Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Saadaval mees,kes sobib ideaalselt pereloomiseks,kuid ei sobi absoluutselt pidutsemiseks.
 
mehike 07. veebruar 2011, kl 08.11
yxikmees,see siin on kõik mõttetu ponnistus,siit ei leia sa iial kedagi.Kummaline aga siin elutsevad delfi püsielanikud on kõik tipptasemel inimeste tundjad kes panevad sulle sinu esimese lause peale täieliku ja eksimatu "diagnoosi" kes ja milline sa oled,kus ja kuidas elad.Sina ei tea endast tuhkagi,küll aga teavad kõik teised sinust kõike!Vot nii on meil asjalood kallil eestimaal.Nõme.
 
mehike 07. veebruar 2011, kl 12.06
haldjas-ma usun ka et ta sind ei taha.Mina ka ei tahaks.Ja enamus mehi ei taha ma usun sest sinuga oleks ikka väga raske koos elada.Ei kujuta isegi ette kust sa omale sellise spermadoonori küll leida võiks...
 
haldjas 07. veebruar 2011, kl 12.27
mehikesele - ja jumal tänatud. mina mehikesi ka ei taha. spermadoonoritest on järjekord - otsimise ja leidmise võlu ja vaev jääb ära.
 
komisjon 07. veebruar 2011, kl 13.22
ma olen 27, lapsi ei ole, meest ka ei ole. pikkus 172, kaal 65, pikad blondid juuksed, rohelised silmad. mul on korter tallinnas ja maamaja lahemaal, uus auto ja magistrikraad. reisin ja loen palju, käin kultuuriüritustel ja matkamas. pidutsen, aga vähe ja stiilselt. ei läbusta.

Jah, sa võid ju tore olla, kuid oled Ardi jaoks kahjuks vägagi ülekaalus. Ja see magistrikraad ei ole Sul ka kindlasti mitte seksi alal saadud vaid mingi kuiv haldusjuhtimine. Kahjuks sa ei kvalifitseeru.
 
haldjas 07. veebruar 2011, kl 13.32
komisjonile - tõsi ta on. magistrikraad on küll õigusteadustes - aga mis see muudab ;)
 
komisjon 07. veebruar 2011, kl 14.12
Jah, kahjuks ei osutunud te valituks:) Komisjon ootab huviga järgmiseid avaldusi koos andmetega.

Aga Teile haldjas oleks meil ilmselt midagi muud pakkuda.
 
haldjas 07. veebruar 2011, kl 14.34
hm - ootan huviga, komisjon :)
 
muhe 07. veebruar 2011, kl 15.45
Nimi: mees
Vanus: 50
Asukoht: Tallinn
Telefon: 56329163

Otsin: Seksisuhet
Lahutatud mees otsib sellist intiimset suhet ühe vaba 55 kuni 60 aastase,veidi täidlase naisega,kes oleks samuti sellisest suhetest huvitatud,ja kellel oleks võimalik ka külla kutsuda,kuna endal sellist võimalust ei ole. Sooviks,et elad Tallinnas või selle lähiümruses.ootan kõnesid,kuid sms ei vasta.
 
realizt, elu näinu 07. veebruar 2011, kl 16.36
to haldjas... praegu oled elu tipus, vähemalt endaarvates (ja tegelt ka ilmselt), ilus (selles kaalus võib olla superkehaga iludus kui vaid kilod õiges kohas. Kui ei siis...) aga 5 a pärast avastad, et tik-tak ja sinu jaoks väärilist partnerit pole kusagil ega paista kah... ja 10 a pärast sama lugu; üks oli aga see võttis magistrita tibi. Moraal - just õige aeg maandumist otsida.
Kirjavahemärkidest ja tühikutest - yxmees suutiks ka üllatada (kui ta ise selle välja mõtles).
 
perekooli kägu 07. veebruar 2011, kl 21.17
naine24 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga mis teema sul selle täpse kuupäevaga on?
> Et
> peab olema syndinud peale 23.03.1978.?

sest see, kes on sündinud 22.03.1978 on juba üksiku arvates (st tema arvude järgi menopausis naine)
 
perekooli kägu 07. veebruar 2011, kl 21.22
naine24 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga mis teema sul selle täpse kuupäevaga on?
> Et
> peab olema syndinud peale 23.03.1978.?

ja sinu nime nähes arvab ta, et sa oled 24 aastane,ja lisab oma stamplause (ilma tühikuteta) kui oled ... lastetu, ülekaalutu jne siis võta mind!
 
yxikmees 07. veebruar 2011, kl 21.30
perekooli kägu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naine24 Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > Aga mis teema sul
> selle täpse kuupäevaga on?
> > Et
> > peab olem
> a syndinud peale 23.03.1978.?
>
> sest see, kes
> on sündinud 22.03.1978 on juba üksiku arvates (st
> tema arvude järgi menopausis naine)
Ja nii on kogu aeg,topitakse aga mulle suhu selliseid sõnu,mida ma kunagi öelnud pole.Et see sulle meelde jääks,prindi välja,raami ära ja riputa seinale alljärgnevad 2 lauset.
Neljakümnendates naised on seksuaalselt vägagi aktiivses eas.Menopaus saabub enamasti 50-55 eluaastal.
Aga paraku mina ei otsi niisama sekssuhet vaid soovin peret,seetõttu siis soovin leida elukaaslaseks naist,kes oleks sündinud peale 23.03.1978.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 07.02.2011 21.32.
 
perekooli kägu 07. veebruar 2011, kl 23.27
yxikmees Kirjutas:

> Ja nii on kogu aeg,topitakse
> aga mulle suhu selliseid sõnu,mida ma kunagi öelnu
> d pole.Et see sulle meelde jääks,prindi välja,raam
> i ära ja riputa seinale alljärgnevad 2 lauset.
>
> Neljakümnendates naised on seksuaalselt vägagi akt
> iivses eas.Menopaus saabub enamasti 50-55 eluaasta
> l.
> Aga paraku mina ei otsi niisama sekssuhet va
> id soovin peret,seetõttu siis soovin leida elukaas
> laseks naist,kes oleks sündinud peale 23.03.1978.

22.03.1978 on ju sinu arvates vana ja sellel naisel hakkab õige pea menopaus, aga see, kes on sündinud juba 23.03.1978 ja peale selle, need naised menopausi ei jää. irwwwww!
sa loobud ju sellest naisest (juhul kui selline peakski kogemata sinu teele jääma) kes on sündinud päev enne sinu soovitud päeva. Sa oled mingites tobetates numbrites kinni. Sa ei tea, mis asi on armumine ja armastus. Sulle on tähtis vaid kindel kuupäev, millest naine ei tohi vanem olla, kindel kaal, millest naine ei tohi suurem olla. Ka lapsi ei tohi naisel olla, kuid sul neid juba terve trobikond.
Pole sul vaja ennast õigustada, tobu oled ja selleks ka jääd! Lisaks jääd üksikuks.
 
Diana 08. veebruar 2011, kl 06.15
Ma olen 30,kaal peaks ka norm olema 55 oli nädalavahetusel ja pikkust 165cm.Rinnaümbermõõt 98cm,puusaümbermõõt 100cm,talje 67cm.Kas mina kvalifitseerun.Lapsi veel pole,sest ei viitsi nendega jännata.Abielus olen olnud kaks korda.Tööl käia eriti ei viitsi,hea,kui mees mind ülal peaks.Haridust piisavalt-bakalaureus ärijuhtimises.Ahjaa,oma korter on ka kalamajas.
Aga nüüd tahaks teada,mis sinu strateegilised mõõdud on ka.Äkki sina ei sobi minu kriteeriumidega üksikmees?Sa ju juba keskeas,vaevalt sa enam nii prink ja ponks oled.Millega sa mind võluksid?
 
yxikmees 08. veebruar 2011, kl 06.57
Diana Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen 30,kaal peaks ka norm olema 55 oli nädalav
> ahetusel ja pikkust 165cm.Rinnaümbermõõt 98cm,puus
> aümbermõõt 100cm,talje 67cm.Kas mina kvalifitseeru
> n.Lapsi veel pole,sest ei viitsi nendega jännata.A
> bielus olen olnud kaks korda.Tööl käia eriti ei vi
> itsi,hea,kui mees mind ülal peaks.Haridust piisava
> lt-bakalaureus ärijuhtimises.Ahjaa,oma korter on k
> a kalamajas.
> Aga nüüd tahaks teada,mis sinu str
> ateegilised mõõdud on ka.Äkki sina ei sobi minu kr
> iteeriumidega üksikmees?Sa ju juba keskeas,vaevalt
> sa enam nii prink ja ponks oled.Millega sa mind v
> õluksid?
Pikkust mul 180cm,kaalu 70kg.
Mulle veel eelmisel aastal üks sekssõbranna ütles,et mul pidi olema 18a keha.
Õllekõhtu igatahes pole,juuksepiir pole ka taandunud.Tõsi halle karvu on juustes.
 
yxikmees 08. veebruar 2011, kl 07.02
perekooli kägu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> yxikmees Kirjutas:
>
> > Ja nii on kogu aeg,top
> itakse
> > aga mulle suhu selliseid sõnu,mida ma
> kunagi öelnu
> > d pole.Et see sulle meelde jääk
> s,prindi välja,raam
> > i ära ja riputa seinale a
> lljärgnevad 2 lauset.
> >
> > Neljakümnendates
> naised on seksuaalselt vägagi akt
> > iivses eas.
> Menopaus saabub enamasti 50-55 eluaasta
> > l.
>
> > Aga paraku mina ei otsi niisama sekssuhet va
>
> > id soovin peret,seetõttu siis soovin leida eluk
> aas
> > laseks naist,kes oleks sündinud peale 23.
> 03.1978.
>
> 22.03.1978 on ju sinu arvates vana
> ja sellel naisel hakkab õige pea menopaus, aga se
> e, kes on sündinud juba 23.03.1978 ja peale selle,
> need naised menopausi ei jää. irwwwww!
> sa loob
> ud ju sellest naisest (juhul kui selline peakski k
> ogemata sinu teele jääma) kes on sündinud päev enn
> e sinu soovitud päeva. Sa oled mingites tobetates
> numbrites kinni. Sa ei tea, mis asi on armumine ja
> armastus. Sulle on tähtis vaid kindel kuupäev, mi
> llest naine ei tohi vanem olla, kindel kaal, mille
> st naine ei tohi suurem olla. Ka lapsi ei tohi nai
> sel olla, kuid sul neid juba terve trobikond.
>
> Pole sul vaja ennast õigustada, tobu oled ja selle
> ks ka jääd! Lisaks jääd üksikuks.
Vanusepiiri peab ju kusagile tõmbama.Armastus on paraku niisugune pehme mõiste,täna on armastus homme enam pole,selle peale lootma jääda pole küll mõtet.
Täpsustan,naisel võivad olla lapsed,aga siis et nad samuti ei tuleks koosellu kaasa.
 
Kersti30 08. veebruar 2011, kl 22.12
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Täpsustan,naisel võivad olla lapsed,aga siis et
> nad samuti ei tuleks koosellu kaasa.

Enamjaolt on igal ilusal naisel kolmekümmnendaks eluaastaks vähemalt üks laps. Kas ma pean ta lastekodusse andma kui tahan sinu juurde mülaksse kolida?
Mis sul laste vastu on? Ma saan oma lapse kanseldamisega ise ka hakkama, sa ei pea temaga tegelema kui ei taha. Kas sa ei arva kulla mees, et isa on see kes kasvatab, mitte see kes "lihtsalt peale lõi"
 
mehike 09. veebruar 2011, kl 09.56
Kui lapsed on olemas siis pole kuidagi võimalik et lapsed ei tulle koosellu kaasa,tulevad igaljuhul.Kui mitte igapäevaselt siis aeg-ajalt aga tulevad.Ja kui elatakse koos siis elatakse nagu PERE.Ma ei kujutaks küll ette et kui hakkan elama naisega kel on laps,siis naine kanseldab ja tegeleb lapsega ja mina ei torgi ennast sinna.Lapse isa on tõesti see kes kasvatab last,lapse tegija võib iga loll olla,kasvatamisega igaüks hakkama ei saa ja kahjuks mõni ei tahagi.Aga teha on oioi kui mõnus.
 
ka mees 09. veebruar 2011, kl 10.02
toetan mehikesel arukas jutt
 
36 09. veebruar 2011, kl 13.42
Endavanusega pole midagi ühist,mis meid seoks,eesmärgid on erinevad.Mina soovin peret,naist ja lapsi.40-sel naisel on lapsed olemas ja tema neid enam ei taha.
Ja see loomulikult see menopaus,mis 50+ naisi tabab.
---------------

Kuule, palju sa neid lapsi siia ilma treid, ma ei saa aru? Aita mõnel üles ka kasvada, ah?
Täitsa sassis omadega..
 
yxikmees 09. veebruar 2011, kl 19.22
36 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Endavanusega pole midagi ühist,mis meid seoks,eesm
> ärgid on erinevad.Mina soovin peret,naist ja lapsi
> .40-sel naisel on lapsed olemas ja tema neid enam
> ei taha.
> Ja see loomulikult see menopaus,mis 50
> + naisi tabab.
> ---------------
>
> Kuule, pa
> lju sa neid lapsi siia ilma treid, ma ei saa aru?
> Aita mõnel üles ka kasvada, ah?
> Täitsa sassis o
> madega..
Kasvatamisega kaugjuhtimise teel eriti tegeleda ei õnnestu,sest lapsed ei ela ju minuga.Mul on vaid kokkusaamiseõigus ja elatise maksmise kohustus.
Seega tahaks ikkagi oma peret.
 
yxikmees 09. veebruar 2011, kl 19.31
Kersti30 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> yxikmees Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
>
> > Täpsustan,nai
> sel võivad olla lapsed,aga siis et
> > nad samut
> i ei tuleks koosellu kaasa.
>
> Enamjaolt on ig
> al ilusal naisel kolmekümmnendaks eluaastaks vähem
> alt üks laps. Kas ma pean ta lastekodusse andma ku
> i tahan sinu juurde mülaksse kolida?
> Mis sul l
> aste vastu on? Ma saan oma lapse kanseldamisega is
> e ka hakkama, sa ei pea temaga tegelema kui ei tah
> a. Kas sa ei arva kulla mees, et isa on see kes ka
> svatab, mitte see kes "lihtsalt peale lõi"
Ega mul oma laste vastu polegi midagi.Aga elukaaslast ma sooviks koosellu siiski üksinda,mitte koos sugulastega,on nad lapsed,vanemad või keegi teine ei oma tähtsust.Naine võib jo olla ka noorem kui 30,põhiline et lasteta ja mitte üle 31.
Just,isa on see kes kasvatab ja tahakski oma peret,kus on ka ühised lapsed kelle kasvatamisega saaksin tegeleda.
 
kuule 09. veebruar 2011, kl 19.40
kuule kõõm, sa saad ju ise kohe vist 43. Algul pidi naine olema -10aastat, kuid nüüd iga aastaga vanus väheneb st vahe suureneb. alles ihkasid kuni 31, kuid nüüd juba alla 30.
Mis värk sul on? kas tõuseb ainult noore tibi pääle? vanas oled jäänud, vanas ....
 
Kass 09. veebruar 2011, kl 22.41
Ma tean kedagi kes sulle sobiks. Aga ta soovib, et sa sentigi oma uue pere ühisest rahakotist oma eelnevatele lastele ei kulutaks ja kogu oma vaba aja veedaksid oma uue naise ja lastega. Sobib?
 
kaisa 10. veebruar 2011, kl 00.04
teadke. tal siis kh vanapoisi lõhn manu, kui pesust tuleb :((((
 
yxikmees 10. veebruar 2011, kl 00.44
Kass Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma tean kedagi kes sulle sobiks. Aga ta soovib, et
> sa sentigi oma uue pere ühisest rahakotist oma ee
> lnevatele lastele ei kulutaks ja kogu oma vaba aja
> veedaksid oma uue naise ja lastega. Sobib?
Eelnevad lapsed saavad raha ja minu aega sellelt realt,millelt teised mehed vahendeid ja aega hobidele võtavad.
Ma luban,et ei võta omale aja- ja rahakulukaid hobisid.
 
üks 10. veebruar 2011, kl 10.11
üks elu võib ju nässu minna, aga kui neid on sul juba mitu ja ühegi naisega ja lastega pole suutnud koos elada, siis miks peaks keegi noor, lasteta naine sind uskuma, et nüüd läheb paremini ja sind tahtma koos sinu eelnevate eludega.

ütleme ausalt, su nõudmised on suured, aga pakkuda pole samaväärset. k...i osakavad teha paljud mehed.
 
yxikmees 10. veebruar 2011, kl 10.16
üks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> üks elu võib ju nässu minna, aga kui neid on sul j
> uba mitu ja ühegi naisega ja lastega pole suutnud
> koos elada, siis miks peaks keegi noor, lasteta na
> ine sind uskuma, et nüüd läheb paremini ja sind ta
> htma koos sinu eelnevate eludega.
>
> ütleme au
> salt, su nõudmised on suured, aga pakkuda pole sam
> aväärset. k...i osakavad teha paljud mehed.
Ega mu nõudmised pole suuremad kui ma ise vastu pakun.
Miks kooselud ei püsinud,seda võib ju huviline küsida mõne eksi käest.Annan kontaktid ja siis küsigu minu kohta,kas olen siis nii halb,kui siin väidetakse.
 
üks 10. veebruar 2011, kl 11.28
ei väida, et sa halb oled, aga lahkuminekud ei ole ju ühepoolsed. ikkagi on imelik miks mitu elu on lõhki läinud ja nüüd peaks püsima jääma, pole ju eriti usutav.

loomulikult on sinu nõudmised suuremad kui vastu pakud.
tahad 30 a naist, aga ise oled 40 - reeglina eelistatakse omavanuseid,
tahad lasteta naist, endal neid mitmeid - see pole kellegi jutt, et lapsed ei tule koosellu kaasa. ka nendega aegajalt kohtumine ja alimentide maksmine on piisavalt ellu kaasatulek.

ma tõesti ei mõista, miks peaks üks noor kena vaba naine tahtma ühte 40+ hulga lastega meest!!
 
36 10. veebruar 2011, kl 14.53
** Ega mul oma laste vastu polegi midagi.Aga elukaaslast ma sooviks koosellu siiski üksinda,mitte koos sugulastega,on nad lapsed,vanemad või keegi teine ei oma tähtsust. **

Tõsiselt sassis oled, ära pahanda.
Kas sa ise kujutaksid ette elu nii empaatiavõimetu egomaniakiga? Kui juhtub kunagi, et oma kivist südame kiuste armud toredasse inimesesse, aga oh, häda! - võõras laps! - siis mida edasi? Jääd nurka nutma või käsed tal laps tappa?
Seda ilukõnet ajasid kõikidele laste emadele, jah? Miks keegi peaks veel "õnne proovima"?
Enesekindlus on väärt asi, aga see eeldab ka omapoolset panust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!