Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tahtsin tutvuda normaalse (!!!) mehega...
 
keskealine naine 30. juuni 2014, kl 00.35
kuule ole normaalne, mees - keskeas ei unista mitte üks naine pulmadest ega kuumadest tunnetest ega usu keegi naiivselt ka armastusse esimesest silmapilgust. Keskealine naine unistab meeldivast vestluspartnerist, inimesest, kellega oleks tore ühiselt vaba aega veeta, kellega saaks vahel nõu pidada, keda saaks usaldada, keda saaks teinekord appi kutsuda, kui mõnele asjale üksi jõud või mõistus peale ei hakka, kellega oleks tore koos laupäeva õhtul süüa teha ja sauna kütta, kellele oleks jõulude ajal hea jõulukingitust teha. Kui klapp väga hea ja tervised korras, on keskealistel teineteisest lugupidavatel inimestel ka voodit hea jagada.
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 00.45
Mõnede klaviatuurile tuleb siin kaasa tunda.. kas hakkaks kergem, kui kirjutaks, et ei läinud naine, kasvasime lahku, lapsed suured, omaelu kummagil? Keegi siin vihjas sügaval hingesopis vajadusele kodu mängida, et naine peseb, koristab, kokkab ja mees kannab teda siis kätel-jah, aga noorus on ju ikkagi läinud ega tule sellest tagasi, elu on edasi läinud ja ei hakka keskeas uuesti pihta. Kodu saab mees ise ka korras hoida, igas normaalses poes on valmistoidu valik suurem, kui üks naine eales jõuaks teha, koduabilise saab minimumpalga eest võtta, hommikul üksi ärgates on terve päev mehe oma ega pea algama kellegi kätele võtmisega, kui on vaja seltsida, siis selleks on küpsel mehel piisavalt naistuttavaid niigi, kes igapäevaselt ootavaid vihjeid annavad. Kodustamise mõttega muidugi, kuid need käivad läbi kõrvade loomulikust läbi.

Veel mida, et ikkagi oleks kole sügisele vastu minna..ei ole, tehke koduseinad heledaks, hankige korralikud valgustid, muusika, meeleolu tuleb iseenesest ja pole vaja turvatundeks kellegi päevi näinud ihu kõrval ärgata, et hämaruses argipäeva kompama hakata.
 
kas 30. juuni 2014, kl 00.50
p...e saab panna?
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 00.51
Ah et keskealine naine unistab meeldivast vestluspartnerist..kuid kui mees just ei unista igapäevasest latramisest? Vaikimine, mitte kaasa rääkimne/väsinuna ära kuulamine oleks jälle miinus mehele ja valus mats pereidüllile, naise unelmate uulele elule ning olemegi ringiga tagasi seal, et kas keskeeas uued kooselud ikka on reaalsed:)
 
Ja 30. juuni 2014, kl 00.53
Mees tahab keppi
 
naine 30. juuni 2014, kl 00.53
Nii naljaks juba. See ei ole mingi andmine, see on põhjuste segitamine,lahkamine. Vigade väljatoomine.
Mehi on aga head meest on raske leida ja internetis veelvähem.
 
Aga 30. juuni 2014, kl 00.54
Keskealisel auk kinnikasvanud?
 
naine 30. juuni 2014, kl 00.55
Enne kooselu tuleks ikka eelkõige leida üldse endale sobiv kaaslane, kellega suhet nii kaugele saabki viia, et koos elada.
 
naine 30. juuni 2014, kl 01.01
Muidugi ei taha keskealine mees enam reaalis rääkida naisega kui ta teeb seda erineval moel paljude tundide kaupa internetis ja erinevate naistega.Eks see ka ole nn lahkukasvamise üks põhjus.Ühes kirjas ühe mehega ma küsisin, kui sa leiad omale armsa naise, kas sa jätad naistelehed, tutvuste jututoad kõrvale ja kõik selle tühja istumise aja täidad uue naisega? Mees kirjutas vastu , et ka tema viimane ex naine oli pidevalt rahulolematu, et mees istus liiga palju interneti jututubades ja ajas naistega mesijuttu. See oli üldiselt aus vastus . Me enam ei kirjuta.
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 01.01
naine kirjutas:Enne kooselu tuleks ikka eelkõige leida üldse endale sobiv kaaslane, kellega suhet nii kaugele saabki viia, et koos elada.

Ja milline on täiskasvanud, lahutatud ja oma elu alustanud mehe roll selles? Umbes et käin nagu end kusagil ära tõestamas, kohtumas, ennst näitamas ja lahti rääkimas ja naised panevad hindeid nagu pedagoogid ja otsustavad, et kas pääseb edasi järgmisse klassi?:DD Suhe peaks olema üleüldse võimalik ja mõeldav siis, kui osapooled on üht viisi sest huvitatud, kui mees aga pole või on tal suht ükskõik, siis on paha mees jah, kes otsib ja otsib internetis? Pakun, et paljud mehed ei otsi midagi vaid lihtsalt vaatavad, et mida naised räägivad ja kui reaalne oleks üldse mingi kooselu nii, et see kolme nädala pärast kuhugi põgenema ei ajaks.
 
m 30. juuni 2014, kl 01.03
keskealine mees tahab 18 a naist panna
 
naine 30. juuni 2014, kl 01.05
mehe roll on selles suhtes olla teine pool, ei saa ju naine kahe eest otsustada soovivad nad koos elada.

Kui nad ei otsi mitte teist poolt, vaid ainult käivad naisi mõnitamas ja sõimamas,oma arust tarka panemas, siis poleks neil vaja seda teha tutvumiste portaalides ja foorumites.See eksitab tõsiseid tutvujaid, kes on valmis uut suhet looma.
mansion ghost 30. juuni 2014, kl 01.06
´naine´, otsida saab siiski nende hulgast, kes ka ise aktiivselt otsivad.

´Täitsa Bond´ ütleb otse miks ta keskealisena uut naist ei vaja. Kui hea või halb ta on, pole siinkohal enam üldse oluline. Samamoodi kahtleb kummitus uue suhte mõistlikkuses. Me oleme olemas oma puuduste ja voorustega aga naine on hetkeks läbitud etapp elus. Tundub, et seda seltskonda on rohkem.
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 01.08
keegi m kirjutas:keskealine mees tahab 18 a naist panna

Ka seda tuleb ette. Naine temagi ja tal kah oma himud. Mis siis, on see räigelt tabu küpsete naiste arust või? Õige mees vaataks ainult neid ja valiks neist kellegi, et pilk ta peal hardunult tarduks/kõrv kuulataks vaid teda? Kuulge, elu ei pea olema nii üksluine kohustus, keskeas inimene peaks ju teadma küll, mis on vabadus, iseseisvus, julgus teha otsuseid, mis edasi viivad:D
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 01.12
naine,

et minu sõnavõtt on mõnitamine, sõimamine, tutvumise segamine? Olgu. Sel juhul oleks vähimgi erimeelsus kooselus kah sinu ahistamine, sõimamine ja mitte lugu pidamine.
Head tutvumist sellegi poolest ja siiralt tore oleks ju, kui sind märkab keegi, kes jaksab kõik välja kannatada ja suu ammuli veel sellist naist imetleda nõrkematutel kätel.
 
naine 30. juuni 2014, kl 01.18
Aga ära siis suuna oma juttu minule ja minu teksti ahistamine sinu poolt on ka minu ahistamine. Sina ei tutvu aga mida sa siis naistest tahad siin? Mõnitada? Ära tee seda tutvustes.
 
naine 30. juuni 2014, kl 01.20
Ei vali ei õige mees ega vale mees, valib naine ja kui mees osutub väljavalituks, alles siis saab temast naisele õige mees.
mansion ghost 30. juuni 2014, kl 01.27
"Ei vali ei õige mees ega vale mees, valib naine ja kui mees osutub väljavalituks, alles siis saab temast naisele õige mees."

Väga huvitav mõttekäik. Te naised valite ja valite ringi ning ikka ei suuda seda õiget ära tunda :D)
 
teemaalgataja No-jah-ile 30. juuni 2014, kl 02.14
no-jah Kirjutas:
----------------------------------------------------
> Kõik õige, aga sure siis, Täitsa Bond, rahus ja ük
> si, kui õige aeg käes. Aga näed, Sa ei saa, miski
> vaevab sind, nagu seedehäire vana meest, tahaks p
> eeretada aga ei saa, ei tule välja ja haiseb ka va
> stikult. Milleks sa ronid rubriiki "saame tuttavak
> s" sa idioot - mine vanameeste, poismeest või üksk
> õik kuhu, kus sa oled "omade " keskel. Mida on sul
> öelda inimestele, kes tahavad tutvuda, kes näevad
> selles mõtet. Mine ravi oma kõhuhäda või tegeliku
> lt lepi sellega, et sul ei tõuse ega seisa, kui he
> tkeks isegi liigutab ja jäta naised rahule - see p
> ole nende, vaid su enda viga.

Tänan siiralt selle kommentaari autorit. Nii tarka ja tabavat vastust kuuleb siin harva.
Ma kordan veel, et meil kõigil on silmad peas. Ja me kõik näeme, et tänavapildis on mehed ja naised vananenud võrdselt. Ja võrdselt on ülekaalulisi ka mõlemast soost inimeste hulgas. Mis siis, et nooruses olid kõik ilusad ja saledad.
Seevastu siin muudkui korrutatakse, kuidas vanaks ja koledaks muutuvad AINULT naised. Ei teagi, kas naerda või nutta sellise loogikavea peale.
Ainult et asi, mida mehed ise iial ei maini, on see, et noort naist vajavad nad TEGELIKULT selleks, et endaealise peale neil enam ei tõuse. Ainult et mehe erektsiooniprobleemides ei ole loomulikult süüdi mitte mees, vaid ikka naine. Ja mõne aasta suudab noorem liha seda vahet kompenseerida. Kuni on vaja doosi tõsta, haha.
 
Lugeja 30. juuni 2014, kl 06.09
Mnjah.
Viimase kommentaariga jääb üle ainult nõustuda.
Jääb üle lisada, et see 18-aastane nõuab piisavalt kopsakat rahakotti ja teinekord veel suuremat tähelepanu. Seda jagub vähestel meestel ja mõni veel nii ihnuskoi, et raatsi ei üht ega teist.
Veel on 18-aastasel lapsesaamisplaanid varsti üsna esikohal
Kurbloolisus seisneb selles, et ka see 18-aastane saab vanaks nagu me kõik.
Plussid - miinused kokku lüües teeb igaüks otsuse ise.
:P
 
o.o 30. juuni 2014, kl 07.22
Ei ole kohanud arvamust, et vananeks AINULT naised. Ehk tõuseb naiste vananemine teemaks, kuna mehed armastavad "silmadega"?
Ma arvan, et mehel ei ole erektsiooniprobleeme keskealise naisega, kui naine ei ole oma keha sültjaks paindumatuks massiks muutnud. Natuke loperdav nahk ja kortsulisus vaevalt segab, kui naises on elujõudu, särtsu ja oskust "käima tõmmata".
Ennast on muidugi hea lohutada, et mees valis noorema ainult vanuse tõttu ja mitte käest äralastud välimuse, keskealise mõttemallide ja isikuomaduste tõttu.

Tundub, et keskealistel naistel on puudus objektist, kelle peal reaalselt praktiseerida oma hoolitsusvajadust (lapsed on suureks saanud). Võtke endale koduloom..saate pesta-kammida teda, süüa anda ja rihmaotsa pandult jalutamas käia ning otsustada, kellega ta nina kokku paneb.

Arvan ka, et rahakotikopsakuse teema on individuaalne ja ei oma seost vanusega. Tunded ei küsi sünniaastat.

Võin vabalt eksida. Need mõtted tekkisid lugedes..
 
Eriti uhke 30. juuni 2014, kl 08.03
Eelnevat lugedes tuleks järeldada, et
"Keskealised, unustage keskealiste mõttemallid! Hakake mõtlema kaheksateistkümneaastaste mõtteid, sest muidu olete ajast maha jäänud!"
:P:P:P
 
Keskealine 30. juuni 2014, kl 08.08
Ei, mina küll ei viitsi enam kedagi ninnu-nännutama hakata, ühti veel täiskasvanud meest.
Mina soovin vaba olla ja olen vägagi nõus, kui mees sama soovib.
Vastastikuse sümpaatia korral sobivad kultuuriüritused, spordiüritused, pisuke romantika ja vastastikuse sädeme olemasolu korral hea seks kindlasti ka. Kedagi omandada enam küll ei soovi.
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 08.24
Et siis kohe, kui keskealisele naisele meele järgi pole, mett mokale ei määri (siin, kusiganes), haiseb peer vastikult, on naise mõnitamine, solvamine, võiks üksi üldse ära kärvata või mõne 18a poolt paljaks tehtud saada. Tuld tõrva ja needust sellistele meestele, kes sügavamat mõtet vanema naisega uuesti elu alustamiseks ei näe.
Muide, kui keskealine naine ei oota mehelt mingeid kingitusi, doteerimist või panustamist, nagu seda 18a teeb..siis mida vanem naine üldse mehelt ootab? seksi ja alistumist talle või? ..kas sel juhul poleks sobiva, kuuleka mehe leidmise asemel mõistlikum teha valik koera kasuks? Sellele võib ju misiganes lugusid rääkida samal ajal, kui too vaatab ilusti niiskete silmadega otsa. Või on tegemist naisel nagu enda ära tõestamisega, et nää, võtsin omale koera asemel mehe, kui tegemist on naise valikuga, nagu siin eespool mainiti juba. Selle juures jääb muidugi arusaamatuks, et kelle vahel see valik toimub üldse, kui polegi ju meest, kes vastaks kõigile kõrgeile nõudmistele ja esimene, kes julgeb oma arvamust avalada, "praagitakse" kohe välja ning taotakse oma luitunud suurte nokkadega kohe räbalateks;D
 
nurga poolt 30. juuni 2014, kl 08.31
naistevihkajate ja meestevihkajate ühine teema? andke minna, saab süda tahedamaks.
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 08.36
Ka see on muidugi huvitav tähelepanek, et on naiste ja meestevihkajate nurk. Tühine oleks siinkohal muidugi korrata, et tegemist pole üheigi keskealise naise vihkamisega, kuid kooselu taolisega...no peale neid sõltumatuid mõttevahetusi siin, peaks lollilegi selge olema, et saab probleemne olema. Ehk siis naised vihkavad mehi selle mõttekäigu eest, samal ajal kui mehed püüavad lihtsalt asja mõttekuse üle arutleda.
 
Täitsa Bondile 30. juuni 2014, kl 08.38
Ei oska öelda, mida vanem naine ootab.
"Mina keskealisena soovin vaba olla ja olen vägagi nõus, kui mees sama soovib.
Vastastikuse sümpaatia korral sobivad kultuuriüritused, spordiüritused, pisuke romantika ja vastastikuse sädeme olemasolu korral hea seks kindlasti ka. Kedagi omandada enam küll ei soovi."
P.S. Koera jääks ei jää aega, muidu võtaks küll.
 
Tom 30. juuni 2014, kl 08.39
ohh, küll siin on kibestumist ja kiunu öö jooksul old :D
mis te ädaladate siin, tegelege millegi mönusaga parem, seksiga näiteks, siis pole vaja siin sappi pritsi'. :) päälegi, vanus pole ju takistuseks, mönusalt aega veeta saab igas vanuses.
keegi siin kurtis, et vananevad nii mehed kui naised ühtmoodi, aa tegelikkuses see nii päris ei ole. naised väärtustavad end enamasti (ja mis sääl salata, ka mehed) just välimuse kaudu ja seepärast on selle närtsimine naistele suurem löök, kui meestele. mina näiteks ei karda vana olla jai põe seepärast mitte üks raas. pigem on aastatega tarkust kogunend ja nüüd ei pea änam nii palju rabelema. saab asju võtta rahulikult ja mönuga :)
 
loll 30. juuni 2014, kl 08.41
ei ole selge, mina igal juhul eelistan "mõttekuse üle arutlevatele" meestele koera.
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 08.42
mulle kirjutati:Vastastikuse sümpaatia korral sobivad kultuuriüritused, spordiüritused, pisuke romantika ja vastastikuse sädeme olemasolu korral hea seks kindlasti ka. Kedagi omandada enam küll ei soovi.

Arusaadav, kuid igal keskealisel mehel on selliseid naistuttavaid reeglina niigi enam, kui tal on aega neile ses mõttes pühenduda. Kõik need naised siiski loevad mingis osas meest talle kuuluvaks ega tee siin mingeid järeleandmisi uute hõivajate osas:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!