Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Saadaval mees,kes sobib ideaalselt pereloomiseks,kuid ei sobi absoluutselt pidutsemiseks.
 
- 17. veebruar 2011, kl 12.58
no tee oma külale tiir peale siis!
ma ütlesin, et VÕIB leiduda selline isend, aga pakun, et siis on tal miskit teisele poole nihkes. ja päris kindlasti ei konda selline tutvusportaalides, sest on samasugune sotsiaalfoobik.
mismoodi sa näiteks pulmi ette kujutad? registreerimisel on juba peale pruuti-peikut paaripanija ja pidu...?
 
duuuzja 17. veebruar 2011, kl 18.38
mina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> heh, ardikene - panid kägude eest putku :)? aga kä
> gusid on igal pool :P
> olen su naiseotsingute sa
> agaga kursis ja hakkasin mõtlema, et milles siis t
> egelikult viga on.
> su välimusel pole häda midag
> i, siinne kiri ei olnud halb - aga ikka ei midagi.
>
> kõigepealt - pane kirjavhemärgi järgi tühik. s
> ee on paljude jaoks oluline. siis tee omale uus me
> iliaadress, selle oled sa juba pisut liiga kuulsak
> s teinud.
> "Naistele(kuni 31,lasteta,mittesuitse
> tav ja ülekaalutu)" - see ei lähe mitte. mismõttes
> kuni 31? mis see suits ja kaal asjasse puutub?
>
> sa ei saa loota, et valmisprodukt kandikul kohale
> kobib. väike risk, et Sinujaoks ideaalne naine su
> itsetab või on 32 aastane, on ikka olemas. kui sin
> d hindama hakkab, jätab suitsetamise maha. aga sa
> ei saa ette selliseid tohmakaid nõudmisi esitada.
>
> mina soovitaks kirjutada nii - "kolmekümnendate
> s tervislike eluviisidega heas vormis naine". kui
> kohale kobib paks moor, siis saad sa talle ju viis
> akalt öelda, et sul oli tsipa teine nägemus.aga se
> llise määratluse peale võib jätta ka ülisale ja 29
> aastane pühapäevasuitsetaja sulle vastamata ja se
> llest oleks ju kahju :)


Väga asjalikud märkused kusjuures. Eriti see tühikute värk - mind ka kohutavalt häirib see et inimesed peale kirjavahemärki ei kasuta tühikut. Pole eriti asi mille kallal norida, aga ikkagi kriibib koguaeg.
Üks nõuanne veel, kui valid omale autorinime, siis ära kasuta selles sõnu: üksik, vaba vms, selline tunne nagu kodutule koerale/kassile otsitakse uut omanikku:)
 
- 18. veebruar 2011, kl 10.50
no ei. see on ikka lootusetu juhtum. aga kuuldavasti võib luuavarrest ka pauk tulla.
 
yxikmees 25. veebruar 2011, kl 09.14
Ikka saadaval just pereloomiseks sobiv mees.
 
X 26. veebruar 2011, kl 04.13
Mõni loll on ikka eriti järjekindel.
 
yxikmees 26. veebruar 2011, kl 06.44
Kas siis soov luua pere on lolluse tunnuseks?
 
lihtsalt lugeja 26. veebruar 2011, kl 08.41
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas siis soov luua pere on lolluse tunnuseks?

Pereloomiseks sobivaid mehi on Eestis tuhandete kaupa. Autor X nimetas lolluseks seda, et sa ei võta kuulda ühtegi nõuannet ja jätkad järjekindlalt oma vana joru ajamist
 
yxikmees 26. veebruar 2011, kl 08.49
Aga nende tuhandete seas on ka palju praeguseid ja tulevasi joodikud,parandamatuid seelikukütte jne .Ehk võtab mõni naine mõistuse pähe ja valib mind joodiku või seelikuküti asemel.
 
kägu 26. veebruar 2011, kl 15.33
tundub, et maailmas pole parimat meest kui Yksikmees! (tema arvetes)
a kahjuks ei ole maailma loodud ainsatki naist, kes tema kriteeriumitele sobiks. Õnneks on see nii! (minu arvetes)
 
X 26. veebruar 2011, kl 16.08
Nende tuhandete seas on ka väga palju suurepäraseid, huvitavaid ja edukaid mehi, kes ei ähvarda naist suitsiidiga, ei ole hullaris istunud ja ei oma karja lapsi. Need tuhanded mehed ei pane netti oma seksipilte vaheldumisi eksnaiste ja laste piltidega, ei räägi keppimisest traktorikabiinis, ei avalikusta detaile oma vanemate ja pere intiimsetest üksikasjadest. Need mehed ei tee isegi purjus peaga pedofiilseid "nalju", ei paku tasulist seksteenust, ei jahu söögi alla ja söögi peale saekaatritest ja halumasinatest. Ei nõua naiselt küllatulekuks bensiiniraha, vastupidi- viivad naise välja, hoiavad ja pööravad tähelepanu, mitte ei lukusta naist koju seksmasinaks ja köögikataks.
Just selliseid normaalseid mehi eelistavad kenad, noored naised
 
yxikmees 26. veebruar 2011, kl 18.09
Mina ei lukusta ka kedagi koju ja ei räägi oma lähedastele suitsiidimõtetest.Paraku eelistavad tuhanded noored naised omale joodikut,vägivallatsejat,seelikukütti jne.kellest mõne aasta kuni 10aasta pärast nagunii lahutatakse.
 
kägu 27. veebruar 2011, kl 00.09
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina ei lukusta ka kedagi koju ja ei räägi oma läh
> edastele suitsiidimõtetest.Paraku eelistavad tuhan
> ded noored naised omale joodikut,vägivallatsejat,s
> eelikukütti jne.kellest mõne aasta kuni 10aasta pä
> rast nagunii lahutatakse.


Ja kaua kestsid sinu "õnnelikud abielud"??
ning taas väidad sa, et oled PARIM. Saa aru, ei ole sa parim, vaid üks hullematest, keda naine võiks valida.
 
yxikmees 27. veebruar 2011, kl 00.34
Minu kooselud ei katkenud sel põhjusel,et mina oleks kedagi maha jätnud,samuti ka mitte sel põhjusel,nagu oleks mind maha jäetud,kui võimatu koos elada.
Jäeti maha kuna neile tundusid teised mehed põnevamad.Paraku peab nentima,et ükski neist ei ela ka selle põnevama mehega koos vaid hoopis kolmandaga.Seega kõik pole kuld mis hiilgab.
 
mkm 27. veebruar 2011, kl 01.55
to: Meeleheitel koduperemees, metsast.
Kas sa ei ole mõlnud oma imagod muuta? Kui kuus aastat ei ole selline suhtumine kellegile peale läinud. Minu meelest su kriteerimuid ja elustiili nõuded ei ole nii utoopilised, et sa ei võiks kedagi leida.
 
yxikmees 27. veebruar 2011, kl 08.07
Ma olen mõelnud ja kaalunud igasugu asju,küll välismaalt(Taist jne.) naise otsimist küll ise välismaale kolimist.Paraku on kõik see tundmatu ja võõras ja äpardumise oht on ülikõrge.Seetõttu tundub,et jään oma sissetallatud rajale ja sinna ma ka suren.Muutusteks ei jätku särtsu.Ainus kust ammutaksin muutusteks energiat olekski uus suhe.
 
N-ja 27. veebruar 2011, kl 11.15
Kuule mees, ära jama. Kas me peame tõesti sinu surmani siin sinu rumalat juttu lugema. Sa oled noor mees ja ma kardan, et meil tuleb kaua oodata.
 
miranda 27. veebruar 2011, kl 18.03
hmm...kas mitte esimene naine ei jätnud sind maha eelkõige sellepärast,et sa tema soovidega üldse ei arvestanud ja petsid teda pidevalt ja õigustasid end väitega,et "pead neid naisi nende ihuhädas(!!!) aitama"???
ta ei kannatanud välja seda terrorit lõpuks!!!
 
yxikmees 27. veebruar 2011, kl 19.14
Tema jättis maha mind teise mehe,kohaliku külajoodiku ja pikanäpumehe pärast maha.Ju siis see mees pakkus teravamaid elamusi.
 
Helina 27. veebruar 2011, kl 19.25
Yksikmees, mis sul küll viga, et naist ei leia. Tead maja ja oma firmaga tänapäeval ei meelita. Lihtalt uskumatu, et oled teinud nii palju jõupingutusi ja ükski naine ei lange kaela? Ilmselt ikka mingi sügav ebatavaline kiiks küljes:)
 
yxikmees 27. veebruar 2011, kl 19.49
Naised pelgavad meest kel seljataga mitu kooselu ja 7 ülalpeetavat last,ning kes ei ela suuremas linnas.Lisaks veel minu vähene suhtlemisoskus ja sellest tingitud ebakindlus.
 
Helina 27. veebruar 2011, kl 20.00
Yksikmees, - 7 ülalpeetavat last? No mis siis imestada.
Aga kas võtaksid naise, kel näiteks 5 last? Sa ei taha ju, aga naistele sead nii suured tingimused?
 
yxikmees 27. veebruar 2011, kl 20.03
Kui naise lapsed koosellu kaasa ei tule,siis erilist probleemi ju pole,sest siis ei puutuks ju nendega kokku.
 
yxikmees 07. märts 2011, kl 08.28
Kergitaks,sest pereloomiseks jätkuvalt soov olemas.
 
mõtlik mees 07. märts 2011, kl 10.03
ma ei viitsi lugeda...aga kus sa elad ,et naisi kohapealt ei landi?
 
yxikmees 07. märts 2011, kl 11.24
Metsas elan.Metsas pole naisi.
 
mõtlik mees 07. märts 2011, kl 11.30
Nojah,aga linna prostid möllavad ka siin,landivad kliente...ole valvas...mõni
võib tulla ja sind rahast lagedaks teha.Millest elatud seal,küttepuudest?
mul oleks vaja suurem koorem puid...
 
yxikmees 07. märts 2011, kl 16.44
Ma ei viitsi küttepuudega jamada,teenistus on niru.Kõik tahavad megaodavalt saada.
Näiteks kuiva,võrku pakitud kaskede eest makstakse 900kr/rm,tullakse koju järgi kui rekkatäis on pakkuda.Kohapeale müües ei saa sedagi hinda.
Aga 52 euri/rm eest olen nõus kohalikkele loovutama.
Ma parem rendin oma halumasinat välja,või osutan sellega küttepuude valmistamise teenust,kui teen müügiks küttepuid.
http://rodnas.ee/foorum/viewtopic.php?f=20...
Aga põhileib on mul siiski saekaatriteenuse osutamine kliendi juures.
http://rodnas.ee/foorum/viewtopic.php?f=20...
Millega ma eelmisel aastal teenisin kuni 3000krooni päevas.
 
küsimus 07. märts 2011, kl 16.59
kas seal piltidel oled sina ise?
 
yxikmees 07. märts 2011, kl 19.08
Halumasina pildil mitte ja ühel saekaatri pildil samuti mitte.Olen nendel saekaatripiltidel,kus olen üksinda.Teised pildid on minu pildistatud.
 
q 07. märts 2011, kl 19.28
3 tonni päevas? Maksaksid äkki lastele normaalset elatusraha või kui seda ei raatsi, siis ostaksid endale vähemalt normaalsed riided?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!