Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised, millist meest te otsite, kui otsite?
 
Hurmur Urmas 25. august 2014, kl 10.55
Nähu ei ole nii tähtis, kui silmad. Inimene ei jõua pidevalt naeratus näol ringi käia, see väsitab lihaseid ja tekitab kortse, aga silmadest saab kohe aru, mis tujus inimene on ja seepärast ma vaatangi esmalt silma, seejärel alles näkku ja edasi juba muu kere sinna juurde. :)
 
Juuli Litsmetsast 25. august 2014, kl 11.03
Hurmur, kui vana sa oled?
 
?. 25. august 2014, kl 11.17
Juuli kas läksidki perverdi õnge?
 
Hurmur Urmas 25. august 2014, kl 11.21
Juuli, ma ju ütlesin, et õnnemängusid ma ei mängi ja netis ei tutvu. Leida võid mind reeglina vanalinnast ;)

Kusjuures mina ei vaata naist vanuse, vaid seksikuse järgi. Kui enamasti püüan ikka sinna alla 40 jääda oma valikutes, siis on sekka ka 50-seid sattunud. Lihtsalt välimus peab olema kütkestav ja suhtlusoskus piisav, et igav ei hakkaks.
 
Juuli Litsmetsast 25. august 2014, kl 11.27
?, jah, mulle meeldivad väljakutsed ja mul on ammu plaan mõne hurmuriga jõudu proovida:)
Hurmur, vaata, mina vanalinnas lantimas ei käi, aga üks õige hurmur mängib vahelduseks ka õnnemänge:)
 
punapea viktoria 25. august 2014, kl 11.29
Hurmur Urmas teab mida räägib, eriti selle kõnnaku kohta - olen seda ennegi kuulnud, et kõnnak naisel näitab tema kohta nii mõndagi. kuid vaevalt naised sellist meest (naistekütti) otsivad (teema on ju millist meest naised otsivad). vähemalt targad, ilusad ja seksikad mitte:P
 
Hurmur Anna 25. august 2014, kl 11.36
No korraks ju võib:)
 
Hurmur Urmas 25. august 2014, kl 11.41
Viktoria, mind naised ei otsi, mina otsin neid ja see on puhtalt nende oma asi, kas nad lasevad mind ligi või ei lase. Enamasti lasevad, aga nagu ma juba ütlesin, ma tean, keda valida.
Müürilille ei lähe ma kunagi valima. Need on täiesti lootusetu kontingent ja vahest harva, kui nad on võtnud endale pähe, et nüüd nad tõestavad endale midagi, siis tulevad ja pakuvad nad end ise. Tavaliselt ma aga keeldun, sest ka voodis on nad oskamatud, kuigi tahtmist võib isegi olla.
 
Juuli Litsmetsast 25. august 2014, kl 11.45
Mina pole müürilill!!!
 
punapea viktoria 25. august 2014, kl 12.01
müürililled tegelikult neid hurmureid just vajavadki, et saada säravaks päikselilleks. kes siis ei tea, kuidas naine puhkeb õitsele, kui on oskusliku mehe käte vahelt läbi käinud:D
järelikult naised siiski otsivad alateadlikult neid hurmureid:DD
 
Juuli Litsmetsast 25. august 2014, kl 12.04
punapea, sul on tegelikult õigus, aga see müürilill peaks kena olema, reeglina nad ei ole. Nad on nähtamatud, sest neil puudub see miski.
Hurmur, elu koosneb hetkedest ja kui õige hetk on käest lastud, siis ei saa kunagi teada, kas see oli õige või vale tegu.
 
Hurmur Urmas 25. august 2014, kl 12.06
Juuli, lepime nüüd kokku, et see, kas sa oled müürilill või ei, jääbki meil välja selgitamata, eks!
Mul ei ole sulle vaja midagi tõestama hakata ja lihtsalt kokku saada ja seksida, pole kah huvitav. Ma pigem jään mõnikord ilma, aga mängu võlu peab säilima, ilma selleta ei ole seks midagi väärt.
 
Juuli... 25. august 2014, kl 12.11
Hurmur, ära põe, võta vabalt:D
 
punapea viktoria 25. august 2014, kl 12.16
seda ma väidangi, et müürilill vajab hurmurit, et neil tekiks see miski, Juuli Litsmetsast:D ilma hurmurita jääksid kõik müürililledeks. ainult et paljud endised mürililled jäävad hurmuritest sõltuvusse, selle asemel et piirduda ühe hurmuriga, kes neid müürilillest päikeselilleks voolisid:D
kuna Hurmur Urmas väidab, et müürililli ta ei puutu, on see karjuv ülekohus:DD
 
Juuli Litsmetsast 25. august 2014, kl 12.23
See Hurmur pole kellegi hurmur, sest õige hurmur otsib väljakutseid ja selleks ongi müürilled süütukesed.
Tegelikult on müürililli kahte sorti, koledad ja kenakesed, kes on kurja saatuse tahtel avamata jäänud:)
 
n55 25. august 2014, kl 13.28
Hurmur Urmas:
...Naise iseloomu ja seksuaalsuse määrab ära tema kõnnak. Seksikatel naistel on natuke "ebaökonoomne" kõnnak, selline liikuvate puusade ja kergelt kaasaliikuvate õlgadega. Mitteseksikad liiguvad ökonoomselt, natuke isegi loivates ja tihtilugu just kõigub terve keha natuke kaasa. Kirjeldada on seda raske, aga pealevaadates on kohe selge.
...mina kujutlesin täiesti vastupidi, et iseloom määrab kõnnaku. Aga jah, vbl puhkeb puusi hööritades naiste seksuaalsus täiega õitsele. Ehkki minu silmis on vänderdavad kannikad jubedad.
 
mees 25. august 2014, kl 17.49
Urmasel asi edeneb, tore näha. Ise ma ei jõudnud kuskile, pidin metsavahele keerama ja seal rassima.
Nüüd olen kodus ja vein lahti.
Ehk homme läheb paremini, vähemalt jõuan sihtpunkti ja ei pea metsatukas auto tagaistmel kaks tundi järjest seksima, et naise soov täita - tahtis jõuda vähemalt 4 korda.
Eks ma homme räägin siis.
 
??? 26. august 2014, kl 08.03
Otsid järgmist Polgu-Olgat?
Aga miks seesama enam ei kõlba? Kui lepib autoistmega ja metsavahega, siis ju odav pidada... Õpeta talle veel vile peale kohaletulek ära, siis saad pidada kui india lehma või marokko koera, ise otsivad endale tegevust ja süüs, kui vaja peaks minema, siis saad vabalt neid kutsuda, patsutada ja ka autoistmele naelutada, 4 x, siis jälle saadad vabapidamisele...

milleks see süsteem sulle ei sobi?
 
mees 26. august 2014, kl 08.55
mind on odav pidada, ma raha ei küsi. ja lisaks veel lasen seda teha oma autos ja veel selles põõsas, mida tibi näitab. ma ei pane naist isegi rooli mitte.
näed siis kui soodsalt saab.
 
vana tšikk 26. august 2014, kl 09.14
mees, a mis auto sul on?
 
noor piff 26. august 2014, kl 09.43
ütle jah, aga nii et vanamutt ei kuule.
 
Hurmur Urmas 26. august 2014, kl 11.55
n55 25. august 2014, kl 13.28

...mina kujutlesin täiesti vastupidi, et iseloom määrab kõnnaku. Aga jah, vbl puhkeb puusi hööritades naiste seksuaalsus täiega õitsele. Ehkki minu silmis on vänderdavad kannikad jubedad.

Ilmselt ma natuke väljendusin halvasti, seksuaalsus peegeldub kõnnakus. Loomulikult ei pea midagi hööritama hakkama, aga inimese iseloom ja isegi meeleolu peegeldub tema kõnnakus vägagi hästi. Seega ei pea tingimata kuskile ööklubisse tantsima minema, ka tänaval on võimalik inimese üleotsustada.
 
naine 26. august 2014, kl 12.57
Urmas, sa kalkuleerid ja vahid naisi kõndimise järgi, minu üks ex-idest tegi sedasama, vahtis ja kommenteeris tänaval, rannas naisi, selja tagant nende kõndmise järgi; et see on ülbe, see on rahamaias, see on lihtsameelne,see on loll, see on ametnik, see on õpetaja, see on taimetoitlane, see on sigapaks, see on lahutatud, see on abielus, see on kehv seksija, see on lame eit, see on joodik, see on täikrae, see on puupakk, see on ämblik, see on liim, see on lillakas, see on kerge, see on psühh, see närvidega, see on müüja, see on ketraja, see on ehitaja, see on kolhoosnik, see on karjatalitaja, see on tantsija, see on piimamüüja, see on seksiaks, see on hea naine, see on prost, see on tigu, see on mann ,see on kirves, see on tädi, see on pruut, see on juhmikas, see on juuksur, see on......Kuni läksime lahku niipea kui hakaksin sedamoodi selja tagant kõndimise järgi mehi lahkama. :)))
 
naine 26. august 2014, kl 13.01
Mina ei kannata madala istumisega mehi,kerelt paks,kellel on jalad nagu puupakud all, kehv voodis-ei jaksa aga nõuab, närviline, lihtsameelne ja lihtsalt pooletoobine, kes ise ei oska töökohta pidada aga iriseb kogu aeg kui väike palk tal on (olematu).
 
üks eksidest 26. august 2014, kl 13.05
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Urmas, sa kalkuleerid ja vahid naisi kõndimise jär
> gi, minu üks ex-idest tegi sedasama, vahtis ja kom
> menteeris tänaval, rannas naisi, selja tagant nend
> e kõndmise järgi; et see on ülbe, see on rahamaias
> , see on lihtsameelne,see on loll, see on ametnik,
> see on õpetaja, see on taimetoitlane, see on siga
> paks, see on lahutatud, see on abielus, see on keh
> v seksija, see on lame eit, see on joodik, see on
> täikrae, see on puupakk, see on ämblik, see on lii...

milline sina neist olid, lihtsameelne ülbe paks loll?
 
Hurmur Urmas 26. august 2014, kl 13.06
Oh ei, naine, ma ei lahka niimoodi inimesi. Ma isegi ei kommenteeri kunagi tagaselja inimesi ja nende käitumist. Ma lihtsalt otsustan, kas naine on "pandav" või ei ole. Enamasti ei ole, aga seda suurem jahikirg mul tekkib, kui ma mõnda "pandavat" naist näen.
 
üks eksidest 26. august 2014, kl 13.07
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina ei kannata madala istumisega mehi,kerelt paks
> ,kellel on jalad nagu puupakud all, kehv voodis-ei
> jaksa aga nõuab, närviline, lihtsameelne ja lihts
> alt pooletoobine, kes ise ei oska töökohta pidada
> aga iriseb kogu aeg kui väike palk tal on (olematu
> ).
miks sa pooletoobised paksud võimetud endale voodisse lased siis? oled kurt ja pime? käsi ka otsas pole?
 
naine 26. august 2014, kl 13.09
Kirjelda ennast, kuidas sa käid?
 
naine 26. august 2014, kl 13.09
See oli Urmasele muidugi.
 
mees 26. august 2014, kl 13.10
oh, tark naine ilmus välja. tähelepanu nüüd mehed!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!