Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ja kui leiadki internetist normaalse ja vaba mehe...
 
Reaalne 05. juuli 2014, kl 19.43
Sina viimane vastaja - ma kaalun 59 kg, aga sina?
 
Reaalne 05. juuli 2014, kl 20.02
Mingi liba segab siin vahele. Ma kaalusin 8.klassis 59 kilo, nüüd tuleb 100 täis ja nats peale ka.
 
Huvituja 05. juuli 2014, kl 20.35
Üldiselt soovitaks pr. Reaalsel, kui ta tõesti tutvuda soovib, teha selleks puhuks eraldi aadress ja eraldi teema :)

Ja soovitavalt guugeldada iga sinna kirjutava tegelase aadressi, enne vastamist. Seda siis lisaks elementaarsele elutervele ettevaatlikkusele ja vaistule :)
 
Reaalne 05. juuli 2014, kl 21.11
Sa Huvituja ära õpeta. Jätad mulje, nagu oleksid siin juba 20 aastat tutvunud tulemuseta..
 
Päris reaalne 05. juuli 2014, kl 21.15
Oijahh - üsna lõbusaks läheb tõesti :). Kui minu kaal nii oluline on, siis kaalusingi keskkoolis samapalju, kui nüüd. Kõik ei ole tõesti paksud, lollid või koledad ilmtingimata. Huvituja - kirjuta naaberkvartalist@gmail.com. Sina libareaal võid ka kirjutada, räägime su kaalust ning sellest, kuidas see normi saada vajadusel.
 
Üsna reaalne 05. juuli 2014, kl 21.18
et mingi viga sul ikka küljes on. Räägi välja!
 
Viimasele 05. juuli 2014, kl 21.21
Oleneb, mida selleks veaks pidada - mis sinu jaoks oleks selline "viga"? Keegi pole ideaalne, selge see, aga siiski on erinevad inimeste arvamused vigade ja häirivate asjade kohta.
 
hh 05. juuli 2014, kl 21.29
Kas kaalunumber tõesti annab hea ettekujutuse, et inimene võiks päriselt ka meeldida? Pange kaamera tööle, näeta rohkem, kui kaalunumber ja pildid teile kokku näitavad.
 
HH-le 05. juuli 2014, kl 21.33
Ega ei annagi ju, olen nõus. Aga kui kindlasti ei sobi ülekaalulised, siis sellevõrra saab selekteerida ka kaamerata. Seda viimast mul muide ei olegi, standardvarustuses ei ole ja pole eraldi ostnud ka.
 
Oot 05. juuli 2014, kl 21.43
kes kellega siin tutvub nüüd ja kes on normaalkaalus kena naine?
 
Päris Reaalne 05. juuli 2014, kl 21.50
Tundub, et mina tutvun - kuigi teema ei ole minu algatatud, aga sai teist pisut solgitud heas mõttes :). Aadress kirjutamiseks on mõned postitused eespool, kui soovid. Siia ma ei hakka iseenesestmõistetavalt ennast laotama, see oleks virtuaalne suitsiid või siis äärmiselt tüütu ja frustreeriv :).
 
Oot 05. juuli 2014, kl 22.01
No midagi võiksid endast siia siiski kirjutada, enne, kui kirju hakkan postitama adrele..
 
Päris Reaalne 05. juuli 2014, kl 22.14
Ja mida ma siis peaksin postitama täpsemalt, näiteks? Küsi, mis sind huvitab.
Aga ma ütlen ennetavalt, et ma ei hakka siia biograafiat kribama.
 
Oot 05. juuli 2014, kl 22.17
Antud juhul pole arusaadav (solkisid teise teemat) oled sa mees või naine, kui vana, palju kaalud, kus oled..
 
Päris Reaalne 05. juuli 2014, kl 22.32
See on eespool kirjas, olen naine, 36 aastat vana, kaalun 59 kg ja elan Kesk-Eesti veerekesel. 171 pikkust, kõrgharidus, töötan, 1 laps, oman juhiluba ja autot... Mis veel? Oskan ja armastan kokata, loen palju...Aga pole hea marketingi osas, mis puuduta enda reklaamimist.
 
Oot 05. juuli 2014, kl 22.38
Ja kes võiksid kirjutada, oletan, et mehed, kuid mis vanuses, kaalus, pereseisus?
 
Päris Reaalne 05. juuli 2014, kl 22.45
Mehed jah, vanuses 35-42 - no mingi vahemiku peab märkima, aga mitte sellest oluliselt suurema kõrvalekaldega. Normaalkaalus ja 60 on minu jaoks pisut mitte normaalne mehe juures, näiteks. Pikemad võiksid ka olla, ma kannan kõrgeid kontsi enamasti ja seega ei tahaks, et mees oleks õlani. Pereseis - sellega on keerulisem, ma ei taha sellist igapäevast pere-elu, aga suhtes meestega susserdamine oleks vist ka koormav. Aga kõik sõltub asjaoludest ja inimesest.
 
hh 05. juuli 2014, kl 22.46
HH-le Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ega ei annagi ju, olen nõus. Aga kui kindlasti ei
> sobi ülekaalulised, siis sellevõrra saab selekteer
> ida ka kaamerata. Seda viimast mul muide ei olegi,
> standardvarustuses ei ole ja pole eraldi ostnud k
> a.

Ei kujuta ette, kui paljudega peaks selleks kohtuma, et lisaks kaalule oleks ka vastastikkune sümpaatia. Ilma kaamerata on see veel topelt raske.
 
HH-le 05. juuli 2014, kl 22.53
Vastastikune sümpaatia ei hõlma ainult välimust, rumal ja enesekeskne inimene ei ole sümpaatne ka siis, kui ta on kehalt täiuslikkuse etalon. Võimalik, et see on minu arvamus ja eelistus, aga ainult välimus ei määra nagunii. Ja kui ma kirjutades selle esimese asja olen kui mite päris välistanud, aga siiski enam-vähem kindlaks teinud, hakkan vaatama muid parameetreid, mis võiksid segavad olla.
 
Oot 05. juuli 2014, kl 22.58
selge siis, olen üle 42 ja ei hakka kirjutama:)
 
hh 05. juuli 2014, kl 23.02
Kindlasti ei hõlma, aga kui virtuaalselt võiks justkui sobida välimus, iseloom, huvid, soovid jne, kuid päriselus keemiat ei teki. Kas siis pole kahju ajast, mis on tutvumisele kulutatud või on kuidagi lihtsam elada illusioonis, et äkki just tema on õige?
 
Päris Reaalne 05. juuli 2014, kl 23.07
Mis illusiooni puutub, siis oleks rumal neid tekitada enne kindlaks tegemist, et inimene sobib vähemalt esmapilgul edasiseks. Ja kui ei teki seda nn keemiat ega särinat, siis jumal temaga. Mitte midagi ei ole ju kaotada - ja ei ole ajast kahju, mil ma mõned read siia kirjutan moosikeetmise vahele või siis lähen ning joon kellegagi kuskil klaasi mahla. Inimene on seda väärt ikka ju...

Võibolla, kui mu töö oleks niisugune, nagu edukal börsimaakleril, et iga kulutatud minut maksaks tuhandeid, siis ma ei arvaks sedasi. Aga enamasti nii ei ole ju, seega ma ei saa aru, mis krt selle kaotatud ajaga on, läbi iga situatsiooni õpid ju ennast ja teisi paremini tundma, see pole kuidagi raisatud hetk.
 
hh 05. juuli 2014, kl 23.29
Kaotatud aja all pidasin silmas pikki vestlusi või kirju, kus kulunud nädalaid või isegi kuusid, nii nagu osad väidavad. Olen enam kui kindel, et selleks ajaks on juba tärganud väikesed lootused. Lihtne on muidugi öelda, et rumal on illusioone tekitada, aga inimene on siiski emotsionaalne olend.
 
Päris Reaalne 05. juuli 2014, kl 23.39
No kuudepikkusest kirjtamisest ma ei räägigi, see oleks tõesti natuke liialt venitatud variant ka minu jaoks, aga pärast kolme lauset ei teki mul ka piisavalt huvi, et kuskile kohtingule minna, mis ilmselgelt tähendaks veel pikema vahemaa läbimist ja planeerimist.
 
Päris Reaalne - to oot 05. juuli 2014, kl 23.40
Kui sa sellest piirist just laia lauaga üle ei lähe, siis kirjuta ikka.
 
hh 05. juuli 2014, kl 23.46
Ma arvan, et peaksid täpsustama oma kriteeriume.
 
Oot 05. juuli 2014, kl 23.47
Kui lai on lai laud?:) 50 on üle mõistuse?
 
Päris Reaalne 05. juuli 2014, kl 23.51
HH-le - ma arvan, et siin olen piisavalt täpsustanud, kui soovid, siis kirjuta meilile.
Oot-le - viiskümmend on palju jah, katsetatud teema, seega ei hakka uuesti katseid tegema ehk siis kuskile peab piiri tõmbama.
 
Oot 05. juuli 2014, kl 23.54
Selge pilt. Edu igaljuhul ja loodan, et mõtled ümber ehk veel :)
 
Päris Reaalne 06. juuli 2014, kl 00.01
Ok, minu poolt on "case closed" - kes tahab, see kirjutab meilile. Ja Oot, sina samuti - kui tahad arutleda mu motivatsiooni üle piiride nihutamise osas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!