Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Otsin asjalikku meest ehk partnerit,
 
jnaudingute otsingul 15. juuli 2012, kl 15.39
Vaata Panther, eks ilmas elab igasugu inimesi. Mõnele meeldib piitsutamine, eriti sellele järgnev rõõsakoorelised vuntsid. eks ole.
Kohtuks, tulistaks puusalt, piitsutaks. Mida siis kostad?
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 15.42
jnaudingute otsingus on ärganud kauboi! äge.
 
Imeilus Vassili 15. juuli 2012, kl 15.43
Mees pakub ikka ise peokoha ja -teema välja, mitte ei jäta naiskodanikule rasket valikuvõimalust peale jah/ei, olen nõus/ei ole valikute;) Suhtlemine naisterahvaga on nagu džuudo põhitõde - kasuta vastase initsiatiivi oma eduks!
Peaks ikka nõuandla avama:D
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 15.45
Imeilus Vassili, kas Sinu nõuandlas saavad head nõu ainult mehed või on plaanid laiemad?
 
Panther 15. juuli 2012, kl 15.49
Mulle ei meeldi piitsutamine, jn otsinguil. Ja tallaalusega pole mul midagi teha. Ma otsin enesele sirge selja ja avala silmavaatega meest, kes teab mida ta tahab ning suudab selle poole liikuda.Ma otsin omale võrdväärset partnerit, kes on ka enne minuga kohtumist elanud. Kindlasti eksinud milleski, kõrvetada saanud, kuid sellele vaatamata ei hiili ta nüüd mööda nurgataguseid saba jalge vahel. Kui inimene pole 40-50 eluaastaks veel elama hakanudki, ei hakka ta seda ka kunagi hiljem tegema. Vaid elusat elu elanud inimesel on olnud julgust eksida, teha vigu ning nüüd oluliste kogemuste võrra rikkamana uuesti oma teed alustada. Nii mõtlen mina neist maailma asjadest ja minu partner saab olla vaid suhteliselt sarnase mõttemaailmaga inimene.
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 15.50
ja veel, et jnaudingute otsingul on ju pika sammu edasi astunud ja siinse jkutuajamise käigus üksjagu rohkem mehistunud. Tubli igal juhul. Natuke veel ja siis ei tunne seda meest enam ehk äragi. ;)
 
Imeilus Vassili 15. juuli 2012, kl 15.52
No ikka naised ka:) Aastate eest tegime sõpradega lausa telefoniabila naistele, kel pole isast suhtluskaaslast, väga lõbus oli:) Aga armas sohvi2, keskendume ikka proua P püüdlustele!
 
Panther 15. juuli 2012, kl 15.52
Kuule Imeilus Vassili, sa oled nagu siil põõsas - ikka serviti, ikka serviti... Ega neist Kalevipoegadest Sul puudust ei tuleks - nõuandla saaksid täistuuridel tööle. A oled sa ikka kindel, et Sa hõivatud oled?
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 15.53
;) "Those who don't dare to make mistakes will never create anything new"
 
endine pätt 15. juuli 2012, kl 15.54
Kui oled Tartu lähedalt, võiks kohtuda!
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 15.55
Imeilus Vassili,
siin teemas kindlasti pr Pantheri püüdlused esikohal, aga nõuandla tarvis jääks see haare nagu liiga ahtakeseks ning projekt kui selline võib niiviisi surnult sündida.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 15.56
Ei ole kindel, endine pätt, et me kohtuda võiks! Miks Sa nii arvad?
 
jnaudingute otsingul 15. juuli 2012, kl 15.59
Kulla Panther, paar korda juba tuli natuke paremini välja, aga hakkab uuesti paikapanemine Sul pihta. Ära tee ennast heaks ja huvitavaks teiste mahategemisega.
Miks kardad minuga kohtuda, kui nii julge silmavaatega oled?
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 16.00
endine pätt,
tahtsin nii väga loota, et Sa oled oma minevikust ära pööranud, kuid miks küll identifitseerid end veel sedasi? Kas varasem elu tundub huvitavam?
 
Panther 15. juuli 2012, kl 16.02
Kulla mees , saa aru, mul puudub huvi Sinu vastu - sellepärast me ei kohtugi!
 
jnaudingute otsingul 15. juuli 2012, kl 16.08
Miks Sul just minu vastu see huvi puudub?
 
üks m 15. juuli 2012, kl 16.09
panther ei ole nii julge kui kuulutab. või on tal midagi varjata.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 16.11
Kõigile viimastele korraga - Panther on nii julge, et julgeb mõne mehe juba pelgalt kolme lause järel teistele jahimaadele saata.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 16.13
Ja ekstra sulle, jn otsingul - ma pole selle paari tunni jooksul, mis sa siin vestelnud oled leidnud mitte midagi ühist sinuga.Mis põhjusel me peaks kohtuma?
 
endine pätt 15. juuli 2012, kl 16.13
See on kõigest nimi, mina ju ei uuri, miks sul on nimeks Sohvi ja veel 2 ka!
Aga kohtuda võiks sellegipoolest, olen tööasjus Tartus ja miks mitte ühe toreda naisterahvaga välja minna.
Botaanikaaeda jalutama alguseks näiteks, või Tõraverre, valikuid on palju.
 
üks m 15. juuli 2012, kl 16.14
jänese julgus, ei muud.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 16.16
Sul on õigus Sinu arvamusele, üks m
 
Panther 15. juuli 2012, kl 16.17
Mina küll küsin, miks sa endale sellise nime valisid, endine pätt, kui sul on tegelikult kavas tore naisterahvas välja kutsuda?
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 16.20
endine pätt,
no tere! Kuidas Su naisel ja lastel läheb? Kas lapse kooli lõpupidu sujus plaanipäraselt?
 
jnaudingute otsingul 15. juuli 2012, kl 16.21
Aih kae nüüd ma unusti jah mainida, elan üürikas, autot ei oma. Samas saan siiski tulla koheselt seda pumpa torkima ja piitsa saama.Kompressid jäävad ära. Varalepingujagamist ei taotle. Tekkisid tunded neite tundide jooksul Sinu vastu. Tahan südamest ligimest reepeale aidata.
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 16.23
jnaudingute otsingul otsib siis sado-maso naudinguid? Kumbki sõna ei alga j tähega, seega ikka arusaamatu, mida see j seal naudingute ees peaks tähendama?
 
Panther 15. juuli 2012, kl 16.25
Kohe näha, et vanad sõbrad!
Tänan teid kõiki huvitava vestluse eest! Ehk kunagi kusagil kohtume teist kellegagi! Seniks - kõike ilusat!
 
endine pätt 15. juuli 2012, kl 16.27
Hea küll, hea küll, ikka selleks, et vaadata, kas väide minevikus eksinud ja vigu teinud väide ka reaalselt tõene on.
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 16.27
Panther,
Sulle aga edu! Loodan, et parimad siinsed meessoost vestluskaaslased Su postkasti üht-teist on juba läkitanud. :)
 
üks m 15. juuli 2012, kl 16.29
huvitavat ei näinud siin midagi. üks keskealine mutike kätsatas, kui tore ja tark ta ikka on ja sohvi kordas nagu kaja: on jah tark, on jah ilus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!