Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised, millist meest te otsite, kui otsite?
 
PilviS 22. august 2014, kl 19.53
punapea viktoria Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mulle meeldib selline mees, kellega evelin ilves h
> iljuti suudles:D /muidugi peale evelini ülekäimist
> ma ilmselt seda meest ei taha:D/, aga midagi sell
> ist peab üks mees olema küll - karvane (võib ka ki
> ilakas, aga habe ja keha peab karvane olema:D), su
> ur ja seksi-seksi:DD
mina tean üht sellist siit, aga tema sind kll ei taha.
 
Päivi 22. august 2014, kl 20.02
Kallis Pilvi S. Aga mulle ju ikka võid öelda? Vastu annan sulle ühe blondi ja punapea:)
 
Naine43 24. august 2014, kl 12.58
No jah selle Evelini armukesega poleks hommikuni vastu pidanu,
Meenutas mu esimest meest.sellised hurmurid ei lepi ühega,suhe nendega on närviline.
Aga ennast augustiöös unustada-selleks ideaalne.
 
Senza la Donna 24. august 2014, kl 13.14
See Evelini tegu on üsna rõlge. Minu jaoks on selline kirglik suudlus hoopis suurem petmine, kui lihtsalt seks. Seksida saab vabalt ka ilma tunneteta, aga suudelda ma ilma tunneteta ei saa. Põsemusi ehk ainult ;)
 
Tom 24. august 2014, kl 13.36
Huvitav, mulle ütlevad naised just pidevalt, et seksi ei saa kuna tundeid pole.
 
Hurmur Urmas 24. august 2014, kl 16.39
Naistele küll pole mingeid tundeid vaja, neile piisab paksust rahakotist ja pilgust püksitaskute vahele... ;) Tegelikult piisab ka ainult rahakotist, ülejäänu suudavad nad juurde mõelda:D
 
to hurmur 24. august 2014, kl 16.50
liiga labane provokatsioon. tegelikult pole sa saanud ühtegi normaalset naist ja seksilu piirdub palgapäeval ostetud prostige.
 
Hurmur Urmas 24. august 2014, kl 17.07
Sa to oled ilmselt siinse foorumi püsielanik, seepärast sa ilmselt seksi ei saagi, et elad vaid virtuaalsetes unelmates. Kui välimus kriitikat kannatab, siis võid välja inimeste sekka tulla ja ehk teeb ka sulle keegi ettepaneku... ;)

Kui ei, siis vaata kriitilise pilguga peeglisse ja mõtle, mida parandada saaks.
 
to hurmur 24. august 2014, kl 17.21
ükski hurmur ei pea ennast netis debiilsete kommentaaridega reklaamima ja õigustama.
 
Hurmur Urmas 24. august 2014, kl 17.26
Seekord on sul isegi õigus. Netist ma kaunitare ei leia, siin valetavad end kõik missiks:D
Ära loodagi, et püüan sulle midagi tõestama hakata, mina tegutsengi päriselus, soovitan sullegi ;)
 
punapea viktoria 24. august 2014, kl 17.27
ma arvan sama, et hurmurid ei ütke ühelegi naisele s..:D
 
to hurmur 24. august 2014, kl 17.27
jaga siis õpetusi kuidas tavaelus toimida
 
Hurmur Urmas 24. august 2014, kl 18.47
Viktoria, naistele võib vabalt sitasti öelda, seni, kuni neid kuninglikult ülal pead, pole vahet, mis sa ütled.
Aga... peale naiste on olemas veel targad naised ja siin juba nutsuga lagipähe virutamine ei aita. Siin peab tõesti võtma kasutusele head maneerid, intelligentse jutu, mõned tagasihoidlikud komplimendid ja muu sellise tilulilu, mida sellised naised armastavad. Sel juhul käib hea tooni juurde ka mitte eputamine, kohtumisele ei tohi mingil juhul saabuda autoga, lill võiks olla tagasihoidlik või üldse olemata, vanakooli galantsus ei tee ka paha.
 
naine tänavalt 24. august 2014, kl 19.03
See tõestati juba ammu ära, et mehed ei julge kenale naistele reaalses elus 2x otsagi vaadata, tutvumisest rääkimata.
 
Hurmur Urmas 24. august 2014, kl 19.08
Kõigepealt defineeri, mis on kena, seejärel saame otsavaatmisest rääkima hakata ;)
 
naine tänavalt 24. august 2014, kl 19.24
Hurmur, ma ei oska sellele vastata. Isegi missivalmistel ei suudeta selles küsimuses konsensusele jõuda:)
Ma ei tea, mis ma enda kohta siis ütlema peaksin?
 
naine tänavalt 24. august 2014, kl 19.45
Vähe sellest, et mehed ei julge reaalis tutvuda, mõned äpud kardavad isegi virtuaalis. Näiteks: oleme mõlemad jutukas ja mehel on võimalus minuga kohe privaatselt rääkida, aga tema pilgutab mulle silma või kirjutab argliku kirjakese, mille lugemiseks ma pean kõigepealt maksma. Minu mõistus kiilub igaljuhul selle koha peal kinni:(
 
mees 24. august 2014, kl 19.45
naine tänavalt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See tõestati juba ammu ära, et mehed ei julge kena
> le naistele reaalses elus 2x otsagi vaadata, tutvu
> misest rääkimata.
defineeri mehe mõiste ka.
mina igatahes nende(meeste, kes kena naise poole vaadata ei julge) hulka ei näi kuuluvat.
 
mees 24. august 2014, kl 19.46
ja defineeri "otsa" vaatama... ;)
 
mees 24. august 2014, kl 19.49
naine tänavalt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mõned äpud kardavad isegi virtuaalis. Näiteks: ole
> me mõlemad jutukas ja mehel on võimalus minuga koh
> e privaatselt rääkida, aga tema pilgutab mulle sil
> ma või kirjutab argliku kirjakese, mille lugemisek
> s ma pean kõigepealt maksma. Minu mõistus kiilub i
> galjuhul selle koha peal kinni:(

mulle tundub, et mõni kana(eit) mängib sulle meest :D
 
naine tänavalt 24. august 2014, kl 19.50
Nüüd kiusab mind juba kaks tükki:) Küllap naine juba aru saab, kui mees naise poole SELLISE näoga vaatab, mitte et daam meenutaks talle ta kadunud vanaema.
 
mees 24. august 2014, kl 19.52
tänavalibu, lase auru vähemaks ja astu virtuaalunistustest välja. su jutt on mage iba.
 
naine tänavalt 24. august 2014, kl 19.56
mees, kas su päev läks nüüd korda, et said mind libuks sõimata? Hõõrud oma villis käsi ja ootad mi vastust?
 
mees 24. august 2014, kl 19.58
ma üldistan nii nagu sina. sa oled loll libu, sest kõik eided on libud ja ka lollid.

tunne ära oma stiil...
;)
 
naine tänavalt 24. august 2014, kl 20.00
mees, kui sina nii vinge ja julge reaalis tutvuja oleksid, siis sa siin ei passiks!
 
mees 24. august 2014, kl 20.01
ma ei passigi, sina passid. vaata postide kellaaegu.
 
mees 24. august 2014, kl 20.03
ühes on sul õigus, ma ei ole tutvuja....
ja jälle sa üldistad - kõik kes siin kirjutavad, on tutvujad.
:D
 
naine tänavalt 24. august 2014, kl 20.26
Miks ma siin olla ei tohi, ma ju tutvun. Sina aga ilgud ja mõnitad niisama ajaviiteks. Mees, kes naist libuks sõimab, ei saa naisi ei reaalis ega virtuaalis.
 
kah mees 24. august 2014, kl 20.43
Vaata tänavanaine, mees juhtis tähelepanu sellele, et sa ainult üldistad. Kahjuks sa ei saanud aru ja lased oma joru edasi.
Mehed ei tutvu sinuga, kui sa nimetad neid kõiki argadeks äpudeks jne. Nii sa tutvustad ju end, aga seda sa ei taipa. Sa jääd igavesti tutvuma, sest...
rumalat naist ei taheta.
 
naine tänavalt 24. august 2014, kl 20.48
kah mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaata tänavanaine, mees juhtis tähelepanu sellele,
> et sa ainult üldistad. Kahjuks sa ei saanud aru j
> a lased oma joru edasi.
> Mehed ei tutvu sinuga,
> kui sa nimetad neid kõiki argadeks äpudeks jne. Ni
> i sa tutvustad ju end, aga seda sa ei taipa. Sa jä
> äd igavesti tutvuma, sest...
> rumalat naist ei t
> aheta.

naine tänavalt
24. august 2014, kl 19.45
...MÕNED äpud kardavad isegi virtuaalis,...

Kas sõna *mõned näitab üldistamist?
Seega, kes meist rumal on?

Andku endast siin ja kohe märku 40+mehed, kes on elus kasvõi üks kordki tutvunud võõra naisega tänaval, kohvikus, poes, vms kohas, eeldusel, et mehel pole julgustuseks sõpra kaasas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!