Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ontlikku meest
 
Tom 13. august 2014, kl 21.54
teine pauk oli, kui Tauno mulle oma nahkse nuia peppu rammis :D
 
?? 14. august 2014, kl 10.52
selgeltpanija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see kiilakas küll alu pole, pigem pertvere, kes ei
> viitsinud sisselogida.


see seletaks ka mõlema kadumise siit.
 
ahzooloog 14. august 2014, kl 11.00
?? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> selgeltpanija Kirjutas:
> -----------------------
> --------------------------------
> > see kiilakas
> küll alu pole, pigem pertvere, kes ei
> > viits
> inud sisselogida.
>
>
> see seletaks ka mõlem
> a kadumise siit.


Misasi seletaks nende kadumise?
See, et nad on kiilakad või vastupidine variant?
 
kaksik 14. august 2014, kl 11.08
Tom, enamus inimesi võtab suitsetamisest loobudes juurde, vähesed suudavad kaalu säilitada ja veel vähem on neid, kes kaalu kaotavad. Kuid eks ükskord saab see etapp läbi, ainevahetus taastub ja siis tõepoolest saab liikumisega uuesti end vormi ajada. Karm ettevõtmine, aga võimalik.
 
Sarah 14. august 2014, kl 11.18
?? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> selgeltpanija Kirjutas:
> -----------------------
> --------------------------------
> > see kiilakas
> küll alu pole, pigem pertvere, kes ei
> > viits
> inud sisselogida.
>
>
> see seletaks ka mõlem
> a kadumise siit.

pole nad kuskile kadunud, Pert on rohkem oma muusikateemas ja alu ei kirjuta enda nimega vaid libab kõiki ja kõike ,eesmärgiga sappi pritsida.
 
naine mustas 14. august 2014, kl 14.44
naine mustas 11. august 2014, kl 14.32
Nonii, panen kirja mida ma tahan.
Esiteks muidugi tahan meest. Väga tore oleks kui ta oleks lendur,meremees,pillimees,lesk või poissmees(vanapoiss).
Pikkus ei mängi rolli.Silmad võiksid olla sini-sinised või siis mustad, rohelised.
Kaal võiks olla normis 70-95-ni.Õllekõhtu ei salli.
Suitsumeest ei soovi.
Võiks omada elamispinda...nagu mul on.Paadialusest parm mind ei huvita.
Oleks kena välimusega, mitte kiilaspea ega punkar.
Huumorisoont võiks ka olla, ma ka armastan naljatada ja vahel ka musta huumorit visata...hea, kui kaaslane naljast aru saab.
Mina ise 1.65,kaal 75,silmavärv varieeruv meeleolule,
poisipealik soeng(moodsam).
Hea, mõistev, rahumeelne,ei suitseta.
------------------------------
---------------------------------
Ma ei taipa miks mehed leili läksid just selle kiilaka mainimisest? Ma pole ju öelnud, et kiilakas on inetu...selle mõtlesite te ise juurde. Minu eelistus ei ole kiilaspäine härra, nii lihtne see ju ongi.
Ma ei saa aru, miks mind kohe voltitesse tituleeritakse? Reaalis jäävad kõigi pilgud minule pidama ja ei pea mind kunagi nii vanaks kui pass näitab.Kui ma oleks selline sardell siis vaevalt mehed mind pilguga saadaksid.
Väga inetu ja alatu on siin lihtsalt lahmida ja mõnitada...selline teguviis ei tee teile mitte au.
Missellest, et siin on kõik anonüümne aga mingisugune väärikus peaks inimesel ikka olema, et teisi mitte kritiseerida. Ma võin pea panti panna, et siinsed kribajad ise mingisuguse kiiksuga hädas ja see lahmitakse kellelegi suvalise inimese peale välja...säilitage oma väärikus ja olge mõistvamad.

https://www.youtube.com/watch?v=1jv-Xt73Gpc

Loodan,et saate mu kirjutisest õigesti aru ja ei tee jälle mingeid järeldusi mis ei vasta minu soovidele.
Ma ei sildista teid vaid need on minu EELISTUSED JA SOOVID...kui te ei vasta neile nõudmistele siis lihtsalt minge edasi ja ilma kommimata.
Aga ma sain ikka väga palju naerda teie kirjutiste ja mõtete üle.Aitäh! Tuju läks kohe paremaks.

https://www.youtube.com/watch?v=t6OPuU4Ybgs
 
naine mustas 14. august 2014, kl 15.00
Ja ongi suumulgud ilusasti lukkus! Saab ju küll vakka olla, ilma kommimata.
Tore!:))
 
AOD 14. august 2014, kl 15.15
Mis siin toredat on? Kohe on püsikad, see harakakari, siin jälle roojamas :D
 
Meeez 14. august 2014, kl 15.47
No andke andeks, 165 cm 75 kilo ja poisipea + eriti kõrge enesehinnang pole just eriline ahvatlus, pigem peletav hoopis.
 
Maria 14. august 2014, kl 15.53
naine mustas Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> naine mustas 11. august 2014, kl 14.32
> Nonii,
> panen kirja mida ma tahan.

> Oleks kena
> välimusega, mitte kiilaspea ega punkar.


niisiis kiilaspea ega punkar pole sinu meelest kena välimusega .Õige, minu meelest kah . Kasvatagu juuksed või poogu end üles!
 
Punkarist kiilaspea 14. august 2014, kl 16.15
Lähen nööri ostma.
 
tiibadega kurat 14. august 2014, kl 18.01
Reaalis jäävad kõigi pilgud minule pidama ja ei pea mind kunagi nii vanaks kui pass näitab.Kui ma oleks selline sardell siis vaevalt mehed mind pilguga saadaksid.
*********************************************

...loll sardell oleks selle põhjal sardellile solvav...aga ma pole ka veel seda kursust leidnud iseseisvalt...
 
:) 14. august 2014, kl 18.05
kle, tiivuline, mitu ülekilo sul endal on?:)
 
irw 14. august 2014, kl 19.09
Naine mustas kirjutas: Mina ise 1.65,kaal 75,silmavärv varieeruv meeleolule,poisipealik soeng(moodsam).
----

No ma ei tea. Sul on vähemalt 15 kg ülekaalu ja värvi muutvad silmad:)) Mõtle ise, miks need mehed sulle ainult järele vaatavad ja tutvusi delfist otsima pead :)
 
hm 14. august 2014, kl 19.26
15 ülekilo liibuvatesse riietesse topitult tõmbab tavaliselt tähelepanu. Pole imestada, et vaadatakse.
 
naine mustas 15. august 2014, kl 09.36
No te kohe ei või mustamata olla.
***********
No ma ei tea. Sul on vähemalt 15 kg ülekaalu ja värvi muutvad silmad:)) Mõtle ise, miks need mehed sulle ainult järele vaatavad ja tutvusi delfist otsima pead :)
***********
Ma näen nüüd, et delfist polegi tutvusi mõistlik otsida, sest siin on ainult lõõpijad ja pahatahtlikud tolvanid koos. Reaalis on seis teine...kui inimesega räägid siis saad ikka heasoovliku suhtumise osaliseks.
Ma pole kõrge enesehinnanguga naine,pigem vastupidi.
Ma pole ühtegi meest veel peletanud oma olekuga.
****************
Meeez 14. august 2014, kl 15.47
No andke andeks, 165 cm 75 kilo ja poisipea + eriti kõrge enesehinnang pole just eriline ahvatlus, pigem peletav hoopis.
***************
Meez, su arvamine vale.
 
Tom 15. august 2014, kl 09.45
nm, su verbaalne eneseväljendusoskus pole just parim, seepärast kasuta oma välimust pigem tutvuste otsimiseks. siin tutvumiseks peab olema terav ja selge väljendusoskus ja ning korras närvikava ilkujate/libajate tõrjumiseks/ignoreerimiseks.

*ei midagist isiklikku, lihtsalt see koht ei sobi kõigile. siin peab olema pidev olija, et seda liba teistest eristada.
 
Tom 15. august 2014, kl 09.51
Eelmine postitus oli taas pede Tomi oma.Tema ajab sellist mesimagusat möla ja ise ta ka ei saa aru,mida öelda tahab.
 
Tom 15. august 2014, kl 10.03
Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eelmine postitus oli taas pede Tomi oma.Tema ajab
> sellist mesimagusat möla ja ise ta ka ei saa aru,m
> ida öelda tahab.


kassa õhtukooli pääle ei ole mõteld? saaks mingit tegevust oma ellu ja õpiks natuke eesti kirjakeele reegleid.
see, et sa mu õpetustest muhvigi aru ei saa, näitab, et sa teravaim pliiats just pole, aa püüda ju ometi võiks :D
 
punapea 15. august 2014, kl 10.11
sa Tom võiks eraldi teema teha, kus saad oma libaga eraldi diskuteerida:D
 
Tom 15. august 2014, kl 10.28
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa Tom võiks eraldi teema teha, kus saad oma libag
> a eraldi diskuteerida:D


pedetomist pole diskuteeriat, see saaks igav olema, aa kuna ma olen täheldand, et see naine mustas ei jaga eriti siinset matsu, siis ma selgitamiseks tema teemas väheke püüan asju joonel oida :D

*kuigi, ma juba tükk aega tagasi palusin oma kaalu ja muude probleemidega seda teemat mitte risustada, siis tutvuda siin naisel ikka ei lasta :( täitsa kahju tast kohe, tundub selline pikka vinnaga inime olevat.
 
naine mustas 17. august 2014, kl 09.03
Nonii, et ma olen siis hambutu loll inimeseloom, kes siinset matsu ei jaga ja pika vinnaga ka veel...
kuulge inimesed, kas siin vaid käiaksegi ainult hambaid teritamas kuna kusagil reaalis ei julgeta sõna võtta ja suvalist inimest näägutama hakata?!:(
Te olete põlastusväärsed isendid...pole teil enestel oidu peas aga sõrmed klahvidel kribamas seda vilkamalt sappi ja nõmedusi teiste peale. Kas siit siis tõesti ei leitagi omale seltsilist eluteele? Milleks siis siin selline foorum?
Võiks olla üks ja ainuke nurgakene sappi pilduvatele isenditele. Teadke, et mis teistele teete tuleb ringiga teile enestele tagasi, jõudu ootamast!
 
naine mustas 17. august 2014, kl 09.29
Miks loeb sulle mu rasvaprotsent,
ja mitte see, kes ma olen?
Miks huvitab sind mu palganumber,
ja mitte selle teenimisviis?
Mis annab õiguse, mul arvustada sind
ja sul mind?

Miks me hoolime asjadest,
aga mitte nende saamisviisidest?
Miks lubame reostada loodust,
aga raevume kõrgete hindade pärast?
Miks ei suuda me pead tõsta telefonist,
aga pöörame pea, kui näeme hädas olijat?

Mis annab õiguse TEILE
otsustada MINU
elu üle?

Miks me ei hinda käes olevat,
vaid mõtleme ainult rohkemast?
Miks me ei tee, mis meile meeldib,
vaid seda, mis meeldib teistele?

Kas ma olen millestki valesti aru saanud
või olen lihtsalt naiivne?
Kas tõesti hoolime vaid sellest,
mis näeme ja katsume,
mitte sellest, mis tõeliselt loeb?
Kas on tõesti lootusetu loota?
Millestki heast.
 
m-39 17. august 2014, kl 09.34
Naisele mustas:
Siin on tõesti kamp kibestunud püsikaid, kuid neid ei tasu tähele panna!
Peab ka aru saama, et siia kirjutades, ei pruugi samal ajal keegi tore inimene samuti siin viibima. Tõsiste soovidega peab olema kannatlik ja järjepidev - püsivus viib sihile...
Ma ennast sulle kahjuks pakkuda ei saa, sest olen kiilakas (mis teha, kui geenid juuksekasvu ei soosi).
Samas otsin samuti elukaaslast, mitte sex-partnerit. A-sotsiaal ei ole, kuid rikas kah mitte. Lihtne töömees. Elan üürikorteris. Esmapilgul pole ahvatlev, kuid mul on ka hinnatavaid väärtusi.
 
Teoreetik 17. august 2014, kl 09.36
Minu lugupidamine... See on väga hea! :)

Soovin, et Sinu unistused täituvad, Naine Mustas. :)
 
naine mustas 17. august 2014, kl 09.48
Mul on oma vendki juusteta, kroonus olles kaotas kõik karvakesed peast. Ma ei põlga karvutuid, looduse vastu ju ei saa, kui ei ole siis lihtsalt neid pole.
Loodan ,et Sul veab siin rohkem kui minul.Edu Sulle!:)
 
naine mustas 17. august 2014, kl 09.56
Ma usun, et Sul on muid hinnatuid väärtusi. See mulle meeldib, et otsid elukaaslast mitte seksobjekti.Seks pole esimene asi koosolemisel.Usaldus ja lugupidamine, teineteise mõistmine, partneri soove arvestamine ja tuhat pisiasja veel viivad abielu õnnerööbastele...suund ja siht peavad kooskõlas olema.
 
Tom 17. august 2014, kl 10.02
Mina otsin ka elukaaslast aga siin tehakse minust kohe pede.Särasilm paneb ka üle aisa aga kapitaalselt pole ta veel vahele jäänud.Ikka uut ja huvitavat naist vajan.
 
hm 17. august 2014, kl 10.11
Sek ei ole esimene asi, kuid sksuaalne sobivus on üsna määrav. Need muud väärtused tuhmuvad kiiresti rahuldamatuna või saab rahuldamatusest põhjus külakorda käimiseks.
 
pedetomile 17. august 2014, kl 10.13
aga sa ju oledki pede, keri see lehekülg üles ja vaata oma esimest postitust! oleks veel vana hea nõukaaeg alles, pandaks sind ilma jututa vangi.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.