Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tahtsin tutvuda normaalse (!!!) mehega...
 
kaasaütleja 25. juuni 2014, kl 16.29
"kolmandaks peaksid teisele või rohkemale ringile minevad naised mõtlema sellele, et miks need mehed, keda te noorest peast endast eemale peletasite, peaksid soovima nüüd teid tahtma hakkama, nad on ilma teieta seni hakkama saanud ja saaksid ka edaspidi;"

Hmm, kas kaasamõtleja on üks neist nö. "headest poistest", kes "pahade poiste" pärast löögile ei ole pääsenud?

Aga ma küsin vastu: miks peaksin ma praegugi tahtma meest, kelle olen juba varem välja praakinud? Väljapraakimisele on läinud muuhulgas ka "pahad poisid", üldjuhul on nimekirjast väljas ikka ambitsioonitud, egoistlikud, kibestunud, alkoholisõltlasted ja rumalad mehed. Võimalik, et mõni neist peab end "heaks meheks". Võimalik.

Ahjaa, keeruline on siis, kui ei oska. Eks sa katsu integraale lahendada, kui oskused on piiratud ja valemeid ei tea. Õppida ja areneda on vaja, inimesed! :)
 
möhh 25. juuni 2014, kl 16.52
Või leida matemaatikust sõber, keda saab appi kutsuda.
 
kaasaütleja 25. juuni 2014, kl 17.18
Ma loodan, möhh, et polnud keeruline mõista - näide matemaatikast oli sümboolne ja illustratiivne.
Elus ja inimestes toimivad teatavad põhitõed, mis on justkui "valemid" ja aitavad lahendada keerulisena näivaid väljakutseid.

Kui keegi nimetab end keeruliseks isiksuseks, siis tähendab see, et ta ei tunne ega mõista ennast ise ka, saati siis teised saaksid seda teha.
Keeruliseks läheb asi siis, kui on pidevalt probleemid lahendamise asemel kõrvale lükatud ja moodustavad suure ja segase sasipuntra, mille lahtiharutamine võtab ka osavamal tüübil aega ja pusimist.
Tean, et mõnele meeldibki keeruline olla ja naudib märterlikult enda nukkermagusat olukorda...
 
mees 25. juuni 2014, kl 17.22
no nii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei jää tavaliselt hiljaks, täna oli erand. Tosi
> n minutit peale seitset jõudsin Estonia ette. Vaba
> ndused! Vabandused! Vabandused!
> Ja aitäh kokku
> leppimast, jalutuskäik isenda ja jäätise seltsis o
> li tore.


mul polnud mõtteski kohale tulla, irw.
 
tead 25. juuni 2014, kl 17.26
mees, sa oled tropp.
Hähähää, onja?
 
mees 25. juuni 2014, kl 17.50
ei. olin kohal...ää usu kõike mis näed.
 
mees 25. juuni 2014, kl 17.54
kõige hullem on, kui kirjaoskamatu kirjutab pikkipikki traktaate...peletab veel kõik normaalsed naised siit ära.
lühidalt ja lihtsalt - tutvun kena targa naisega, kes teab, mis on integraal ja diferetsiaal.
 
piripiiga 25. juuni 2014, kl 18.03
hmm, diferetsiaal? ei tunne sellist looma. (piripiiga sügab kukalt ja vaatab, kas saab end kuhugi matemaatika kursustele kirja panna)
 
mees 25. juuni 2014, kl 18.06
täheke jäi puudu...eks sa interpoleeri väheke, saad vastuse.
 
piripiiga 25. juuni 2014, kl 18.09
jah, mees, sain aru. ilmselt sa lülitad selle peale nüüd minu kohe naisekandidaatide hulgast välja, aga inimene, kes teeb märkuse õigekirja kohta, peab ikka ise tuugalt oma tekstides näpuga järge ajama :D. teed enda ilmaaegu lolliks rahva ees muidu!
 
mees 25. juuni 2014, kl 18.14
kui mul natukene aru peas oleks, siis ma siin ei käiks :D
muide, siin on üks Lootusetu Juhtum, õpetab matat. Tee kursus läbi, võtan jutule.
 
piripiiga 25. juuni 2014, kl 18.16
aga kas üle-eelmisel aastal läbitud matemaatilise analüüsi ja diskreetse matemaatika kursus ei läheks kuidagi arvesse? mul on sellest mate õppimisest üsna koblakas ees juba. tutvuda tundub toredam.
 
mees 25. juuni 2014, kl 18.20
vau! siis pole enam muud kui...kibe!
 
möödauitaja 25. juuni 2014, kl 18.21
Ma oleks nagu "diferentsiaalist" kuulnud, aga "diferetsiaal"? Ma täpselt ei tea, uitasin ka tunnis sellest mööda, aga üht-teist kõrvu ikka jääb. :)
 
mees 25. juuni 2014, kl 18.24
kõik kes kuulnud on, saavad 3+
 
piripiiga 25. juuni 2014, kl 18.25
no näed siis, kuskohas võib kõrgemast matist reaalses elus abi olla! lähen teen õppejõule šampuse!
 
kaasaütleja 25. juuni 2014, kl 18.28
Oh teid küll! :) Anna teile ilus sõna kätte ja teil on tükk aega mängurõõmu! :)
Loodetavasti jõudis põhipoint ka ikka kohale? :)
 
piripiiga 25. juuni 2014, kl 18.31
mängurõõmu alles hakkab saama! ainult pool tundi veel oodata. elagu jalgpallllllllll!!!!!!!!!!!!!!!
 
Täitsa Blond 25. juuni 2014, kl 19.21
Huvitav, kas Coelho`t lugenud mees on voodis parem kui mittelugenu?
Millised trendivärgid veel ühe väärtmehe juurde kuuluvad? ...mulle meenub ainult üks...:)))
 
Osamaks 25. juuni 2014, kl 19.46
Raamatute lugemine inimese väliseid parameetreid siiski ei muuda
 
Coelho 25. juuni 2014, kl 19.52
Voodis on Coelho lugemisest abi siis, kui tema sõnumist aru on saadud. Aga lugemise fakt iseenesest võib voodis kasu tuua siis, kui on loetud neid hallide varjunditega raamatuid.
 
Coelho 25. juuni 2014, kl 19.54
Vale jutt, osamaks. Raamatute lugemine muudab vägagi inimese väljanägemist. Parameetreid ehk otse sõna-sõnalt mitte, kuid väljanägemist, käitumist kohe kindlasti. Raudpolt!
 
Täitsa Blond 25. juuni 2014, kl 20.16
Coelhoga nõus, aga minu iroonia seisnes muus. Miks on mõne meelest "näitaja" Coelho aga mitte Tammsaare?
 
Coelho 25. juuni 2014, kl 20.25
Coelho raamatud on õhukesed ja kergesti loetavad. Tammsaaret loed ja loed - kolm korda tuleb pähe mõte, et tapaks ennast õige ära - no nii kuradi masendav on see eestlaseks olemine - ja siis loed, silmad veekalkvel ikka edasi. Vähesed jõuavad lõppu. Muide, L.Meri "Hõbevalgem" on veel raskemini loetav, kui Tammsaare!!!
 
Täitsa Blond 25. juuni 2014, kl 20.37
Njah...õnneks oleme erinevad ja minu unistuste mehe öökapiraamat võib vabalt ka Äriseadustik olla, peaasi et mitte veisspuk:)
 
mees 25. juuni 2014, kl 22.13
pirikas, homme kirjutame...
;)
 
huvitav teema 25. juuni 2014, kl 23.00
Ei viitsinud püsikate komme lugeda, kuid tunnustus teemaalgatajale, et ta ikka veel viitsis siin seletada ja kommenteerida, sest suur osa kommentaare on ju ka .. võta üks ja viska teist .. sama mõttetud, nagu need teemaalgtuses mainitud mehedki. kui selline seltskond käibki eesti internetifoorumites tutvumas, siis polegi midagi imestada, et ühs rohkem normaalseid inimesi hoiab eemale kahjuks.
 
hm 25. juuni 2014, kl 23.06
Kas sel aastal jäeti taudivaktsiin laial puistamata?
 
Täitsa Bond 25. juuni 2014, kl 23.07
Vaata aga, et Tõde ja Õigust on mõtet lugeda suitsiidimõtetega eeslaseks olemisest aga eluleevendust pakub tõsieluline Coelho. V.Parvet ehk hoopis siis? Midagi sellele rahvusele, kes ise ka ei tea mida tahab, kuid enne järele ei jäta, kui selle saanud on..
 
munk 25. juuni 2014, kl 23.08
Mine vihmase, aga sooja ilmaga varahommikul soo peale, lase kukerpalli ja suudle konna. Siis näed, mis juhtuma hakkab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!