Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Saadaval mees,kes sobib ideaalselt pereloomiseks,kuid ei sobi absoluutselt pidutsemiseks.
 
yxikmees 20. jaanuar 2011, kl 00.42
Naistele(kuni 31,lasteta,mittesuitsetav ja ülekaalutu) kel sarved maha joostud ja nüüd sooviks rahulikult pere-elu elada oleks pakkuda selleks otstarbeks väga hästi sobiv mees.Yxikmees.Mees kes kahe jalaga kindlalt maas(maal,metsas),keda alkoholikurat ei võrguta,kes pole kelgunööriks tubakale,mõnuainetele,ega ka hasartmängule.
Kui arvad,et selline mees võiks sulle sobida siis kirjuta kohe meiliaadressile ardi.s@neti.ee.
Kui kirjutad kohe,siis saad mehega kaasa askeetlike elamistingimustega maja metsa sees.
Ja see pole veel kõik.Kui kirjutad meiliaadressile ardi.s@neti.ee saad pealekauba veel 3 aastase segaverelise koera.
Ka see pole veel kõik,kirjutades meiliadressile ardi.s@neti.ee saad lisaks mehele,majale ja koerale ka perefirma asedirektori töökoha.
See kõik on võib olla sinu,kui kirjutad kohe meiliaadressile ardi.s@neti.ee



Toimetatud 2 kord(a). Viimati yxikmees 20.01.2011 09.18.
 
mm 20. jaanuar 2011, kl 09.08
hea pakkumine, aga mis vastutasuks soovid?
 
yxikmees 20. jaanuar 2011, kl 09.14
Ülalpidamiskulud on väiksed.
Maitsvast toidust ja meeldivast voodielust peaks enam-vähem piisama.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 20.01.2011 09.18.
 
redQuark 20. jaanuar 2011, kl 10.39
Valest kohast otsid, sa otsi endale naine piiri tagant, kohalike nõudmised (tutvumislehekülgedel) tunduvad olevat kuidagi ülepakutult eksklusiivsed. Kui inglist valdad siis ei tohiks probleeme tekkida...;)
 
mina 20. jaanuar 2011, kl 11.30
heh, ardikene - panid kägude eest putku :)? aga kägusid on igal pool :P
olen su naiseotsingute saagaga kursis ja hakkasin mõtlema, et milles siis tegelikult viga on.
su välimusel pole häda midagi, siinne kiri ei olnud halb - aga ikka ei midagi.
kõigepealt - pane kirjavhemärgi järgi tühik. see on paljude jaoks oluline. siis tee omale uus meiliaadress, selle oled sa juba pisut liiga kuulsaks teinud.
"Naistele(kuni 31,lasteta,mittesuitsetav ja ülekaalutu)" - see ei lähe mitte. mismõttes kuni 31? mis see suits ja kaal asjasse puutub?
sa ei saa loota, et valmisprodukt kandikul kohale kobib. väike risk, et Sinujaoks ideaalne naine suitsetab või on 32 aastane, on ikka olemas. kui sind hindama hakkab, jätab suitsetamise maha. aga sa ei saa ette selliseid tohmakaid nõudmisi esitada.
mina soovitaks kirjutada nii - "kolmekümnendates tervislike eluviisidega heas vormis naine". kui kohale kobib paks moor, siis saad sa talle ju viisakalt öelda, et sul oli tsipa teine nägemus.aga sellise määratluse peale võib jätta ka ülisale ja 29 aastane pühapäevasuitsetaja sulle vastamata ja sellest oleks ju kahju :)
 
redQuark 20. jaanuar 2011, kl 11.41
Nõue normaalkaalule on ju täiesti enesestmõistetav. Ka mina olin neli aastat tagasi 15 kilo ülekaalus, ennast käsile võttes oli kaal aastaga normis plus lihastoonus kasvas tunduvalt. Haiguslikku ülekaalu esineb vähestel, enamasti ikka ülesöömise ja vähese liikumise tõbi.

Suitsupriiusest ei maksa rääkidagi, see on jällegi elementaarne nõudmine. Ei midagi eksklusiivset. Koniimemisest SAAB loobuda. Mina loobusin, kuigi tundus alguses võimatu...

Ma ei saa aru mida te siin seda venda kirute? Kui ta nõuaks teilt midagi võimatut, pikemaks kasvamist, noorenemist, kahte vagiinat, nelja jalga vms. siis oleks põhjust sõimata, aga...
 
to redQuark 20. jaanuar 2011, kl 11.59
kes "seda venda kirub"? oled ikka päris terve ja kaine? yxik ajab sinuga võrreldes päris norm juttu :D
 
redQuark 20. jaanuar 2011, kl 12.05
Isegi naisteka foorum on totutajaid täis. _O tempora, o mores!_

Päris Delfi peldikusiena tunne tekib, soe, kuiv ja kodune. :P
 
siilike 20. jaanuar 2011, kl 12.10
minaminamina!!!! siin otsib keegi naist, mitte ei oota punase peldikuelaniku üksikasjalikku enesekirjeldust.
 
redQuark 20. jaanuar 2011, kl 12.25
Siilike, kui tähele panid siis mina polnud esimene kes siin lagastama hakkas nii, et jäta mind rahule, selline okkaline mölakas ( minu provotseeritud reaktsioon "punase peldikuelaniku" tiitlile mille suvatsesid mulle omistada.)

Kui yxikmehega tutvuda soovid ja lihtsalt ei poostea siis - WTG!
 
siilike 20. jaanuar 2011, kl 12.32
okkaline mölakas !?!? oh sa igavene töllakas kujundusprogramm selline :S
 
redQuark 20. jaanuar 2011, kl 12.40
"okkaline mölakas !?!? oh sa igavene töllakas KUJUNDUSPROGRAMM selline :S"

Haha XD 10 points!
 
siilike 20. jaanuar 2011, kl 12.42
 
mees 20. jaanuar 2011, kl 16.19
soo,ma saan siis õlled ja viina üksi nahka pista.
 
vaba naiska 20. jaanuar 2011, kl 18.18
Muidu tuleks, aga olen juba 31 ja varsti sinu vanusepiirist väljas:(
 
üks 20. jaanuar 2011, kl 18.41
Oh hoidku! Kui ma mõni aasta tagasi viimati Perekoolis käisin, siis see Ardi (Raplamaalt, kui mu mälu mind ei peta) otsis endale kangesti naist. Saaga kestab ja on otsaga Delfisse jõudnud. Vaene mees, et tal ka mitte sugugi ei vea......
 
neiuke 20. jaanuar 2011, kl 18.51
vaba naiska Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Muidu tuleks, aga olen juba 31 ja varsti sinu
> vanusepiirist väljas:(

Sama siin, ma kohe kolmkümmend ja seega ootaks mind kahe aasta pärast menopaus ja tänavale viskamine :( Nii ilmselt läks ka kõigi tema eelmiste naistega, kes koos lastega maha jäeti.
 
yxikmees 20. jaanuar 2011, kl 18.52
vaba naiska Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Muidu tuleks, aga olen juba 31 ja varsti sinu
> vanusepiirist väljas:(
Ära muretse vanusepiir tõuseb koos minu vanusega,seega jääd koguaeg vanusepiiri sisse.
Nii,et kirjuta aga julgelt.
 
yxikmees 20. jaanuar 2011, kl 18.55
neiuke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vaba naiska Kirjutas:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Muidu tuleks, aga olen juba 31 ja varsti sinu
> > vanusepiirist väljas:(
>
> Sama siin, ma kohe kolmkümmend ja seega ootaks
> mind kahe aasta pärast menopaus ja tänavale
> viskamine :( Nii ilmselt läks ka kõigi tema
> eelmiste naistega, kes koos lastega maha jäeti.


Mina pole kedagi maha jätnud ja selleks,et see nii jääkski oleks vaja leida elukaaslaseks naine,kes on sündinud peale 23.03.1978.
 
vallatu neiu 21. jaanuar 2011, kl 00.23
ma olen sündinud 21.03.1978. Vaba ja vallaline. 165/58 parameetsitega. ei suitseta, lausa vihkan seda.

Aga ma ilmselt teemaalgataja parameetrite järgi menopausis :(
Ajutist suhet ei teha. Maal ja metsas meeldib elada.
 
yxikmees 21. jaanuar 2011, kl 08.10
vallatu neiu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma olen sündinud 21.03.1978. Vaba ja vallaline.
> 165/58 parameetsitega. ei suitseta, lausa vihkan
> seda.
>
> Aga ma ilmselt teemaalgataja parameetrite järgi
> menopausis :(
> Ajutist suhet ei teha. Maal ja metsas meeldib
> elada.


Kirjuta.Vaatame äkki saab seda piiri natuke kangutada.Vene õigeusu kalendri järgi oled sa siiski 4 aprillil sündinud.
 
Liisa 21. jaanuar 2011, kl 13.28
Täitsa asjalik kuulutus ja täiesti normaalsed nõudmised naisele. Edu.
 
Liisale 21. jaanuar 2011, kl 14.56
Sa küll normaalne pole. Asjalik ka mitte.
 
Kange Adolf 21. jaanuar 2011, kl 15.07
Üksikmees Ardi millegipärast ei maini oma kuulutuses seda, mitu last ja mitme naisega tal juba on. Ja palju alimendiraha kuus läheb.
 
teab tunneb 21. jaanuar 2011, kl 15.11
Mõttetu 42a jorss metsas oma kopitanud egodega ja oma lastekarjale ta kunagi ei anna sentigi :((((((
 
yxikmees 21. jaanuar 2011, kl 17.14
Kange Adolf Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üksikmees Ardi millegipärast ei maini oma
> kuulutuses seda, mitu last ja mitme naisega tal
> juba on. Ja palju alimendiraha kuus läheb.
Milleks seda mainida?Ma pakun ennast ja ilma lasteta ning elatise saan ma ka ise ära maksud,seega ei peaks see olema probleemiks.Sissetulekute poolest läheb ju mul ka tõusvas joones.
 
yxikmees 21. jaanuar 2011, kl 17.16
teab tunneb Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mõttetu 42a jorss metsas oma kopitanud egodega ja
> oma lastekarjale ta kunagi ei anna sentigi :((((((
Vähe tead ja vähe tunned.Aga tundmaõppimise võimalus on ju olemas,kui oled kuni 31,lasteta,mittesuitsetav ja ülekaalutu.
 
langetaja 21. jaanuar 2011, kl 19.17
Väga asjalik kuulutus. võta mind - lastega, parajas vormis - piisavalt hästi haritud, romantilise meelega, kultuurihuviline - käiks teatris, kinos - vähel möllaks ka natuke - ja koos lastega. Ja see pole veel kõik - kui võtad minu, saad peale kauba ka 1 aastase pekingi koera
 
ebanormaalne 21. jaanuar 2011, kl 19.34
Aitab sellest, et sa aastaid perekoolis oled halanud ja suur osa kaaslaseotsingu teemasid oma ilaga ära rikkunud, nüüd hakkad siin ka igasse teemasse varsti sisse trügima.
 
yxikmees 21. jaanuar 2011, kl 19.35
langetaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väga asjalik kuulutus. võta mind - lastega,
> parajas vormis - piisavalt hästi haritud,
> romantilise meelega, kultuurihuviline - käiks
> teatris, kinos - vähel möllaks ka natuke - ja
> koos lastega. Ja see pole veel kõik - kui võtad
> minu, saad peale kauba ka 1 aastase pekingi koera


Mina pole võtja vaid pakutav.Pakutav kuni 31a,lastetule,ülekaalutule ja mittesuitsetavale naisele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!