Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ontlikku meest
 
tiibadega kurat 13. august 2014, kl 05.53
kiilakas Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> mage? see on solvav mölaklu
> s. ma võin ju olla ideaalsete näojoontega, aga sel
> le paksper'se meelest olen automaatselt inetu kui
> mul juukseid pole? endal, nagu keegi mainis min.15
> kg ülekaalu?
> muide kunagi ammu põdesin, kui noo
> r olin, nüüd on jumala savi. aga sildistajad saava
> d virtuaalselt jalaga per'se.

Lugesin ja jäin mõtlema. Kogu Su vastasseis sellisele väljendumisele/suhtumisele siledate peanuppude kohta näib põhinevat sellel, et inimene näeb välja nagu voldiline sardell. Et kui ta näeks välja nagu frankfurtei viiner, siis Sa lepiksid tema kommentaaridega? Kas saledus ja/või mingid muud näitajad (ilus, vastupandamatu jne) annavad õiguse mõnitada teisi või suhtuda üleolevalt?
 
kiilakas 13. august 2014, kl 06.44
tiibadega kurat Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> Lugesin ja jäin m
> õtlema. Kogu Su vastasseis sellisele väljendumisel
> e/suhtumisele siledate peanuppude kohta näib põhin
> evat sellel, et inimene näeb välja nagu voldiline
> sardell. Et kui ta näeks välja nagu frankfurtei vi
> iner, siis Sa lepiksid tema kommentaaridega? Kas s
> aledus ja/või mingid muud näitajad (ilus, vastupan
> damatu jne) annavad õiguse mõnitada teisi või suht
> uda üleolevalt?

oled sa ülse mõtlemisvõimeline või puristad alati niisama vahtu? soovitan tõsiselt minna mingilekursusuele kus õpetatakse loetust arusaamist ja meelespidsmist rohkem kui viisteistt sekundit.pärast loesee teema alguses lõpuni uuesti.

mõnele debiilile siis veel kord - inimene peab automaatselt inetuks meest, kellel puuduvad juuksed, teadavasti seda muuta pole võimalik.
miks ei või sama ülbelt samamoodi sildistada ja mõnitada ütlejat, kes on end rasva õginud mis on ometigi muudetav? nad on nagu voldilised ja kühmudega täisssöönud lollid sardellid.
lollid veel pealegi, sest selliste arvamus näikse olema, et nad hakkavad end mehe jaoks pingutama ja salenema. huiatki nad hakkavad, sest meest nad ei leia.
enne pingutagu ja siis väärivad meest. vb.
 
nujah 13. august 2014, kl 07.15
irw, juuste puudumine annab tunda? pane müts pähe ja loe esitatud küsimus uuesti üle ja siis oma sardelliline vastus. endal jäi kursusega suhe registreerumistasemele?
 
kiilakas 13. august 2014, kl 07.59
kuradile, nujahile ja mõnele tohmanile veel.

ma ei kavatse laskuda diskussiooni kas ainult kehakaal annab õiguse kedagi mõnitada, ainult ajud kaotanud lammas saab rebida lause ja hakata inisema selle kallal.
antud kontekstis annab sildistamine mulle õiguse mõnitada ja annab aluse veel hullemini öelda, sest sildistaja saab oma olukorda parandada - kaalu kaotada, kuid juukseid ei kasvata mingi võim uuesti pähe,
seega olen mina hoopis halvemas seisus, sest tema saab sildistada minusuguseid inetuteks isegi saledana edasi.
 
nujah 13. august 2014, kl 08.34
Mis annab sulle õiguse halvustada ja mõnitada teiste teadmisi, arusaamisvõimet ja kleepida selles kontekstis silte külge?
 
NäkkDonalds 13. august 2014, kl 09.13
Kas sa, kiilakas oled millestki ilma jäänud oma kiilakluse tõttu? Mulle meeldivad kiilakad mehed, üks isegi liiga, aga sina küll eriti sümpaatne ei tundu ja seda mitte oma peanupu pärast vaid kuna tundud emotsionaalselt labiilne lahmerdis:)
 
viimasele 13. august 2014, kl 09.20
Mis sulle selles ühes meeldib? Mis annab kiilakale väärtuse?
 
ex pert 13. august 2014, kl 09.33
kiilakus on ainult üks nüanss mehe juures, kui mees muidu meeldib, siis kiilakus käib ka selle meeldimise sisse. kui mees ei meeldi, siis on ka kiilakus eemaletõukav.
 
NäkkDonalds 13. august 2014, kl 09.45
No just.ega see üksi ei meeldi sellepärast, et on teistest kiilakam, vaid ikka muu pärast:)

Aga sildistamisest ja paratamusest: minule on looduse poolt kaasa antud lopsakas büst. Lihtsalt nii ongi. Ma ei tuleks aga selle pealegi, et kuskil foorumis hakata süüdistama näiteks mehi, kes ütlevad, et nemad eelistavad pisitissilisi naisi. No mis seal ikka, eksole. Ega minu elu see ei mõjuta:)
 
punapea 13. august 2014, kl 09.58
samas ei peaks siiski halvustama "naine mustas" eelistusi - nokui talle ei meeldi kiilakad mehed...
lõugamine naistele näkku ei näita just parimat taset ja kindlasti kahandab see mehe väärtust suhteturul, olgu ta siis netis või reaalis. ma saan aru kui naised omavahel lõugavad või kisklevad, aga mees naisi niimoodi sõimamas... olgu ta või kena kiilakas, aga selline sõimlemine on kole:P
 
mees 13. august 2014, kl 10.39
Milline nüanss on meeste juures tähtis naistele?
 
:) 13. august 2014, kl 10.41
Mehed eelistavad suurebüstilisi, mida tead isegi, näkk:)
 
hm 13. august 2014, kl 10.55
debiilsus ei ole kah muudetav, isegi ajudeta lammaste saledaks saamisel saad sa kiilaks neid endiselt debiilideks sildistada.
oled alaväärsuse käes väänlev isane, kellel ripub kõht üle värvli ja see panebki su sedasi lahmima. ei ole sa millestki üle saanud, eriti veel kiilaspäisusest.
 
kiilakas 13. august 2014, kl 11.17
kui siin mõni nii tum-tum on, siis ma küll ei imesta, et te jkaaslast ei leia:D


nujah 13. august 2014, kl 08.34
Mis annab sulle õiguse halvustada ja mõnitada teiste teadmisi, arusaamisvõimet ja kleepida selles kontekstis silte külge?

Loe minu eelmist postitust, seal on väide ja sõna "SEST", millega algabki põhjendus, ja jutt ei ole teistest vaid konkreetsest pelmeenist, kes arvas heaks sildistada. kas karvad segavad teksti mõistmist?

NäkkDonalds ja punapea, vabandust, aga rohkem puust ja punasemaks ei ole vist võimalik enam rääkida.

jutt ei ole eelistustest ja maitsest!! vaid automaatselt inetuks tembeldamisest! see on sama ajuvaba, nagu sina ND kes oled suure büstiga,keegi ütleb et sellised suurebüstilised olete inetud! Kas olete?
kui tema maitse on väikserinnalised, siis nii öelgu, aga ega suurte rindadega seepärast inetud ju ei ole?

on sellest nii raske aru saada jka vahett teha?
üks asi on eelistamine ja maitse, teine asi on sildistamine!
kui sul on punaseks värvitud pea, siis, tuleb üks jobu ja ütleb et punapead on inetud. Olete seepärast we?ei ole, sest see jobu lahmib.
ta võib öelda, et tema maitse ei ole punapead aga mitte möliseda punapeade inetusest.



issand anna mõistust mõnele...
 
nujah 13. august 2014, kl 11.54
Mille põhjal eeldad, et siinsed kirjutajad on kõik ülekaalulised kiilaspeade halvustajad?
 
:) 13. august 2014, kl 12.05
Täieliklahmimine kiilakas:) Oled teadlikult solvata üritanud kõiki, teenimatult. Ülekaaluline kurat ja nujah jt ei halvustanud ühegi sõnaga juuste puudumist.Mingit õigustust sul ei ole.
 
kiilakas 13. august 2014, kl 12.06
ei eeldagi. ei kirjutanud ka midagi sellist, kust seda välja lyugesid?? ründasin konkreetselt vaid üht inimest ja tedagi mitte tema maitse prast
 
:) 13. august 2014, kl 12.25
Ründasid teisi sildistades nende teadmisi ja arusaamisoskusi, kas ei olnud nii? Rünnakuid õigustad ülekaaluga.
 
kiilakas 13. august 2014, kl 12.45
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ründasid teisi sildistades nende teadmisi ja arusa
> amisoskusi, kas ei olnud nii? Rünnakuid õigustad ü
> lekaaluga.

ei olnud nii, ründasin ÜHTE tema inetu ütluse pärast.see kui mingi kamp end puudutatuna seepärast tundis ja kiljuma hakkas on nende sygavalt isiklik probleem.ilmselt siis samuti kaaluprobleem, ga see vaid oletus
 
:) 13. august 2014, kl 12.51
Kas sa väida, et ei olnud kordagi halvustav ega ründav kellegi teise suhtes? Ajudeta lammas jnejnejne on kiitvad väljendid?
 
NäkkDonalds 13. august 2014, kl 12.59
"Oleks kena välimusega, mitte kiilaspea ega punkar"
See ütlus v? No maitia...kui selle konkreetse naise jaoks tähendab kena välimus juuksepahmakat, siis nii ongi.
Ja üleüldse tundub, et silmas ei peetud niivõrd välimust, kui subkultuurilist kuuluvust. Lausete teine pool annab aimu, et naine mustas eelistab vältida skinheade, kellede hulgas on tõesti palju kiilakaid ja punkreid. Noh, tavakodaniku jaoks võivad mmõlemad grupid mittekena mulje jätta.
 
huvitav 13. august 2014, kl 13.18
miks kiilaspäine alu nii leili läks, kui keegi proua oma eelistustest kiilaspead välja jättis? kas alu oli ka konkureerimas?
 
selgeltpanija 13. august 2014, kl 13.28
see kiilakas küll alu pole, pigem pertvere, kes ei viitsinud sisselogida.
 
punapea 13. august 2014, kl 13.40
on sellest nii raske aru saada jka vahett teha?
üks asi on eelistamine ja maitse, teine asi on sildistamine!
kui sul on punaseks värvitud pea, siis, tuleb üks jobu ja ütleb et punapead on inetud. Olete seepärast we?ei ole, sest see jobu lahmib.
ta võib öelda, et tema maitse ei ole punapead aga mitte möliseda punapeade inetusest.
----------------------------------

mul ei ole värvitud pea, ma olengi selline. nii nagu kiilakas saab parukat kanda, nii saan ka mina oma juuksed üle võõbata, juhul kui mõnele "jobule" see ei meeldi:D aga ma ei tee seda, sest mul on täiesti ükskõik tema arvamusest.
 
selgeltkuulja 13. august 2014, kl 13.43
Pertvere küll sellise asja peale endast välja ei lähe:)
 
tiibadega kurat 13. august 2014, kl 14.23
Kiilakas, ole nii kena ja anna täpseimaid juhiseid, kust leian sellise kursuse, ilma naljata.

Teemat ei ole lugenud ega kavatse lugeda algusest, sattusin eelmisele lehele, seda lugesin. Sa püüa aru saada, et inimestel tekivad erinevad küsimused, me olemegi erinevad ja ei pea ühtmoodi mõtlema.

Mis puutub Sinu kirjutistesse, siis olles tõeline tulihingeline õigluse eest võitleja, oleksid võinud rõhutada, et keegi ei tohi juuste arvukuse järgi inimesi sildistada või konkreetselt, et sina naine mustas oled vorstitoode liigkitsas pakendis jne. Sa kasutasid mitmust, seega käis jutt naiste , mitte ühe naise kohta. See tingis ka minu küsimuse.

Ärge luulutage, kiilakas on kiilakas. Sama hästi võiks väita, et selgeltkuulja on täitsa blond ja huvitav on Kummitus, lihtsalt ei viitsinud logida :)
 
mööduja 13. august 2014, kl 17.55
Pert Vere Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> Mis
> puhul on kehakaal paratamatus?
> Kuldreegel ja ke
> htib kõigil juhtudel - kuluta rohkem kui sööd siss
> e. Söö või seapekki, aga kuluta siis ka vastavalt
> - ja salened.
> Kulutamine - enamikel juhtudel fü
> üsiline treening, mõnikord aga pole sedagi vaja.


Oled kuulnud hormonaalsetest häiretest? Oled kuulnud tablettidest, millega kaasneb kehakaalutõus- ka osad antibeebipillid toovad selle endaga kaasa. Oled kuulnud kilpnäärme alatalitlusest- enamik võtab 10-15 kilo juurde ja maha saada on väga keeruline. Suitsetamisest loobumine? Jne..
 
Tom 13. august 2014, kl 18.11
kuulge, see teema on lõpuks tutvumisteemaks muutund ja te muudkui jahute oma kaalutõusust! :(

*mööduja, ei ole see kaalutõus ühelgi juhul paratamatus, enda puhul võin öölda, et lisaks suitsetamise mahajätmisele, suutsin samal ajal ka kaalust alla võtta.
 
Tom 13. august 2014, kl 21.02
Kordan,et sex elust loobumine paneb ka põntsu.Minule pani esimese matsu kohe ajudesse ja järgmine pauk muutis kehakaalu.
 
Liblikas 13. august 2014, kl 21.34
Kui huvitav! Ja mis see teine "pauk" oli?
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.