Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Otsin asjalikku meest ehk partnerit,
 
Romantikadoktor 14. juuli 2012, kl 21.22
teate, pr. Panther - vahet pole, kuidas see vaakum sinna saab.peaasi et ta seal on..mina mõtlesin hoopis sellele, et kui peale 20-aastast kooselu leiad oma eluruumidest keskeakriisis vaevleva noorhärra, jääbki üle ainult kaks valikut - kas lasta sel noorhärral ringi joosta, tingimusel, et veepump on vahetatud..või siis minna ise uut veepumbaspetsialisti otsima..aga enamjaolt veepumbaspetsialistidel on suur nõudlus,
 
Panther 14. juuli 2012, kl 21.25
No näed, heh! Tead küll, mida enne poodi uue pumba järele jooksmist kontrollima peaks! Muidugi saab sellega iga terve ja normaalne inimene hakkama. Niisamuti saab iga norm inimene toa koristamise, toidu valmistamise ja pesu triikimisega hakkama. Küsimus ei olegi hakkama saamises vaid soovis kellegiga koos omi asju toimetada. Ütlesin seda teises ja kolmandas lauses.
Su muig on ilma põhjuseta irooniline - minu maltsa pole sinul küll vaja niitma tulla - esteks polegi mul maltsa ja teiseks saan oma muruga üsna hästi ka ise hakkama. Ma otsin omale partnerit. Sulase või niisama kiibitsejaga pole mul midagi teha. Kui endale selgeks teed, kes sa oled ja mida elult soovid, saad otsustada, kellega ja mispärast sa suhtled.
Keskea kriis on just seesama - issuke on oma eluga ühtäkki hirmus rahulolematu, naine peaks-võiks olla temast vähemalt 15 aastat noorem (loe:lollim) ja naistel käib see meeleheitliku suutäite ja kilode lugemise ning kõikvõimalike kunstitarvete (küüned, ripsmed, tätokad jne) enese külge riputamisega. Lihtsustatud kirjeldus.
 
Panther 14. juuli 2012, kl 21.33
Kallis Romantikadoktor - see on ilus, kuidas te mind pr. Panthriks nimetate! Vaakum saab pumpa ikka nii, et enne tuleb vooluvõrku lülitada... Aga pumba teema ammendus härra ehi kaasabil. 20 aastase kooselu järel ei ole see keskeakriisis maja mööda ringi jooksev härra enam midagi niiväga noorhärra. Ja veepumba vahetus ning muud sarnased tööd saab tänapäeval üsna kenasti iga ala spetsialisti palgates ära teha nii et see veepumba mure ei ole minu hingevalu mitte üks gramm väärt. Las see keskeakriisis vaevlev härra jookseb rahus mööda ilma. Ja mina lähen oma eluga rahulikult edasi. Kas üksi või koos kellegagi, kellega mul on tore olla - selles on küsimus. Kolmandat varianti ei ole.
 
Inetu Vassili 14. juuli 2012, kl 21.36
Keskealine 50+ onu vajab eelkõige rahu. Proua P on ehk küll atraktiivne ja seksapiilne ning tagumik pehme ja prink nagu värskel persikul, aga säärase nõudliku verbaalkiimlemisega ei saa isegi minusarnasest inetust, kõik lootused aastad tagasi matnud mehest mingit otiliigutajat!
 
Panther 14. juuli 2012, kl 21.43
Kallis Inetu Vassili! Ehk olete te enese vastu liiga karm. Ei maksaks nii pessimistlik olla. Tõsi. Inetust ( väga küsitav subjektiivne hinnang - ilu on ALATI VAATAJA SILMADES ja ainult vaataja silmades!!!) ja kõik lootused maha matnud mehest ei saa tõesti võrdväärset partnerit. Kuid mida te siin siis teete, kui küsida tohib? Mina arvasin, et siin otsivad kõik inimesed mingil viisil partnerit - kes vestluspartnerit, kes elukaaslast, kes voodikaaslast... Mees, kes on kõik lootused maha matnud saab minu arvates otsida ainult kaastunnet või midagi sarnast. Kas ma eksin?
 
heh (virtuaalsesse vuntsi muiates) 14. juuli 2012, kl 21.44
asssanuga, sooga kaslane akka või plaani pidama, a ma pian "esteks" ,mis tore murrak, enesele selgeks tegema mis ma olen ja mida elult tahan.
a üldiselt sellised teise kolmanda ringi koerapulmad kaua ei kesta, kasvõi asjaosaliste erinevate biograafiate tõttu.
a ja küss kah: kuidas sul lillekesel siis, ikka alla 40 olles õnnestus vallaliseks saada, tüdimus elu(s)kaaslasest või kah nn. keskeakriis, kuidas iganes see naisinimesel ka avaldub.
 
Imeilus Vassili 14. juuli 2012, kl 21.52
Mida kõike ei tee paar lahket sõna! Jalutu lööb tantsu, pime näeb proua P piiritut ilu ja inetust saab imeilus;)
Armas P, nali naljaks, aga keskealine päss ootab naiselt mitte seeru-stiilis käsklusi ja soovitusi edasiseks eluks, aga nagu varemalt nimetasin - rahu ja stabiilsust. Rahu peab olema eelkõige iseendaga, siis pantheriga (vabandust, partneriga;) ja ka eelnevate elude suhtepundar peab olema kenasti silutud, siis saab edasi minna. Minul, tänud küsimast, kena P, on kõik vajalik olemas, ka särav kaaslane, kes oti vajalikul hetkel breiki tantsima innustab.
Ja mulle tegelt mulle meeldivad targad naised:)
 
Panther 14. juuli 2012, kl 21.58
Hei, Virtuualvunts heh! Esteks pead sa tõesti enesele selgeks tegema, kes sa oled ja mida sa tahad! Koerapulmadega pole minu tegemistel midagi pistmist. Kust sa võtad, et ma alla 40 olen? Viiekümnendates, see tähendab üle neljakümne. Ja viiekümneni on veel aega tähendab seda, et ma pole just eriti palju üle 40. Kahekümnese abieluea saab 40+ aastateks niimoodi, et tuleb 20.aastaselt mehele minna! Ja vallaliseks saab peale 20 aastast abielu jälle niimoodui, et elupõlisest mehest tuleb lahku minna. Minu keskea kriis on kuidagi märkamatult mööda läinud. Elupõlisel abikaasal nii kergesti ei läinud. Mis Sind, Vunts, veel huvitab?
 
Romantikadoktor 14. juuli 2012, kl 22.03
elu on näidand, et keskeakriis algab juba järgmisel päeval peale pulmi..
 
küünekäärid 14. juuli 2012, kl 22.10
selle vastu aitab ainult üks asi - ei tasu pulmadega 50-nda eluaastani venitada, tuleb naine sutsuke varem ära võtta.
 
heh (arupidavalt) 14. juuli 2012, kl 22.18
et kust ma võtan et alla 40 oled?
noh üxki naine pole kunagi elus saanud üle 40-ne, kuskil 39 kandis pidi ajaarvestus tagurpidi jooksma akkama või mine neid kalendaariumeid tea, vbla lippavad kah.
et oled nüüd elupõlise abikaasa peale püha viha täis ja ocustasid ommale mõnusa äraolemise korraldada? nu nuh sis oled tüsedama ettevõtmise käsile võtnud, kui lootagi oskasid.
a propos, "koerapulm" oli allegooria teatud tegevustele, ntx suht aktiiv/närvilisele rabelemisele, mis sageli ebastabiilses olekus ette võetakse. no offence of course :P
tule õige omme rattaga sõitma, vaataks selle alla 50 keskeakriisi läbipõdenu üle ning võtaks mingi istekoha edasise tegevuse suhtes.
 
Panther 14. juuli 2012, kl 22.20
Armas Imeilus Vassili! Rõõm näha teie õidepuhkemist. Loen rõõmuga, et te hammustasite mu väikese sõnamängu : panther-partner läbi! Ka keskealine naine tahaks elu natuke lõdvemalt võtta, rahulikult oma igapävaseid toimetusi toimetada ja natuke ka elust rõõmu, teineteise seltsis nautida enne, kui lapselapsed tähelepanu hakkavad nõudma või tervis esikohale tõuseb. Kõik armsad naised, kes ausalt, siiralt ja lihtsalt siin on oma arglikke tutvumissoove avaldatud on esimese tunni aja jooksul nagu piraajade poolt lõhki tõmmatud. Kasutasin siis pisut erandlikku taktikat - sõjaväelist vormi nagu see Teile tundus. Lahe! Vähemalt on paar tundi mingisugustki vestlust toimunud!
Aga kui Te, Imeilus Vassili, olete oma pantri leidnud - mida te siis siin teete, kui küsida tohib. Naistest veel niipalju, et arukas naine võib andestada, kuid ei unusta, tark naine isegi ei andesta, unustamisest rääkimata. Lojaalsus on mistahes partnerluse esimene ja kõige olulisem nurgakivi. Aga õrn, armas, õrn saab naine olla alles siis, kui kusagil on keegi, kes võimaldab tal olla õrn, hell, haavatav, kurb, õnnetu - ühesõnaga Armastatud Naine - ning EI KASUTA SEDA ÄRA!!! Selline saab olla vaid Mees suure algustähega. Seni aga peate nägema, kuidas armsatest naistest ja emadest saavad alguses pantrid, siis tiigrid, siis lõvid ja lõpuks sõjaprintsess Xsenja. Selliseid on siingi foorumis küllaga. Aga selline olek ei ole nende algupärane olemus vaid see on tagajärg. Igapäevase elu tagajärg.
 
küünekäärid 14. juuli 2012, kl 22.24
Pantherile aplaus! nagu minu kirjutatud.:)
 
Panther 14. juuli 2012, kl 22.25
Armas arupidav eh, ei ole siin mingit rabelemist enam. Ma ikka mõtlesin enne pikalt järele, mida ma edasi tegema hakkan, kui ma üleüldse midagi tegema hakkasin.
Kutse sõidule on üliarmas! Ja kuskandis Sa siis ka väntad?
 
karvane 14. juuli 2012, kl 22.34
Ma nüüd vaatasin ka seda teemat, aga esimene tunne siiski oli selline, et Panther on liiga domineeriv. Sa ehk ise ei pane seda tähelegi, aga see kumab kuidagi läbi. Mitte, et see nüüd otseselt nii halb oleks, aga...
Mehed, kes on sinu poolt pakutud eani jõudnud, on natuke keerulisem seltskond, kui noored kuked. Nii vanad poissmehed on muidugi jama, seega jäävad alles lesed ja teise ringi mehed. Leskede kohta ei oska öelda, aga teise ringi meeste seast võib miskit ülesnoppida küll(hea õnne korral). Ainuke viga on see, et nad jagunevad kaheks. Ühed tahavad noori plikasid ja teised tahavad ennast lõpiks teostada(kui esimese pere kõrvalt polnud selleks võimalust või aega või mõlemit).
 
heh 14. juuli 2012, kl 22.36
kesklinn- miiduranna- kesklinn, vahel exin roccalmaresse kah.
 
sulane 14. juuli 2012, kl 22.40
Kati, sina vä?
 
Panther 14. juuli 2012, kl 22.45
Hei, Karvane! Kõik õige, mis kirjutad. Mida sa täpsemalt selle eneseteostuse all mõtled. Ka eneseteostust võib mitmesugust olla - erialaselt spetsialistina näiteks, siis lapsevanemana, siis võrdväärse partnerina. Teema algatajana tuleb see teema ju kuidagi üleval hoida - ehk sellest minu domineeriv hoiak. Ega ma tegelikult ei ole ka muidugi nurgas nutja - aga ega nemad sellistesse foorumitesse satugi. Ma arvan, et ma kirjeldasin üsna jõuliselt , kuid ka parjalt eneseirooniliselt oma kõige olulisemad põhimõtted ja vaated elule teemaalgatuses ära. Ega ma nedes olulistes asjades põhimõttelisi järeleandmisi et tee. Vormiline külg on muidugi utreeritud.
 
Panther 14. juuli 2012, kl 22.46
Oh Sind, Heh! Päälinna poiss -seda ma kartsingi... Ma pean enne 2 tundi autoga uhama, kui jalgratta so kõrvale maha saan... Nii kahju...
 
Panther 14. juuli 2012, kl 22.47
Ei ole Kati, maga rahulikult edasi, sulane.
 
sulane 14. juuli 2012, kl 22.58
Magaks küll aga homseks ei ole tööd. Näe käed ei seisa paigal, oleks vaja teised nööriga kinni siduda, muidu panevad homme sauna püsti, no mul üks saun juba on.
 
karvane 14. juuli 2012, kl 22.58
No ma ei hakka teiste eest rääkima, aga ma mahuks selle piiri alumisse otsa ja mul on kndel plaan end viimaks teostada(kuna lapsed on, lahutatud ka:). Loomulikult saab olla minu kaaslaseks(ja selle kaaslaseks olemisel on mitmeid vorme) vaid naine, kes mind selles igati ...noh, aitab või nii. Või toetab(mitte rahaliselt muidugi:). Ja tundub, et sellise ma ka leidsin siit ühel päeval. Seega lootus sureb viimasena:)
 
??? 14. juuli 2012, kl 22.59
Väljenduslaad nagu Agnesel feministides.
 
Panther 14. juuli 2012, kl 22.59
No mis sulane sa siis oled, kuis sul omal saun on?
 
Imeilus Vassili 14. juuli 2012, kl 22.59
Mina armastan naisi! Loen ja kirjutan ka täitsa vabalt;) Mistõttu jäi pilk huvitavale pöördumisele Delfversiumi poole. Armastuse koha pealt olen diskussiooniks avatud, sest minu arvamus on, et paarissuhtes peabki teineteise armastust kasutama, sellest toituma ja joobuma. Isegi keskeas õnnestub - natuke harjutamist ja hakkab koguni meeldima:)
Edu, proua P, hoidke latt kõrgel!
 
Panther 14. juuli 2012, kl 23.04
Mis sa muretsed siis, karvane, kui sa oled omale sobiva kaaslase leidnud. Mulle tundub, et see, millest sa räägid on eneseteostus Iniesena - suure algustähena, et tahaks olla ja elada ja tunda ja saada teada, kuidas on ikka nii, et 1+1 on palju rohkem, kui 2. Seda ei saagi üksi teha. Justnimelt selleks ongi partnerit vaja, võrdväärset, armsat, hoolivat, hella - alles sellise inimese olemasolul saame me teada, kes me tegelikult oleme. Seniajani me pelgalt kujutleme, millised me võiksime ilusas toetavas partnerlussuhtes olla. Ole tubli, karvane!
 
ohh 14. juuli 2012, kl 23.06
mis tast teemast siis püstitasid, kui joba paarsada km ohkima vott auturuulis. kuna viimati jalgrattaga hängisid proua kobenäpp?
 
Panther 14. juuli 2012, kl 23.10
Just, Imeilus Vassili! Alles keskeas kõik algabki! Alles siis hakkab inimene aru saama, milleks pooled meist on naisteks ja pooled meesteks loodud. Alles keskeas saab inimene nii iseseisvaks, et ta ei pea enam kõigile kodakondseltele, sõpradele, tuttavatele, ühiskonnale ja erandkorras ka jumalae meelt mööda proovima olla. Alles keskeas hakkab inimene päriselt ka aru saama, kuidas need maailma asjad käivad ning milline on põhjuse-tagajärje seos.
 
sulane 14. juuli 2012, kl 23.11
Miks Sa nii tark ja jutukas oled, nii ei saa ju mehele.
 
Panther 14. juuli 2012, kl 23.13
Kallis ohh. Minu lausung oli postitet tasases ootuses, et see paarsada kilomeetrit autoroolis Sind, kullake ohkima ei võta... Ja teema püstitasin õndsas teadmises, et ka väljaspool metropoli õilmitseb tagasihoidlikult ELU
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!