Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Otsin asjalikku meest ehk partnerit,
 
Panther 15. juuli 2012, kl 13.17
Hommik, Sohvi! Edu kulub ära küll, ladusaid laabumisi Sullegi!
 
septime 15. juuli 2012, kl 13.17
Solvangu oled sohvi2 küll oma peaga välja mõelnud, mina esitan oma seisukohta ja samuti kogemusi, mida 48 eluaasta jooksul kogunud. See ju kindel, et erand kinnitab reeglit,
 
Panther 15. juuli 2012, kl 13.25
Ära lase ennast eksitada, septime! Räägi, kes sa oled ja mida sest elust üleüldse arvad. Sohvi on sõbralik ja heatahtlik, tema arvamus pole kurjasti öeldud.
 
septime 15. juuli 2012, kl 13.41
Eks ma üks mees ole, kes enesega hakkama saab ja mõistab ka oma kätega midagi luua ja laste kasvatamine pole võõras. Elu on ju selline, milliseks me ta ise elame.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 13.42
Ma lähen nüüd ennast sättima. Aga jänesed sampust ei joo...
 
Leo 15. juuli 2012, kl 13.42
Panther, too oma ilusamad küljed esile!
 
Panther 15. juuli 2012, kl 13.44
Nägin Su läkitus, Septime, enne lahkumist. Siis oled sa ju asjalik mees! Ja mis sa siin teed?
 
Leo 15. juuli 2012, kl 13.44
Jänesed just joovad, sest nad tahaks ka ju tiigrid ja Banderased olla.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 13.48
Hei Leo! Ma olen elurõõmus ja värviline tegelane, omapärase huumorimeelega (ütlevad sõbrad), pühendunud ja lojaalne (kui juba millessegi süvenen), armastan väga autoga sõita! Keskealise kohta heas füüsilises vormis, blond.
Ja Sina?
 
J.B. 15. juuli 2012, kl 13.48
Mingi hämamine kumab läbi Su postitustest Panther. Kas tegemist on mingit laadi eksperimendiga?
 
jnaudingute otsingul 15. juuli 2012, kl 13.52
Panther.. nii vanaks ära elada ja ikka veel rabada, et enesele mugav äraolek teha. Huvitav, kunas seda mõnusat äraolekut siis selle mehega ka nautida mõtled. Päeval äraaetud mees vaevalt voodis naudingut jõuab pakkuda.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 13.52
Mida silmas pead, J.B
 
Tiiger 15. juuli 2012, kl 13.54
Urr, urr!
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 13.54
J.B., milles Pantheri hämamine seisneb? Mina loen tema postitustest välja, et tegemist on elurõõmsa ja otsekohese ning oma eluga hakkama saava naisega. Tõesti uudishimutsen, et kust Sina, J.B., selle hämamise välja loed?
 
Panther 15. juuli 2012, kl 13.56
Hei, jnaudingute otsingul, sa ei kavatse siis peale 40.ndat sünnipäeva enam kordagi oma üürika korteris tapeeti vahetada vä?
Sa arvad, et mehed on praegu nii pehmed, et kui viis naela seina lööb, ongi ära aetud ja magab nagu ramp või?
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 13.56
jnaudingute otsingul,
see vist Sinu vaatevinkel. See mees jõuab ju õhtul veelgi vähem, kes päev otsa ja õhtu takkapihta õllepudeli taga televiisori seltsis on. ;)
 
septime 15. juuli 2012, kl 13.57
Tulin vaatama, kas mõni naine on ka selline, kellega maksab suhelda, tundub, et on erandeid ja Jänes pidavat ka vahel sampust jooma nagu isegi väidad.
Auto sõidu võin vabalt teistele loovutada, võib juba sellest tegevusest puhata küll.
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 13.57
Panther,
5 naela on mõnele mehele ilmselgelt terve elutöö. :D Ja seda ka siis, kui need naelad tuleb papi sisse ja mitte puuseina lüüa.
 
Leo 15. juuli 2012, kl 13.58
olen ka keskealise kohta heas vormis, su huumorisoont on vaja veel tundma õppida, aga see ei ole ilmselt midagi hullu. minust hullemat ei usu et on. mina olen käpp, sõidame öösel mööda linna ja naudime koosolemist.
 
naine 15. juuli 2012, kl 14.00
Olen nüüd pikka aega lugenud seda juttu siin....
tekkis ka huvi suhelda....
niisiis..olen 47 aastane naine...
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.00
Hei, Tiiger - oled see tõesti Sina või kõigest purjus jänes?
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.03
Hei, käpp Leo - et millist linna mööda me sõidame?
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 14.05
naine,
võta aga sõna ja räägi kaasa, kuid nii mul kui ilmselt ka Sul on hea meeles pidada, et selles teemas on Pantheril siiski eesõigus. ;)
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.05
Hei naine, 47 Mis sa sellest vestlusest siin arvad?
 
naine 15. juuli 2012, kl 14.06
eesõigus millele/kellele??
 
jnaudingute otsingul 15. juuli 2012, kl 14.07
natuke tolerantsi ei teeks paha. mulle ütleb kõik inimesekohta juba see, kui ta kasutab teatud väljendeid.
aga edu Sulle. igal potil vedeleb kuskil oma kaas.
 
Leo 15. juuli 2012, kl 14.07
teeme nii, et Sina oled roolis ja naudime mõnusa muusika saatel mööduvaid tulesid, linn pole oluline, tähtsamad selles situatsioonis oleme Sina ja Mina.
 
Anjake 15. juuli 2012, kl 14.07
Imelik on see panter, igal pool näeb jälle mind..mingi isiklik viha vist:D
Vabanda teemataja, kui sind üks hull siin natuke segadusse ajas..ilus nimi sul, suure tähega Panther:) Ja tore oleks tõesti, kui leiad endale väärilise kaaslase:)
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.08
Usun, et nii palju tervet mõistust on ikka igal mehel (välja arvatud yksikmees) et sellise teemaalgatuse peale nagu minu oma, siidikäpp, kes naela seina löömisega hakkama ei saa, vestlema ei tiku.
 
naine 15. juuli 2012, kl 14.08
ma loen põnevusega....
soovid siirad.kuid nõudmisi natukse palju
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!