
 
kakmütsiga Alu 02. veebruar 2016, kl 01.19
Alu võib kokamütsiga küll teatrisse minna. ega ei ole ju keelatud.
 
Veider 02. veebruar 2016, kl 01.59
Raha teatripileti jaoks on, kuid 5 eurot pole et kaltsukast või osta.ee st kasutatud pidulikum kleit või viikarid pluusiga osta?
 
kivike 02. veebruar 2016, kl 09.16
Äkki ma ei taha kaltsukariideid? Äkki mulle ei meeldi kleite kanda, nagu mõnele ei meeldi ülikonda kanda. Kanna oma kaltsukakleiti või kutsi-mutsit terviseks ja lase teistel ka elada. :)
 
Alu 02. veebruar 2016, kl 10.34
Mis see riiete päritolu või maksumus loeb, kui kints või tagumik pole paljudel oma teha. Või on oma käest lastud, et stiilne enam kuidagi pole. Tõmmatagu selga mis riided tahes, ikka on poolpimedaski kõigile selge, et kere katab ukseava vabalt:)
 
Arst 4 02. veebruar 2016, kl 11.01
mina käin alasti teatris.
 
kivike 02. veebruar 2016, kl 12.32
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tõmmat
> agu selga mis riided tahes, ikka on poolpimedaski
> kõigile selge, et kere katab ukseava vabalt:)

Ja see segab sul rahulikult oma kutsi-mutsi kostüümis etendust nautimast? Pole nagu näinud teatri uksel silti "Paksudele keelatud". Üllatav on tegelikult nii siiras ja sügav huvi võõraste inimeste kehade, tervisliku seisundi ja garderoobi vastu, etendus ise on seal kuskil ma ei teagi mitmendalkohal. :)
 
kivike 02. veebruar 2016, kl 12.33
Arst 4 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina käin alasti teatris.

Good for you! Avaliku korra rikkumise eest pole ära viidud kordagi? Või jääd eelnevalt magama kodus?
 
publik 02. veebruar 2016, kl 16.14
Super, Alu ja kivike on teineteist leidnud! Nüüd jätkatakse siin sisukat vestlust ja tõeni viivat vaidlust kuni internet täis saab!
 
kivike 02. veebruar 2016, kl 16.42
Sa ära topi oma Alusid teistele inimestele! Ma saan aru, et tagumikuteema teile lähedane, aga selle tarvis tehke oma fänninurk kuhugi mujale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!