Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ja kui leiadki internetist normaalse ja vaba mehe...
 
õige hh 06. juuli 2014, kl 00.07
Minu arvates on suhtlus internetis ja päriselus kaks täiesti erinevat teemat ja nende vahele ei saa ega tohiks tõmmata võrdusmärki. Et kui mõttemaailm vähegi vastuvõetav tundub, siis on see nii ka päriselus. Kui eesmärk on lihtsalt tuttavate leidmine, siis võib see kuidagi toimida, aga suhte jaoks on olulised erinevad nüansid, mida saab välja selgitada reaalis.
 
to Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 00.09
Kui sa oled endale piirid paika pannud ja kogemuski olemas, siis tasuks endale kindlaks jääda ja piire mitte väga nihutama hakata.
 
Oot 06. juuli 2014, kl 00.11
23.54 on keegi teine oot:)
Aga..mina ei hakka kindlasti midagi kellelegi siin ega kusagil mujal kirja teel ära tõestama-ega ennast peale pressima. Selleks ka kogu see eelnev uurimine. Seega nihuta oma piire nende 40'stega, kes üldjuhul näevad välja kehvemad, kui siin on üks oot, kes targu uuris, kas tegemist on raamatupidajaga või mõne normaalsema naisega. Katsetatud teema jah:)
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 00.16
Ei peagi keegi midagi tõestama, kui ei taha, ei pea ka kirjutama ega mitte midagi säärast - suhtlus olgu siis misiganes kujul, on vabatahtlik ju. Ja õigele ja hh-le - ometigi te siin ju suhtlete? Ning kuidas sinna reaaligi kolida, kui igasugune lähtepunkt puuduks, ma ei saa ju minna väljamõeldud fantoomkujuga kuskile kohtama, eks.
 
Oot 06. juuli 2014, kl 00.20
Eks ta ole. Vaba tahet just ei soosi kellegi eelarvamused või katsetatud teemad:)

Aga head tutvumist sellegi poolest!
 
hh 06. juuli 2014, kl 00.25
Lihtsalt, mida vähem netis tutvumise eesmärgil enne üksteist nägemata kirjutada (kirjad, e-mailid, online suhtlus), seda parem. Kiiresti tuleb minna, kas telefoni või siis kaamera peale üle ja nädala, paari jooksul peaks olema selge, kas tuleb kohtumine või mitte. Siinne suhtlus on rohkem arutlemiseks.
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 11.58
Sellega olen nõus, et hiigelpikka aega ainult kirjutada pole hea mõte. Aga see "kiiresti" on ka vaieldav - kui inimest üldse tundma ei õpi, siis pärast tutvumist reaalis võib selguda, et ups - mulle see x asi ei sobi absoluutselt. Vat siis mõtleks küll, et raisatud aeg.
 
hh 06. juuli 2014, kl 12.46
See võib olla kohtumisel täiesti tähtsusetu, kui hästi inimest juba netis "tundma õpiti". Kõike ei jõua ja polegi vaja eelnevalt välja uurida. Teatud teemadest on muidugi vaja rääkida, harjumused, huvid, suhtumine olulistesse küsimustesse, aga liiga palju uurida pole ka vajalik. On olnud juhus, kus netis oli peaaegu, et ideaalne klapp, kõik sobis, hobid, maailmavaade, soovid, unistused jne, aga reaalsuses muutus kõik ebaoluliseks, sest tõmmet polnud. Kirjutades tekib loetava põhjal palju kiiremini ettekujutus teisest, kui et vaadata üksteisele läbi kaamera "otsa" ja rääkida vabalt. Milleks raisata aega tundma õppimisele, kui piisab 3-4 kõnest, et tekiks palju parem ülevaade ja reaalsem ettekujutus, kes on teisel pool ekraani.
 
mhh 06. juuli 2014, kl 13.02
Teate, kogu see jutt, et "internetis oli ideaalne suhelda, aga reaalis tõmmet polnud" on täielik jura. Inimesed, kes nii räägivad, kannatavad ise tavaliselt mingite minevikus lahendamata probleemide käes, neil on hirm läheduse ees, pole suutnud eelmistest suhetest lahti lasta või on neil hetkel suhe ja siis tunnevad süümepiinu vms. Siis on hea hakata midagi rääkima tõmbest ja väita et ainult "ideaalne" on piisavalt sobiv. Kuna ideaalseid inimesi ei leidu (ega ideaali otsivad inimesed ka ise ideaalsed pole, kaugel sellest), siis on hea ettekääne väita, et inimesega puudus "keemia."

Mida me siis ikkagi otsime? Inimest, kes tekitaks meis meeldivat enesetunnet, huvi, põnevust ja see ei sõltu välimusest. Kui sõltuks, siis armuksime suvalistesse iludustesse tänavalt, tutvusringkonnast, meediast, kuid nii see ju ei toimu (v.a. pubekaeas, aga siin nii noori inimesi tutvumas pole). Tegelikult on armumiseks vaja, et inimeste hinged sobiks omavahel kokku, aga seda ilma eelnevalt kirjutamata teada ei saa.
 
hh 06. juuli 2014, kl 13.50
Vaidleksin vastu, tõmme ja huvi tekib inimese vastu esmalt enamasti ikka välimuse, oleku jne põhjal ja alles siis tuleb mängu sisu. Nii on see toiminud varem ja toimib ka tulevikus. Sisemisest ilust räägivad need, kes pole enesekindlad oma välimuse suhtes, kardavad pettuda ja loodavad jõuda muudmoodi teiseni. Võibolla polnud sõna ideaalne kõige õigem, kirjeldaks mainitud suhtlemist. Kuid jutt klappis ja oli vastastikku meeldiv. Ja meeldivat suhtlemist on internetis üsna kerge leida. Huvi ja põnevust on lihtne luua kirjapildi põhjal, mõelda tähendus välja oma taustsüsteemis ja panna omalt poolt veel häid omadusi teisele juurde.
Kirjutamine ja kohtumine ei ole mitte kunagi samad. Netis võib jutustada pikalt ja laialt ning jutt ei saa kunagi otsa ja reaalis piisab mõnest väikesest nüansist, mis alateadlikult tekitab eneselegi arusaamatu tõrke.
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 16.30
Teate, viimased - mulle tundub, et tõde on kuskil seal vahepeal. Ehk siis piisavalt suhtlust virtuaalis, ning kui siis tekib huvi - kolida reaali. Kui ei sobi, siis ei sobi.

Mu oli juhus meesterahvaga, kes kohe kuidagi ei tahtnud kohtuda, küll leppis igasuguseid aegu kokku ja kutsus mind välja, aga viimasel hetkel selgus, et ikka midagi tuli vahele. Ma ei teagi, mis tõrge tal oli, aga ei hakanud mina ka suhtlust üleval hoidma. Tänaseni ei tea seda ning küsida ei oleks olnud mõtet, kuna mittetulemiseks mõeldud vabandused oleksid siis valedeks kvalifitseerunud.
 
põhjus reaalile 06. juuli 2014, kl 17.28
no see mees oli sul ilmselt abielus.alati on põhjused äraütlemiseks üsna lihtsad.
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 17.33
Minu teada ei olnud, aga kindel ka ei saa olla. No milleks siis teha ettepanekuid, kui neid täita ei saa. Kaldun arvama, et seal oli ikka mingi teine põhjus - rääkisime elust-olust ja inimestest üsna põhjalkult, samuti eelnevatest suhetest ja muust säärasest.
 
ei seisa 06. juuli 2014, kl 17.59
kui abielus polnud, siis enam tal ei seisnud ka. ja arvas, et kukub läbi oma "mehelikkuse" eksamil.
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 18.06
Irw, no meil ei olnud kokkulepet, et hakkame seksieksamit tegema, esialgu oli siski plaan kohvitada vms. Potentsi osas ei oska kommenteerida, aga kuidas üldse võib seda arvata, et kohting mingi eksam oleks või milleks siis neid kokku leppida, kui tulla ei taha?
 
mängud 06. juuli 2014, kl 18.36
mees mõtles, et ehk on ka peaaegu mees, teine asi, kehv testosterooni tase. lihtsalt ei viitsinud reaalsusesse astuda, ju oli enneast paremaks ja "ilusamaks" valetanud. Nüüd, reaalsuses, oleks ilusad valed otsa saanud. ( hambad, nende olukord, kasv 1.83 osutub raalis 1.67-ks jne jne)kui seda soovi enam pole, ei viitsi ju...
sex on see, mis mehe kodust välja viib...
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 18.41
Ei olnud tegemist kehva välimusega, vahetasime mitmeid pilte. Aga oletame, et sul on õigus - milleks siis üldse mind kuskile kutsuda, kui ette on teada, et nagunii ei lähe? Tema initsiatiiv oli kokku saada, ma olin nõus. Ja kuidas seks kodust välja viib, kui ta ei tulnudki kodust välja?
 
näinud küll 06. juuli 2014, kl 18.44
tänapäeval saab pilte nii tuunida, et saada kasvõi otse mr.universumi konkursile.
sa päris reaalne oled ikka natuke lihtne peast.:)
 
ütleme siis nii.. 06. juuli 2014, kl 18.50
mees oli viisakas, st kutsus välja.. siis mõtles, oh raha kulub ja mine tea kas meeldib, ja kasv lühike ja raha pole ja autobensiini kulub jne jne. Hirm ka muidugi.
sexisoov viib kodust mehe välja, lootus sexivõimalusele st testosterooni tase organismis sunnib kas uksest välja minema või mitte.
ju see mees juba tühi oli..
 
mnjaah 06. juuli 2014, kl 18.53
Kuidas sa mehe leidsid, kes sulle lapse tegi ja nüüd ei leia meest , lapsega naisel on natukene problemaatiline mehele minna. Kõik mehed ei taha väiksesse kanti käima hakata ja uusi lapsi teha, kui omadki veel toetust vajavad.
 
to näinud küll 06. juuli 2014, kl 18.55
Ja sina vaatagi neid tuunitud pilte edasi, miss a normaalseetele sellest kogu aeg pasundad, mehed on enamus piltidel koledad ka ilma duunimata.
 
mnjahhh 06. juuli 2014, kl 18.57
Miks tegi ettepaneku ja ise välja ei tulnudki, no kas sa oled napakas et aru ei saanud, naine tuli tal koju noh.
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 19.00
Ehh, ma ei ole peast ni lihtne, et ma tuunitud pilte ära ei tunneks. Ja väga valdav enamus meeste pilte ei ole tuunitud, võib olla pigem nn libapilt, aga mitte tuunitud.

Ja lapsi ma ei soovi - kust selline arvamus pärineb, isegi kooselu ei taha - nii et mingist materiaalsest kohustustehunnikust pole mõtet jahuda. Ja pole ka asi kütusekulus, mul oli tema elukohaks olevas linnas koolitus, seega poleks eriline vaev olnud kodust välja tulla.
 
mnjahh 06. juuli 2014, kl 19.12
Mida sa mehest saada tahad?
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 19.18
Ma olen siia teemasse piisavalt isiklikke soove sisse kirjutanud, rohkem ei lisaks siia midagi.Edasi püsin teemas, kes tahab, leiab meiliaadressi eespoolt.
 
abielus, aga vaba 06. juuli 2014, kl 19.30
ju see mees siis ikka abieluline oli, õnnetus "loomulikult"..
aga kui keeli oskad, vaata mujal ilmas ringi.
on tõenäolikum, et leiad muude friikide seast ka suht- koht normaalse, kes isegi su last salliks.
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 19.44
Viimasele - üsna sapine kommentaar ja kui saa eespool olevat oleksid ka lugenud, siis teaksid, et ma ei otsigi lapsele isa ega kooselu. Pealegi oli seal ka see kirjas, et mul ei ole mingit paanikat selles osas - seega välismaalt ma küll otsima ei hakka, elistaksin nagunii eestlast kaaslasena.
 
hh 06. juuli 2014, kl 19.57
Mis sellest nii pikalt arutleda, miks mees kohtuma ei tahtnud tulla, ju siis oli ennast ilusamaks ja paremaks rääkinud, põhjust teab ainult tema ise. Mis piltidesse puutub, siis seda ei tea kunagi, millal need tegelikult tehtud on, teinekord on isegi kahel, kolmel pildil inimene totaalselt erinev. Ma ei väsi kordamast, et kõige kindlam ja parem viis saada reaalset ülevaadet välimusest, suhtlemisoskusest, kõnepruugist jne, on kaamera ja hääle abil. Kui seda ei taheta kasutada, siis hiljem pettudes saab ainult iseennast süüdistada.
 
komistad ja kukud 06. juuli 2014, kl 20.04
no talla siis neid eesti mehi otsides aga rõõmsalt ja jätkusuutlikult edasi..
võd kindel olla, et mitme erineva tutvuja nime, kasutajanime, profiili, vanuse, kasvu, kehakaalu, huvide jne alt leiad sama ühe ja sama vananeva mehetohlaka..
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 20.09
Ei ole kusjuures sedasi olnud, kui siin viimane arvab. Aga ma küsiks hoopis, et miks sa nii kibestunud oled ning miks ma peaksin teisest riigist pärit meest eelistama?

HH-le - ma ei oska teiste eest rääkida, aga minul näiteks polegi kaamerat ja pildi osas saab ju vaadata "properties" alt kuupäeva. Kui seda pole, siis iseasi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!