Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Seksisemu
 
Agnes 12. mai 2014, kl 11.03
Neurootiline..sodiaaginurgas on 2 märki, kes a l a t i provokatsioonile alluvad - skorpionid ja VV-d. Nende seljas saab alati liugu lasta :)
 
punapea 12. mai 2014, kl 11.04
ja siin oli juttu kaubikutest... igal moel etem sõiduriist kui see mõttetu ja inetu linnas sõitev maastur. kaubikust vähemalt kasu, linna"maastur" aga tekitab ainult kahju, nii omanikule kui keskkonnale:P
 
punapea 12. mai 2014, kl 11.05
neurootiliste jääradega pole mõtet vaieldagi. neid hüsteerikuid parandab ainult haud:P
 
Agnes 12. mai 2014, kl 11.06
Sina lootsid, et viinaravi teeb imesid? :)
 
Agnes 12. mai 2014, kl 11.08
Olen olnud 2x viinaravil ja see on tõestus,et sealt abi ei saa.
 
punapea 12. mai 2014, kl 11.10
agnes tõmba Saku tume rindu ja kohe hakkab parem.
 
Tom 12. mai 2014, kl 11.11
kas te kolm ei suuda jälle üht foorumi maskotti ää jagada, et nõnna karvupidi jälle koos? :D :D
 
Agnes 12. mai 2014, kl 11.14
Tom - Sind?
Mai taha sind..PP äkki, te sarnased ka, saate koos ratta selga üpata :)
 
punapea 12. mai 2014, kl 11.15
agnes näeb juba vana kuradeid ja ise ei tahab veel sexi saada.
 
Tom 12. mai 2014, kl 11.17
Agnes, mai ole siin tutvumas, nagu sa isegi väga äste tead, seega ikka keegi teine :)
 
Agnes 12. mai 2014, kl 11.21
Mis sexi..mina ei käi teiste marjamaal seximas! :)
 
Hülgehall kuub 12. mai 2014, kl 11.48
Sa kas võidad kõik lahingud ja kaotad sõja või kaotad kõik lahingud, peale selle viimase ja tähtsaima, ning võidad sõja...strateegia on selle valiku nimi,
 
punapea 12. mai 2014, kl 13.14
mainin igaks juhuks ära, et minu kogemused põhinevad ainult naisjääradel. jäärmehi mul pole olnud õnneks/kahjuks tunda:D
 
punapea 12. mai 2014, kl 13.15
* au tunda:D
 
täitsa blond 12. mai 2014, kl 14.09
Ohh inimesed, mis te kaklete, räägime parem asjast.
Nõrganärvilistel palun tungivalt edasi mitte lugeda!

Pert,...sa kauple oma tööandajalt hoopis see kastiga maastur välja....sellise, millel taga need erutavad torud on.
Kaua murdsin pead, milleks neid ometi vaja on....välja mõtlesin:)
Kuhu sa muidu oma sidumisängude ajal naise, nt Agnese, käeraudadega aheldad:)
Nüüd ma tean, miks just need masinad on asjalike meeste/naiste väljavalitud.
 
Tom 12. mai 2014, kl 14.15
tb, igas normaalses kaubikus on kongis kinnituskonksud. sinna võid keda tahes ja mis asendisse tahes kinni tõmmata :D tükkis privaatsem kah, kui keset linna kuskil veoka kastis :)
 
Pert Vere 12. mai 2014, kl 14.31
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ohh inimesed, mis te kaklete, räägime parem asjas
> t.
> Nõrganärvilistel palun tungivalt edasi mitte
> lugeda!
>
> Pert,...sa kauple oma tööandajalt
> hoopis see kastiga maastur välja....sellise, mille
> l taga need erutavad torud on.
> Kaua murdsin pea
> d, milleks neid ometi vaja on....välja mõtlesin:)
>
> Kuhu sa muidu oma sidumisängude ajal naise, nt
> Agnese, käeraudadega aheldad:)
> Nüüd ma tean, mi
> ks just need masinad on asjalike meeste/naiste väl
> javalitud.


TB, kas sinu fantaasias on Agnes käeraudadega VÄLJALASKEtorude külge aheldatud? :D
Mitte et ma tegelikult SM-fantaasiatega... aga päris huvitav pilt oleks, Agnes käeraudadega jeebu küljes, samal ajal kui TB jeebujuhile kastis sületantsu teeb :-)

Ahjaa, sinu kõrge erutusvusaste selliste torude peale ei tee masinat ennast veel asjalikuks... minu silmis :D, nii et seda masinat sa minu pee all ei näe kunagi :-)))
 
täitsa blond 12. mai 2014, kl 14.41
Pert, ma olen sinus pettunud....isastest autodest ei jaga sa midagi.
Mitte väljalasketoru ei eruta mind, vaid need kõverad läikivad torud maasturi kastis:)
Olgu, Pert, tõmbame sinu siis nimekirjast maha:)
Hälloõuu, kas siin kellelgi on sihuke maastur? Võtke julgesti minuga ühendust...
Muide, ma tutvun ikka tõsiselt, aga mitte tõsiste kavatsustega:)
 
irooniapõõsas 12. mai 2014, kl 14.45
Aga kui sind torud erutavad, milleks siis veel see maastur. Igasugu läikivaid torusid müüakse ehituspoes ka.
 
Pert Vere 12. mai 2014, kl 14.45
*pühib otsaesist - lõpuks TB nimekirjast maas.
Mine tea muidu, mis nõudmisega ta veel oleks välja tulnud.
 
Pert Vere 12. mai 2014, kl 14.47
irooniapõõsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga kui sind torud erutavad, milleks siis veel see
> maastur. Igasugu läikivaid torusid müüakse ehitus
> poes ka.

TB on meil nagu harakas läikivate peale leilis :-)))
Tõsi, ma pole veel kuulnud, et harakad märjaks läheks..
 
täitsa blond 12. mai 2014, kl 14.48
Põõsas, ega ma postitantsija pole, et paljas toru mind erutab...ikka koos isase masina ja ühe käntsaka (Agnese laensõna) isasega....:)
 
irooniapõõsas 12. mai 2014, kl 14.51
ehituspoes on igasugu isaseid riistapuusid. Ma ei tea..... seod sellele läikivale vihmaveetorule akudrelli külge ja voilaa..
 
Pert Vere 12. mai 2014, kl 14.53
irooniapõõsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ehituspoes on igasugu isaseid riistapuusid. Ma ei
> tea..... seod sellele läikivale vihmaveetorule aku
> drelli külge ja voilaa..

No akudrell TB silmis kindlasti isane ei ole.

Võtku siis juba puurvasar. Ja mitte alla 1400w
 
irooniapõõsas 12. mai 2014, kl 14.59
puurvasar läikivate torudega..mh...ma arvan, see peaks enam-vähem maasturi mõõdu välja andma küll:D
 
Agnes 12. mai 2014, kl 15.01
Blond, kindel, et sul vanemat venda ei ole..sellist korralikku tihket kiilakat mehekäntsakat, käeraudade, kuldketi ja...auto pole enam tähtis, mu omal on katusereelingud?
Mulle aitab, minu nõrgad närvid enam vastu ei pea.
:)
 
Pert Vere 12. mai 2014, kl 15.15
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blond, kindel, et sul vanemat venda ei ole..sellis
> t korralikku tihket kiilakat mehekäntsakat, käerau
> dade, kuldketi ja...auto pole enam tähtis, mu omal
> on katusereelingud?
> Mulle aitab, minu nõrgad
> närvid enam vastu ei pea.
> :)

Mis neist reelingutest?
Tahad omaenda autokatusel meritähte mängida?
Muide, käerauad on kõige kergemini asendatavad.
Kui silmad kinni, siis võib kuldketi asemel kõrvaääres kasvõi lehmaketti kõlistada, tühja sa vahet teed.

... "tihket"... NAISED! ...
 
Tom 12. mai 2014, kl 15.17
no on ikka perverdid seie kokku kogunend :D
torud, drellid, käärauad, katusereelingud, maasturid, kastikad... kas teile tavaline seks voodis änam ei kõlbagi vä???

niimoodi asju ajades ongi punapää veel see viimane mõistlik naine siin :)
 
täitsa blond 12. mai 2014, kl 15.19
Agnes, ei ole, aga sul on?
Meelde tuli, ühe sellise just tõmbasin oma kevadkollektsioonist maha:)
 
kaubikuga mees sobib naistele 12. mai 2014, kl 17.51
Ainult siis, kui on vaja kolimisel aidata.
Ülejäänud olukordades oleks ikka parem kui kaubikuga külla ei mindaks, kuna äkki naabrid mõtlevad, et austaja on transamees.
Naistesse minna tuleb ikka kullatud tõllaga ja tänapäeval on selleks suurte läikivate velgedega maastur.
Sellega saadakse juba pool märgumist ja teine pool tuleb ikka juurde rääkida aga siin on muidugi oht ka jälle kuivaks rääkida.
Need kellel on kogemusi jutuga kõik ärarikkuda, siis proovige kurttumma mängida ja naeratage korralikult.
Ja ei saa midagi ärarikkuda ning lõpuks ikka skoorite.
Muidugi oleks palju abiks välismaalast mängida, siis saab enamuse kõnevääratustest andeks ja skoorimine on täiesti ilmne, kui just ise pipardama ei hakka.
Rikast intelligenti mängides saab ka enamuse kätte aga seda on raskem teha kui üldse kõrgkooli uksest sees pole käinud aga aitab see, kui uurida enne naiselt mis valdkonna inimene on.
Juristidele ja filoloogidele võib väga kergelt selgeks teha, et sul on majanduskõrgharidus, kuna enamus on selles teemas ikka täielikud lambad.
Igaks juhuks oleks hea enne kergelt sirvida näiteks mikroökonoomika õpikut ja mõned märksõnad meeldejätta.
Poliitküsimustes pole vaja teada muud, kui seda, et Savisaar on paha (v.a. juhtudel, kui tegemist on Vene päritolu naisega, siis tasub kõrva sosistada, et oled tegelikult salajane keskerakonna austaja)
Kevad on käes ja tuleb käia veidi kallimast poest läbi ja endale selle suve trendiriided muretseda naeratus näkku ja suhtlema.
Igaksjuhuks ärge oma kondoomiarsenali kõikke kindalaekasse pange, vaid ainult üks korraga muidu jätate mulje, et olete sarikeppija.
Armastuse jutuga pole mõtet kohe letti minna aga ilusaid silmi võib alati kiita.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!