Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ja kui leiadki internetist normaalse ja vaba mehe...
 
kulla päris reaalne 06. juuli 2014, kl 20.22
teema oli sinust ja sinu tutvumistest, mina ei puutu üldse sinu tutvumistesse. nii,et irise vähem, tuleb kasuks.
kibestunud? mille üle? sinusugune üksik vananev lapsega naine ei muuda ju minu elu. nii, et püsi teemas.
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 20.28
Jah, ma püsingi teemas, mis siiski ei alanud minu tutvumisteemaga. See tuli kuidagi omasoodu kommentaaride vahele jutuks ja edaspidi püüdsin ja püüangi teemas püsida ehk siis netitutvused.

Oo, kas ma räägin siin härra surematuga? Kes ei vanane, mitte iialgi? Ja tundub, et lapsi sul ka ei ole, vastasel korral teaksid sa, et see pole koormav ebaõnn.Hmm, aga huvitav, miks sa üldse viitsisid sappi pritsida, see ei olnud ju see teema....
 
isiklik lähenemine 06. juuli 2014, kl 20.35
kuule krõõda, sa vananev mutt oma lapseräbalaga, ära ründa inimesi. mingi lollakaslmenopausil oled vä?
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 20.38
Jätame viimasele emotsionaal-virtuaalsele kõhulahtisusele vastamata, vabandust, kui sind isiklikult puudutas miski :D.
 
menopausiga ei otsi 06. juuli 2014, kl 20.41
sinusgune menopausiga irisev moor jätab tõesti külmaks.
 
pigilind 06. juuli 2014, kl 20.42
päris reaalne
ei saagi aru, mida sa tahad. küsija siira huvi põrgatad laksakana tagasi. kardad vist, et partner su vigu avastab. mingi kompleks inimlike vigadega eksisteerimise suhtes.
mehed põgenevad nõudlikku mõttemalli presenteeriva naise eest. pigem jahivad intellektuaalse külmvambi asemel panemiseks kõlbulikku sooja naist.
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 20.50
Vastasin, et vajalik informatsioon on mõned postitused eespool, ma ei hakka siia copy-pastet tegema ega uuesti kirjutama ju, kes soovib, see leiab. Ja mismoodi vastusest kõrvalehiilimise läbi saab oletatavaid vigu tuvastada? Ja ütlesin ka seda, et see pole minu tutvumise teema, see lihtsalt tuli jutuks. Ok, rohkem ma tõesti ei jaksa sedasorti kommentaaridele vastata.

P.S. iga kord ei ole vaja uut nime panna, kui tahad kommenteerida.
 
hh 06. juuli 2014, kl 20.55
See võib tõsi olla, et ühed ja samad tutvujad veedavad aastast aastast aega, tundes rõõmu lihtsalt protsessist, mitte leiust. Ja mis veel piltidesse puutub, siis on olnud juhus, kus tutvuja polnud piltide saatmisega üldsegi mitte kitsi, ainult, et need polnud temast. Suhtles ka telefonis, kasutas tavalist kaamerat ja näitas ümbrust, kuid mitte kunagi ei näidatud oma nägu. Seega enne, kui pole näinud veebikaamerast, ei tea iial kellega tegelikult suhtlete.
 
ei imesta 06. juuli 2014, kl 20.55
sellise moori eest, nagu see päris reaalne krõhva on, lendad ikka võimalikult kiiresti, kõrgele ja kaugemale..
 
mittekrõhva 06. juuli 2014, kl 21.29
leidsin internetist normaalse ja vaba mehe. ta oleks täna isaks saanud, kui oleks hoolinud...
ta on siinne püsikas. tänagi siin tutvumas...
 
mööduja 06. juuli 2014, kl 22.07
ei imesta 06. juuli 2014, kl 20.55

Sinu kritseldatud on eelmised sõimlevad kommentaarid ka, eksju. Kulla inimene, kui psühhiaater on sulle rohud välja kirjutanud, siis palun võta neid korralikult, iga päev. Kui polegi ravimeid välja kirjutatud, siis pane, palun, psühhiaatri juurde aeg kirja. Sulle on hädasti ravi vaja. Normaalne (vaimselt terve) inimene ei sõimle sedasi.
 
norm 06. juuli 2014, kl 22.10
mittehoolimine on siis normaalne vä?
 
möödujale 06. juuli 2014, kl 22.11
no sinusuguse irin jätab ka ju külmaks. loe moraali oma pulgajukule, kui sul seda oleks.
 
mittekrõhva 06. juuli 2014, kl 22.21
norm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mittehoolimine on siis normaalne vä?


ei pea ju igaühest hoolima...
tema on normaalne.
 
mittejrõhvale 06. juuli 2014, kl 22.21
no see ilma kondoomita voodisseminek tutvuja rubriigis oli siiski sinu valik ka, mitte ainult mehe süü. ja ju teil siis ei olnud ühiseid vaateid ja eesmärke titesaamiseks.
need asjad tuleks tõesti enne "armumist" nagu paika panna.
 
krokodillide aeg 06. juuli 2014, kl 22.29
mittekrõhva 06. juuli 2014, kl 22.21
norm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mittehoolimine on siis normaalne vä?


ei pea ju igaühest hoolima...
tema on normaalne.
-----------
ja nüüd valame korokodillipisraid...
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 22.31
Ohhoo, millised sõnavõtud siin vahepeal :). Ehk siis teema on kaaperdatud täiega kommentaatorite poolt, kes algsest teemapüstitusest enam midagi ei pea :).

Seega võiks endiselt teemakohaseid kommentaare jagada, ehk siis netitutvus versus reaal ning kus, miks, kuidas ja milleks.
 
teema muutus 06. juuli 2014, kl 22.33
no jah, siisn läks tulemuste arutamiseks netitutvuste puhul. et mõnigi kord lõpeb see mittehoolimise ehk abordiga naise kasuks.
 
konkreetne 06. juuli 2014, kl 22.36
mina näiteks soovingi lihtsat kirjavahetust ilma kohtumata. kui nüüd kohe arvatakse, et olen paks või inetu, siis on see arvajate probleem, arvaku terviseks. mul on hea kirjasõber juba mitu aastat, kellega saan kõigest-kõigest rääkida ja see meeldib meile mõlemile.
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 22.53
Jah, see võib ka olla üsna mõnus suhtlusvorm, mulle isegi meeldib selline kirjavahetus. Hetkel praktiseerin samuti, aga ilma mõlemapoolse soovita edasiarendamiseks, lihtsalt hea on kirjutada ja jagada midagi oma tunnetest-mõtetest inimesega, kes soovib samuti end sedasi jagada.
 
kes sai? 07. juuli 2014, kl 02.03
kes siis kellele abordi põhjustas?
 
kes?kus?mis? 07. juuli 2014, kl 08.30
Kas teemat on vaja nii risustada?
 
huvitav küsimus 07. juuli 2014, kl 09.03
konkreetne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina näiteks soovingi lihtsat kirjavahetust ilma k
> ohtumata. kui nüüd kohe arvatakse, et olen paks võ
> i inetu, siis on see arvajate probleem, arvaku ter
> viseks. mul on hea kirjasõber juba mitu aastat, ke
> llega saan kõigest-kõigest rääkida ja see meeldib
> meile mõlemile.

küsiks, kui vanad te olete, kirjasõbrad?
 
Täitsa Bond 07. juuli 2014, kl 09.54
Siin pole endiselt mingit tutvumismaterjali:) Lastega naised ja tigedikud omavahel väitlemas. Ja kirjutada kellegi võõraga oma tunnetest, jagada neid..mida see peaks mehele küll pakkuma? Mittemidagi..
 
to Täitsa Blond 07. juuli 2014, kl 12.12
Kas sa mitte vale teema alt tutvumismaterjali ei otsi? ;) Meeldetuletuseks, antud teema oli aruteluks, miks osad mehed kokku ei saa ja ära kaovad. Mis puudutab tunnete jagamist netis, siis ikka mehed on pigem need, kes jube kergesti ja kiiresti hakkavad ilusaid, sooje sõnu pilduma. Mida see peaks naisele pakkuma? Mitte midagi või siis tahtmist jooksu pista :D
 
Päris Reaalne 07. juuli 2014, kl 13.12
Teemasse - mulle just kirjutas meeskodanik, kes ilma liigse jututa teatas, et kas saame kokku ka. Seda teemat siin pole ta lugenud ega tea ka minust midagi peaaegu. Samuti vastupidi - huvitav, teeks eksperimendi ja läheks? Ennustan, et see saab olema ajaraiskamine, aga eksperimendi huvides võiks ju proovida.
 
to päris reaalne 07. juuli 2014, kl 13.27
Üks osa inimesi ei viitsigi kirjutamisele aega raisata. Ega mõnes mõttes see polegi ju nii vale, parem ikka kui pikalt kirjateel tundma õppida. Samas võib sel viisil kergesti pettumusi koguda, kui juhtub, et esimesest hetkest ollakse nagu siga ja kägu. Isiklikult pooldaks ikka mõned korradki otse suhelda ja võimalusel paneks kaamera ka käima.
 
Päris Reaalne 07. juuli 2014, kl 13.35
Jah, sellega nõus, et mingi põgus kokkupuude võiks siiski olla, olgu see siis mistahes formaadis. Aga et mitte ühtegi küsimust ega kirjeldust ega muud - lihtsalt "saame kokku. Kah kentsakas mu meelest.
 
to Päris Reaalne 07. juuli 2014, kl 13.36
Kui mees kohtamisele ei tule, siis ei maksa näha ka alati mehes viga, et mees valetas ennast ilusamaks jne. Tihti võib olla ka, et mehed ajavad juttu lepivad kohtumise nagu kokku, aga siis hakkavad mõtlema, mida ma selle naisega ikkagi peale hakkan ja vaatan hoopis midagi paremat. Need mehed, kes sinuga kokku ei ole soovinud saada võisid vabalt näha ka sinus midagi ebasobivat.
 
Päris Reaalne 07. juuli 2014, kl 13.39
Kõik on arusaadav, aga sel juhul võiks ju öelda, mitte hämada? Ja ku nad minus alguses midagi ebasobivat ei näinud, mis see siis võis olla, mis pool tundi enne kohtumist äkki ei meeldinud... Mitmuses neid küll ei ole, ainult see üks juhus, mida eespool kirjeldasin.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!