Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tahtsin tutvuda normaalse (!!!) mehega...
 
keegi 30. juuni 2014, kl 08.42
Enne koera võtmist ärkab vastutustunne, tuleb mõelda, et 10-15 aastat peab arvestama naljajalgse elukaga..

On arutlevaid naisi ja mõttekäikude eest vihkavaid mehi. Sooline kuuluvus ei määra seda.
 
märkus eelmisele 30. juuni 2014, kl 08.43
"Tuld tõrva ja needust sellistele meestele, kes sügavamat mõtet vanema naisega uuesti elu alustamiseks ei näe".

mitte vanema naisega vaid ENDAVANUSEGA

Sin räägvad enamvähem sama vanuseklassi kuuluvad mehed ja naised - keskealised.
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 08.50
keegi kirjutas:Enne koera võtmist ärkab vastutustunne, tuleb mõelda, et 10-15 aastat peab arvestama naljajalgse elukaga..

Kusjuures tark mõttekäik. Koeraga kooselu sobimatusest koera tõttu ei vabanda keegi välja ja loomakaitse tuleb veel kallalegi mahajätmise eest, kuid sobimatu mees..igakell saab iga naine aru, et tegemist on kõlbmatu mehega täiesti ideaalse ja kooseluks sobiva naise kõrval.
 
keskealine 30. juuni 2014, kl 09.14
...alustasin teema lugemist poole pealt, aga....
Täitsa Bond, mida siis siin vahtida ja mõttekuse üle jahvatada, kui "igal keskealisel mehel on selliseid naistuttavaid reeglina niigi enam, kui tal on aega neile ses mõttes pühenduda"?
Filosoofid, elufilosoofid! Lihtsalt lobisejad.

P.S. Peaaegu aasta ei külastanud seda foorumit siin ja nüüd, ennäe imet, maakera endiselt ümmargune ja pöörleb ikka ümber oma telje. Kui naljakas, et absoluutselt muutusteta. Kõik on sama.
 
:) 30. juuni 2014, kl 09.20
Vähemalt hea kodune tunne naasta :)
Keskealiste meeste valik on suurem ja naistel piiratud.
 
Täitsa Blond 30. juuni 2014, kl 09.39
Bond, Täitsa Bond...ma olen sinu peale lausa kade:)
Tundub, et muttide hordid lausa jooksevad sind tänaval jalust, õnnelikumad klopivad sul ukse taga,.....lase ainult sisse, aga sul on sellest juba nii siiber, et enne olgu juba tsölibaat valgete seintega toas:)
...õnnelik mees:)
Saaks õige kokku, üks naine sul ju veel nägemata:D
 
täitsa bondile 30. juuni 2014, kl 09.52
vähe sellest, et sul naistega vedanud ei ole, ei ole su elus ka ühtegi teist armastavat - austavat suhet olnud - ei emaarmastust ega hella käega vanaema, tütrest, kes praegu 18 - 20 aastane võik olla ja kelle suhtes sa isalikku hoolt võiksid tunda, ammugi mitte. Ei tea sa päriselust mitte mõhkugi, valge tuba rahustava muusikaga on tõesti su lagi. Minu sügav kaastunne elamata elu ja välja-arenemata "isiksuse" puhul.
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 09.58
On kaks täiskasvanud poega, kellega saab rääkida nagu mees mehega.
Kuid kust tulevad need 18a tütred, kes katsuvad mehe varadele käppa peale saada, kas siin ei või olla tegemist oma emadelt saadud mõttemallidega? Nende emade siis, kes arvavad kesk või omaealisena võimaliku olevat idüllilisele pereelule? Ega need naised pole juhuslikult kusagilt hallitanud nurkadega üürikorteritest, kus armastusest internetti ilusaid lugusid kirjutatakse?
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 10.00
Täitsa Blond,

miksmitte, 10a pärast sobib?:)
 
Täitsa Blond 30. juuni 2014, kl 10.13
Ei sobi, kohe tahan:)
 
täitsa bondile 30. juuni 2014, kl 10.16
ilmselt tundub see sulle võimatuna, kuid juhtumisi tean ma päris mitut keskealist naist, kes päris ise enda elutööna omavad laste suureks kasvatamise kõrval ka korralikku kinnisvara, siis oma kodu, kas eramajana või korteriomandina, nii et hallitanud üürikorteris kükitab vallalistest keskealistest vaid mingi mõtteline osa. Aga su poegadest on kahju ...
NB! Ka minul on kaks poega - ma pean nüüd väga pingsalt järele mõtlema, millised ikkagi on need tegurid, mis teevad inimesest sellise küüniku, kui sina, bond.
Aga oma tütrele õpetan ma kindlasti, kuidas mehel ja bondil vahet teha.
Aga 10.aasta pärast oled sa bond üks ussitanud vare
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 10.28
mulle kirjutati:Aga 10.aasta pärast oled sa bond üks ussitanud vare

Jah, eks me kõik vanane siin päikese all, kes ussitab, kes mitte;)
 
punapea 30. juuni 2014, kl 10.34
ma võtan oma sõnad tagasi - Täitsa Bond pole sugugi idioot. nimevalik ainult idiootlik, aga see pole midagi imelikku vist, sest ta valitud ilmselt suurest austusest keskealise blondi vastu:D
 
Tom 30. juuni 2014, kl 10.58
see pondu pole kindlasti idioot, aa ta lihtsalt muidu kibestund inime. kaasa tunda talle pole vaja, küll ta akkama saab, a imetlemisel kah mõtet põle, imetleda võiks ikka vähe rõõmsameelsemaid persoone :)
 
naine 30. juuni 2014, kl 10.59
Kas Täitsa Bond töötab siin foorumis poole või täiskohaga naistele kätte kohanäitajana? Ole nüüd ometi mees ja ära targuta Tuyvusfoorumis, lase ometi tutvujatel end tutvustada ja silma visata.

Ma ei eelsita mitte mingil juhul seletavat meest, eks näikse teadvat et 18 aastased kooli lõpetanud neiud tahavad vaid raha. Ise olen vastupidisels eisukohal. Nad tahavad ka kõrgharidust ja teevad sisseastumiseksameid kõrgkoolidesse, otsivad väljundit elus ja kindlasti ei mõtle kõik 18 aastased sellel, kuidas vanaisaga vanuses mehega suhet luua...Ei tea, kuidas mõni mees on oma tütred 18 aastaseks kasvatanud, et need aina temalt ja teistelt meestelt raha tahavad, mitte ei taha haritud olla ega oma tööga raha teenida.Aga see jäägu nende südametunnistusele.

Kaks normaalset kesskealist,kes on ise valmis, kellel on oma väiksem või suurem mammona olemas, on ka vabad inimesed kahekesi otsustamaks kuisugusel tasandil nad oma suhtega laveerida soovivad ja siin pole vaja küll üldistada ,tahab -ei taha. Hea oleks kui igaüks ise täpselt teab, mida ta tahab ja milleks ta valmis on, et teist sarnaste soovidega inimest oma ellu lasta, see oleks kena vastastikune teadmine enne suhte loomist, isegi see kas perspektiivis on soov, kui tekib inimene, ka koos elamine. Põletamata sildu muidugi.
 
naine 30. juuni 2014, kl 11.05
Aga miks sa ise, täitsa bond ,mees, ei tee oma kodus heledaid tubasid ja ei värvi lagesid, miks peaksid naised seda sinu jaoks tegema?Kuhu on jäänud sinus ürgmees, kes veab naise nattipidi oma koopasse? Et tuled ja vahid naise juures lakke heledat tuba ja kuulad muusikat ja kõik, sina ei pea üldse millegi eest hoolitsema, et teisel oleks hea olla,keda sa juhtud armastama.Siis on ju tegemist vaid mehega, eks eeldab, et naine epab remontima, valgendama, ehitama ja looma ja mees on siiss ee,kes mitte mdiagi ei loo, tema vaid tuleb, tarbib ja läheb ja nii see ringkäik ongi mehel kaetud heledate tubade ja ootel naistega.:)))Proovi mõelda natukene ka nii, et mdia sa sie teed ja kuidas toimetad, et naisel su juures meeldiks olla ja toimetada.
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 11.12
naine kirjutas:Proovi mõelda natukene ka nii, et mdia sa sie teed ja kuidas toimetad, et naisel su juures meeldiks olla ja toimetada.

Seda ma ju räägingi, et mul pole oma luksuslikku apartementi mingit naist vaja toimetama ja seletama, et kuidas ma seal elada võiks:)

Tutvu naine, tutvusta ennast meestele ja ära lase minul enda püha tegevust segada:)
 
Tom 30. juuni 2014, kl 11.14
Mida teha, särasilm enam ei sära ja mul on longus nüüd?
 
naine 30. juuni 2014, kl 11.19
Sina ju segad siin oma sõimlemisega, tee siis oma kodust uus ja ilus, miks lepid viletsaga, et naine su juurde tulla tahaks, tee midagi,tööd tee. Kui sa aga ei tutvu , siis ära sega. Mehed loevad ja mõtlevad, et siin ongi elus pettunud vanade meeste pesapaik ja su jutt peletab nooremaid keskealisi siit eemale, kõik naised ei ole siin püsikad, st püsitutvujad.
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 11.21
Tom kirjutas:see pondu pole kindlasti idioot, aa ta lihtsalt muidu kibestund inime. kaasa tunda talle pole vaja, küll ta akkama saab, a imetlemisel kah mõtet põle, imetleda võiks ikka vähe rõõmsameelsemaid persoone :)

Millega Sa muidu seda mõõdad, kibestumusega endas või muidu kogemustega sellest valdkonnast?:) Vastata pole muidu tarvis, sest sel pole mingit tähtsust, vaadates Su persoonile siin:)
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 11.26
naine,
teoreetiliselt peaks siin ruumi olema nii oma peaga mõtlejatele/järelduste tegijatele, sõimlejatele, nagu ütled ja ka tõsimeeli tutvujatele. Kui pole, siis targemana ehk annad järele, lõpetad oma mõttetud tutvumiskatsed (nagunii keegi neist huvitatud pole) ja lähed püüad vähe reaalis tutvuda ja nägu näidata. Kui see aga mingil põhjusel pole võimalik või ei kannata väljanäitamist, siis tuleb sul leppida foorumis ka nt minuga:)
mansion ghost 30. juuni 2014, kl 11.32
´Täitsa Bond´iga lahingut pidav ´naine´ tundub kuidagi kergesti ärrituv ja mitte ülearu kompromissialdis tüüp olevat. Ning põhimotiiv on - igal "korralikul" mehel PEAB naine olema. No vähemalt keegi peaks tahtma teda "kätel kanda". Trendikas on tõrksaid igatviisi alavääristada, kusjuures arsenal on ulatuslik ja värvi kokku ei hoita.
Kui mees küsib eneselt ja avalikult, mida on pakkuda keskeas naisel, sellist, milleta elu oleks või näiks võimatu, saab kohe osaks süüdistus alandamises ja alavääristamises, sõimust rääkimata.
 
Tom 30. juuni 2014, kl 11.39
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Millega Sa muidu seda mõõdad,
> kibestumusega endas või muidu kogemustega sellest
> valdkonnast?:) Vastata pole muidu tarvis, sest sel
> pole mingit tähtsust, vaadates Su persoonile siin:)

täpselt, just enda järgi mõõdangi. ma ju tean, kui ma ise kibestund olin, siis millise resoluutsusega ma oma arvamust avaldasin, aa nüüd on kõik palju pehmem, sest maailm oma mitmeksesisuses on ikka võrratu ja igaühele on kuskil see õige olemas :) ei maksa end selle eest peita :)
 
irw 30. juuni 2014, kl 11.44
T8itsa Bond on ju alu.
Kibestunud yksikisa, kes on end pyhendanud Delfis s6imlemisele, 40+ naiste mahategemisele .pole tal mingeid t8iskasvanud poegi , luulutab vaid siin et j8lgi segada . t6de on, et tal noor tytar, teda ennast on temast vanem naine lihtsalt maha j8tnud ja oma frustratsiooni ta elabki siin juba astaid v8lja . fooruminaistest on ta keppinud Agnest, 6ieti on neil mingi suurem suhe olnud, mis l6hki läks ja siiani aegajalt klaarivad seda siin teiste ees . hoolimata j8rjekordsest j8lgede segamisest on aru saada , et ka see naine peale kepi k8ttesaamist jätis sellise ilguse maha ,kahju ,oligi paar parajaid
Agnes aga ongi end pühendanud foorumimeeste käest taha- ja suhusaamisele. yks tema keppijatest on olnud ka Tom, ta pole seda ka kunagi eitanud , agav8hemasti nad ei kakle peale oma kepituure siin.
Praegu naine kadunud, ilmselt j8rgmine mees ,siis j8rjekorras kolmas v6i neljas siit foorumist silmapiiril v6i ette v6etud. ilmselt varsti oodata j8rgmist suheteklaarimist, ootame huviga, on see nyyd hylgehall, mansionghost, pertvere v6i m6ni muu saastmees v6i 8kki l6i aluga suhe uuesti l6kkele mis poleks ka imestada
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 11.48
Vot jah, vb oleks pidand oma kommentaarid formuleerima rohkem küsimusena, et mida on pakkuda keskealisel naisel mehele, kes on täiesti vaba, heal järjel, omab piisavalt naisttuttavaid ega saa aru, miks peaks kokku elamist uuesti alustama veel sellises eas. Ehk siis millega võiks see naine püsivalt minu elu rikastada, sellesse vaheldust tuua ja midagi uut, edasiviivat pakkuda. Jätame välja kontserid ja üritused, väljas käimised-kunagi ei ole tarvis üksi minna, kaasatulevaid naistuttava alati leiab ilma vaevata.
Muidu võib tõesti jääda mulje, et vähimagi erimeelsuse eest hakatakse kooselus süüdistama sõimamise, lugupidamatuse ja ei tea veel mille eest ja kel sellist elu omale vabatahtlikult kaela on tarvis.
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 11.50
Ja paluks mind mitte segi ajada kellegi aluga, mehi on siiski enam, kui need üksikud siin.
 
naine 30. juuni 2014, kl 11.53
Ei tea kes see on aga kuidagi tuttav tuleb ette, et vastata pole vaja, see tähendab, et tema saadab valimatult kirju ja kaarte , sõimleb, targutab ühe ja sama koha peal,gramofoina , et ekskealsied naised on nii ja naa ja kuidas nad ei kõlba...Ta määrab ja osatab ,naised aga olgu vait.:))) Tegemist on 50-60 aastase naistes pettunud mehega,kaastunne, et oma kodu pole su aardekirst kuhu su kalliskvi ei sobiks. Su jutt on siin Tutvustes mõttetu, küll aga saaksid meeldivalt vestelda naistega Feministides.

Üldisel ütles irw kõik olulise ära.
 
naine 30. juuni 2014, kl 11.58
täitsa bond, lõpeta sina sõimlemisega omad tutvumiskatsed, naised ei taha targutavat ja laiska meest, kes on vaid naistelt tarbija, vastu aga pole midagi anda.Ja jumala eest ,ära jälle mõtle, et naine tahab sinult raha.Vastu andmise all mõtlen palju enamat kui vaid raha. Raha pole ilmselt sul endalgi niipalju, et oma toa lae saaksid valgeks värvida ja seina kollase valgevene tabeedi panna.:)))
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 11.59
Jahjah, muidugi, aga naine..mida sul ikkagi pakkuda oleks? Mis on sinus see eriline ja ainulaadne, mille pärast mees kardinaalselt peaks muutma oma ellu suhtumist, kodu, eluviisi? Sa pole ju enam noor naine, kes nii mõnegi mehe ootuseks võiks lagedale tuua järeltulijad, elu anda ja edasi viia..
 
kuule täitsa bond 30. juuni 2014, kl 12.10
sinu jaoks ongi elu ainult sigimiseks või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!