Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tahtsin tutvuda normaalse (!!!) mehega...
 
nii 25. juuni 2014, kl 23.20
Mees minu maitsele...armastab loodust ja...:)
 
free hugs 26. juuni 2014, kl 17.59
http://img.izismile.com/img/img7/20140626/640/funny_picdump_722_640_10.jpg
 
teemaalgataja huvitavale 28. juuni 2014, kl 16.12
huvitav teema Kirjutas:
----------------------------------------------------
> Ei viitsinud püsikate komme lugeda, kuid tunnustus
> teemaalgatajale, et ta ikka veel viitsis siin sel
> etada ja kommenteerida, sest suur osa kommentaare
> on ju ka .. võta üks ja viska teist .. sama mõttet
> ud, nagu need teemaalgtuses mainitud mehedki. kui
> selline seltskond käibki eesti internetifoorumites
> tutvumas, siis polegi midagi imestada, et ühs roh
> kem normaalseid inimesi hoiab eemale kahjuks.

Siin tihti ei süveneta artiklisse, rebitakse kontekstist üks lause välja ja siis jäädaksegi seda konti närima. Teemal on uskumatult palju vaatamisi ja vastuseid, kuid vaid vähesed on haakunud minu peamise murekohaga. Ehk et kui kohe eos jätta kõrvale kandidaadid kes kindlasti EI sobi (näiteks on vanus minust 20 või rohkem aastat noorem või 4 klassi külakooli), siis esmapilgul paljulubavat suhet pakkunud kandidaadid langevad ometi järjest ära täiesti möödapääsmatute takistuste tõttu. See fakt on mulle ikka täiega õudne. Et no kuidas saabki reaalselt olla selline olukord, et tõesti võta üks ja viska teist.
Antagu mulle andeks, aga no tõesti ei suuda suudelda mehega, kellel pole hambaid suus, käib küll tööl, kuid proteeside ostmiseks pole raha.
Või kes ei käigi ametlikult tööl ja pole Haigekassa kaarti ega pensionikindlustust ja inimene ise üldse ei muretse oma tuleviku pärast.
See, et mõni tunnistab mitme kuu kirjavahetuse järel, et tegelikult on ta üldse transvestiit - see oli küll viimane piisk karikasse.
 
teemaalgataja Irooniapõõsale 28. juuni 2014, kl 16.28
Mul on sinu ees üks võlg. Mäletan et küsisid üsna mitu lehekülge tagasi, et milline on siis minu silmis laitmatu ankeet. See oli selles koonerluse kontekstis.
Vastan. Konkreetselt sellest mehest rääkides, siis tal on tõeliselt suurepärane haridus, kõvasti üle keskmise. Tal on töökoht lugupeetud suures riigiasutuses. Tema hobi on tema töö, ehk et teoreetiliselt peaks ta olema õnnelik inimene. Ta saab oma tööd ise paindlikult korraldada, ei ole mingit tobedat rutiini ega tigedat ülemust kukil. Ta on majanduslikult kindlustatud.
Edasi. Ta pole kunagi olnud abielus ega suhtes, tal ei ole lapsi. See on elukogemuse mõttes miinus, kuid positiivses mõttes pole mingeid ekse kellega maid jagada. Tal on elus olnud vaid üksikuid erinevaid seksuaalpartnereid, viide et ta väärtustab truudust ega pole mingi liiderdis. Tema vanemad ja õed-vennad on kõik esimeses abielus ja tundub et õnnelikud, vähemalt toimivates suhetes. Seda on hea teada, kui märki et suguvõsas hinnatakse pereväärtusi.
Ta ei ole kunagi suitsetanud. Ja tal ei ole mingit probleemi alkoholi ülearuse tarvitamisega.
Kuid siiski ei tule ta elukaaslasena kõne allagi mitte.
 
Madis 28. juuni 2014, kl 16.36
Laitmatul mehel peab olema töökoht riigiametis?
Peab omama pensionikindlustust?
Terves suguvõsas ei tohi olla mitte keegi lahutatud?
Loe ja imesta.
Aga sellegipoolest edu otsingutes;)
 
naljakoht 28. juuni 2014, kl 16.44
Ma lugesin teemaalgataja viimast kommi mitu korda lausa, väga lahe:D Vaseke ei teagi, kuidas need nn õnnelikus abielus olijad armukesi peavad:) See ju palju hullem patt, kuidas sa seda välja selgitaksid?
 
teemaalgatajala 28. juuni 2014, kl 18.48
ah, ära näe vaeva - kes ei taha aru saada, millest räägitakse, ei saagi saama - tee või puust ja punaseks.
Tegelikult on ikka masendav küll tõesti ja Madisele võiks vastata näiteks, et 50.aastane mees, kes on oma ema maja ärklikorruse omale elamiseks kohendanud,on FIE, maksab minimaalset elatusraha (ca 170.-) oma põhikooliealisele lapsele ja unistab oma elu esimese maja ehitamisest, ei tööta riigiametis ega midagi, kuid tõsiselt teda ikka võtta ei saa.
 
hm 28. juuni 2014, kl 19.24
Kui tõsiselt võtetav Sa ise oled? Mida oled elus saavutanud, mis on Sinu parimad omadused, oskused? Mille poolest eristud ülejäänutest samaealistest naistest?
 
teemaalgataja Madisele 28. juuni 2014, kl 19.28
Olen täiesti nõus viimase kl 18.48 kommentaari autoriga. Et kui inimene ikka ei taha aru saada (näiteks Madis), siis ta ka aru ei saa. Ja seda mõistmist ei ole võimalik talle kulbiga pähe sisse valada. Kuid ma olen üldiselt hea inimene, mul on väga hea tuju täna ja seletan kannatlikult Madisele nagu lapsele, kes ei ole "kõige teravam pliiats", kannatlikult korra veel.
Vaata, Madis, see oli minu vastus Irooniapõõsa küsimusele, kes tahtis teada, miks ma konkreetselt selle mehe puhul olin siin maininud, et tal on laitmatu ankeet. Katsu aru saada, et sisuliselt see nii on ka - inimesel on korralik, teda huvitav ja hästi tasustatud töökoht, tal ei ole mingisugust karistusregistrit. Ta pole kohtulikult karistatud, ta pole kellelegi võlgu. Ei ole joodik ega lihtsalt l.ts mees. Kuid on selline sendiveeretaja ja harjunud eluaeg üksi elama, see on muutnud teda täielikuks egoistiks. Ta ei oska arvestada teiste inimestega ei materiaalses ega emotsionaalses mõttes, seejuures ise üldse aru saamata, et mida täpselt ta siis valesti tegi.
 
teemaalgataja hm-le 28. juuni 2014, kl 19.45
hm Kirjutas:
----------------------------------------------------
> Kui tõsiselt võtetav Sa ise oled? Mida oled elus s
> aavutanud, mis on Sinu parimad omadused, oskused?
> Mille poolest eristud ülejäänutest samaealistest n
> aistest?

Jäin Su küsimuste peale täitsa mõttesse kohe.
Ma arvan, et ma olen täiesti tõsiseltvõetav. Naeran ise ka siinkohal.
Ka minul on väga hea haridus - kõrgharidus ja teaduskraad suure konkursiga erialalt heast ülikoolist (kuid eelpoolkirjeldatud mehe haridus on parem). Ka minu eriala on ühtlasi mu hobi, ehk et see millest unistasin juba lapsena, ma armastan oma tööd. Mul on erialane tunnustus.
Ma olen olnud pikalt abielus ja kogu selle perioodi seksuaalses mõttes truu. Ehk et ma tean isiklikest kogemustest, mida tähendab reaalselt teise inimesega koos elada, teisega arvestada ja kompromissidele minna.
Mul on toredad lapsed, kes on mulle kallid ja väga olulised.
Mul on ilus kodu hinnatud asukohas. Ehk et ka mina olen majanduslikult hakkamasaav, ma ei vaja uut meest enda kõrvale oma rahaliste probleemide lahendamiseks.
Isikuomadustest rääkides. Mind on nii sõprade kui töökaaslaste poolt iseloomustatud tihti sõnadega, et ma olen "hea inimene". Aus. Väga hea suhtleja. Ma oskan olla tänulik! Seda viimast pean ma üldse inimeste juures oluliseks, kes mõistab mida ma silmas pean.
 
hm 28. juuni 2014, kl 20.06
Ei küsinud töökaaslaste poolset iseloomustus ega ka teistelt kuulduid väljendeid Sinu kohta. Su isiklik arvamus iseendast huvitas.
 
teemaalgataja hm-le 28. juuni 2014, kl 20.32
OK. Kas said oma küsimusele vastuse või tahad midagi täpsustada?
 
hm 28. juuni 2014, kl 21.38
Täpsustaks, mis eristab Sind ülejäänutest samaealistest kõrgharidusega kahe lapsega naisest?
 
teemaalgataja hm-le 28. juuni 2014, kl 23.38
Vastan Sinu konkreetsele küsimusele: kõigepealt erialane tuntus. Samuti elukogemuse ulatus. Ja alles siis muud head omadused.
 
huvitav teema 28. juuni 2014, kl 23.41
ma mõistan sind küll, teemaalgataja. omal sarnane kogemus, kuigi mitte nii värvikate näidetega. ja kahjuks see kõige esimene postitus siin teemas kinnitab taaskord, et internetist on väga raske, kui mitte võimatu, leida head meest. mind huvitab hoopis, miks see nii on? kas head mehed ei suhtle netiportaalides? madise sarnane mõttemall on kahjuks küllalt levinud. mina ei saa sellest ka aru, mismõttes ei tohi olla laitmatu ankeediga inimene ja miks on halb, kui pereväärtused on au sees põlvkondade kaupa. ei, kaaslast otsides ei pea oma standardeid allapoole tooma.
 
samuti keskealine m 29. juuni 2014, kl 10.50
Tegelikult pole selliseid sobivaid naisi enam peaaegu üldse saadaval. Ilmselt on ikkagi paljud sobivad kodumaalt jalga lasknud. Ülejäänud on endast liiga heal arvamusel aga, kui pilti näeb või kuskil kohtub, siis on see, mida ma näen ja see millisena endast kirjeldati erinevad nagu öö ja päev. Huvitav on veel, et date tutvuses paljud naised soovivad endast nooremat või omavanust meest, juba paar aastat vanem on out. Endal on veel 2 last. Keegi ei viitsi ju ometi võõraid lapsi hakata kasvatama, igatahes mina küll mitte. Tean suht palju 40-ndates mehi, kellel ka pole naist ega lapsi, ei ole joodikud, saavad eluga hästi hakkama ja ei nurise.
Netist kindlasti ideaalset naist ei leia, ennem saab ööklubidest või üritustelt.
 
Mees 29. juuni 2014, kl 10.56
riga2man@gmail.com

Norm mees
 
haha 29. juuni 2014, kl 12.29
ideaalset naist leiab ööklubidest? see näitab ju otsija kohta juba mõndagi:( et mis on kellegi jaoks ideaal:D
 
keskealine naine 29. juuni 2014, kl 12.34
Aga milline peaks siis meie, keskealiste naiste enesehinnang olema, et see teile meestele adekvaatne tunduks? Keskealine naine on pool oma elust ära elanud, enamasti lapsed sünnitanud, enamasti suureks kasvatanud, enamasti sotsialistliku - kapitalistliku maailmavaate ümberpöördumise ajal noor olnud, enamasti kohanenud uute elupõhimõtetega, enamasti lahutatud, kui ta siin juba on ja enamasti üksi oma elu mõnda aega elanud. Enamasti on ta selle kõigega ka hakkama saanud ja enamasti on tal sellest kõigest aeg-ajalt sitaks siiber, sest loomuliku elukorralduse juures peaks see kõik sutsu teisiti olema. Loomuliku elukorralduse juures võiksid keskealised inimesed rahulikult ja sõbralikult oma senise töö vilju nautida ja natuke aega rõõmsalt teineteise seltsi nautida, enne, kui lapselapsed , oma vanemad ja ka enese tervis esmatähtsaks tõuseb. Enamasti näeb keskealine naine välja just sellisel määral kulunud ja väsinud nagu eelpoolkirjeldatud elu elamine inimest väsitab ja kulutab. Aga mismoodi ta siis peaks välja nägema? Ja miks ta peaks kuidagi muudmoodi välja nägema? Kas keskealine mees näeb teie arust kuidagi muudmoodi välja, kui eakohaselt väsinud ja kulunud? Kas Keskealisel mehel ei olegi paremal juhul proteesid suus ja kukal kahtlaselt hõre? Kas keskealine mees ei neelagi hommikul vererõhku korrigeerivaid tablette ja õhtul uinutavaid? No tulge nüüd ometi maapeale tagasi ....
 
m60 29. juuni 2014, kl 13.40
kukal on küll hõre, aga juba enne 30a. Vererõhk madal, uinun kiiresti, omad hambad suus. Ei suitseta ja alkoholi tarbimus mõõdukas. Osalen spordiüritustel ja matkan. Kuna ei oma erilist jõukust ja ei armasta tantsida, siis pole ka naistepoolset huvi.
 
teemaalgataja m60-le 29. juuni 2014, kl 14.18
Kui jätad siia oma mailiaadressi, võin Sulle kirjutada kui tahad.
 
m60 teemaalgatajale 29. juuni 2014, kl 14.25
Ma pole väitnud, et olen normaalne. Kas matkamine ja soodes kolamine on normaalne? Normaalne tegevus on see, mida teevad enamik inimesi.
 
teemaalgataja keskealistele m-le ja n-le 29. juuni 2014, kl 14.32
Keskealine M, ma nõustun Sinuga selles osas, et Eestist on VÄGA suur hulk ettevõtlikke ja hakkajaid inimesi välismaale pagenud. Küllap on nende seas mehi ja naisi umbes võrdselt. Kuid ma arvan, et rohkem on nende hulgas nooremaid inimesi, vähemalt lastetute naiste osas.
Mis aga puudutab Sinu virinat, et KÕIK keskealised naised näevad nii kohutavad välja, et ühelgi normaalsel mehel nende peale ei tõuse, samal ajal on KÕIK keskealised mehed tõelised maiuspalad. Selle peale ütlen, et tead - mul on ka silmad peas!!! Ma liigun palju inimeste hulgas ja näen, et keskealised naised on tõesti paljud ülekaalulised. Ja keskealistel meestel on väga paljudel õllekõht (mõnel täitsa suur) ja pealagi paljas. Kuid ma oskan näha sellest kaugemale! Ja ma näen paljusid ÕNNELIKKE paare. Kus inimesed on õnnelikud vaatamata sellele, et üks on paks ja teine kiilakas. Ja ausalt öeldes ja väga kadestan selliseid paare.
P.S. Ainult et sellised inimesed ei tutvunud üleeile ega mitte ööklubis.
Kuna olen loomu poolest hea inimene, siis soovin siiralt, et leiaksid oma õnne ja armastuse. Kuna mina ööklubides ei käi, siis on meie kokkusaamine absoluutselt välistatud.
 
teemaalgataja m60-le 29. juuni 2014, kl 14.35
Appikene, looduses kolamine on ÜLINORMAALNE!!! Ma ise kolan ka nii palju kui vähegi võimalik. Nii töö kui hobide tõttu. Laukasse kukkumist ma siiski kardan, kui aus olla. Kuid näiteks Soomaal mööda laudteid kõndimist nautisin täiega.
 
keskealine naine 29. juuni 2014, kl 14.38
enamik inimesi viriseb niisama ainult virisemise lusti pärast. See, kui inimene teeb tõesti midagi sellist, mis talle meeldib, on pigem erandlik. Tänapäeva "normaalne" on tegelikult hälve, millest terve mõistusega inimene peaks püüdma hoiduda. Delfi naisteka tutvumislehel on püsihängimine normaalne, reaalset tutvumist siin ei toimu. Ettekäänded on nii meeste, kui naiste poolelt sellised, et siin ei ole "normaalseid" partnereid, andmata enesele aru, et ise istutakse samas kastis. Aga selline meeltesegadus on siin "normaalne". Haige värk, minu meelest...
 
põhjus 29. juuni 2014, kl 14.50
Kõigil on omad probleemid, miks peaks nendega kellegile pähe istuma.
 
mees 29. juuni 2014, kl 14.54
keskealine, su postitus on haige, minu meelest ;)
 
irooniapõõsas 29. juuni 2014, kl 20.14
Ma olen teemaalgataja postitusi lugedes tähele pannud kuidas ta rõhutab seda, kuivõrd hea inimene ta ikkagi on. Vbl sellepärast ei leiagi ühtegi meest.
Aga no kui mind hakataks mu ankeedi laitmatuse põhjal valima, siis vist peaks kohe omale paela kaela ajama....külmale maale minek garanteeritud igal juhul.
 
Täitsa Blond 29. juuni 2014, kl 20.35
samuti keskealine m Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tegelikult pole selliseid sobivaid naisi enam peaa
> egu üldse saadaval. Ilmselt on ikkagi paljud sobiv
> ad kodumaalt jalga lasknud. Ülejäänud on endast li
> iga heal arvamusel aga, kui pilti näeb või kuskil
> kohtub, siis on see, mida ma näen ja see millisena
> endast kirjeldati erinevad nagu öö ja päev. Huvit
> av on veel, et date tutvuses paljud naised sooviva
> d endast nooremat või omavanust meest, juba paar a
> astat vanem on out. Endal on veel 2 last. Keegi ei
> viitsi ju ometi võõraid lapsi hakata kasvatama, i
> gatahes mina küll mitte. Tean suht palju 40-ndates
> mehi, kellel ka pole naist ega lapsi, ei ole jood
> ikud, saavad eluga hästi hakkama ja ei nurise.
>
> Netist kindlasti ideaalset naist ei leia, ennem sa
> ab ööklubidest või üritustelt.

Tore, et võtsid vaevaks net lahti teha ja seda meile ütlema tulla.
Saladuskatte all võin öelda, et ma käin ka igasugu üritustel, seega olen normaalne. Mis siis saab, kui härra kogemata seal minu otsa koperdab? Ma tutvun netis ka, järelikult olen ebanormaalne.
 
soodes kolamise normaalsusest 29. juuni 2014, kl 21.42
ma olen kogu aeg mõelnud, et enamus eestlasi kolab aegajalt soodes. eestis ei ole ju muid mõistlikke matkaradu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!