Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tahtsin tutvuda normaalse (!!!) mehega...
 
teemaalgataja Irooniapõõsale 29. juuni 2014, kl 21.46
Ära muretse. Ma tean, et ka Sina oled tegelikult väga tubli ja hakkaja naine ning mistahes plekid (kui neid ka on) ankeedil ei mängi rolli.
Igatahes on see esimene kord, kui südameheadus oleks justkui negatiivne iseloomujoon. Nii või teisiti, asi pole minu puhul kindlasti mitte selles. Või ei kujuta ma lihtsalt ette, mismoodi võiks hea inimene olemine olla takistuseks suhte loomisel. Võin lisada vaid seda, et ainuüksi kaastundest ma kellelegi laenu ei anna ja voodisse ei roni.
 
teemaalgataja NORMAALSEST mehest 29. juuni 2014, kl 21.53
Nii. Hetk tagasi googeldasin siis huvi pärast seda ainukest mailiaadressi, mille kasutaja nimega Mees on siia endast jätnud ja mida ta kommenteerib ainsa sõnadepaariga "normaalne mees". Siin on link internetile: https://www.google.ee/?gws_rd=cr,ssl&ei=w1-wU6HuIqWA4gT--YHwAg#q=riga2man%40gmail.com

Kommentaarid, nagu öeldud, on siin liigsed. Kui SEE on arusaam normaalsusest, siis võtan oma sõnad tagasi ja keskendun tulevikus ainult EBAnormaalse mehe otsimisele.
mansion ghost 29. juuni 2014, kl 22.28
Mis siis juhtus, et enam ei kõlba?
Ma muidugi ei mõtle konkreetset frukti :D)
 
mh 29. juuni 2014, kl 22.38
Mis seda rigamani küll vaevab, oskab keegi öelda?
 
irooniapõõsas 29. juuni 2014, kl 22.45
Ma arvan, et seda inimest pole reaalselt olemas, mõni igavlev troll niisama lõbustab ennast. Igasugu tädid ja onud lähevad ju kohe pöördesse ja kukuvad kiljuma.
 
jajah 29. juuni 2014, kl 22.48
Kord on sul hall anonüümne mass, kord igasugused kiljuvad tädid-onud. Kes sa ise oled?
 
irooniapõõsas 29. juuni 2014, kl 22.57
anonüümne hall tädi.
 
Täitsa Bond 29. juuni 2014, kl 22.58
Huvitav, mida võiks mehele anda tutvumine keskealise naisega? Tal pole selle naisega, tema lastega, sugulastega, olnuga mittemidagi ühist, on erinevad elulood, harjumused, kogemused ja tõenäoliselt veel ellu suhtuminegi. Samuti pole keskealisel naisel midagi ühist talle täiesti võõra mehega. Ehk siis tutvutakse kunstlikult, tutvumise ja seksi nimel ning hakatakse kokku kasvama. Keegi siin mainis proteese-et hakatakse siis harjuma, kuidas kellegil need suus laksuvad ja kui graatsiliselt ta need õhtul klaasi sülitab? Et siis matsuva musiga head ööd soovida peale kahe massaka keha ühinemist? Keskealine naine ka ei paljune-seega on seks pm täiesti tühi töö ja oma vaevast vabanemine, kas keskealine mees armastab keskealist naist nagu noort neiut, kellega sai kunagi tehtud pikad tulevikuplaanid ja suguvõsa rajamine..ega vist. Seega jääb kahe vana ihu tugi üksteisele, sümboolne teispoole avalikkusele näitamine, koos reisimine, kontserdid, väljasõidud ja kopp ees üksteisele otsa vaatamine argipäeviti, kui see inimene on ju võõras nagu ta elugi ja omaks ei saa see kõik ka läbi tohutute teoreetiliste targutamiste ja mõtteavalduste, mida ükski lähedane siiski ei imetleda ei suuda.

Ei tänan, surra saab mees ka üksi, kui aeg niikaugele jõuab:D
mansion ghost 29. juuni 2014, kl 23.05
Ei tea kust kivi alt see ´Täitsa Bond´ küll välja puges aga viimane mõtteavaldus väljendab kahtlaselt adekvaatselt ka kummituse kahtlusi elust ja suhetest.
 
jummel 29. juuni 2014, kl 23.08
kui palju neid mehi on, kes kunagi suureks ei kasva ja surevadki poisikese mõistusega, et vananevad vaid naised, nemad on igavesti noored ja äksi täis. hale teist lihtsalt.
 
no-jah 29. juuni 2014, kl 23.13
Kõik õige, aga sure siis, Täitsa Bond, rahus ja üksi, kui õige aeg käes. Aga näed, Sa ei saa, miski vaevab sind, nagu seedehäire vana meest, tahaks peeretada aga ei saa, ei tule välja ja haiseb ka vastikult. Milleks sa ronid rubriiki "saame tuttavaks" sa idioot - mine vanameeste, poismeest või ükskõik kuhu, kus sa oled "omade " keskel. Mida on sul öelda inimestele, kes tahavad tutvuda, kes näevad selles mõtet. Mine ravi oma kõhuhäda või tegelikult lepi sellega, et sul ei tõuse ega seisa, kui hetkeks isegi liigutab ja jäta naised rahule - see pole nende, vaid su enda viga.
 
mööduja 29. juuni 2014, kl 23.17
Mõtted on poistel õiged, kahjuks. Natuke karmilt väljendatud ainult. Sarnased kehtivad ka poiste enda poole suunatult, sest on ka naisi, kes kunagi suureks ei kasva.
Kas igavesti noor? Ei. Aga, kõik keskealised kasvuraskustega poisid ja plikad on energilised ja vabad.
 
irooniapõõsas 29. juuni 2014, kl 23.25
No ok. Aga kas see noor neiu, kellega kunagi sai suguvõsa rajamise plaane teha oli juba maast-madalast tuttav? Sugulased, kogemused, elulood, harjumused? Ka tookord ei olnud noorel naisel mitte midagi ühist talle täiesti võõra noormehega ja vastupidi. Ja kui see enam mitte nii noor neiu oleks tänagi Täitsa Bondi kõrval, kas siis see poleks kahe vananeva ihu tugi üksteisele jms?
 
mööduja 29. juuni 2014, kl 23.30
Siis seoks koos käidud ühine te, mälestused, lapsed jne.
 
irooniapõõsas 29. juuni 2014, kl 23.46
No vahest juhtutakse samale teerajale ka mitte enam nii noorelt ning küll siis ka need ühised mälestused tekivad. Omaks võtmine jms sõltub juba inimestest endist, kuivõrd paindlikud ja avatud ollakse.
 
naine 29. juuni 2014, kl 23.51
Kõik on kinni suhtlemises ja suhtlemisoskuses, erinevad kodu ja kasvatused, tavad ja kombed ka suhtlemises.Kes armastab osatada, sõimata teist, mõnitada, temaga ei soovi suhelda ju garitud ja suhtlemsioskusega inimene, siin on käärid ja sõmaja ei leia partnerit, muutub tigedaks, kõiki halvustavaks...Jääbki nii. Igavesti mehi halvustav naine, kelle mees maha jättis ja noorema naise juurde läks, no tema kõllab seletada üle foorumite, suva kus teemas, et vanad kännud vahivad noori naisi ja tähtis pole välimus ,vaid sisemus. SEda kõike väga mõnitavas võtmes pealegi.Öelge nüüd ausalt, milline vanem mees haakuks või isegi tunneks väikestki poolehoidu, et tutvuda selliselt käituva naise suhtes? Jälle jääb nii. Või mees, eks mõnitab ja ahistab ning ropendab mööda foorumeid nimetades naisi igatepidi,s est tema solvumsied pole üle läinud, m selelst ajast, mil tema naine ta maha jättis, oli siis põhjus alkoholis või muus. Ei taha ka sellist meest naised ja see kamp kokku ongi leidnud pesa Tutvumisfoorumites, tutvumisportaalide jututubades, kus nende sulhtlus käib üksteisest kaugelt mödöa ja sarane ei taha sarnast ,vaid ikka apremat aga parem ei taha halvemat ja nii ongi nagu on. Osa on veel neid, kes oma abieluriismetele otsivad mingit vaheldust. Sellised ongi põhilised keskealised tutvustes.Tuleb oma suhtlemist teistega õppida normaalsele tasandile viima.Äkki siis läheb paremaks ka tutvumise osas ,keskealised.
mansion ghost 29. juuni 2014, kl 23.55
`naine´, püüa maha rahuneda :D) Sinu kirjatöö kubiseb trükivigadest sedavõrd, et mõte kipub kaotsi minema.
 
Täitsa Bond 29. juuni 2014, kl 23.55
No-jah,

Ega mina ometi Su viimast lootust ära võtnud tutvuda?:)

Ja ülejäänuid ka kuidagi väga riivas see noore neiu kommentaari toomine. Asi on selles, et noorena inimene tutvub, elu on ees, lootused on suured ja võib plaane teha, peabki tegema. Keskealisena aga..mis plaane enam teha, kui naise hinges on vaid kurjus järel nagu no-jah oma avaldas. Tutvuda taolisega, kui see on osavalt silmakirjalikusega varjutatud-jah, palun, aga see on lollidele ja lihtsameelsetele, et küll aeg kõik paika loksutab ja elu võib ka vanast peast uuesti alata. Muidugi samas ka võib, kuid keda poleks elu teinud ettevaatlikuks ja teatavasti vanast peast või siis küpsena naljalt pea ees vette ei hüppa. Mehed vähemalt. Naistest jääks aga mulje, et kasvõi nui neljaks aga peab saama veel amastust maitsta, ehkki hinges on järel peamiselt vaid kibe kogemus sellest. Ja antakse endast viimast, et tule ja võta ainult, küll nähakse omaarust veel nooremgi välja, et neitsit mängida ja pulmaööd pidada. Elu nagu seebikas.
 
Pert Vere. 29. juuni 2014, kl 23.56
Ega sa ise ka mingi eesti filoloog pole!
 
naine 30. juuni 2014, kl 00.09
mansion gost ja sind vaevab seesama soov naisi mõnitada, mis sest et loed viis korda oma kirjakese enne üle kui oma üksindusest kajastuvat kisa püüad teistele tarkuse pähe kaela määrida, naised sind ei taha ju ja miks, mõtle selle üle, sest sind jäeti maha ja nüüd sa ei talu isegi seda tarkust, mille ma kirjutasin ja seleketeerisin ja sa tundsid end ära aga ei tunnista, sa pidi jälle soovima võõrast paika panna...Sest sind jäeti maha aga naistega suhelda sa ei oska, sa nimelt ei suuda kuulata, sa tahad sie määrata ja rääkida ja olla naisi solvav.Ilmselt oled eraelus vägivaldne.
 
noh jah 30. juuni 2014, kl 00.11
Vaata, Täitsa Bond, sa oled lihtsalt kohutavalt tüütu oma hädaldamisega - kui sulle (keskealised) naised ei meeldi, mine laulukoori, või jahimeeste seltsi või motoklubisse või geiklubisse või saali kangi tõstma, või loodusesse matkama - tee, mida sulle meeldib teha, tee seda omasuguste meeste seltsis - aga ära vigise alalõpmata. Maailm ei lähe sellest uppi, kui sind keskealised naised ei huvita. Aga sul ei ole põhjust siin ka lõpmatuseni kireda, loomulikult, kui just seesama kiremine sinus kõige suuremat rahuldustunnet ei paku.
 
naine 30. juuni 2014, kl 00.11
Pert vere on teistsugune.
 
noh 30. juuni 2014, kl 00.13
õigekirja kohta kilkamine on mõttetu. proovida enda ego upitada :)
 
piripiiga 30. juuni 2014, kl 00.13
see "kurjus hinges" pole ainult keskealiste naiste viga. meil siin meessoo esindajaid ka piisavalt, kes sama probleemi all kannatavad.
 
naine 30. juuni 2014, kl 00.14
Täitsa bond peab kogu aeg naisi mõnitama, milleks nad kõik ei kõlba, sest selles eas naine jättis ta maha.
 
naine 30. juuni 2014, kl 00.16
Kui ei osata suhelda ja kogua eg püürtalse teisi mõnitada ja paika panna, ei tule tutvust, ei tule mitte midagi.Pole vaja pikki seletusi ,keegi neid loe.
 
tegelikult 30. juuni 2014, kl 00.19
tahavad keskealised mehed kohe väga nendesamade keskealiste naistega tutvuda :-) Kellele meeldib korras kodu, kellele maitsev õhtusöök, kes ei armasta üksi teatris käia, kes üksi magada. Neidsamu keskealisi naisi hakatakse maapõhja vanduma alles siis, kui neist ükski ei ole enam niisama valmis tulema neid rolle täitma vaid tahavad mehes ka mingit sisu näha. Vot see on mehe jaoks juba midagi uut - 20.aastat tagasi piisas tema esimesele naisele küll ainult sellestki, et käidi käsikäes päikesetõusuni ja unistati suguvõsa loomisest - siis nooruse tuhinas hakati sellaga ka uisa-päisa peale ja nüüd, keskealisena on asjad järsku hapuks läinud - küll kasvatakse lahku, küll ollakse erineval arengutasemel ja mis kõik veel... Vot ja keskeas ongi jama - inimesel on elukogemused ja ta on oma otsuste suhtes valivam. Mõni on elu jooksul midagi õppida ka suutnud, mõni mitta
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 00.22
Nii..hästi, ei tule tutvusi. Kui rahulikult mõtiskled, et miks on see mõttetu. Aga kuidas naistel on, tulevad need tutvused, pulmad ja pulmaöö keskeas, kuumad tunded ja naiivne usk armastusse? Lähevad mehed sellega kaasa või põrutate siin kogu oma sapi lagedale, kui keegi julgeb reaalsust vähe puudutada?
 
naine 30. juuni 2014, kl 00.33
Kust sa tead et tahavad, kui näitavad välja negatiivsust, et kõik on halb, et keskealised ja suts vanemad naised on juba möödunud aeg, müüdud kaup ja neil pole mitte midagi sellist, mis mehle võiks toonust pakkuda järgnevaks 50-ks aastaks. See ju teeb kurvaks tegelikult, kui sulle keegi võõras ja veel koledate sõnadega tahab selgeks teha, et oled kõike muud naine. Kui öelda, et olen ilus keskmsies eas sale naine , siis seda enam veel, anna pilt või saada pilt.Kas minu saadetud pilt endast kosmosesse paneb küsijat paremini suhtlema, paremini kohtlema naisi, nemad pole ju süüdi, et mehel oma naisega ei klappinud ja see ära läks.Ei aita ka minu pilt kedagi ja igale ühele ei saadeta enda fotot. Ei, keegi teine peab muutuma, ainult mitte ise oma arvamusi, oma suhtumisi, oma suhtlemisviisi. Reaalsus on ka reaalne tutvumine, kohtamine ja reaalseks ei muda seda püsiv selle foorumi sõltuvus.
mansion ghost 30. juuni 2014, kl 00.34
Oh sa jutt, kus nüüd läks andmiseks :D)

´naine´, kas kummitus on tahetud või põlatud pole kuidagi kontrollitud fakt, see on puhas spekulatsioon.
Probleem näib siiski üksikute naiste poolne - saadaval olevaid adekvaatseid mehi napib.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!