Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Saadaval mees,kes sobib ideaalselt pereloomiseks,kuid ei sobi absoluutselt pidutsemiseks.
 
36 10. veebruar 2011, kl 14.56
Ahjaa, seda veel, et võid sa paari sõnaga valgustada, mis neil naistel siis ühtäkki viga hakkas, et enam ei kõlvanud?
No tutvusid oma nõudmistele kohase kodanikuga, tegid tite taha ja edasi? Et siis sai temast "lapsega naine" ja see ju jälle ei kõlvanud? Ja selle ajaga oli vast juba üle 31 ka vana?
 
yxikmees 10. veebruar 2011, kl 19.46
36 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ahjaa, seda veel, et võid sa paari sõnaga valgusta
> da, mis neil naistel siis ühtäkki viga hakkas, et
> enam ei kõlvanud?
> No tutvusid oma nõudmistele k
> ohase kodanikuga, tegid tite taha ja edasi? Et sii
> s sai temast "lapsega naine" ja see ju jälle ei kõ
> lvanud? Ja selle ajaga oli vast juba üle 31 ka van
> a?
Minupoolest elaksin esimesega siiamaani,või teisega või kolmandaga.
Mis teha,paraku olid mul nii head naised,et jäd ka teistele meestele silma,seetõttu ma nüüd üksi olengi.
 
yxikmees 10. veebruar 2011, kl 19.52
üks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei väida, et sa halb oled, aga lahkuminekud ei ole
> ju ühepoolsed. ikkagi on imelik miks mitu elu on
> lõhki läinud ja nüüd peaks püsima jääma, pole ju e
> riti usutav.
>
> loomulikult on sinu nõudmised
> suuremad kui vastu pakud.
> tahad 30 a naist, ag
> a ise oled 40 - reeglina eelistatakse omavanuseid,
>
> tahad lasteta naist, endal neid mitmeid - see
> pole kellegi jutt, et lapsed ei tule koosellu kaas
> a. ka nendega aegajalt kohtumine ja alimentide mak
> smine on piisavalt ellu kaasatulek.
>
> ma tões
> ti ei mõista, miks peaks üks noor kena vaba naine
> tahtma ühte 40+ hulga lastega meest!!
Minu lapsed ei tule koosellu kaasa,sobib ka naine kel samuti lapsed olemas,kes koosellu kaasa ei tule.
Elatis on ajutine nähe,4,5 aasta pärast hakkab juba elatist iga aasta ära kaduma.
Mõni mees kulutab oma hobidele rohkem raha nii üldsummas,kui ka protsentuaalselt sissetulekust võrreldes.
Vanus on seotud just fertiilse ea erinevatest lõppudest,paraku on fertiilsus ja suguiha omavahel looduse poolt seotud.
 
mott 10. veebruar 2011, kl 20.25
Mitte ükski naine, kes oma meest päriselt ja tõeliselt armastab, ei lähe ta juurest teise juurde. Isegi kui see teine on ilusam, rikkam, targem jne.

Jutt või asi Sul, yxikmees.
 
yxikmees 10. veebruar 2011, kl 21.09
mott Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mitte ükski naine, kes oma meest päriselt ja tõeli
> selt armastab, ei lähe ta juurest teise juurde. Is
> egi kui see teine on ilusam, rikkam, targem jne.

> >
> Jutt või asi Sul, yxikmees.
Selle armastusega ongi nii,täna on armastus ühe vastu,homme hoopis teise vastu.Seetõttu armastusele loodud suhe ei ole kindel.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 10.02.2011 21.10.
 
naine 10. veebruar 2011, kl 22.24
yxikmees Kirjutas:

> Selle armast
> usega ongi nii,täna on armastus ühe vastu,homme ho
> opis teise vastu.Seetõttu armastusele loodud suhe
> ei ole kindel.


oot-oot, kui armastusega on nii, et täna on, homme ei ole, siis jah, tuleb tunnistada, et sünnikuupäev oli, on ja jääb. Kuid mis tagab sellise kindla kuupäevaga naisega kindla kooselu? tahad teada? MITTE MISKI!! Täpselt sama lugu nagu sinu arvamus armastuse kohta. Ühel päeval sinu poolt väljavalitud naine (kui see muidugi peaks juhtuma, milles me kõik juba kahtleme) leiab, et tema mees e. yksikmees on üks kuivik, kes näeb ainult vanust (unelmates järjest noorenev naine) ja kaalunumbrit, avastab, et maailm on hoopis teine ilma selle meheta.
sellest peaksid sa kah juba oma kogemustest aru saanud olema, et lapsed ei hoia peret koos. Ole sa nii tubli kui tahad, kuid kui sa armastada ei oska, ei saa sul ka õiget peret olema.
 
yxikmees 10. veebruar 2011, kl 23.10
Ju siis see on minu saatus,midagi pole sinna parata.
 
Komisjon 11. veebruar 2011, kl 09.27
Vanus on seotud just fertiilse ea erinevatest lõppudest, paraku on fertiilsus ja suguiha omavahel looduse poolt seotud. Seotud on ta just nimelt selle tõttu, et kui fertiilne iga hakkab jõudma teatud piirini, siis suguhormoonide tase tõuseb või langeb. Vastuse saame nii:
Korrutame vanuse libiidoga ja jagame fertiilse eaga ja selle vastuse tulemus on kaal korda rinnaümbermõõt. Nii saamegi vastuseks oma suguelu tahuka, mille erinevad küljed peegeldavad seksuaalseid tundmusi, tundeid ja meestel ka spermapaunakeste mahtu.
Yxikmees, palun tee see test läbi ja usun, et saad paljud vastused oma küsimustele. Ise olen komisjoni liige ja jälgin seda teemat kõrgendatud huviga. Salajase komisjoni, kes uurib humanoidide tegevust planeedil Maa.
Ja nüüd Haldjale, kas oleksite huvitatud reguleerima õiguslikke akte, mis puudutavad kruntide müüki kuul?
 
naine 11. veebruar 2011, kl 14.16
Lugesin teema läbi ja mulle millegipärast tundub, et alla 31 aastast naist on sul, teemaalgataja, suhteliselt raske leida. Nad lihtsalt tahavad sinust ilusamaid, nooremaid või rikkamaid :). Miks sa ei võiks otsida endale 35-39 aastaste naiste hulgast sobivat? Selles vanuserühmas leiduks kindlasti lahutatud naisi ja neid, kellel juba vähemalt teismelised lapsed (kes näiteks tahavad linna isa juurde elama jääda) või isegi täiskasvanud lapsed, aga kes sooviks veel emaks saada. Mis puutub siia 50. aastaselt algav menopaus, siis sinna on ju 10-15 aastat aega ja ega armastus menopausi vaata :)
 
yxikmees 11. veebruar 2011, kl 15.03
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lugesin teema läbi ja mulle millegipärast tundub,
> et alla 31 aastast naist on sul, teemaalgataja, su
> hteliselt raske leida. Nad lihtsalt tahavad sinust
> ilusamaid, nooremaid või rikkamaid :). Miks sa ei
> võiks otsida endale 35-39 aastaste naiste hulgast
> sobivat? Selles vanuserühmas leiduks kindlasti la
> hutatud naisi ja neid, kellel juba vähemalt teisme
> lised lapsed (kes näiteks tahavad linna isa juurde
> elama jääda) või isegi täiskasvanud lapsed, aga k
> es sooviks veel emaks saada. Mis puutub siia 50. a
> astaselt algav menopaus, siis sinna on ju 10-15 aa
> stat aega ja ega armastus menopausi vaata :)
Minuvanused ei taha ajutist suhet,aga ajutiseks jääks see suhe ju nagunii,kui ei leiaks naist kellega pere luua,siis hiljemalt 10-15 aasta pärast tuleks hakata otsima naist kellega sekssuhet luua.Sekssuhe võiks ju olla,seniks kuni ma leiaks naise,kellega püsiv pere õnnestuks luua,aga ma selle leidmisele eriti ei panusta.Kui on keegi,kes oleks sekssuhtest huvitatud võib ju märku anda,aga seksuhe pole päris see,mida otsin ja mis minu elule eesmärgi annaks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 11.02.2011 15.09.
 
appikene 11. veebruar 2011, kl 15.27
kust sa mees võtad, et kui omavanuse naise võtad, siis tema 10a pärast ei seksi, aga sina seksid. oled loll või mängid! ega menopaus seksivajadust ära võta, mõnel pidi see hoopis tõusma. pigem on mehed need, kel ei seisa vm hädad. ja ära arva, et sinu keha aastatega paremaks läheb.
 
naine 11. veebruar 2011, kl 16.08
yxikmees, sa ei saanud vist minu mõttekäigust aru? miks sa ei võiks pere luua 35-aastase naisega? ma ei rääkinud ju sekssuhtest..
 
yxikmees 11. veebruar 2011, kl 16.15
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> yxikmees, sa ei saanud vist minu mõttekäigust aru?
> miks sa ei võiks pere luua 35-aastase naisega? ma
> ei rääkinud ju sekssuhtest..
Ma sain väga hästi aru,kuid ajutise suhte puhul ei ole mõtet ju püsivaid sidemeid nagu lapsed ja ühine elukoht ju muretseda,pärast lahkuminek on sellevõrra keerulisem.
Ajutine suhe võiks jääda nn.külastusabielu tasemele,kus mõlemil on oma elud,kuid käiakse teineteisel külas.
 
yxikmees 11. veebruar 2011, kl 16.26
appikene Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kust sa mees võtad, et kui omavanuse naise võtad,
> siis tema 10a pärast ei seksi, aga sina seksid. ol
> ed loll või mängid! ega menopaus seksivajadust ära
> võta, mõnel pidi see hoopis tõusma. pigem on mehe
> d need, kel ei seisa vm hädad. ja ära arva, et sin
> u keha aastatega paremaks läheb.
Menopausi tekkel väheneb naise organismi suguhormoonide tootmine olulisel määral,tupe limaskest õheneb ja muutub tundlikuks,st seks muutub mõnuaistingu asemel valuaistinguks.
Ohtra lubrikandi abil ehk kannatab naine ära kuni kallis abikaasa saab oma asjad aetud,kuid seksi järgi suguiha puudumise tõttu puudub menopausiealisel naisel üldjuhul vajadus.
Kahju,et pole kusagil tehtud statistikat,kui paljud üksikud menopausiealised naised tegelevad masturbeerimisega,pakun,et mitte üle paari protsendi.Aga just see näitab sugukihu olemasolu.
Ma ei viitsi vaielda menopausi teemal.
Minualised naised peaksid jahtima noori,kuni 30a mehi,kes on pereloomiseks üldjuhul veel toored.
 
naine 11. veebruar 2011, kl 18.04
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Minuva
> nused ei taha ajutist suhet,aga ajutiseks jääks se
> e suhe ju nagunii,kui ei leiaks naist kellega pere
> luua,

Tegelikult keegi ei taha ju ajutist suhet, aga kuskilt peab ju alustama. Sa ei või ju teada ometi suhte alguses et kas see on ajutine või mitte. Huvitav loogika sul...
 
yxikmees 11. veebruar 2011, kl 19.14
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> yxikmees Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
>
> > Minuva
> > n
> used ei taha ajutist suhet,aga ajutiseks jääks se
>
> > e suhe ju nagunii,kui ei leiaks naist kellega
> pere
> > luua,
>
> Tegelikult keegi ei taha
> ju ajutist suhet, aga kuskilt peab ju alustama. Sa
> ei või ju teada ometi suhte alguses et kas see on
> ajutine või mitte. Huvitav loogika sul...
Aga tean ju seda,et suhe jääb ajutiseks kui naine on 32+.vanusega.
 
. 11. veebruar 2011, kl 20.33
no sinu loogikast on raske aru saada...nii küll kedagi ei leia
sa usud, et läehd nooremaks ja niased vanemaks...sinisilm, unista edasi
 
George xxx 11. veebruar 2011, kl 22.21
Mina soovitaksin Sulle yxikmees üleüldse suhet mehega. Sulle sobivas vanuseklassis on vabu mehi piisavalt ja ka seksuaalelu mehega võib olla tundeline ja naudinguid pakkuv. Ma usun, et see lahendaks Sinu probleemid hoobilt. Tegelikult juba on ca. 5 meest, kes tunnevad Sinu vastu huvi, osa on ka välismaalased. Kas kokkutuleku võiksime suvel teha, siis saaksid ka valida ja testida?
 
kaatja 11. veebruar 2011, kl 23.03
Oot, nüüd.
Sa usud, et armastus tuleb ja läheb, nii et pigem pead silmas naise vanust kui iseloomu.
Samal ajal usud sa, et seks jääb. Mina näiteks küll ei viitsi enam seksida, kui mees mulle enam ei meeldi.

Ja no see on täiesti vapustav, et sa eeldad, et naine jätab oma lapse(d) sinu pärast maha. Kelleks sa end pead? Ja kas sul on 24/7 hooldust ja tähelepanu vaja?
Selle jutuga jätad sa tõesti egomaniaki mulje. Noor naine, kes oma lapse võõra vaese vana mehenässi pärast maha jätab peab ju psüühikahäirega olema. Küllap sa otsidki kedagi, kes alistuks täielikult igas asjas.
 
yxikmees 11. veebruar 2011, kl 23.28
George xxx Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina soovitaksin Sulle yxikmees üleüldse suhet meh
> ega. Sulle sobivas vanuseklassis on vabu mehi piis
> avalt ja ka seksuaalelu mehega võib olla tundeline
> ja naudinguid pakkuv. Ma usun, et see lahendaks S
> inu probleemid hoobilt. Tegelikult juba on ca. 5 m
> eest, kes tunnevad Sinu vastu huvi, osa on ka väli
> smaalased. Kas kokkutuleku võiksime suvel teha, si
> is saaksid ka valida ja testida?

Aitähh pakkumast,kuid mehed ei paku huvi.
 
yxikmees 11. veebruar 2011, kl 23.32
kaatja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oot, nüüd.
> Sa usud, et armastus tuleb ja läheb,
> nii et pigem pead silmas naise vanust kui iseloom
> u.
> Samal ajal usud sa, et seks jääb. Mina näite
> ks küll ei viitsi enam seksida, kui mees mulle ena
> m ei meeldi.
>
> Ja no see on täiesti vapustav,
> et sa eeldad, et naine jätab oma lapse(d) sinu pä
> rast maha. Kelleks sa end pead? Ja kas sul on 24/7
> hooldust ja tähelepanu vaja?
> Selle jutuga jäta
> d sa tõesti egomaniaki mulje. Noor naine, kes oma
> lapse võõra vaese vana mehenässi pärast maha jätab
> peab ju psüühikahäirega olema. Küllap sa otsidki
> kedagi, kes alistuks täielikult igas asjas.
Ei,ma ei eelda,et naine jätab oma lapsed minu pärast.Eeldan,et meist lihtsalt ei tule paari,kuna tema poolt tuleksid lapsed koosellu kaasa,aga minu poolt mitte.
Seega tuleb mul otsida elukaaslast lastetute naiste seast,kellega luua pere.
 
yxikmees 11. veebruar 2011, kl 23.35
. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no sinu loogikast on raske aru saada...nii küll ke
> dagi ei leia
> sa usud, et läehd nooremaks ja nia
> sed vanemaks...sinisilm, unista edasi
Ei,ka mina lähen vanemaks.Paraku naised küpsevad seksuaalses mõttes pisut varem kuid vananevad tublisti varem kui mehed.
 
shara 11. veebruar 2011, kl 23.37
täpselt minule!
 
n-ja 11. veebruar 2011, kl 23.44
Ole sa shara tänatud.
 
eheh 11. veebruar 2011, kl 23.53
Olles jälginud teemat, tekkis kaks küsimust:
1. mitu menopausiga naist on teemaalgatajal olnud, et kõike sellest teab, sh tupeseina paksust jms. Ainult kirjandus nüüd küll täpset kogemust anda ei tohiks
2, mitu last peab teemaalgatajal olema? Kuna vanus, kaal jm numbrilised näitajad on alati nii täpsed, siis on ka see number kindlasti olemas. Lugejatena teame, et tal mõned juba on, millal siis norm täis saab?
 
yxikmees 12. veebruar 2011, kl 00.04
eheh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olles jälginud teemat, tekkis kaks küsimust:
> 1.
> mitu menopausiga naist on teemaalgatajal olnud, e
> t kõike sellest teab, sh tupeseina paksust jms. Ai
> nult kirjandus nüüd küll täpset kogemust anda ei t
> ohiks
> 2, mitu last peab teemaalgatajal olema? K
> una vanus, kaal jm numbrilised näitajad on alati n
> ii täpsed, siis on ka see number kindlasti olemas.
> Lugejatena teame, et tal mõned juba on, millal si
> is norm täis saab?
Mul pole olnud ühtki menopausiealist naist.Infot olen kogunud selleteemalistest artiklitest.Küsinud nii vanematelt naistelt kui ka vanemate naiste meestelt.
Mina soov oleks 2-3 last,aga paraku oleneb see naisest.Kui tahab 1,eks lepin ühega,kui tahab 7,mis-siis ikka eks hakkan siis 7-ga kantseldama.
 
maa42 12. veebruar 2011, kl 01.18
Kirjutad, et ei soovi armastust ja see on kaduv, kuid võibolla su naised sinu juurest just seepärast ära läksidki, et puudus armastus ja hoopis keegi teine suutis neile seda pakkuda.
 
lame kemplemine 12. veebruar 2011, kl 07.22
E-postiaadress on ju olemas - mis te siin oma vaimukusi pillute.

Kui huvi on, saab ju kirjutada ning kui pole, siis siin seda meest tümitada pole mõtet - jätke kribamata.

Sattusin sellesse foorumisse täiesti juhuslikult ühe Google'i ostsingusõna kaudu ja näen, et ühiskond on ikka haige.
 
yxikmees 12. veebruar 2011, kl 07.55
maa42 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kirjutad, et ei soovi armastust ja see on kaduv, k
> uid võibolla su naised sinu juurest just seepärast
> ära läksidki, et puudus armastus ja hoopis keegi
> teine suutis neile seda pakkuda.
Ma pole kirjutanud,et ma ei soovi armastust,loomulikult soovin.
Kuid ma ei panustaks sedavõrd armastusele,kuna see on nagunii muutuv tunne.
Ma võiksin elulõpuni koos pere-elu elada toreda ja meeldiva nasterahvaga,kelle vastu armastus puudub(põhiline,et vastaks muudele tingimustele).
Kuid parim oleks ikkagi see,kui oleks vastastikkune armastus olemas,vähemalt alguseski.
 
maa42 12. veebruar 2011, kl 08.21
Naised ei taha lihtsal kodu mängida vastavalt sinu seatud tingimustele. Sa pead suutma naise silmad särama panna ja seda tunnet arendama ja naine ei lähe ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!