Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Riietus teatris
 
Alu 02. veebruar 2016, kl 18.44
Keegi siin hyppas stiilse riietusega, ära panemaks ylejäänutele riietuse valikul. Juhtisin vaid tähelepanu sellele, et paksu tagumiku ja kintsudega ei kanna seda välja. Edasi juhiti jutt kõigele muule, kui olemasolevatele tagumikele ja kintsudele. Teater:)
 
kahekümpine 02. veebruar 2016, kl 21.08
oppaa, kus on alles arutlus... ma ei tea, kuhu sellised mutid oma "nii peab olema ja naa peab olema" suhtumisega küll jõuavad... ilmselgelt näiteks ühistranspordis vahivad punkareid torus suuga ja mõtlevad, et issand kui hea, et ma ise ikka stiilne inimene olen, ikkagi inimene! muud ei ole teha kui teiste välimuse peale mõelda? miks endale negatiivseid mõtteid üldse ise tekitada? vanad mutid, aga elada ei oska...
 
Alu 02. veebruar 2016, kl 22.27
See on ju selgelt näha, kuhu mutid oma arutlustega jõudnud on-mesimummu tagumikuni, mille lend naistekast kaugemale ei vii. Hea muidugi, et seegi veel olemas on, muidu lendaks reaalis nii mõnelgi katus pealt maailma muutes ja kujundades oma stiili järele.
 
otselülitus 02. veebruar 2016, kl 22.52
Kuule Alu, mida sa hämad, sina olid see kes viis siin jutu tagumikkude peale...:D
Uskumatu mis siin inimeste peades toimub - üks (Alu) jaurab ainult sellest et kõik on jämedad ja stiilitud ning teine (kivike) räägib ainult sellest, et välimus pole oluline
Arusaamatu kamp :D
 
kivike 03. veebruar 2016, kl 07.41
otselülitus, võib ma jätan oma arvamuse sinu vaimsete võimete kohta loetud tekstist aru saada enda teada? :)
 
Alu 03. veebruar 2016, kl 11.47
otselülitus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule Alu, mida sa hämad, sina olid see kes viis s
> iin jutu tagumikkude peale...:D
> Uskumatu mis si
> in inimeste peades toimub - üks (Alu) jaurab ainul
> t sellest et kõik on jämedad ja stiilitud ning tei
> ne (kivike) räägib ainult sellest, et välimus pole
> oluline
> Arusaamatu kamp :D

Selle vastu ei vaidle ilmselt keegi, et eesti on pakse, ebastiilseid ja ylesöönuid täis. Aga kus on siin need saledad, siin naistekas või?
 
kivike 03. veebruar 2016, kl 13.24
Mis iganes koht on täis neid, keda sa märkad. Millal sa viimati näiteks rasedat naist tänaval märksid? Kui ise rase olin, siis tundus, et tänavad on rasedaid täis, hiljem siis kärudega emasid. Praegu ei märka neid lihtsalt enam tänavapildis. Seega, Alu, kui maailm sinu ümber (hetkel aravatavasti Eesti siis) on sinu arvates täis pakse, ebastiilseid ja ülesöönuid, siis kuluks vist pilk peeglisse ära. :)
 
kivike 03. veebruar 2016, kl 13.27
kahekümpine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ilmselgelt näiteks üh
> istranspordis vahivad punkareid torus suuga ja mõt
> levad, et issand kui hea, et ma ise ikka stiilne i
> nimene olen, ikkagi inimene!

Issand, punkar, ja teatris! No ei ole siis viiekat, et kaltsukast võlts kutsi-mutsi osta ja hari seitliks peadligi kammida. Kas need "torus suuga" üldse ühistranspoti kasutavad, see on ju nii ebastiilne. :)
 
Alu 03. veebruar 2016, kl 14.49
Jahah, et nt Tallinnas, linnatänaval, poes, transpordis on paksud vähemuses ning enamus on saledaid, nõtke kehaga?? Selle jutuga jõuame sinnamaale, et paksusid polegi, kõik on heas vormis liivakellad ja alla selle on yldse kondikubud.
 
kivike 03. veebruar 2016, kl 21.33
No kellele mida. Kui su õnn sõltub paksude ja kõhnade suhtarvust ruutkilomeetril ja kohe mitte kuidagi ei suuda just selle suhtarvu suhtes abstraheeruda, võib ainult kaasa tunda. Tallinnas pole siis midagi muud, mida märgata? Vägisi meenub valm elevandist muuseumis, keda keegi härra ei märgand, sest oli ametis satikate uurimisega. Elu on ilus. :) Ja ära venita nüüd sellest elevandist jälle mingit paksp...rse juttu välja - iga väikse probleemi sees rabeleb teine, palju, palju suurem.
 
Veider 07. veebruar 2016, kl 14.35
No võibolla tõesti on inimesi, kes käivad teatris sama sagedasti nagu supermarketis toitu ostmas ja neil suva, mis seljas. Ise maalt ja autota satun teatrisse max korra aastas ja see on minu jaoks eriline pidulik sündmus, umbes nagu presidendi vastuvõtt. Sa ei lähe ju presidendi vastuvõtule teksades. Keegi ei kirjuta siin mingist guccimuccist, pigem ikka klassikalisest viisakast riietusest.
 
hahahaa 07. veebruar 2016, kl 21.07
praegu tuleb kivike tõestama sulle, et miks peab presidendi vastuvõtule ilusasti riidesse panema, ja et kutsutul äkki polegi peale teksade midagi muud selga/jalga panna, ega siis sellepärast minemata saa jätta jne, bla, bla, blaa. sellist iba hakkab nüüd tulema nagu vändrast saelaudu.
 
eelmisele lisaks 07. veebruar 2016, kl 21.37
Just, ja Alu käest saad teada, et nimetatud üritusel on kõik koledate tagumike ja jämedate kintsudega ja ei oma mingiti stiilitunnet, kaasa arvatud presidendipaar :DDD
 
kivike 08. veebruar 2016, kl 09.11
Veider Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ... see on minu jaoks eri
> line pidulik sündmus, umbes nagu presidendi vastuv
> õtt.

Teatriskäik ei ole presidendi vastuvõtt. "Nagu" ja "minu jaoks" piirdub sinu endaga - austa siis teiste "nagu" ja "minu jaoks" ka. :)

Sa ei lähe ju presidendi vastuvõtule teksades
> . Keegi ei kirjuta siin mingist guccimuccist, pige
> m ikka klassikalisest viisakast riietusest.

Mulle näiteks piisab, kui on puhas ja mitte katki. Samuti evin piisavalt taktitunnet, et mitte teha nägusid või kuidagi muudmoodi, näiteks valjuhäälselt naabriga arutades teha selle inimese olemist ebamugavaks. Sel lihtsal põhjusel, et see ei ole minu asi. :) Ja ma ei tea sellest inimesest mitte kui midagi ja temal võib juhtumisi olla seljas parim, mida ta endale lubada saab ja tuju nagu sinulgi, ülev sellest, et sattus korra aastas teatrisse. Aga no milleks talle seda võimaldada siis, eks ole? Mine tee hoopis nägusid ja anna "peenelt mõista", naera või korsata paljutähenduslikult, et ta ikka aru saaks, kuidas ta sinu teatris käigu on ära rikkunud.:)
 
kivike 08. veebruar 2016, kl 09.15
hahahaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> praegu tuleb kivike tõestama sulle, et miks peab p
> residendi vastuvõtule ilusasti riidesse panema, ja
> et kutsutul äkki polegi peale teksade midagi muud
> selga/jalga panna, ega siis sellepärast minemata
> saa jätta jne, bla, bla, blaa. sellist iba hakkab
> nüüd tulema nagu vändrast saelaudu.

Mine harjuta oma selgeltnägemise võimeid edasi. Presidendi vastuvõtul käib lademes ebastiilselt või lihtsalt maitsetult riides inimesi ja ka inimesi, kellele valitud riietus ei sobi. Presidendipaar kindlasti ütleb igaühele eraldi välja oma arvamuse nende tualetist, kui kätleb. :)
 
hetäär 13. veebruar 2016, kl 14.05
otselülitus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule Alu, mida sa hämad, sina olid see kes viis s
> iin jutu tagumikkude peale...:D
> Uskumatu mis si
> in inimeste peades toimub - üks (Alu) jaurab ainul
> t sellest et kõik on jämedad ja stiilitud ning tei
> ne (kivike) räägib ainult sellest, et välimus pole
> oluline
> Arusaamatu kamp :D

eks igaüks räägib oma mätta otsas lähtudes. Alu ongi ilmselt terve elu paksudest ja koledatest mammidest ümbritsetud olnud. ilusad tibid teda lihtsalt ei märka :p
aga välimus ebaolulisusest heietavad tavaliselt needsamad paksud koledad ilmetud mutid- nagu kivike.
 
Pepuvahemärkus 13. veebruar 2016, kl 14.17
kivike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu, kui sa ka siin kirjutad, siis ju sinu tagumik
> ka muhahhaaa, üle gabariitide. :)

Loogiline järeldus, kivike. Alu veendumuse kohaselt on kõik naistekas kirjutajad ülekaalulised eakad tünnid- järelikult on ta ise üks õllekõhuga kiilakas vanur. Mõni ime siis, et noored naised teda ei taha ja peab muttide foorumis suure osa elust veetma.
 
kivike 13. veebruar 2016, kl 17.50
hetäär Kirjutas:
------------------------------------------------------

> eks igaüks räägib oma mätta otsas lähtude
> s. Alu ongi ilmselt terve elu paksudest ja koledat
> est mammidest ümbritsetud olnud. ilusad tibid teda
> lihtsalt ei märka :p
> aga välimus ebaolulisuses
> t heietavad tavaliselt needsamad paksud koledad il
> metud mutid- nagu kivike.

Mul on südamest kahju, kui selleks, et ennast ilusana tunda, vajad sa enda ümber tingimata pakse ja koledaid ja ilmetuid inimesi või pead teisi inimesi sellisteks, et endal oleks ilus olla. :) Minu meelest pole keegi rääkinud sellest, et välimus on ebaoluline - juttu oli, et välimus pole elumõttega võrdne ja kõikse olulisem asi teatrikülastuse juures. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!