Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Otsin asjalikku meest ehk partnerit,
 
naabrimes 14. juuli 2012, kl 23.14
Eks ma võtan su siis ära!
 
Panther 14. juuli 2012, kl 23.17
Ega ma mehele ei tahagi, Sulane! Mehel olen ma juba olnud! Nüüd on mul plaanis omale üks tore kaaslane leida. Ja kuidas ma ta siis leian, kui ma jutufoorumis ei räägi...
 
karvane 14. juuli 2012, kl 23.24
Siin on sul õigus, Panther. Jäägu see sul suhte tasandile, sest nagu kokkukolite, saab sellest rutiin. Kuni olete eraldi leival, on asi igal kohtumisel justnagu uus. On põhjust ennast veidi nö üleslüüa:). Visiitsuhe on selles vanuses vast ainuõige valik. Mis muidugi ei takista ju selle ülekasvamiseks rohkemaks. Lihtsam on leppida ka teineteise teravate nurkadega.
 
sulane 14. juuli 2012, kl 23.29
Jõudu siis otsingul!
 
Panther 14. juuli 2012, kl 23.30
Hei , Naabrimes! Olen vist pisut uniseks jäänud, et selline pakkumine kahe silma vehele jäi! Et kohe võtad ära! Ei tahagi teada,kui pikk ja paks ja mis kaalun ja kas lokid ikka lehvivad kuklas...
 
Panther 14. juuli 2012, kl 23.31
Jõuga pole siin vist midagi teha, õnne oleks nagu rohkem vaja ...
 
Panther 14. juuli 2012, kl 23.34
Oodake, mehed! Kas ma saan nüüd õigesti aru, et Kõik, viimseni, kui üks, kes te siin minuga kenasti õhtu otsa jutustasite, olete te teglikult suhtes oma kindla partneriga?! Mida kuradit te siis siin teete? Minu mees sai sellise virtuaalflirtimise eest igatahes kinga! (Muidugi mitte ainult..., olgem ausad) Ja ainumas, kes mu rattaga sõitma kutsus kohkus autosõidu peale ära...
 
ohh 14. juuli 2012, kl 23.35
ära siis jõuga seda õnne ää lämmata
 
karvane 14. juuli 2012, kl 23.39
Sa nüid loe uuesti läbi, mida ma soovitasin.
VISIITSUHE.
See toimib ka sel juhul, kui ...no igasuguseid suhteid on maailmas olemas ja neid ei maksaks hukkamõista, kui tausta ei tea. Seda enam, et ma ei pretendeeri ju sinule:). Kuigi sa oled huvitav frukt:). Aga mul on lihtsalt vaba õhtu ja sattusin siia lobisema.
A
 
nõutud naine 14. juuli 2012, kl 23.39
autor pani mööda, ma olen nii naine kui veel naine olla saab
aga et autor endale mitte meest ei soovi, vaid tuhvlialust, seda lugesin välja tema enda kuulutusest
 
karvane 14. juuli 2012, kl 23.40
Näe, üks täht jäi lausa üle:)
 
Panther 14. juuli 2012, kl 23.44
Jõudu ei saa varjata niisamamoodi nagu jõuetustki. Jõud pole mingi asi või olemine iseenesest, see on inimese olemuse osa ja tema õige nimi on pigem elujõud. Ma arvan, et elujõud on üks ütlemata oluline komponent inimliku õnne kompotis, see, kas ja kuidas sa oma elu parematel ja ka kehvematel päevadel hakkama saad, tuleneb su elujõu varudest. Aga nüüd tundub mulle, armsad vestluspartnerid, on sobiv aeg teid mõnusa vestlese eest tänada, soovida teile head ööd kallite kaaslaste kaisus ning hoidke seda kõvasti, kõvasti, mis teie jaoks tegelikult oluline on.
 
Panther 14. juuli 2012, kl 23.49
Tahad natuke lobiseda, nõutud naine?
 
karvane 14. juuli 2012, kl 23.59
Ahjaa, veel tuli meelde:)
Panther, kui sa endale siit või kuskilt mujalt siiski leiad miskit meest, siis ära teda liiga lühikese keti otsa pane. Kui ta tuli ikka sinu juurde, siis pole vaja pabistada, kui ta mõne kena sõna või liigutuse teeb ka teoste naiste poole(seni, kui see asi muidugi sündsuse piire ei ületa). Seni, kuni mehele meeldivad ka teised naised, meeldid ka sina temale. Usu mind:)
 
Panther 14. juuli 2012, kl 23.59
Huvitava intervalliga külastad mu teemat, nõutud naine. Kui sa iga kolme tunni tagant mu teemasse jooksed, on nõudlus vist ajutiselt vaibunud. Või tegutseb see sinu statsionaarne meesolend tõesti tõhusa väljaviskajana. Oota, mida sul täpselt oli mu teema kohta öelda - ah soo, et otsin tuhvlialust. Kas tuhvlialune tundub sulle sotsiaalselt madalamal või kõrgemal astmel olema, kui väljaviskajast statsionaarne meesolevus nõutud naise magamistoa uksel?
 
Panther 15. juuli 2012, kl 00.00
Armas oled, karvane! Aitäh Sulle! Lahe vestlus on olnud!
 
:D 15. juuli 2012, kl 08.49
Agnes-Panther magab veel iluunekest vist, et siin vaikus? Lahkus teine eile nagu tõeline Tuhkatriinu südaööl, ainult kinga ei jätnud maha. Kingasaanud mehed vaid.:D
 
yxikmees 15. juuli 2012, kl 09.54
Kui oled kuni 33,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta,siis kirjuta ardi.s@neti.ee
 
Pantheras 15. juuli 2012, kl 10.56
üks õhta pole mul aega netis luusida ja siis selline jutuajamine
krt küll, vanduma ajab
oleks ka tantnud sõna sekka öelda

aga sa ardi oled küll eksinud - loe ikka ka, kelle seinale sa oma postreid poetad!!!
 
Enn 15. juuli 2012, kl 11.10
Sa tundud olevat üks tore ja tegus naine, mina tutvuks Sinuga suurima heameelega.
Kuna siin lehel ei käi kunagi, see oli lihtsalt juhus, et mulle näidati sinu kirju, mis mulle kohe meeldima hakkasid. Aga juhus võib olla algus väga suurtele tegudele.
Kui sind huvitab üks selline mees, kellel on kõike natuke, aga midagi pole liiga palju, siis võiksid kirjutada enntamp@gmail.com.
 
:D 15. juuli 2012, kl 11.56
Pantheras Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> üks õhta pole mul aega netis luusida ja siis selli
> ne jutuajamine
> krt küll, vanduma ajab
> oleks
> ka tantnud sõna sekka öelda
>
Järelhüüded pole ka keelatud!:D
 
sorok vosem 15. juuli 2012, kl 12.03
selle naise ma võtan kes puusalt paugutab
 
Panther 15. juuli 2012, kl 12.22
Oh, mis tore - hommik toob uusi tutvusi!
Hei :D- ma ei ole Agnes.
Ja Pantheras - Sinuga sobiks me nime poolest küll ülihästi!
Tere Enn - Sulle on kiri!
Ja sorok vosem - sa oled hulljulge mees!
 
septime 15. juuli 2012, kl 12.43
Hmm, kuulutus on hea, kuid paljude naiste arvamus, et kõik mehed kardavad oma vanust ei vasta päris tõele, on ikka erandeid ju ka. Veepumbal on ka muid vigu, kui päris kutuks saamine, vahel vaja ikka rõhuandurit ja tõmberelee klemme kohendada, et veel aastaid pumbake teeniks ja üldjuhul just relee annab otsad.
 
Panther 15. juuli 2012, kl 12.57
No just, Septime! Sellist erandlikku meest, kes oma vanust ei karda, ma otsingi. Ja millestki võiks ta midagi ju natuke jagada ka, on need siis klemmid või releed, murukas või majasein.
 
septime 15. juuli 2012, kl 13.02
Murukaas on lihtne, see pigem "titekas" ;)
Mis maja seinaga, kas vaja hiiretõket panna või lihtsalt värvida?
Eks lähe mees vanusega ikka paremaks nagu konjak, kas just tärne juurde antakse, seda ei tea.
 
Abimees 15. juuli 2012, kl 13.03
Abimees kirjutas:
-------------------------------------------------------Säti ennast kosjadeks korda, tulen kosjaviinadega. Kuhu?
 
Panther 15. juuli 2012, kl 13.12
Kõik, mis paremaks läheb, septime, saab ka tärne juurde - täitsa kindel. Värvimisega saan ma ise väga hästi hakkama - tegelikult mulle väga meeldib värvida, lakkida - nii elul, kui kodul peab olema soojust, värvi, elurõõmu. Kapitaalsemad ehitustööd jätaksin mehe teha, organiseerida. Minu jaoks on kodu väga oluline koht - siin peab mõnus ja mugav olema, kuid temperament nõuab, et asjad areneksid, edeneksid, tasapisi, kuid järjekindlalt. Seisak (ka suhetes) on surm.
 
sohvi2 15. juuli 2012, kl 13.15
septime,
Sa oled arukas mees, aga miks solvad sedasi. :( Arvamus, et mehed kardavad oma vanust, ei ole "paljude naiste arvamus", vaid see on minu elukogemus. Need ikka kaks eri asja. Ma paljude eest ei räägi, las ikka igaüks pajatab enda eest.
Aga muidu - hea vaadata, et teema sedasi kenasti areneb ja mõni veepumbastki midagi teadev mees siia teemasse sattus. :)
Panther, edu Sulle!
 
Panther 15. juuli 2012, kl 13.15
Või kohe kosjaviinadega, Abimees! Ära sa märgi! Aga mis mees sa muidu ise oled, kiire küsimus, enne, kui ennast sättima lähen?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!