Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tahtsin tutvuda normaalse (!!!) mehega...
 
nii 30. juuni 2014, kl 13.55
meestutvuja, oled Sa abivalmis?
 
Ebanormaalne mees 30. juuni 2014, kl 13.59
Mulle küll meeldivad Missis X pakkumised.
Eriti just see "hästi töötavate loogiliste süsteemide" punkt.
Sugugi mitte kehvemad ei ole julgus väljakutseid esitada ja võimalus, et saame naerda samade asjade üle.
Äkki lausa aitab oma hea maitsega minu hobiautole uued istmekatted õmmelda. :)
 
meestutvuja 30. juuni 2014, kl 14.00
olen jah, kui vaja korke vahetada või mõnele kodumasinale või autole diagnoosi panna. alati saab.
 
nii 30. juuni 2014, kl 14.02
Ja aitad kõiki abivajajaid?
 
meestutvuja 30. juuni 2014, kl 14.03
üks loll jõuab rohkem pärida kui sada tarka...

ei.
 
nii 30. juuni 2014, kl 14.06
Diagnoosimises oled igastahes kiire.
 
meestutvuja 30. juuni 2014, kl 14.07
ei ole. vanasõna peaks ikka teadma, muidu mehele ei saa.
;)
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 14.08
Naine, sulle ei paku ma midagi. Mul pole midagi pakkuda naisele, kes arutlemist mehe poolselt nimetab sõimamiseks. Soovisin ka juba head tutvumist ja üksmeelse leidmist.

Muus osas aga-mulle ei paku naiste poolne ülbus mittemidagi. Kui keegi arvab, et ta ATV'ga eest ära sõidab või et ta autoga paremini sõidab..las arvab, ma ei hakka talle tõestama midagi, millega teda üle võiks lüüa. Et korraldaks edasise kooselu nimel ja selles keskealise naisega võistluse, kes kellele ära paneb-ka pole vajalik.
Jama, kui naistel pole midagi pakkuda peale oma oskuste ja vajaduse ladrata neid kätel tassides..
 
Ebanormaalne mees 30. juuni 2014, kl 14.08
"nii"le:
Ühe korra aidatakse enamasti kas kõiki või väga paljusid abivajajaid. Edasi oleneb juba sellest, kui meeldiv inimene abivajaja oli.
 
naine 30. juuni 2014, kl 14.10
" Abielu on nagu ristisõda, kus vähesed jõuavad tõotatud maale"...."Suvi", O.Luts


Täitsa bond,sa pole siin ristisõdimas ometi oma naisega vaid täiesti võõraste naistega.
 
Missis X 30. juuni 2014, kl 14.11
On õmmeldud ka istmekatteid autodele, suure defitsiidi ajal muidugi. Aga põhimõtteliselt on selleks vaja võtta korralikud lõiked, valid materjal ja siis kõige olulisem - leida selline masin mis seda materjali ka õmmelda suudab. Nahk ja väga paks mööbliriie on probleemsed. Tegelikult on mul ka üks vana käsisinger, mis ka mõne paksema materjaliga hakkama saab.
 
punapea 30. juuni 2014, kl 14.12
pakkuda tõesti ei saa naine või mees midagi. suhte aluseks on eelkõige armumine, ja siis armastus ja motikad ja ilus koduaed ja retked ja muu sinna juurde kuuluv. kui ei armuta, ei tule mitte midagi suhtest välja. ja vanamutti (40+) reeglina ei armuta:D
 
meestutvuja 30. juuni 2014, kl 14.14
no nüüd lased Kiire rätsepaäri põhja, aga noh, selleeest jälle Paunveres konkurentsi ja koorem pruute.
 
naine 30. juuni 2014, kl 14.19
Mida on teil keskealised ja muidugi paar meest ligi 60, mida on teil enam -veel naisele pakkuda? Palju te töötate päevas, millised vaba aja veetmise viisid, kodune tegevus vabal ajal ja kui palju jääb teil aega üle suhteks ja mida te üldse suhte all silmas peate, oleks tore lugeda.
 
Missis X 30. juuni 2014, kl 14.20
Bond, me saame aru küll, et sa oled liikumispuudega kibestunud delfi palgaline "kirjutaja" ja sinu töö ongi siin seda teemat jätkuvalt üleval ja hõõgumas hoida aga ära nüüd üle ka pinguta...
Ütlesin selgelt, et minu tegevus ja mõtted ei puutu kuidagi sinusse - lahtiseletatult tähendab see seda, et ma ei soovi sinuga suhelda.
Palun ära pöördu oma jamaga nimeliselt minu poole.
 
meestutvuja 30. juuni 2014, kl 14.27
 
naine 30. juuni 2014, kl 14.28
Mina enam ei jaksa selle Bondiga siin jageleda, ta tahab ise vaid kirjutada aga teiste jutust aru ei saa.Üldiselt poole või täiskohaga tutvumisteemade allalaskja ja naistele koha kätte näitaja.


meestutvuja,
Kiire ja Tootsi vaheline teema on tegelikult ju huvitav kuis käis vanasti see meestevaheline jõukatsumine ilusama tüdrku pärast aga eks igas eesti naises ole natukene Raja Teelet, mis teebki ta ainulaadseks ja eriliseks.Nii, et mehed katsuge ka omavahel jõudu ja see käib läbi tarkuse ja osavuse.Ikka põllumehe kombel, mõni peab ka kiva veeretamas käima.:)))
 
nii 30. juuni 2014, kl 14.32
...vastata.
Ei? Mille alusel selekteerid?
Tahtmine on teavalik, saamine...

Abi ka palutakse valikuliselt. Palumata aitavad vähesed. Aga neid leidub:)
 
meestutvuja 30. juuni 2014, kl 14.33
MissiisX jättis mainimata, et juhtimis- ja õmblemisoskusele lisaks on temas ka suur annus Raja Teelet.
 
Missis X 30. juuni 2014, kl 14.40
Tänan komplimendi eest.
 
Missis X 30. juuni 2014, kl 15.07
Nüüd lahkub Missis X lavalt, sest päike tuli välja ja aed sillerdab oma vihmajärgses ilus.
Kuna mul on kuraasi tublisti rohkem, kui keskpärasele keskealisele kohane, soovitan ma Ebanormaalsel mehel oma hobiauto istmetest fotod teha, uus asjakohane teema luua ja sinna oma kontaktaadress jätta. Kui töö tundub huvitav ja suhtlemine meeldiv, võib juhtuda ka seda, et jätamegi seekord rätsepmeister Kiire pika ninaga.
 
naine 30. juuni 2014, kl 15.09
Vat nüüd on tõesti, vauuu!
 
Täitsa Blond 30. juuni 2014, kl 15.12
Tuleb välja, et siin on ainult üks normaalne naine, so punapea...sõrmed ei tahtnud seda küll välja toksida, aga...:)
Ülejäänud kauplevad siin nagu mustlased... a`la mina pesen su sokke ja sina vaatad, mis kolks mu autos on.
Kõikidest sina-mulle diilidest peaks ju lausa exeli tabeli tegema, et keegi jumala eest rohkem ei teeks.

Kas on veel maamunal vaba meest, kes tahab armuda, armastada, kallistada, sülle võtta....ja ütlen sosinal, et mõned kriipssuud ei pahandaks....ka seksida ja ei tee nn poetesti.
 
blondile 30. juuni 2014, kl 15.19
see aeg, kus sinust endast kriipssuu saab on lähemal kui arvad.
 
Täitsa Blond 30. juuni 2014, kl 15.46
to blondile
Miks mu suu peaks kriipsuks minema?
 
Täitsa Blond 30. juuni 2014, kl 15.47
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 08.04.2015 01.37.
 
Täitsa Bond 30. juuni 2014, kl 16.00
Kooselu pidi ka taanduma soovile lahendada teise probleeme. Antud teemas, naiste juures, oleks seda küll keeruline tahta:)
Sülle võtmisest muidu veel niipalju, et sellele ligilähedane on kätel kandmine. Algab see asi siiski kehakujust, mis keskealistel naistel kipub liiga mütakaks jääma:)
 
to to blondile 30. juuni 2014, kl 16.08
Kui jube peab olema su elu, kui kole sa ise pead olema,et lihtsalt võtad ja lahmid kellegi tundmatu aadressil?
 
to blondile 30. juuni 2014, kl 16.10
blond ise ei lahmi, näiteks nimetades teisi kriipssuudeks, keda näinudki pole?
 
Ebanormaalne mees 30. juuni 2014, kl 16.13
Missis X, minu hobiauto istmekatted olid imaginaarsed. Lihtsalt selline tore mõttepilt situatsioonist, kus elatakse teineteise hobidele kaasa ja ollakse ka ise valmis panustama.
Seega rätsepatöö tellimiseks praegu kahjuks ei lähe.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!