Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ja kui leiadki internetist normaalse ja vaba mehe...
 
viimasele 04. juuli 2014, kl 16.21
Eks sa saa korve kodus ja neid on sul va neti moor juba tüklki 100.
 
viimasele 04. juuli 2014, kl 16.28
Miks nii kibestunud? Soovitan sul rohkem reaalis ringi liikua, kui netis passida ja loota, pettuda, loota jne.
 
Reaalne 04. juuli 2014, kl 16.34
Nii, targutan kah siin teemas juba eilsest. Tulin just toidupoest -väikelinna Konsum. Enamus ostjatest naised, meestest peaaegu kõik kas 50 + ja naisega või siis lihtsalt 50+. Üks tunkedes mees oli sobvas vanuses, aga tugevalt ülekaaluline ja väga ebaatratiivse välimusega, siis veel mõned 20+ kutid coca-colat ostmas ning LHV pensionifondi värbajad, noored. Üks mulle õlani mees koos naise-lapsega..... kõik, rohkem mehi poes ega kassas ei näinud. Ja kui ma näengi välja nagu miss universum, siis mis kuramuse kasu sellest oleks olnudki?

See heietus siis inspireerituna tutvumise võimalikkusest toidupoes. Ok, rahvast oligi vähe, kellaaeg selline, aga siiski.
 
aga 04. juuli 2014, kl 16.46
Tutvumiseks tekib ju võimalusi mitmesugustel üritustel, kui ise olla aktiivne, siis ei mängi rolli, kas elada Tallinnas kesklinnas või kusagil väikeses kohas. Oluline on, mida oma vaba ajaga teha, kas viibida inimeste keskel või piirdubki elu, tööga naiste kollektiivis ja kodus. Osadel on ka tööl hea võimalus kohtuda ja suhelda erinevate inimestega. Pigem probleem tekib sellest, et hakataksegi ainult netti nägema ainukese võimalusena tutvusi luua ja siis seatakse endale kõrgeid ootusi, idealiseeritakse teisi. Suhtlus peaks jääma ikkagi võimalikult ju samaks, nagu reaalis. Keegi ei lähe ju arvutiga kohtumisele, miks siis mitte rääkida ja vaadata netis üksteisel otsa?
 
ongi nii 04. juuli 2014, kl 16.52
Täna pidin linnas silmad maas käima, niipea kui kuhugi välikohvikusse maha istusin, tuldi kohe tutvuma,( küsis kella, küsis kas koht on vaba ,küsis laulupeo kohta, küsis ,mida meer rääkis, küsis kas ma tutvustaksin talle Tallinnat), üksikud mehed. Ei liialda, et viiel korral..... Pole noor ega midagi, lihtsalt hea väljanägemine ja see ongi põhjuseks, et pean mehi tõrjuma, momendil pole aega nendega jännata, tahan suve nautida, mitte kurameerida.Ja ma üldse ei ütle, et inetud , purjus või liiderliku moega, tavalised normaalse välimusega neli eesti keelt kõnelevat ja üks soome keelt kõnelev.
 
Reaalne to aga 04. juuli 2014, kl 16.53
Ma võin sulle öelda, et täna pole siin ühtegi üritust tulemas. Ja üksinda kontserdile või teatrisse on kah nadi minna, selleks peaksin nagunii teise linna minema. Tutvusringkond on väike ja mingis vanuses jääb see üsna muutumatuks suures osas. Tööl on segakollektiiv, aga jällegi - kõik paigas ehk siis kaadrivoolavus on olematu või siis pole vahetus sedasorti, mis sobilikke kandidaate tooks.

Kohti istumiseks on siin paar tükki, kah üksi imelik istuda seal - aga see vist on juba väikelinna ja vähese külastajate arvu pärast. Kui ma nüüd ise oma kirjutatut loen, siis taanduvad enamus probleeme asukohale - peaksin siis lihtsalt mujale kolima ainult sellepärast, sest muidu mulle meeldib siin.
 
tahaks ka 04. juuli 2014, kl 18.13
to ongi nii!
Palun pane kirja, kus need landirikkad kohvikud asuvad. Lähen kohe kohale.
 
Triin 04. juuli 2014, kl 19.42
Tallinna Vana linnas ja eriti nüüd suvel.Kannatust peab olema.Arg ei tohi ka olla ja peab kas või ise mehe käest midagi küsida ja kui ikka saak on kerge,siis arenda teemat edasi.Triin arvab nii,sest ma olen tutvunud eelpool nimetatud meetodil.
 
suomenpoika 04. juuli 2014, kl 20.03
Ihan totta, wiron nainen tutustua heti ja tule sänkyn.
 
:) 04. juuli 2014, kl 20.27
kle suomenpoika, kui ikka kirjutada soome keeles ei oska, pole vaja, siin saavad kõik eesti keelest aru
 
ongi nii 04. juuli 2014, kl 20.55
Ei ole kade,Tallinna linna välikohvikud, restoranid. Vahe on vaid selles, et sina tuled või lähed lantimise mõttega, mina aga istumise mõttega, et aega teha ja olla ,kohvi juua või muud head paremat võtta. Tallinn on suvel väga istumiserikas, tänavad kohvipoode täis ja igal nurgal võid jalgu sirutada ja head-paremat salatit,saiakest, praadi või kooki süüa.On ka õdusad hoovikohvikud ja söögipaigad.
 
ongi nii 04. juuli 2014, kl 20.57
Reaalne
Aga mida sa ise soovid?
 
Reaalne 04. juuli 2014, kl 21.06
Ei midagi liiast - inimest, kellega end jagada igas mõttes. Mitte kooselu ega sellist kohustavat suhet, inimest lihtsalt. Meessoost ja sobivas vanuses.
 
ongi nii 04. juuli 2014, kl 21.14
Reaalne

Ja mida sa ise oled selle inimese leidmiseks teinud?
 
Reaalne 04. juuli 2014, kl 21.21
Nahast välja pugenud ei ole, olen kasutanud internetiportaale ja otsinud rohkem koduvälist tegevust, aga see pole alati lihtsalt võimalik. Pärism põhitööna ma tutvumist tõesti ei võta, ei juhtu mitte midagi, kui ma seda ei tee.
 
ongi nii 04. juuli 2014, kl 21.36
Proovi asendada sõna EI mitmetes tegutsemistes, sõnaga Jaa, vaata siis mis saama hakkab.

Nahast oled välja pugenud, internetis oled hoolega valimatult püüdnud algatada Internetis tutvusi, mis on ka õnnestunud valede inimestega.Oled alati võimaluste piirides kodust väljaspool ringi käinud. Tutvumist võtad sa ameti kõrval põhitegevusena.

Nii on su tasand praegu-asja nimi on meeleheide.Mida teha. Proovi igatsemist võtta kui positiivsust paranemisprotsessi ja mõtle, millist suhet soovid, millise inimesega, et sinu ja tema soovid kattuksid, see on alati tutvumise puhul kõige tähtsam asi, mõlemad soovivad sarnaselt areneda koos edasi minna, vananeda, ükskõik,kuidas seda nimetada.Ja kõige olulisem on muidugi, et teine elaks võimalikult lähedal ja seepärast tuleb kodule lähemates paikades murma hakata. Miks? Nii on võimalusi rohkem kohtumisteks ja reaalselt läbirääkimisteks.
 
Reaalne 04. juuli 2014, kl 21.50
Oihh, sul on lahe huumor :) ja vabanda mu võimalikku sarkasmi. Ei olegi ju meeleheide, vastasel korral oleksingi ma sinu nimetatud asju teinud. Siin teemas lihtsalt oponeerisin arvamusele, et minge koduuksest välja ja voilaa!.

Valimisprotsessi osas olen ma enam kui põhjalik, aga mul on pisut teised eelistused, kui sinu viimases lõigus esitatud. Kodulähedane kui kriteerium pole sealjuures nii oluline minu jaoks ega ka ilmselt mõeldav, kui nüüd analüüsida võimalikke kodulähedasi reaalseid võmalusi.
 
ongi nii 04. juuli 2014, kl 22.21
Siis ei saa mina sinust aru, mida sa soovid. Meest? Ja veel sobivas vanuses. Leida teda? Milleks? Kuhu? Misjaoks? Kuidagi pilvedes on see soov. Millised on teised eelistused? Kirjasõpra? Aga nii ütlegi ja selleks et kirjutada ei pea küll sobivas vabnuses olema.Kirjasõpraks võib olla ka naine või täiesti vana inimene või mõni aasta noroem või inimene,kellel on liikumisega raskusi.
 
Reaalne 04. juuli 2014, kl 23.18
Ma ei ole defineerinud jah täpsemalt, see teema sattus kuidagi ootamatult ette ega olnud mõeldud minu isiklikuks tutvumiskuulutuseks. Kirjutan ma nagunii ja seda erinevates kohtades ja põhjustel, mõne kirjatüki eest isegi makstakse töötasu. Kirjasõpradena ei välista ma kunagi kedagi, pole ma ka siin kirjutades ja vastates soost ega vanusest hoolinud.

OT - ma vist pean siinsete püsikatega liituma, ausalt :).
 
ongi nii 05. juuli 2014, kl 11.05
:)))) Mõnusat Laulu ja Tantsupidu, kohtume ja laulame ja tantsime kõik koos, Eesti veri ei värise ja eesti mees on parim ,mis ühele eesti naisele iial olla saab siin ilmas peale selle mehega kahasse tehtud laste muidugi.
 
Madis 05. juuli 2014, kl 11.57
Reaalne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei midagi liiast - inimest, kellega end jagada iga
> s mõttes. Mitte kooselu ega sellist kohustavat suh
> et, inimest lihtsalt. Meessoost ja sobivas vanuses
> .


Mida huvitavat selline suhe mehele peaks pakkuma?
 
kas 05. juuli 2014, kl 12.22
kas Madis soovib endale teenijannat?
 
Madis 05. juuli 2014, kl 12.36
kas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas Madis soovib endale teenijannat?


Ei.
 
Reaalne Madisele 05. juuli 2014, kl 12.44
Sa said vist pisut valesti aru, ma ei pidanudki silmas käsikäes päikeseloojangusse jalutamist.Kuigi seda võib ka teha, aga sooviks ilma pangalaenude, abielude ning muude siduvate kohustusteta.
 
Madis 05. juuli 2014, kl 12.52
Sain vist pisut valesti aru jah.
Kui päris ausalt öelda, siis ei saanudki eriti aru:)
Aga see rohkem minu probleem.
 
Reaalne 05. juuli 2014, kl 12.55
Kui on oluline määratleda ilmtingimata suhte vorm, siis vast visiitsuhe kirjeldaks kõige paremini mu soove. Sisu sõltub suuresti osapooltest ja ma ei hakka seda ennetavalt kivisse raiuma.
 
Huvituja 05. juuli 2014, kl 17.11
Kui vana Reaalne on ja kus paikneb? Tunnistan, et pole kogu teemaga tutvunud, huvi tekkis puhtalt viimaste postituste põhjal.
 
Reaalne 05. juuli 2014, kl 17.37
Kesk-Eestis asun ja 36 olen. Ja kui vana Huvituja on?
 
Huvituja 05. juuli 2014, kl 19.14
Oh üllatust, samuti 36. Hea kokkusattumus :)
Paiknen rohkem küll Põhja-Eestis, aga Eesti ju väike :)
 
Reaalne 05. juuli 2014, kl 19.28
Kaalun 100 kilo, aga sina?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!