Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
näod nimede taga
 
Pert Vere 14. mai 2014, kl 14.44
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom
> Einohh, koduperenaised ongi need kõige ving
> emad minetiprintsessid.
> Ega neid ilmaasjata ko
> dus peeta ja maasturivõtmeid kingita:)


Kas te konkurssi ei taha korraldada?
Ja kumb siis nüüd see ..ee.. m-printsess oli, sina või Agnes?
 
Tom 14. mai 2014, kl 14.47
Pert, ää uuri sääl miskit, eks nad mõlemad ole sellised suuga suure linna tegijad, aa kääga ei tee kärbsepesagi :D

(õige mineti jaoks on vaja ikka üks särasilm leida)
 
teadja 14. mai 2014, kl 15.01
konkurssi pole vaja,piisab kui näed, mis autoga naine sõidab;)
 
alu suuvooder 14. mai 2014, kl 19.47
Tom pani Agnest esimesena, mai tahtnud enam.
 
Agnes 14. mai 2014, kl 20.38
Mul tekkis küsimus..uudishimuline MiniMari kirjutas, et delfis huvitab mind üks meesisik. Tegelikult on nii, et huvitab jah. Hoian juba pikemat aega Tal silma peal. Keerutan siin väsimatult oma kannikaid ja ootan nagu raisakotkas, et saaks juba küüned taha lüüa. Ma ei saa isegi magada..millised unenäod..vähkren voodis ja..ta ajab mu hulluks..Kõik olnud kahvatub selle Mehe kõrval ja ma teeksin tema pärast midaiganes..serveeriksin söögi voodisse, ootaksin küünlavalgel tema tulekut, ärataksin hommikul minetiga, müüksin maha kogu oma vara ja ostaksin talle sellise auto, mida ta tahab..Ma jätaks kõik ja kihutaks Tema pärast kasvõi maailma otsa, lööks ta millegagi uimaseks ja rööviks ta endale. Igaveseks.
Nüüd ma ei tea..et kas ma peaksin enne delfi lugupeetud naistelt luba küsima?
 
GoldQ 14. mai 2014, kl 20.48
Küsi jah nende tissidega ussikeste käest, kuidas oma elu elada. Rohkem detaile oleks vaja olnud, mul jäi pilt natuke sogaseks. :D Teistele kirjuta ikka pikemalt.
 
täitsa blond 14. mai 2014, kl 20.53
Kle, Agnes, ära nüüd jama...kas enne ei peaks kulisside taga Tema ära jagama. Muidu jälle jama majas:)
 
Agnes 14. mai 2014, kl 20.54
Ma tõesti ei soovi seekord kogu delfi võttgrupile hingevalu tekitada ja nii väga loodan teie mõistvale suhtumisele.
Kas ma võin veel ühe mehe siit maha võtta? Ausõna, see jääb viimaseks..ma ei tahagi rohkem kedagi teist, ma tahan ainult teda!
 
Oleg 14. mai 2014, kl 20.56
Kas mina sobima Agnesele?
 
Agnes 14. mai 2014, kl 20.59
Ei, ega ta mingi tola ei ole!
 
Oleg 14. mai 2014, kl 21.02
Olen peaaegu eestlane.Vanasti ehk 90-ndatel olin kant.
 
Agnes 14. mai 2014, kl 21.06
Päriselt ka, ma ei tee nalja. Delfi arvamus mind tegelikult niiväga ei huvitagi, aga mees on siin olemas küll.
 
Oleg 14. mai 2014, kl 21.07
Agnes kirjuta plis mulle.e-mail siktim@hot.ee
 
palve 14. mai 2014, kl 21.13
Jumal-Jumal, tee nii, et rahuldamata vana Agnes saaks ükskord rahu, sest delfimehed hakkavad ammendama.
Agnes, proovi ilukirurgiat, sa vajad seda väga.
 
Tom 14. mai 2014, kl 21.14
tegelt ma vist aiman, keda agnes silmas peab. aint ma pole teda viimasel aal siin eriti märgand. pole muidugi otsind ka :D
 
Agnes 14. mai 2014, kl 21.21
Tom, sa kindlasti eksid!

Oleg, alati on võimalus, et just tema kirjutab sellise nime alt, aga ma ei hoia silma peal Olegil, vaid..

Ma küsisin kõigest delfinaiste arvamust.
Aga muus osas, kui saatus tahab, siis..
 
kapiotsas 14. mai 2014, kl 21.22
kas tom ronib nagu kapiotsa, kui vaamoor suusexi teeb? noh, et nagu kõrgemal oleks? vanamehele suusexi? no andke andeks, nii rõvedat pilti ei suuda ette kujutada: hallid kubemekarvad, kortsus nahk... öök!
 
Hülgehall kuub 14. mai 2014, kl 21.44
Ma pole küll naine aga omapoolse õnnistuse annaks täica sellele valikule..mõnel mehel saab ka lõpuks elus õnne olema,
 
tiibadega kurat 14. mai 2014, kl 21.48
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.40.
 
piripiiga 14. mai 2014, kl 21.50
davai, Agnes, võta ta. on keegi siit vähemalt õnnelik :D.

alu on vist ardit teinud?
 
delfinaised 14. mai 2014, kl 22.14
millise isase me oma nimekirjast maha peame tõmbama? Agnes, GoGirlGo!
http://www.youtube.com/watch?v=469cXOUk0Ig
 
Pert Vere 14. mai 2014, kl 22.18
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Päriselt ka, ma ei tee nalja. Delfi arvamus mind t
> egelikult niiväga ei huvitagi, aga mees on siin ol
> emas küll.


Teravat keelt on Delfisse vaja.
Kui mehe võtad, on sul mõnda aega suu ja käed tegevust täis ja nii me jääme sust siin ilma.
 
nihilist 14. mai 2014, kl 23.08
Pert, teravkeele kuulsuse oled sa juba endale hankinud, rohkem teravaid läheb paljuks.
 
netiabi 14. mai 2014, kl 23.31
kapiotsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> hallid kubemekarvad, kortsus nahk...

imelikud fetišid sul, aga eks leidu maailmas teisigi sinusuguseid...

www.oldje.com
 
Pert Vere 14. mai 2014, kl 23.31
nihilist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pert, teravkeele kuulsuse oled sa juba endale hank
> inud, rohkem teravaid läheb paljuks.

Tänan sind. Aga ma siiski ei jaga su arvamust - vahepeal te tüütate mind ära, ning siis hoian hea hulka aega siit eemale - isegi lugeda ei viitsi mitmeid päevi...

Ka naiselikku õelust on siia vaja - kes ikka meid, mehi, muidu paika paneks, meie siniseid õhupalle/õhulosse purustaks, meile meelde tuletaks et olemas olevat ka sisemine ilu, ning meile pähe raiuks, et õnn ei peitu mehe ees põlvitavas minetiprintsessis...
:)

Aga muidu on siin lahe seltskond. Nagu väike maailm kohe. Kõik panevad kõiki. Kui mitte füüsiliselt, siis verbaalselt ikka :-))
 
punapea 14. mai 2014, kl 23.50
huvitav, kas mõni peab terava keele olemasolu mingiks eriliselt heaks tunnuseks? minu meelest on terav mõistus see, mis on tähelepanuväärne. terav keel aga on üks õudsemaid omadusi, mille all - pean ausalt tunnistama - kannatan ka mina, kuigi püüan sellest hoiduda. terava keele ja terava mõistuse vahel pole võrdusmärki, mida tihti arvatakse olevat.

teemasse ka... näod nimede taga... pole ju nägusi, on ainult sõnad, ja vahel väga teravad:P nägusi sel juhul ei taha ettegi kujutada:DD
 
maiukene 14. mai 2014, kl 23.58
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>terav kee
> l aga on üks õudsemaid omadusi, mille all - pean a
> usalt tunnistama - kannatan ka mina, kuigi püüan s
> ellest hoiduda.

Ära kujuta ette punamuna ,sul pole mingit teravat keelt ,veel vähem teravat mõistust:)
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 00.06
Pert, ära nuta...ma püüan siis üksinda blondide lippu kõrgel hoida, kuni mõni mGL mu siit minema sõidutab...ahh, võib LC vms ka olla:)
 
pole fetis 15. mai 2014, kl 03.35
no pole fetis need vanade meeste hallid kubemekarvad, selleks on ju tauntomi moor,vähemalt vana mees püüab sellist muljet siin jätta.. ega vanu mehi tea ka, valetavad mis hirmus..
 
kordamine on tarkuse ema. 15. mai 2014, kl 03.37
kapiotsas 14. mai 2014, kl 21.22
kas tom ronib nagu kapiotsa, kui vaamoor suusexi teeb? noh, et nagu kõrgemal oleks? vanamehele suusexi? no andke andeks, nii rõvedat pilti ei suuda ette kujutada: hallid kubemekarvad, kortsus nahk... öök!
-----------
netabi jaksab ehk isegi lause lõpuni lugeda, kui pole palju küsitud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!