Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ontlikku meest
 
naine mustas 11. august 2014, kl 14.32
Nonii, panen kirja mida ma tahan.
Esiteks muidugi tahan meest. Väga tore oleks kui ta oleks lendur,meremees,pillimees,lesk või poissmees(vanapoiss).
Pikkus ei mängi rolli.Silmad võiksid olla sini-sinised või siis mustad, rohelised.
Kaal võiks olla normis 70-95-ni.Õllekõhtu ei salli.
Suitsumeest ei soovi.
Võiks omada elamispinda...nagu mul on.Paadialusest parm mind ei huvita.
Oleks kena välimusega, mitte kiilaspea ega punkar.
Huumorisoont võiks ka olla, ma ka armastan naljatada ja vahel ka musta huumorit visata...hea, kui kaaslane naljast aru saab.
Mina ise 1.65,kaal 75,silmavärv varieeruv meeleolule,
poisipealik soeng(moodsam).
Hea, mõistev, rahumeelne,ei suitseta.

Sa tunned kui palju elus on rõõmu
Kui värske kartul ja maasikas laual
Sa tunned kui palju elus on kurbust
Kui pisara poetad kadunu haual
Sa tunned kui palju elus on kirge
Kui armununa suudluse vahetad
Sa tunned kui palju elus on kaotust
Kui lapse kodunt kaugele teele lähetad ...
 
:) 11. august 2014, kl 14.45
Viis nädalat ja viis lehekülge jahumist võttis aega, et konkreetne tutvumiskuulutus valmis saada :)
Tubli!
 
naine mustas 12. august 2014, kl 15.49
Nojaa, lõpuks sai valmis küll, kuid pole ühtegi meest kes oleks ka soovinud minule vastata.:)
 
sellise välimusega 12. august 2014, kl 17.02
sa korralikku meest ei leia
 
Maakler 12. august 2014, kl 18.03
Vabu lendureid momendil pole. Üks meremees on, aga see suitsetab. Pillimees on kah, aga joob nagu loom. Siis on saadaval üks kiilaspäine punkar, kelle silmavärv varieerub puna, sini kollakates toonides. Too ei suitseta ja pilli ka ei mängi, kuid joob. Vaatan veel sahtli põhja, äkki leian sulle midagi. Aa, üks paksmagu on täitsa saadaval- õudne õgard.
 
iilepunkt 12. august 2014, kl 18.11
Kandideeriks ise aga ma ei sobi teps mitte. Silmade värv on vale ja elukutse pole ka see mis nõutud.
 
kiilakas 12. august 2014, kl 18.33
--Oleks kena välimusega, mitte kiilaspea ega punkar--
lahe värk, defineerime kiilaspäisuse automaatselt inetusex?. olgugi, et mees ei saa tegelikult sinna MITTE midagi parata.õllekõhtu saab parandada, end vormi kah ajada, aga juukseid enam pähä ei kasvata mitte mingi moega,
naine mustas, tee end ise korda. 165/75 on paks pelmeen, kes end ilmselt mehe kõrval hea elu peal paksuks õginud ja nüüd jätkub tal veel ülbust nõuda kena meest. tegele parem iseendaga enne, kui head meest üldse väärt oled.
 
punapea 12. august 2014, kl 19.47
naine mustas, tee end ise korda. 165/75 on paks pelmeen, kes end ilmselt mehe kõrval hea elu peal
------------------------------------------------

milline see naise elu siis olema peab? halb või?
imelik suhtumine...

sellega olen nõus et mehe juukseid narrida pole ilus ja mehe välimuse kallal nokkida on samuti mõttetu. sest mehe välimus on teisejärguline, naisel esmatähtis.

* imestan samuti et kiilakas mees ei kõlba. mu meelest on kiilakad väga kenad mehed:P
 
to sellise välimusega ja to kiilakas 12. august 2014, kl 19.55
Mis te norite Teemaalgataja välimuse kallal, kui te pole teda oma silmaga näinudki?! Ta võib vabalt olla heas vormis ja kena välja näha. Paljudele naistele sobib selline pikkuse ja kaalu suhe väga hästi. Kõik ei pea elu lõpuni nägema välja nagu õblukesed tütarlapsed.
 
aga miks ei võiks? 12. august 2014, kl 20.15
aga miks need paksud moorid ei võiks siis vähemalt saledad olla elu lõpuni? keelab keegi vä? arstiabi läheks ka vanaduses vähem vaja ja kiirabil lihtsam kanderaamil neid tassida.
 
kiilakas 12. august 2014, kl 20.44
point pole sellest et ei kõlba vaid selles, et kiilakus pannakse automaatselt inetu välimuse kirjeldusse kuigi on päris kindel et see on muudetamatu!.
võtku siis aga julgelt vasstu kriitika oma kaalu suhtes ehk muudetava suuruse suhtes - kaalu-pikkuse suhtde tulemusel ta näeb välja ilmselt nagu voltidega kühmuline sardell.
 
kiilakas 12. august 2014, kl 20.45
to sellise välimusega ja to kiilakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis te norite Teemaalgataja välimuse kallal, kui t
> e pole teda oma silmaga näinudki?!
ja sina ei mölise eenne ku pole süüvinud miks norime!
 
point 12. august 2014, kl 20.46
Kindlasti ei ole enamusele kiilakas unistuste mees, samuti nagu mõõdukas ülekaalus naine. Ometi on mõlemate hulgas väga kenasid, kes löövad igasugu karvaseid ja pesulaudu pika puuga.
 
NäkkDonalds 12. august 2014, kl 20.47
eks see ole selle enda probeem, kes kiilakust inetuseks peab.
 
Pert Vere 12. august 2014, kl 20.48
*loeb ja irwitab
 
to aga miks ei võiks? 12. august 2014, kl 20.48
Paljude naiste puhul ei tähenda selline pikkuse-kaalu suhe veel paksust, mõistad? Inimeste kehaehitus on erinev ja sinu enda tutvusringkonnaski võib leiduda naisi, keda sina igati kenaks ja saledaks pead, aga kellel on tegelikult sarnane pikkuse-kaalu suhe. See, keda sa siin lahmivalt "paksuks mooriks" nimetad, võib olla samasugune. Kas jõuab kohale?
 
sinu paks kere 12. august 2014, kl 20.53
eelmisele pakusle vanale moorile P-le, sinu kere on ikka sinu probleem ka vanemas eas..
 
15 kg 12. august 2014, kl 20.57
no sel mooril on ju 15 kg ülekaalu, kuidas saakseda siis nagu saledaks pidada? eks mõni 90 kg moor peab siis seda 75 st eluideaaliks? irw.
 
to kiilakas 12. august 2014, kl 20.57
Sellega olen küll nõus, et kiilaspäisusse niimoodi suhtuda on väga mage. Seda enam, et mõnele naisele meeldib kiilas pea nii väga, et paluvad oma juustega kaaslasel pea paljaks ajada.
 
ei saa aru 12. august 2014, kl 21.00
ei saa aru, miks juustega mees peaks naise sunnil ennast kiilaks ajama, mis ütleja see naine on? kiilaka soovija võiks ju naturaalse kiilaka otsida.
 
iilepunkt 12. august 2014, kl 21.04
Ausalt öelda, "ega mees pole koer kes kondihunniku otsas lamab ja uriseb." Tibake vormi naise juures ei tee paha. Aga on ka selliseid mehi kellele anorektikud meeldivad.
Kes imetleb kõhnasi naisi ... mõtlesin siia pildi panna aga süda läks pahaks. Toksige ise GOOGLE pildiotsingusse "anorexia"
 
kiilakas 12. august 2014, kl 21.05
to kiilakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sellega olen küll nõus, et kiilaspäisusse niimoodi
> suhtuda on väga mage.

mage? see on solvav mölaklus. ma võin ju olla ideaalsete näojoontega, aga selle paksper'se meelest olen automaatselt inetu kui mul juukseid pole? endal, nagu keegi mainis min.15kg ülekaalu?
muide kunagi ammu põdesin, kui noor olin, nüüd on jumala savi. aga sildistajad saavad virtuaalselt jalaga per'se.
 
küs 12. august 2014, kl 21.07
Pert Vere Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> *loeb ja irwitab

mis irvitama ajab? ise ei pea end küllalt ontlikuks?;)
 
Pert Vere 12. august 2014, kl 21.10
küs Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pert Vere Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> > *loeb ja irwitab
>
>
> mis irvitama ajab? ise ei pea end küllalt
> ontlikuks?;)

Jap. Päris kindlasti ma ei kandideeri.
Ikka kohe väga kindlasti.
 
Pert kle! 12. august 2014, kl 21.21
Üks tots tahtis siin sinuga tutvuda, teema allpool, kraba ära!
 
Pert Vere 12. august 2014, kl 21.32
Eip. Ma ei tutvu. Tänud, tervita teda ja soovi talle edu, kes iganes see polnud.
 
tehke mõistes selgeks 12. august 2014, kl 21.43
15 kg ülekaalu on nüüd anoreksia uus vorm vä?
paksud võiks ennast arvutist kaugemale vedada ja oma keret vähe liigutada..
 
mööduja 12. august 2014, kl 23.02
Sale ei võrdu anorektikuga. Piisavalt on mehi, kellele meeldib painduv keha ja kes ei naudi rasvaoltidega mängimist.
Kiilaspäisus ja pikkus on paratamatus.
Vahel ka kehakaal.
Ei ole kõik valge ja must.
 
Pert Vere 12. august 2014, kl 23.17
mööduja Kirjutas:
------------------------------------------------------
> Vahel ka kehakaal.
> Ei ole kõik val
> ge ja must.

Mis puhul on kehakaal paratamatus?
Kuldreegel ja kehtib kõigil juhtudel - kuluta rohkem kui sööd sisse. Söö või seapekki, aga kuluta siis ka vastavalt - ja salened.
Kulutamine - enamikel juhtudel füüsiline treening, mõnikord aga pole sedagi vaja.
 
maaklerile 12. august 2014, kl 23.37
ten points, no naersin ikka häälega, tegid tujua heaks, Maakler!

:))

Maakler Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vabu lendureid momendil pole. Üks meremees on, aga
> see suitsetab. Pillimees on kah, aga joob nagu lo
> om. Siis on saadaval üks kiilaspäine punkar, kelle
> silmavärv varieerub puna, sini kollakates toonide
> s. Too ei suitseta ja pilli ka ei mängi, kuid joob
> . Vaatan veel sahtli põhja, äkki leian sulle midag
> i. Aa, üks paksmagu on täitsa saadaval- õudne õgar
> d.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.