Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Otsin asjalikku meest ehk partnerit,
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.11
Sina ja Mina, mööduvad tuled, muusika, mootori ühtlane rütma ja siis järsk paigaltvõtt - kõlab uhkelt, igatahes!
 
Abimees 15. juuli 2012, kl 14.12
Abimees kirjutas
------------------------------------------------------
Teise ringi mees 57,sportlik,karske,ei suitseta.Mul on suvi vaba, teeks siis kosjad ära või?
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 14.15
naine ja jnaudingute otsingul esitasid vist küsimused mulle?
Püüan vastata, aga minu huumorisoon ei ole teps mitte Pantheri oma, see võib mõnikord tõesti tolerantsitusena tunduda, kuigi tolerantsust on mul enda ja ka teistegi arvates reaalses elus ülearugi. Nii et selle treenimisega end vaevama ei pea, pigem on vaja treenida karmust. ;) (Vastasin nüüd jnaudingute otsingu märkusele äragi).

jnaudingute otsingul, kas see "j" seal "naudingute" ees on ilu pärast või mingi tähendusega?

naine, teema algatas Panther ja eks temal ole siin igas mõttes eesõigus teemat suunata-juhtida ja valikuidki teha. Küll aru saad, kui tahad saada.
 
Leo 15. juuli 2012, kl 14.15
Kas ma olen ka pulma oodatud?
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.16
Aga millist neist nn nõudmistest Sa, naine, liigseks näiteks pead?
 
naine 15. juuli 2012, kl 14.16
siin käib kõik nii ruttu...ei jõua lugedagi....
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.17
Aega küll selle kiire asjaga, Abimees. Ega kosjasid saa uisa-päisa vastu võtta. Mul siin vaja palju toredaid mehi enne tundma õppida, kui kosjaviinasid ootama hakkan.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.19
Aga Sa , naine, loe enne rahulikult ja hakka alles siis kommenteerima. Aega on. Tegelikult ei saa internetis ruum otsa.
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 14.20
Panther, ma sain nii aru, et Abimees pakub end isameheks.
Abimees, kas sain valesti aru?
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 14.21
:)))) Panther, ei tea midagi, vähemalt ühel sai FB-s ruum otsa ja mitte ammu. ;)
 
naine 15. juuli 2012, kl 14.21
ok...loobin igasugustest kommentaaridest...loen vaid...
 
naine 15. juuli 2012, kl 14.21
 
Leo 15. juuli 2012, kl 14.22
on 1 paljude seast, kahju, aga tõde on kohati valus.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.22
Ei tea, Sohvi. Kirjast jääb nagu mulje, et tahab ise ennast kosjaviinadega esitlema tulla. A kuidas siis on, Abimees?
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 14.25
Eks me kõik oleme ühed paljude seast. Ja minu arvates oleks maailm igav, kui üks inimene kõik olekski.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.25
Et jääb sõit ära, Leo, kuna siin veel mõni mees kirjutada julgeb või?
 
jnaudingute otsingul 15. juuli 2012, kl 14.28
Miks olete nüüd ringkaitses ja nii kibestunud? Ühe käega loobite lubadusi ja teise käega karistate nendele lubadustele reageerijaid.
oh soffike. polnd Sulle sealt poolt sõnagi.
 
kah naine 15. juuli 2012, kl 14.32
Loen ka põnevusega, tubli töö, Panther.
Just selles mõttes,et siiras oled:) Ja kindlasti leiad ka mehe,kes su nõudmistele vastab.
Aga mõtle ka sellele,kust need keskea kriisid tulevad.Kindlasti oli ka sinu mees 20 aastat tagasi sinust julgem,tugevam ja targem,aga täna ta nii enam ei tunne.Kui nüüd taas selle mehe leiad,siis ainult sina saad olla see võlur,kes oma meest lõpuni julgema,tugevama ja targana hoiab.
Ausalt,Panther,ma tean mida ma räägin.
 
Imeilus Vassili 15. juuli 2012, kl 14.32
Mehed-mehed...Pakun täiesti omakasupüüdmatult välja idee esmakohtinguks Pakri saarel. Pooltunnike merel, siis autokastis loksudes ja takkatraavi häppening-piknik rannal! Proua P-l on juba autokasti ronides jalad nõrgad, pealepiknikku olukorda ei hakka mitte teravustamagi:D Saab ka kahekesi kaatriga, see on pisut kallim, aga hea naine ju ongi kallis, eksole!
Nii lõbus!
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 14.32
oot, jnaudingute otsingul, Pantherile kibestumust ette heita küll ei tasu. Loe ikka korralikult ja mõttega. Ja ringkaitse? Kus see ring ja kus see kaitse siin on? Ju on minu silmad töntsid, et nii olulisi asju ei näe enam. :P
 
Leo 15. juuli 2012, kl 14.33
Miski ei jää ära, nagu enne ütlesin, siis olen käpp. Soovitavalt oled roolis Sina, aga on võimalikud ka variandid :)
 
Abimees 15. juuli 2012, kl 14.33
Abimees
------------------------------------------------------- Pean nüüd Anne Veski kontserdile minema Kastresse kuigi vihmasadu on tugev.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.34
Milliseid lubadusi sa, jn otsingul silmas pead? Mina pole andnud ühtegi lubadust suvalisele mehele. Ütlesin otse ja avalikult, millised on minu vaated elule ja nende sobivuse korral hakkavad alles mingisugused võimalikud teemad arenema. Kommipoodi pole siin teemas küll keegi avanud!
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.37
Hommik, Imearmas Vassili! Tänud mu teemaalgatust tugimast!
 
jnaudingute otsingul 15. juuli 2012, kl 14.37
Sofike siin on nii, kibedust kui kadedust, kui ka viha ja kättemaksu tahet exile.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.38
Tervita Annet ka minu poolt, Abimees!
 
nõutud naine 15. juuli 2012, kl 14.38
lobisemiseks mul on küll vähe aega, aga 'kolme tunni takka' teemasse leian vaba minuti küll
jääb arusaamatuks, kui sa pulmi ei soovi, siis mille jaoks mees otsid? sõprust mehe ja naise vahel ei ole, seda pidanuks teadma juba nooremanagi
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 14.40
jnaudingute otsingul,
siis pean end küll tõeliseks lapseks hakkama pidama, et seda kõike nendest postitustest välja ei oska lugeda ei ridade vahelt, pealt ega alt.
Aga kas Sa oled kuulnud midagi projektsioonist? Oma mõtete projektsioonist teiste väljaütlemistele?
 
Panther 15. juuli 2012, kl 14.41
Mehi tuleb ära kasutada ja Jaguar peab garaazis olema.
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 14.42
nõutud naine,
kas Sina siis enne pulmi korralikku kuramaaži ei eeldagi? Et internetis pimesi tuttavaks ja kohe altari ette????
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!