Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Otsin asjalikku meest ehk partnerit,
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.44
Hei, jn otsija. Pika kooselu purunemine tekitab otse loomulikult kibedust, viha ja kõiki teisi ebameeldivaid tundeid. Kuid need tuleb läbi elada ja otsustada, mis oma eluga edasi teha. Rääkisime sellest eile õhtul minu arust Imeilusa Vassililiga ka. Kui sa kättemaksu all exile mõtled seda, et vot hakkan jah oma elu uuesti elama ja otsin ning leian omale partneri, kes minust lugu peab, võib seda nimetada vaid interpretatsiooni küsimuseks. Ja. Otsin ja vaatan, kas leian kedagi, kellega mul on tore ja kes minust rõõmu tunneb, kuid selle põhjus pole ex või tema tunded vaid minu tunded ja soovid. Ma ei tee mitte midagi kellegi teise pärast - poosetamiseks.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.47
No nii. Liba - Panther jaaguari otsingul. Kõtt mu teemast!
 
Viido 15. juuli 2012, kl 14.48
Oletame, et on selline hakkaja ja jällevaba mees aga tal endal on samuti selline mõnus koht olemas kui kodumaja, kus töökorras pumbad ja niidukid. Kuidas sellist pundart Panther lahti harutaks või tingimus jääb kategooriliseks-Pantheri ...pump-niiduk?
 
jnaudingute otsingul 15. juuli 2012, kl 14.52
Tubli panther. Mis see siis siin on, kui mitte poose? arvad, et teiste paikapanemine ja mahategemine pole vihapursked.
Hoolimine on hoopiski midagi muud, mida Sina hetkel siin püüad.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.53
Partnerlus on kõrgeim kompromisside kunst, hea Viido. Huvitatud osapooled leiavad alati lahenduse.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.55
Kas Sa, jn otsingul, tunned ennast kuidagi minu poolt "paika panduna"? Millal see juhtus? Ilmselgelt oled sa minu jaoks liiga noor mees, vaimult vähemalt, kui mitte füüsiliselt kehalt. Mis sa sipled siin?
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 14.59
jnaudingute otsingul,
segan nüüd jälle vahele, aga ...
Räägi siiralt, mis Sind ometi vaevab või mis siinses postituses Sind paneb ütlema, et pannakse teisi paika jmt? Äkki saab midagi siis selgemaks. Vaevalt pilves ilm Su tusatuju põhjuseks on.
 
Leo 15. juuli 2012, kl 15.00
Kas jäämegi siin jorutama, või hüppad kaissu ja hakkad armsalt nurru lööma?
 
jnaudingute otsingul 15. juuli 2012, kl 15.00
Panther, et siis vanameest Sul tarvis. Võin olla ka vanamees, kui see Su teemasse rohkem sobib.
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 15.03
Leo, selline sosinal öeldud vanema inimese soovitus Sulle, et kui Su soovid Pantherile siirad on, siis anna ikka oma aadress ka.
 
Panthet 15. juuli 2012, kl 15.05
No vaatame, Leo, mis Sinuga siis päriselt saama hakkab Teeme algatuseks ühe väikese tantsu: posodoble@hot.ee
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 15.08
Panther,
kas juhtus näpukas või on jälle Liba-Panther Pantheti aliase all teemas?
 
Panther 15. juuli 2012, kl 15.09
Kuule, jn otsingul. Su postitustest jääb mulje nagu sa sooviksid igal kümnel juhul minuga kohtuda - oled valmis kasvõi vanamees olema, kui vaid vaja!!! . Millest selline tõtt, noormees? Kas sa teemaalagtust ikka lugesid. Siin üks härra kommenteeris, et ma tulistan puusalt. No just seda ma teen niipea, kui sa kasvõi mängupüstoliga minu poole sihid.Saad sa ikka aru, mis frukt ma olen?
 
Panther 15. juuli 2012, kl 15.10
Ei ole liba. See on minu , teemaalgataja meiliaadress, kus me tõsisemalt neist asjust rääkima hakkame. Kui sinna palju jama tulema hakkab, panen lihtsalt kinni.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 15.11
Panthet - nimi on jah näpukas! Ma ei pannud tähele! Vabandust!
 
J.B. 15. juuli 2012, kl 15.11
mida kauem loen seda kindlamalt veendun, et mul on õigus. jätan teid, teised, ka sellest lõpuks aru saama. edu!
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 15.12
:D @Panther
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 15.17
:D
J.B.,
siin ei ole ju millestki aru saada. Aga paneb imestama küll, et üks hoogne ja igati positiivse alatooniga teema sedasi mehi eemale peletab. Või oled äkki üks nendest, kellel tööriistad endalgi katki, mine siis veel ühele naisele neid parandama? ;)
 
Panther 15. juuli 2012, kl 15.17
Oli tore sinuga kohtuda, J.B, tsau!
 
ussitaja 15. juuli 2012, kl 15.20
sohvi2, mis see sinu perset torgib, et sa kohe kaitsma tormad, las teemataja kaitseb end ikka ise, kange naine, nagu ta on omaarust.
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 15.23
:D ussitaja,
Panther ongi kange naine, ei kahtle selles. Pealegi viimase eelmise postitusega kaitsesin ikka ka ennast, loe korralikult ja ära lase igal tühjal end nõelata.
 
septime 15. juuli 2012, kl 15.23
Panther, see on õige, tagasi tehes ei tule head asja välja küll, parem on ikka enesele mõelda ja suhte loomisel vastastikust edu saavutada, kahele, mitte kellekile kolmandale näidisena.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 15.25
Hei, ussitaja! Seni pole kaitsesse nagu olnud vaja laskudagi - päris viisakad vestlused on olnud! See, et inimestel on elus erinevad arusaamised, on ju normaalne. Just nimelt selliste vestluste käigus hakkabki nagu natuke selginema, kellega võiks edasi rääkida, kellega pole lootustki ühisele arusaamisele jõuda. Tõelisi ussitajaid on siin teemas ikka üllatavalt vähe olnud. Tänud teile kõigile selle eest!
 
jnaudingute otsingul 15. juuli 2012, kl 15.26
Oled lihtsalt üks tavaline natsa üle keskea naine. kes tahab ennast uuesti mehele panna. Tunded pole sinule tähtsad, lihtsalt vajalik , et mees, kui selline oleks tallaalune.
Kus oled nõus kohtuma.?


Sofike, mullid veeklaasis pole ju torm, isegi lained mitte. eks ole.
 
ussitaja 15. juuli 2012, kl 15.27
vestege, vestelge! :D ärge aga pärast nutma hakake, naiivsed.
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 15.29
[puhun oma kohvitassis loksuvale viimasele kohvitilgale ja näen tormist merd]
 
Panther 15. juuli 2012, kl 15.31
Kallis jn otsingul!!! Oot, tallaaluseks pakud siis ennast või?
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 15.31
panen uue kohvi hakkama. Kas soovib mõni veel tassikest?
 
Panther 15. juuli 2012, kl 15.34
Ma teen ka...
 
Panther 15. juuli 2012, kl 15.36
Hei septim - sa kindlasti nägid seda "järgmise tantsu" aadressi, kui Sul huvi tekib minuga ka edaspidi suhelda?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!