Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ontlikku meest
 
Tom 17. august 2014, kl 10.14
sul on täielik õigus.kui kokku ei sobi siis pannakse küla peal edasi.
 
pedetomile 17. august 2014, kl 10.19
kas sa oledki selline juhm, et keelereegleid ei tea, või teed libades teadlikult samu vigu?
 
m-39 17. august 2014, kl 10.23
Otsin jah platoonilist suhet, vähemalt esialgu. Sõprust, kui nii võib öelda. Eks elu seab hiljem asjad rööbastele.
Majanduslikult ma kedagi toetada ei saa, küll aga olla kaaslaseks, kuulajaks, kõrval viibijaks. Seda ei olgi ju nii vähe...
 
naine mustas 20. august 2014, kl 10.04
Kahju, et oled nii noor...sellist meest ma otsingi.
 
naine mustas 20. august 2014, kl 10.19
hm 17. august 2014, kl 10.11
Sek ei ole esimene asi, kuid sksuaalne<< sobivus on <üsna määrav. Ne<ed muud väärtused tuhmuvad kiiresti rahuldamatuna või saab rahuldamatus<est põhjus<<külakorda käimiseks.<
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Ma jätkuvalt mainin, et seks ei ole peamine
 
tõeline telhvitar 20. august 2014, kl 10.27
No krt kus pirtsutab. Isegi üle laua jutustamiseks nõuab provva mustas, et mees olgu jumal teab mis vanuses. Üks ei sobi ega teine ei sobi, ega sa temaga ju voodisse roni.
Krt, kui ei haise, hambad suus ja jutt jookseb, ei peagi passi lauale lajatama.
Isssant, maeivõi...
 
kangestus 20. august 2014, kl 10.33
Siin foorumis on nasied end meheks kirjutanud ja vastupidi, enamus naisi ei tööta, neil on palju lapsi, riik toetab ja milleks tööl käia kui võib hommikust õhtuni siin plärada.Mehed aga ei käi tööl, põhjus on pidev vindisus.
 
naine mustas 20. august 2014, kl 11.11
Riik toetab ja lapsi suure summaga-19.eurot kuus. Kuidas sellise rahaga last ülal pidada ma ei mõista.
Laps on luksusasi, seda suudavad vähesed pidada, niiet laps oleks tõesti kenasti kasvatatud.
Nõuka ajal oli ikka väga lihtne, sest riik väärtustas last.Oli sul 3 last siis oli palju soodustusi, isegi järjekorras võisid ette minna...kaupa kui defitsiiti oli vähe, kuid ees olles said oma jao lihtsalt kätte. Oli küll palju irisejaid kuid seadus oli täitmiseks.
Kui aastaid annaks tagasi kerida siis ma ei sünnitaks ühtegi last siia hädade orgu.
******************************
*********************************
tõeline telhvitar 20. august 2014, kl 10.27
No krt kus pirtsutab. Isegi üle laua jutustamiseks nõuab provva mustas, et mees olgu jumal teab mis vanuses. Üks ei sobi ega teine ei sobi, ega sa temaga ju voodisse roni.
Krt, kui ei haise, hambad suus ja jutt jookseb, ei peagi passi lauale lajatama.
Isssant, maeivõi...
**********************
**************************
Ma ei pirtsuta midagi. Ma pole nõudnud või õigemini pole soovinud midagi üleloomulikku, kõik on normi piires.Ja miks te vannute?
Passi pole ma nõudnud ...kui Sa tõesti ei haise ja hambad suus ning möla jooksmas siis pole Sul tühjal ju vigagi, kuid igasugune jutt pole ka kõrvadele ilus kuulata.
 
usun 20. august 2014, kl 11.38
kõik mis enne olnud on ilus ja hea
 
igal pool.... 20. august 2014, kl 12.21
.... on parem kui mitte kusagil...

AAMEN!
 
naine mustas 22. august 2014, kl 14.19
Vaidleks vastu, kõik pole olnud hea ilus, kuid rõõmu oli küll rohkem ja häid humoriste ka...kui nad ikka suukese paotasid siis saal rõkatas...nali pidi olema läbi lillede ja seda kunsti osati hästi...aga mis nüüd on? Lahmitakse niiet suu vahtus ja nalja pole ollagi...kurb!
 
rumal inimene 22. august 2014, kl 14.34
praegune inimene on vaba ja ei pea midagi läbi lillede ütlema
tal on aruke väiksem kui mooniseeme, mis nalja sa temalt tahad?
 
:) 22. august 2014, kl 14.37
Paha siga, mitu viga:)
Vanasti oli kõik parem.
Teistel on ka täna parem.
Sinule tehakse liiga, kuigi oled ideaalne.

:)
 
kiilakas 22. august 2014, kl 14.46
Oled vingats ja sildistaja, naine mustas. Lisaks veel on sul väljendusoskus ka longamas, kui ei saa ise ka aru, mida kirjutad.
Õpi inimestest austama nende loomuomaduste järgi, eelarvamuslik inin välimuse kohta on ebaviisakas ja inetu. Selliseid ei taha keegi.
 
naine mustas 22. august 2014, kl 15.49
kiilakas 22. august 2014, kl 14.46
Oled vingats ja sildistaja, naine mustas. Lisaks veel on sul väljendusoskus ka longamas, kui ei saa ise ka aru, mida kirjutad.
Õpi inimestest austama nende loomuomaduste järgi, eelarvamuslik inin välimuse kohta on ebaviisakas ja inetu. Selliseid ei taha keegi.
**********************
******************************************
Sa kiilakas mine veel kooli,grammatika lonkab kolme jalga....ise ole sidistaja nõmedik....kus Sa mu välimust näinud oled? Sind ma küll ei taha, iniseja!
 
naine mustas 22. august 2014, kl 15.53
Ups, viga lipsas sisse...oled on õige.
Huvitav kuidas siinseid olijaid saad omaduste järgi hinnata...pole neid ju näinud vaid nende vigisemist lugenud?
 
kiilakas 22. august 2014, kl 16.39
naine mustas Kirjutas:
-----------------------------------------------------

> ************************
> Sa kiilakas mine veel
> kooli,grammatika lonkab kolme jalga....ise ole sid
> istaja nõmedik....kus Sa mu välimust näinud oled?
> Sind ma küll ei taha, iniseja!

Sa oled ikka tõesti Debiila. Isegi lugeda ei oska või ku loed, siis aru ei saa.Mis sa tõega arvad, et kui ma muidu vigu ei tee, siis kirjutan sõna "longab" kogemata? Ja välimuse kohta inisesid ja sildistasid just sina. Minult tuli vaid tige reaktsioon, täpselt nagu su sildistus ja sina väärt oled, va voldiksardell. Mine kurda maailmale kui sitt su elu nüüd on, isegi kiilakad põlastavad.
 
iniseja 22. august 2014, kl 16.45
sa vettind voldikhapukurk ära siin igaüht inisejaks nimeta. iniseja olen mina.
 
kiilakale 22. august 2014, kl 18.39
no lase siis juuksed pähe istutada ja proteesid suhu! kohe hakkab parem.
 
hm 22. august 2014, kl 19.14
kiilakas, see kursus pakuks huvi. jagad infot?
 
mööduja 22. august 2014, kl 19.16
naine mustas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa kiilakas mine veel
> kooli,grammatika lonkab kolme jalga....ise ole sid
> istaja nõmedik....kus Sa mu välimust näinud oled?
> Sind ma küll ei taha, iniseja!

irw, kiilakas ei pakkunud end sulle mu meelest. vastad siiski keelduvalt. sama geiš, mis reaalis teemaga "kõik imetlevad mind"?
Njahh...:D :D :D
 
naine mustas 23. august 2014, kl 15.26
Kui olete mu kuulutust lugenud, siis peaksite teadma, et minu eelistus pole kiilakad. Ma ei halvusta neid vaid mulle nad ei meeldi ja nad ei peaks ka sõna võtma...nad pole soovitud. Aga sellest ei saa ma aru miks nad just siis nimme kirjutavad ja hakkavad mind solvama.
Mina neid pole solvanud.
Lihtsalt ärge palun kirjutage mulle.
Karvutud pole mulle kunagi meeldinud...on nad siis ise end kiilakaks ajanud või siis looduse poolt selliseks loodud ,mulle nad ei meeldi.
Reaalis te ei lähe ju suvalist inimest solvama-pilkama kui naisel mõni kilo rohkem kui vaja. MIKS SIIN KOHE TURJA KARGATE?
Häbi peaks teil olema.
 
to naine mustas 23. august 2014, kl 15.35
kui see väga suur saladus ei ole, siis palju juba kirjutajaid on?
kas siin foorumis üldse on mõtet kuulutada?
 
naine mustas 23. august 2014, kl 15.35
Reaalis olen kõigiga hästi läbi saanud. Keegi pole mind halvustanud mu välimust ja käitumist. Kõik on soovinud minuga sõbraks saada ja sõber olla. Aga siin on kui hagijate kari mul turjas, kuigi pole mind silmast silma näinud. Kas teil pole tsipakenegi südametunnistust rinnus? Kõik halb tuleb teile tagasi ja kuhjaga. Ma ei kadesta teid selle karistuse eest.Olete selle kuhjaga ära teeninud, armsad kiilakad!
 
naine mustas 23. august 2014, kl 15.38
Pole mingit saladust, ükski pole vastanud...ja ega ma loodagi, et siit korralikku meest/naist saab.
See rohkem lollitamise koht.:)D
 
to naine mustas 23. august 2014, kl 15.53
ma lasin kiire pilgu üle terve teema, aga ma ei leidnud su meiliaadressi. kuidas sulle siis kirjutada saab? (vabandust, kui kuskil kahe silma vahele jäi, aga esmavaatlusel silma küll ei torganud).
mansion ghost 23. august 2014, kl 16.17
´naine mustas´
"Reaalis olen kõigiga hästi läbi saanud. Keegi pole mind halvustanud mu välimust ja käitumist. Kõik on soovinud minuga sõbraks saada ja sõber olla. Aga siin on kui hagijate kari mul turjas, kuigi pole mind silmast silma näinud."

Vaat siin näeme sinu "hinge", mis ei ole seotud füüsilise keha ega isikuga, Sinu vaimsust ja iseloomu.
Kuidas see nüüd oligi kaunishinged?
 
nb! 23. august 2014, kl 16.24
Minu meelest on netis tutvumine suurepärane. 8 lk ja igal mehel peaks selge olema, et sellest mustast lesest peab kaugele põgenema.
 
naine mustas 23. august 2014, kl 18.40
Minu moto on,et esimesena mina kiusu ei algata, kuid kui mind mõnitatakse siis ei ole enam sellist asja, et keeran teise põse ette...ei, saad samaga ja rohkem veel.
Siin ei saagi hea olla,siis õgitakse sind lihtsalt ära.
Olgu, ma olen inetu,südametu, kiuslik vana moor, proteesid logisevad ,kartulikooresed juuksed krunni keeratud,silmad kõõrdi ja lehk hullem kui tõhul,jalad rangis,mokad töllakil-nii siin kui seal,narkotsi tarbin kui õhku,lapsi ei jõua kokku lugeda, neid kui kihulasi maailmas laiali ja otsivad omi issisid...kuid need kadusid uttu niipea kui kuulsid, et ootan lapsukest...nonii,kallid mehekesed, kes julgeb mulle ulualust anda ja mind naiseks kosida...ta saab ju lotovõidu minunäol...kes veel on nii tubli eesti naine, et julgeb kiilakaid põlata...kaua ma kuuse all elan, talv ju tulekul...
olen nii peenikeseks jäänud, et varjugi pole näha:D Või olen nii pundunud suurest joomisest, et ei mahu enam kahepoolsest uksestki sisse...riideid ei saa poest osta, sest pole nii suuri numbreid ja pean end tekkidesse pakkima,aga uusi tekke oleks ka vaja,praegused juba viledaks kulunud...
hei, mehepojad, tulge ühele vaprale naisele appi.
Ette tänades teie unelmate naisuke, kurrnäü
 
naine mustas 23. august 2014, kl 18.42
Panga konto on:SEB 38741068770418 teie alandlik ori.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.